~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 13th 2011, 20:34

First topic message reminder :

MAPA

Úroveň: B
Popis: Úkol této mise je velmi jednoduchý. Stačí dojít na hranice země větru a země ohně a získat od kartografa nejnovější mapu celé světlé říše. Avšak cestou zpět nesmíte mapu v žádném případě ztratit ani ji zničit, je nesmírně důležitá pro radního. Krom toho pokud vás bude někdo sledovat cestou ke kartografovi se nesmíte nechat sledovat až k němu, protože jeho pozice musí zůstat tajná.

Tým: Dawn de Diablo (Takeshi Kaguya), Bulic (Shinkaku Nara), Sorinka (Shikio Okori)

Odměna: 1000 EXP, 8 Reputace, 1900 Ryo


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 2nd 2012, 22:55, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 19th 2011, 21:03

Kaguya Takeshi

Jakmile mě Shiki předběhla, přidal jsem, udržoval jsem takovou rychlost, abych byl kousek přednima. Co se bude dít stále mi šrotovalo v hlavě, jestli se objevý další a nebo jestli to byl kec Ale ten druhý co tam byl mě znervózňuje připvřel jsem oči a přeskočil jsem nějaký menší padlí strom. I přesto musím zůstat v pozoru a rozhlédl jsem se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 19th 2011, 22:02

GM

Dlouho jste běželi, vypadá to, že nakonec ten Shinobi opravdu nejspíše lhal, a nebo je možnost, že vás sejme až někde dál, to je však méně pravděpodobné. Tak jako tak bude brzy večer, takže by jste si měli urychleně najít nějáké místo, kde přespíte a hlavně bezpečné, protože v případě, že ten Shinobi nehlal je velká pravděpodobnost, že vás předpadnout v noci.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 13:18

Shiki Okori
Pomalu se začalo stmívat. "Měly bychom se utábořit, začíná být dost tma. A navíc budeme muset být více ostražitější, ta záležitost s těmi chlápky se mi nelíbí." Řekla jsem vážně i když mi na tváři pohrával jemný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 15:27

Shinkaku Nara

To co řekla Shiki byla pravda ... No támhle je malá jeskyně když se tam utáboříme bude to asi nejleppší jediné co nesmíme použít žádný ohen ten by nás prozradil jinak podle mě to bude nejlepší je tam jen jedna přístupová cesta .. Co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 15:46

Kaguya Takeshi

Při běhu jsem si ani neuvědomyl, že se stmívá. No jo, opravdu se začíná stmívat a pohlédl jsem za sebe, slunce už bylo nějakou chvíli za obzorem. Takže je šance, že nás překvapí v noci a ohlédl jsem se na Shina a Shiki. Jakmile Shiki spustila něco o táboření, pouze jsem kývl. Pak Shin upozornil na nějakou jeskyni. Šli jsme pomalu kní, bylo tam místo akorát pro tři. Ano, tady to bude nejlepší, jakmile by použili Doton hned by jsme to věděli a pak jsem vyšel před jeskyni. Jeden únikový východ a šáhl jsem na vchod. Ten co bude hlídat, ať kdyžtak použije kdyby něco výbušní lístek řekl jsem klidně a opřel jsem se o skálu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 17:31

GM

Večer vám ubíhal celkem rychle, bylo příjemně teplo na to, kolik bylo hodin. Měsíc svítil na obloze a vy jste se střídali na hlídkách, zatím se nic extra nedělo. Zhruba tak o hodinu později, když měl hlídku znova Takeshi jste něco uslyšeli, poté jste už viděli jen kouřovou bombu a zahalil vás kouř. Krom toho jste opodál sebe viděli čtyři vůbušné lístky na stěnách jeskyně...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 18:40

Shiki Okori
Přes tu kouřovou bombu jsem skoro nic neviděla. Pak jsem si všimla výbušných lístků. Vyběhla jsem z jeskyně. Přitom jsem stačila sebrat pásek s dózami, který jsem měla vedle hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 19:09

Shinkaku Nara

Byl docela klid v tu k nám přilítla kouřová bomba z prvu jsem neviděl nic až později jsem si všiml výbušných lístků .. Nestihnem to můžu zkusit jen jednu věc.. Kage Nui no Jutsu Nítě se rozjeli přímo na lísky a prošněrovali je několikrát tak aby se nedali už použít. Todleby je mělo zneškodnit porušením pečetě na nich by měli přestat fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 19:16

