~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 13th 2011, 20:34

First topic message reminder :

MAPA

Úroveň: B
Popis: Úkol této mise je velmi jednoduchý. Stačí dojít na hranice země větru a země ohně a získat od kartografa nejnovější mapu celé světlé říše. Avšak cestou zpět nesmíte mapu v žádném případě ztratit ani ji zničit, je nesmírně důležitá pro radního. Krom toho pokud vás bude někdo sledovat cestou ke kartografovi se nesmíte nechat sledovat až k němu, protože jeho pozice musí zůstat tajná.

Tým: Dawn de Diablo (Takeshi Kaguya), Bulic (Shinkaku Nara), Sorinka (Shikio Okori)

Odměna: 1000 EXP, 8 Reputace, 1900 Ryo


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 2nd 2012, 22:55, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor


Počet Příspěvků : 2660

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 24th 2011, 19:41

GM

Tsec, příliš si nevěř. Technika dvojitého falešného okolí je teprve začátek toho, co umím v Genjutsu hlupáčku, je to technika úrovně D řekl jsem a pousmál se, to už však stráže okolo vás zmizeli, protože to bylo jen Genjutsu. Vy jste před sebou však toho muže neviděli a jeho hlas jste slyšeli ze všech stran...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 24th 2011, 19:57

Kaguya Takeshi

Genjutsu? jakmile to zmínili, uvědomyl jsem se. Takže ty si expert na genjutsu a uchopil jsem jeden kunai a vzal jsme ho tak, že špička mě neustále bodala do kůže a já stále cítil bolest. Krev skoro netekla, takže jsem se nemusel bát, že bych vykrvácel. Hlas ze vše stran? řekl jsem Ninjutsu velmi malé úrovně a rozhlédl jsem se kolem Asi před rokem jsem se stím setkal a podíval jsem se směrem mezi stromy, odkud bylo vidět skvěle na celou plochu přednáma. Si někde blízko a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 25th 2011, 19:07

Shiki Okori
Zasmála jsme se "Bez tak je to nějaký srábek, co se nás bojí proto nás chytl do genjustu, nic jiného v tom není " Pokrčila jsem rameny. "A třeba to bude ještě nějaký úchylák," uchechtla jsem se. Sedla jsem si na zem a koukala se co dělají kluci. Můj názor stejně nikdo neposlouchal.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 26th 2011, 15:36

Shinkaku Nara

Jen sem se pousmál a nic nedělal stál jsem tam jen tak ... Ano umí genjutsu, ale k čemu to je když nám to nic neudělá jednou mu dojde chakra a genjutsu už nebude moci používat .. A jak koukám Takeshi jsi ho asi podá sám ... Jen se poškrábu na zátylkua pronesu Takeshi postarej se o něj...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 26th 2011, 15:53

GM

Pamatuj si, že i ninjutsu nízké úrovně je v rukou silného Shinobi smrtelné, proto se vás hlupáků nebojím ozvalo se opět ze všech stran Genjutsu Shibari! vykřikl z ničeho nic Shinobi, který se zjevil před Takeshim a paralyzoval ho Tohle Genjutsu jen tak nezlomíš řekl ten Shinobi a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 26th 2011, 16:52

Kaguya Takeshi

Smrtelné? nedělej si ze mě blázny řekl jsem s úsměvem. Ono stačí to nejslabší taijutsu použité v pravé chvíli a je po všem a dál jsem pozoroval okolí. Poté něco vykřikl Sakra, další genjutsu řekl jsem si, ale to už jsme byl chycen v genjutsu a on stál předemnou. Ano to máš asi pravdu řekl jsem tiše. Stál jsem tam a doufal, že se o něj postaraj Shiki s Shinem. Sice jsem nebyl paralizován, jenže radši jsem dělal mrtvého brouka a čekal na správný okamžik. V tu chvíli skápla krev z mé dlaně, jak jsem se do ní automaticky trochu bodal tak, aby si toho Shiki ani Shin nevšimli. Tss, jakmile zjistí, že nejsme pod jeho vlviem jsem v tom zas a sledoval jsem toho shinobiho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 26th 2011, 18:58

