~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 20:34

MAPA

Úroveň: B
Popis: Úkol této mise je velmi jednoduchý. Stačí dojít na hranice země větru a země ohně a získat od kartografa nejnovější mapu celé světlé říše. Avšak cestou zpět nesmíte mapu v žádném případě ztratit ani ji zničit, je nesmírně důležitá pro radního. Krom toho pokud vás bude někdo sledovat cestou ke kartografovi se nesmíte nechat sledovat až k němu, protože jeho pozice musí zůstat tajná.

Tým: Dawn de Diablo (Takeshi Kaguya), Bulic (Shinkaku Nara), Sorinka (Shikio Okori)

Odměna: 1000 EXP, 8 Reputace, 1900 Ryo


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 2nd 2012, 22:55, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 21:05

Shinkaku Nara

Vyjdu z radnice a vydám se směrem k bráně... To bude zajímavé... Jen jedna otázka kdo ponese mapu ?? chtělo by to určit někoho ted aby sme to zbitečně neřešili až tam.. Písek té holky se bude hodit sem rád že jde s námi..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 21:17

Shiki Okori
Uchechtla jsem se. No klidně já. pokud ta mapa bude moct být hooodně pokrčená. Slovo honě jsem protáhla a dala na něho velký důraz. Na tváři se mi rozlil obrovský úsměv, nad tím co mě napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 21:22

Kagua Takeshi

No to nevím a prošacoval jsem kapsáče a mikinu s kapsama Mám samé mělké kapsy, akorát na kunaie a tak a podíval jsem se na Shina a Shiki. Ale kudy že to máme jít? a poškrábal jsem se na hlavě. Cestoval jsem a byl jsem v jiných zemích, ale nevěděl jsem přesně kudy jít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 21:48

Shinkaku Nara

No relativně nejlepší by bylo kdyby to vzala Shiki... Ale je to jen můj návrh .. Co vy na to ?? co jsi o tom mydlíte ?.. Zajívamá mise toto ... Vyjdu ven z města.. Mám návrh uděláme každý tři klony které rozdělíme do stejných týmu a ty se rozejdnou každý jinam a jen jeden tým pude na místo setkání tiše šeptám..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 21:52

Kagua Takeshi

Kývl jsem Souhlasím s tebou Shin a podíval jsem se na Shiki Hmmm kam si to asi schová zamyslel jsem se, ale pak jsem odvrátil pohled. Vyšli jsme z města takovou rychlejší chůzí. Bylo ideální počasí pro mě, líbilo se mi. Pak začal Shin mluvit o klonech a byl jsem rád, že umím klonovací techniku. Poslechl jsem si komplet Shinovo plán a udělal jsem Bushin no jutsu. Vedle mě se zhmotnil klon a pak jsem čekal co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 13th 2011, 22:34

GM

Šli jste několik hodin, už nadcházel večer a ve vašem okolí nebyl žádný hostinec, měli by jste si raději najít nějáké místo kde strávíte noc a rozbít tábor, a též udělat okolo pasti, protože nikdy nevíte, jestli vás někdo právě teď nesleduje a neprahne po mapě.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 13:56

Shiki Okori
Celou dobu jsem šla tiše za kluky a koukala, kde co lítá, ne jednou jsem málem spadla. Už jsem byly tak hodinku na cestě a začalo se pomalu stmívat. "Um.. neměly bych najít něco ke spaní?? Už se docela stmívá" Nahodila jsem, moji myšlenku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 17:38

Shinkaku Nara

Po delší době se začalo stmívat a těsně než sem chtěl podat návrh o utáboření se řekal ho Shiki. Jo je to dobrý nápad ... Ale měl by být někdo přes noc vzhůru měli bychom se střídat nechci aby nás ve spánku zabili..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 17:46

Kagua Takeshi

Cesta ubíhala velice rychle, chození v takovédle přírodě jsem měl rád. Přenocovat? zamyslel jsem se a uviděl jsem kousek od nás, asi 50m nějaký zajímavě prohnutý strom, pod ktterým by šlo přenocovat. Ukázal jsem prstem Co třeba tamhle pod stromem? zamyslel jsem se nad hlídkami I stěma hlídkama to musíme nějak vyřešit. a šel jsem pomalu k tomu stromu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 17:58

Shiki Okori
Podívala jsem se na ten ohnutý strom. "Jo to by šlo." Pokývala jsem hlavou. "Un.. a já si klidně vezmu první hlídku jestli nevadí já bych potom byla moc ospalá a nepozorná" Zasmála jsem se . A šla za Takeshim ke stromu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:03

Shinkaku Nara

Na návrh spaní v tom stromě kývnu na souhlas... No Shiki za noc každý bude mít více hlídek sme tři a čas na spánek bych dal od 22:00 do 7:00 což je devět hodin každý tím pádem bude mít tři hlídky po hodině.. A když chceš první máš ty druhou si vezmu já a třetí Takeshi a tím pádem čtvrtou zase ty Shiki párou já a šestou Takeshi a tak dále.. co vy na to ?..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:13

Kagua Takeshi

Kývl jsem Jo souhlasím, stejně budu vzhůru jakmile začnou švitořit první ptáci a stál jsem nyní před tím stromem. Přejel jsem rukama po dřevě a otočil jsem se na ty dva Mno, já souhlasím se vším a sedl jsem si a opřel jsem se o ten strom. Začal jsem přemýšlet nad pastmi Chce to nějakou past, popřípadě víc pastí řekl jsem tichým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:19

Shiki Okori
Pokývala jsem hlavou "No dobře pěkně vymyšlené" Usmála jsem se. Sedla jsem si pod strom ze Takeshim. "Ty pasti jdou dobrý nápad. Vymýšlejte!" Zazubila jsem se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:29