GM

Lístky přestali hořet, respektive shořely avšak nevybuchly, protože se stali nepoužitelnými. Kouř se rozestoupil a vy jste viděli několik banditů před vámi, za těmi všemi stál ten, co utekl To jsou oni, mají mapu k našemu cílu, zabte je! vykřikl ten vzadu, v tu chvíli všichni banditi napnuli tětivu jejich luků a začali ustavičně pálit šípy...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 20th 2011, 19:26

Kaguya Takeshi

Měl jsem hlídku, když zrovna ke mě spadla kouřová bomba. Pomocí kotrmelce jsem se dostal mimo kouř a nyní jsem viděl bandity i stím co utekl. Tak, jenom přeci ses ukázal. řekl jsem si. Neviděl jsem, co se děje v kouři, ale rozhodl jsem se, že je obejdu, protože ten co je nyní vedl, sledoval pouze to co se děje v kouři a ignoroval okolí. Tessenka no Mai: Tsuru pošeptal jsem, utvořila s emi boule na zádech a vyjelo kouske páteře a okamžik na to jsem ji vytáhl. Slyšel jsem, jak jim přikazuje aby je zabili, jenže jsem byl kouske od nich a jakmile chtěli začít pálit z luků, švihl jsem s páteří a ta se natáhla, že byla ještě delší a strhla několka banditům jejich luky.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 22nd 2011, 21:07

GM

Tsec, to ještě nic není přátelé... řekl ten úplně vzadu a na tváři se mu zjevil velmi nepříjemný obličej. Poté začal skládat pečetě Magen: Narakumi no Jutsu! vykřikl a všechny vás chytil do Genjutsu, ve kterém jste viděli to nejhorší v životě, co jste nikdy vidět nechtěli... jakpak se z toho asi dostanete?
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 23rd 2011, 14:16

Shiki Okori
Chytil nás do Genjustu. Došlo mi to až po pár minutách. Nesnášela jsem genjustu a neuměla jsem ho použít. Pak jsem si vzpomněla na jednu radu. Bolest většinou pomůže z probuzení. Doufala jsem že se mi to povede. Silně jsem se hryzla do jazyku. Strašně to bolelo. Cítila jsem v puse sladce železitou chuť krve.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 23rd 2011, 15:53

Shinkaku Nara

Jakmile nás chytili do genjutsu viděl jsem opravdu hrůzné věci má výhoda byla mé klidné já b ral jsem to vklidu, ale i přesto to bylo něco to sledovat a poté jsem se soustředil na tok chakry. I přes mojí povahu je to docela působivé musím jen jedno a to zastavit chakru a použít KAi abych se z genjutsu dostal. Kai
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 23rd 2011, 16:06

Kaguya Takeshi

Stáhl jsem útok, jenže jsem pak slyšel jak vykřikl nějakou techniku. Poté se mi před očima začali dít, ty nejhorší vzpomínky, okamžiky a věci co by se mohli stát. Byli to hrůzné okamžiky co se stali a co by se mohli stát. Pouze jsem zavřel oči. Věděl jsem, že to je genjutsu, s podobným už jsem se setkal. Realita je pro mne mnohem krutější, než co vidím ve svém strachu řekl jsem tiše. Složil jsem pečetě a začal jsem se soustředit na tok chakry Kai řekl jsem a jakmile genjutsu skončilo, Teshi Sendan a švihl jsem několikrát na toho, co udělal to genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 23rd 2011, 19:53

GM

Jakmile jste použili Kai, tak jste se dostali z Genjutsu ven. Avšak jakmile jste se z něj dostali ven, viděli jste před sebou tisíce vojáků jak na vás koukají a smějí se, něco bylo špatně, očividně se něco stalo v době, kdy jste ještě byli v Genjutsu, nebo je to snad něčím jiným? Je na vás, aby jste na to přišli...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 23rd 2011, 20:19

Shiki Okori
Dostala jsem se z genjustu. Rozhlédla jsme se kolem sebe a to jsme se viděla mě dost zarazilo. Smáli se. Já nevěděla čemu. Ošila jsem sebou. Čemu se sakra smějí??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 08:19

Shinkaku Nara

Jakmile se dostanu z genjutsu vidím tisíce vojáku kteří se smějí .... Co se tu stalo ?? Kage nui no jutsu Mé nitě se velice rozmnoží a útočí na ty tisíce nepřátel. Sakra co to je jejich tu hrozně moc a smějí se co se stalo ?? sakra sakra ...!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 13:27