Shiki Okori
Dál jsem seděla na zemi a podpírala si rukou hlavu. "Nechce se mi bojovat, nemám ráda takové sraby. Užij si to Shi-kun" Řekla jsem s úplně dětskou roztomilostí a sladkostí, sufix jsem dlouze protáhla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 26th 2011, 19:06

Shinkaku Nara

V tu hcvíli kdy se před Dawnem zjevil Shinobi a uvrhl ho do genjutsu tak jsem se dostal za něj a svým chakrovým mečem ve kterém byla má chakra a proto je ostřejší jak normálně. Mím mečem zaútočím na krk toho shinobiho... Při útoku sleduji jeho pohyby a reakce abych přístě mohl předvídat jeho reakce.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 27th 2011, 13:57

GM

Jakmile Shinkaku trefil toho Shinobiho, tak se ten Shinobi změnil na dým a Shinkaku se tím chytil v Genjutsu Haha... takže ty, si vyvoláváš bolest, aby si se mohl dostat ven z Genjutsu... skvělé, že to vím, použiju na tebe něco jiného ozvalo se opět ze všech stran. Shinkaku byl chycen v Genjutsu, ve kterém se do něj zabodaly desítky kovových kůlů Z tohoto Genjutsu se nedostaneš pomocí bolesti, samo způsobuje bolest ozvalo se opět a ten hlas se pousmál A ty... též ti bolest nepomůže, už můžete doufat pouze ve vůli vaší přítelnkyně řekl ten muž ze všech stran a a začal se smát...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 27th 2011, 14:04

Shiki Okori
Zaskučela jsem. "Já nechci bojovat s takovým blbečkem jako ty, nemám ráda škaredé chlapy, nemám ráda genjustu. Tak se ukaž, nebo ty se neukážeš. Navíc se určitě bojíš že ti rozkope zadek holka." Tomuhle jsem se zasmála. Z extrémní námahou jsem se zvedla ze země i 160 letý děda by byl rychlejší. Lehce jsme se zasmála. "Tak pojď se bít, ať tě můžu pokousat" Zazubila jsem se před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 27th 2011, 15:27

GM

Hahaha... a co si myslíš? Že se ti ukážu? Držet dvě Genjutsu pomocí Kage Bunshin a ještě takovéhle úrovně je velmi namáhavé, i kdybych chtěl, tak proti tobě nemůžu bojovat čelem, avšak přes od toho jsou vytvořeny ve světě Shinobi klony, že? řekl jsem a pousmál se, v tu chvíli z vršku jednoho ze stromů seskočil na zem klon onoho Shinobi Tak poď! řekl a vytáhnul Kunai...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 27th 2011, 19:01

Shiki Okori
Zazubila jsem se na klon přede mnou "Ehm.. takhle vypadáš vážně ty?? Máš pěkné vlasy. Stál bys možná za hřích" Můj úsměv se ještě víc rozšířil. Já se nikdy neusmívala zle vždy jsme vypadalo opravdu mile. Z pouzdra jsme vytáhla jednu z pár posledních jehlic. A do druhé ruky jsem si kunai. Byl poslední. Jehlicí jsme se poškrábala na hlavě. "jaj určitě jsem od těch dvou chytla blechy." Řekla jsem potichu respektive trošku víc nahlas. Znovu jsem se na klon přede mnou usmála.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 27th 2011, 20:17

Shinkaku Nara

Sakra ted nic nezmůžu musí to vyřídit Shiki... Aby ji chytil do genjutsu asi nemá chakru a ikdyby měl neudrží nás všechny... Takže Shiki musí porazit všechny ty klony a nejlíp by bylo kdyby našla jeho a sejmula jeho stačilo by i menší vyvedení z míry přeci jenom musí se asi hodně soustředit na to aby držel dvě genjutsu a ještě vytvářet klony...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 28th 2011, 19:47

