~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Celosvětová Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Celosvětová Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Celosvětová Mapa   Celosvětová Mapa EmptyNovember 17th 2012, 00:18

Celosvětová Mapa


Tři Velké Říše (三大帝国, Daisan no Tenkoku) je název tří kontinentů, které jsou na světě. Jedná se o Světlou Říši na západě, Temnou Říši na východě a uprostřed moře je oproti zbylým dvěma mnohem mladší a menší Neutrální Říše rozkládající se na třech ostrovech. Největší ze tří říší je Světlá říše s neuvěřitelnou rozlohou několika stovek kilometrů, poté následuje Temná říše a nakonec malá Neutrální říše tvořená souostrovím. Praví se, že jak Temná, tak i Světlá říše vznikly v jeden okamžik v prastarých časech, při samotném zrodu celého světa, a teprve až o mnoho generací později vzniklo menší souostroví dnes známé jako Neutrální říše. Podle legend je dnešní souostroví Neutrální říše pozůstatek meteoru, jež dopadl na zemi mnoho staletí po utvoření zemí. Země jako taková je velice rozmanitá, najdeme zde nesčetné množství biomů a bohatou flóru i faunu, všechny kontinenty mají své specifické prostředí, jež je činí unikátními a odlišnými od těch ostatních. Kontinenty od sebe dělí jediný obrovský ledový oceán jménem Arashi s množstvím menších moří nacházejících se hlavně v okolí zátok a pobřeží.


tři velké říše
světlá říše
země ohně · země blesku · země kamene · země vody · země vzduchu
Světlá Říše (光帝国, Hikari Tenkoku) je název pro obrovský kontinent rozléhající se na západě světa. Jedná se o největší ze tří kontinentů, zabírá svou rozlohou několik stovek kilometrů. Světlá Říše má jedno hlavní město jménem Sanctum, to je situované v centru kontinentu na půdě spadající pod správu města. Po celé říši se samozřejmě nachází množství menších měst či vesnic, jakožto centrum všech shinobi se však považuje Sanctum, kde se nachází i jediná akademie. Vzhledem k velikosti kontinentu se dělí říše na pět zemí, v každé z nich vládne tzv. daimyō, nebo-li feudální pán, který má na starost vždy danou zemi a zaručuje ji určitou autonomitu, i feudální pánové však spadají pod vůdce říše, jehož sídlo se nachází v hlavním městě. Vzhledem k neuvěřitelné velikosti, jež říše zabírá se zde nachází rozličné množství biomů od lesů, přes pouště až po stepi. Každá země má svou specifickou faunu a flóru která ji činí unikátní oproti ostatním. Díky své specifické poloze na západě je Světlá Říše přirozeně světlá a příjemná a jen málokdy se stává, že se usnese za dne do roušek temnot.

Neutrální Říše
Neutrální Říše (様帝国, Sama Tenkoku) je název pro ostrovní kontinent rozléhající se ve středu světa přímo v oceánu Arashi. Na rozdíl od ostatních dvou kontinentů je Neutrální říše mnohem menší a též mladší, vznikla až o několik stovek let po vzniku Světlé a Temné říše. Skládá se ze souostroví celkem tří ostrovů, přičemž je jeden centrální ostrov Nagatashi a hlavním městem Nagashi a přilehlé dva ostrovy tvořící jakousi bariéru před nepřáteli. Vzhledem k nepříliš velké rozloze Neutrální říše zde najdeme jedno hlavní město nacházející se na centrálním ostrově a dále čtyři další města nacházející se na sever, jih, východ a západ od města hlavního. Klimatické podmínky zde jsou podobné jako na většině ostrovech s tím, že se zde střídají tropická vedra ve dne a deštivé večery plné mlhy. V Neutrální říši vládne pouze jeden člověk, který je zároveň vůdcem prastaré organizace senshi. I přes svou malou rozlohu a nepříliš početnou armádu je Neutrální říše oficiální říší, která se hlavně díky pevné ekonomice a silné vojenské síle v senshi může rovnat s ostatními dvěma kontinenty. Neutrální říše si zachovává statut přísné neutrality vůči oběma říším.

Temná Říše
země temnot · země utrpení · země bolesti · země stínu · země démonů
Temná Říše (暗帝国, Kurai Tenkoku) je obrovský kontinent rozléhající se na východní části světa. Jedná se o druhý největší ze tří kontinentů, zabírá svou rozlohou několik stovek kilometrů. Temná Říše má jedno hlavní město jménem Celestus, které je situované v centru kontinentu na půdě spadající pod správu města. Po celé říši se samozřejmě nachází množství menších měst či vesnic, jakožto centrum všech shinobi se však považuje právě Celestus, kde se nachází i jediná akademie pro mladé ninji. Vzhledem k velikosti kontinentu se říše dělí na pět primárních zemí, v každé z těchto zemí vládne tzv. daimyō, nebo-li feudální pán, která má na starost vždy danou zemi a zaručuje ji určitou autonomitu, i feudální pánové však spadají pod vůdce říše, jehož sídlo se nachází v hlavním městě. Vzhledem k neuvěřitelné velikosti, jež  říše zabírá není divu, že zde najdeme neuvěřitelné množství biomů od bažin, přes pláně až po hluboké lesy. Každá země má svou specifickou faunu a flóru, která ji činí unikátní oproti ostatním. Díky své specifické poloze na východě je Temná Říše přirozeně temnější jak normální svět a působí spíše pochmurně a tajemně, jen málokdy je zde ve dne plné světlo.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Celosvětová Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Ingame Informace-