GM

Bylo ráno, nemohlo být více než šest hodin brzy ráno a naštěstí jste nezaznamenali nic, co by značilo nějáký problém či nějáké sledování, tato mise vypadá prozatím velmi klidně, to se však může ve vteřině změnit, ikdyž se to zatím nezdá. Oheň již uhasl a mezi stromy začalo pronikat sluneční světlo...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:40

Shinkaku Nara

Pomalu mi končila hlídka a začalo být už vidět tak jsem se rozhodl že ty dva vzbudím. Přijdu k těm dvoum a nemilosrdně na ně vyliju vodu použitím suitonu. Vstávat pokračujem lidičky čeká nás dlouhá cesta tak hola hej probudit a cvičit !! mákat mákat mákat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:44

Kagua Takeshi

Už jsem byl dávno vzhůru, jen jsem měl zavřené oči a přemýšlel jsem. Ptáci krásně zpívali a ulehčovali mi přemýšlení. Poté co na mě vylil vodu, jsem ho měl sto chutí zabít, ale co, ledová sprcha po ránu nevadí aspoň jsem se probral. Vyskočil jsem na nohy Tak, hůrá dál a protáhl jsem si ruce. Poté jsem vyndal tu kost, kterou jsem měl za pasem Ná Shine, třeba se ti bude někdy hodit a hodil jsem mu ji.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 18:59

Shiki Okori
Potápěla jsem se v moři plném barevných rybek. Když mě někdo polil ledovou vodou. Leknutím jsem zaječela. "Vy blbečci, já kvůli vám zmrznu" zahučela jsem. Vlasi jsem si stáhla do dvou culíku a ždímala z nich vodu. Vrchní díl oblečení který sloužil jako tričko byl tak nějak jemně průhlednější. Povzdechla jsme si. Vstala jsem. Protáhla se. "Jdeme ne" usmála jsem se už vesele na pravé ruce jsem měla otlačené náramky a mírně odkrvenou ruku. Lehce mi začala mravenčit. Kolem pasu jsem si ještě zapnula pásek s plechovkami na písek.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 14th 2011, 19:57

GM

Cesta byla volná, vypadá to, že dnešní den bude ještě klidnější, než ten předtím. Vydali jste se po cestě, kterou jste měli znázorněnou na mapě, sem tam jste minuli nějákou tu louži, ale tomu jste nepřikládali příliš velkou pozornost, cesta ubýhala rychle, když jste začali mít pocit, že vás někdo sleduje, avšak nevěděli jste ani kdo a ani kde je...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 15th 2011, 09:25

Shinkaku Nara

Když Shiki ze sebe ždíme vodu tak si všimnu že jí trochu prosvitlo triko tak trochu zrudnu a hned odejdu.. Po chvíli jsme se vydali cestou dál kde sme míjely louže. Nepamatuji si že by pršelo .. A jestli si dobře pamatuji ten šéf banditů uměl suiton... Znepokuje mě to a ještě ten pocit. Schválně prošlapávám všechny louže a dupu velkou silou vypadá to divně jako bych si hrál jak malý dítě, ale mělo to záměr.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 15th 2011, 14:48

Kaguya Takeshi

Jakmile vstala Shiki, její tričko začalo být trochu průsvitné. Nevěděl jsem jak reagovat, přitahovalo mě to ale o dívkách jsem nevěděl skoro nic, tedy spíše jsem nevěděl jak snima komunikovat a tak dále. Vstal jsem a šli jsme. Cesta byla příjemná, ideální na procházky a mě se to velice líbilo. Stále mě však přitahovala hruď Shiki, ikdyž už byla usušená. Jenže pak jsem si začal všímat víc cesty. Jenže Shin začal hopsat v loužích a já poznal o co mu jde a zasmál jsem se Vypadáš jako dítě, víš o tom?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 15th 2011, 14:59

Shiki Okori
Raději jsem si ráno ani nevšímala klučičích pohledů. Vyšly jsme teda. Bylo to skoro jako příjemná procházka. Shin začal potom skákat z louže do louže. Jen jsem se tomu smála. Po Takeshiho dotazu jsem se rozesmála ještě víc "Baví tě to??" Smála jsem se dál.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 15th 2011, 16:58

Shinkaku Nara

Snažil jsem mít výraz štastného aby nešel poznat můj praví záměr toho proč skáču do louží. Jo moc mě to baví !! Je to bžundááááá. Mám výraz totálního dementíka Možná se mílím, ale jistota je jistota.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 15th 2011, 17:21

Kaguya Takeshi

Sranda zamyslel jsem se a nahodil jsem letmí úsměv. Sice jsem se smál v jejich přítomnosti, ale abych zažíval zábavu? To se říci nedá. Nevěděl co má udělat, aby se bavil. Přitom udělal takový vážnější výraz, který přešel na neutrální výraz. Stále jsem šel, ale myšlenky mi bloudili okolo obyčejného života a co kněmu patří. Pohlédl jsem na Shiki a na Shina, a pak jsem se podíval na oblohu. Jaký asi bude můj život řekl jsem do větru, ale stále jsem dával pozor na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa EmptyMarch 15th 2011, 19:42

Shiki Okori
Smála jsem se Shinkakovi. Byl vážně jak malé dítě. "Za jak dlouho tam budeme??" Optala jsem se kluků. Cesta byla sice fajn ale misi jsem chtěla mít za sebou. Chtěla jsem se ještě kouknout někdy domů. Na pláž. Protáhla jsem si ruce. Pak jsem si začala hrát s náramky na pravé ruce. Ozýval se dřevěné chřastění a cinkání mušlí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Mapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Celosvětová Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-