GM

Ooo... tak to díky holčičku, taková škoda, že musím zabít takovou dívku jako ty... ale i tak, seš na mě moc mladá! vykřikl jsem, v tu chvíli jsem vyskočil s Kunaiem v ruce a mířil jsem Shiki přímo na hrudník s úmyslem ji vážně zranit, avšak minout důležité orgány, mezi tím jsem se též bránil druhou rukou, do které jsem si vzal též Kunai před možným útokem Shiki...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 28th 2011, 20:12

Shiki Okori
Zazubila jsem se na něho "Mám brát urážku, že jsi mě nazval malou?? Shiki je velká holka" Zasmála jsem se. Zablokovala jsem jeho útok. Jen o vlásek minul můj hrudník. Odskočila jsem co nejdál od něho. "Hele je ti jasné pokud mi zničíš tričko eh.. spíš tu věc co nosím na mém úžasném hrudníku budeš kupovat nové??" Vyplázla jsem na něho jazyk a hodila po něm jehlici a vytáhla druhou.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 28th 2011, 20:39

GM

Tsec, to si jen myslíš. Až budeš mrtvá, tak ti to bude jedno holčičko... řekl jsem a pousmál jsem se, potom jsem odrazil pomocí Kunaie její Senbon a podíval jsem se na ní blíž Zvláštní, copak asi používá za schopnosti? Že by Ninja Medik? Že má ty Senbony... problesklo mi jako první myšlenka hlavou...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 28th 2011, 21:12

Shiki Okori
Zasmála jsem se. "Takže jsi nekrofil?? Nebo něco podobného?? Třeba pedofil?? " Říkala jsem pobaveně. "Juu a nebo.. ten no... zoofil" Vyhrkla jsme náhle. "A nebo to ne... spíš tipuji na nekrofila s pedofilem dohromady" Přemýšlela jsem na hlas a koukala na nebe. Přestala jsem ho i hlídat. Takže měl možnost mě zranit.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 29th 2011, 16:55

GM

Tsec, buď ticho! vykřikl jsem, potom jsem po ní hodil 10 Kunaiů a na každém z nich byl přivázán výbušný lístek Sežer si to! vykřikl jsem znova a pousmál jsem se, potom jsem začal skládat pečetě Magen: Narakumi no Jutsu! vykřikl jsem a pousmál se, okolo Shiki se zjevilo listí, a ona mohla před sebou vidět to nejhorší, co nikdy nechtěla vidět Uff... Genjutsu třídy D a dá mi takhle zabrat... to je ale vopruz... nevadí... stačí mi jen sekunda aby se nemohla ubránit těm lístkům a je to v pohodě... pomyslel jsem si...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 29th 2011, 17:08

Shiki Okori
Letících kunaiů jsem si ani nevšimla. Zavřel mě do dalšího genjustu. Tohle bylo strašné zabíjeli moje krásné barevné rybky. "Moje rybičky, oni zabijejí moje barevne rybičky, moje rybky" Zamumlala jsem smutně. Do očí se mi začaly hrnout slzy. "Ty jsi tak zlý. Klidně ti řeknu kde je to místo." Mumlala jsem když jsem si rukou utírala slzy.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 29th 2011, 19:06

GM

HeHe smál jsem se a při tom jsem pozoroval, jak k ní míří Kunaie, jakmile se však Kunaie přiblížili a jeden u ní vybuchnul, tak ji velmi ošklivě zranil na noze, klidně mohla vykrvácet, ostatní Kunaie se k ní blížily a já jsem se jen smál, v tu chvíli však písek okolo ní udělal něco jako štít, který všechno ubránil, jako kdyby se nic nestalo Co- cože? Měla přece šok z toho zranění, nemohla v tu chvíli ovládnout písek... to snad má ten písek vlastní mysl? pomyslel jsem si a podíval jsem se na to, v tu chvíli už však Kunaie letěly zpět na mě, protože písek vytvořil něco jako chapadlo, zvláštní však bylo to, že nemířili na toho Kage Bunshin, který jsem vytvořil, ale na moje pravé já, naneštěstí jsem se nemohl vyhnout, protože jsem držel Genjutsu, takže mě Kunaie trefily a zabily. Společně s tím se zrušilo Genjutsu...