Kaguya Takeshi

Sledoval jsem dění kolem. Není možné, aby se jich tu za takovou chvilki ocitlo tolik a rohlédl jsem se. Že by další genjutsu a nebo a postavil jsem se do bojového postoje Podobnou techniku používám i já, Bushin a napřímil jsem se Setkal jsem se s něčím pododbným, jenže to spotřebovává obroské množctví chakry a pohlédl jsem na ty nejblíž ke mě Ale určitě je více druhů Bushinů a usmál jsem se Stačí najít origináli řekl jsem tiše Yanagi no Mai a z mého těla vyjeli kosti Je čas to brát vážně.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 16:22

GM

He... he he, Kage Nui v takovém počtu? To ti musí brát extrémní množství chakry chlapče, že? konstatoval jsem a pousmál jsem se, potom jsem se podíval na toho kluka jak vystřelil na ty žoldnéře, nic se jim nestalo, kulky jimi pouze proletěly, to stejné se stalo i se stínem toho kluka z Nara klanu, nic se nestalo, jako kdyby tam ti vojáci ani nebyli...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 18:17

Shiki Okori
Jan jsem tiše stála, nic nedělala. odšroubovala jsem zátku od jemného písku. Složila jsem pečetě "Suna Arashi" řekla jsem název techniky. Kolem se rozlétl písek. zasáhlo to i Takeshiho a Shina.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 18:34

Shinkaku Nara

Zruším techniku .. Jakmile něco řekne ten chápek uvědomím si jedno Už nesmím používat tak moc Kage nui no jutsu žere to moc chakry... Tak jednoduchou techniku jo ?? ... přestan se skrývat.. Stejně nejsi mezi klony... Stejně nejspíš používáš Doton Dochū Eigyo no Jutsu a snažíš se nás unavit a pak nás jen vklidu zabít .... Jakmile zaútočí musí zaútočit originál aby to mělo efekt musím sledovat odkud zaútočí jestli používá Doton: Dochū Eigyo no Jutsu tak musím použít jedno .. V tu chvíli použije Shika tu techniku která mi můj plán zhatí než se ke mě písek dostane zavřu oči a odskočím mimo dosah.


Naposledy upravil Bulic dne March 24th 2011, 18:35, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 18:34

GM

Písek se rozletěl, avšak nic se nestalo. Žádný z těch všech Shinobi, co tam stáli proti vám neudělala ani jeden jediný pohyb, vypadá to, jako kdyby to byli pouze iluze Haha... Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu... pomyslel jsem a pousmál jsem se vduchu Vypadá to, že vskutku nemají schopnosti v Genjutsu... dodal jsem si v mysli...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 18:44

Kaguya Takeshi

Kosti prolétli, ale oni stáli dál, to samé se stínovými nitěmi. Opravdu je to Bushin? jestli ano, proč nezaútočí zamyslel jsem se a stáhl jsem zpět kosti. Pak začal mluvit Shin o nějakém Dotonu Zaútočí ze země? a pohlédl jsem na zem okolo sebe Ne to si nemyslím a pak Shiki začala vířit písek. Viděl jsem, pouze jak se ke mě dostává písek a tak jsem zavřel oči. Poodešel jsem na stranu a šel jsem směrem k jednomu banditovy. Byl jsem připraven jakkoliv zaútočit i se bránit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 19:21

Shiki Okori
"Yare Yare. Není možné aby někým ta technika jen tak proletěla" Poškrábala jsem se s nevinným úsměvem na hlavě. "NEní to třeba genjustu či něco takového" Usmála jsme se ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 19:35

Shinkaku Nara

Lidi budte v klidu .... Právě ted mohl zaútočit pomocí té techniky dotno spojené s klony, ale neudělal to tím pádem jak ted zmínila Shiki je to genjutsu. To nás chceš furt držet v tomto umělém světě .... .. Soudtředím chakru Kai
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 EmptyMarch 24th 2011, 19:41

GM

Tsec, příliš si nevěř. Technika dvojitého falešného okolí je teprve začátek toho, co umím v Genjutsu hlupáčku, je to technika úrovně D řekl jsem a pousmál se, to už však stráže okolo vás zmizeli, protože to bylo jen Genjutsu. Vy jste před sebou však toho muže neviděli a jeho hlas jste slyšeli ze všech stran...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Mapa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Celosvětová Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-