Pozn.: Od teď, pokud bude Sora v nějáké chvíli ohrožená v životě a bude něják smrtelně zraněná ji bude písek sám chránit na stejné úrovni jako Gaaru. Avšak pouze ve chvíli, kdy bude v této situaci, tedy na pokraji smrti.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 29th 2011, 19:32

Shiki Okori
Vyjeveně jsem seděla na zemi a zírala před sebe. "heeee" vydala jsem ze sebe. Z nohy mi valila krev. "Minna" zavřískala jsem. Co to sakra bylos tím pískem?? Ta noha bolí moje nožička, moje sladká nožička. Potáhla jsem nosem. Každou chvilkou vypadalo že se rozbrečím jak malé dítě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 29th 2011, 19:47

Shinkaku Nara

Zrušil genjutsu tím pádem ho but Shiki porazila nebo jí zabil a ted jsi de pro nás... JAkmile se zruší genjutsu vidím Shiki jak sedí na zemi a noha jí krvácí... Uff žije tím pádem.. Pohlédnu na tělo mrtvého shinobiho. Dobře ty Shiki.... Uakzála jsi mu... Je docela dobrá... Měli jsme štěstí že nebyl tak dobrej aby udržel 3 genjutsu najednou... A to prase si vybralo jako protivníka holku to je hajzll.. Příjdu k Shiki pomůžují vstát a pak jí vezmu do náruče... Takeshi asi nemáš obvaz bo něco co ?? .. Takže musíš Shiki vydržet a asi nemůžeš chodit dle toho jak to zranění vypadá takže tě tam i domů budu muset nést.. a taky s mím stínem ti můžu zaškrtit tu nohu a omezit krvácení. Mé stíny jí obtočí nohu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 29th 2011, 20:37

Shiki Okori
Zazubila jsem se na Shina. "Nejsem tak dobrá, byla to jen náhoda" Trošku me znervoznovalo že mě nesl v náručí. Když mi stínem obtočil nohu, aby to tolik nekrvácelo. Dala jsem mu pusu na tvář. "Arigatou" usmála jsem se zeširoka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 30th 2011, 15:39

Kaguya Takeshi

Čas, který jsem byl v genjutsu mi připadal jako hodiny, cítil jsem bolest a snažil jsem se mysl přesvědčit o tom, že to není fyzická bolest ale marně. Poté genjutsu skončilo a já konečně necítil bolest. Ještě jsem zvedl ruku, v které jsem měl předchíli kůl. Naznačil jsem něco jako úsměv a pak jsem se podíval kolem. První co bylo, byl mrtví shinobi a pouze jsem šel pomalím krokem kněmu a prohlédl jsem si ho. Genjutsu, jak já ho nenávidím řekl jsem si v duchu a dal jsem ruku v pěst Proti genjutsu se nemám jak bránit...bezbranost opět mi prolétla myšlenka hlavou, jenže pak jsem si uvědomyl, jestli něco není se Shiki. Doposud jsem jakoby ignoroval jejich slova a Shikino sténání. Pouze jsem se usmál na Shiki, jenže pak na mě promluvil Shin. Jako mám kousek látky a pohlédl jsem na své tričko. Na ramenech byli dvě díry Sakra sykl jsem. Poté vzal Shin Shiki do náručí, jenže já si zatím vyndal z kapsy Senbon, který měl nakonci díru. Pak jsem vytáhl drát a zachytil za díru. Sundal jsem si tričko a pomalu jsem si začal zašívat ty dvě díry, přitom jsem stále pozoroval cestu a Shiki se Shinem jsem jaksi ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 30th 2011, 21:08

GM

Nakonec jste došli až k menší chatce, podle mapy měl přesně tady bydlet onen geograf. Mírně jste zaklepali na dveře, ozval se starý mužský hlas a otevřel vám dle hlasu starý muž. Jakmile jste řekli, kdo jste vás velmi mile pozval dovnitř, blížila se noc Blíží se noc a tady v okolí je velké množství zvířat, od hadů, přes vlky až po něco mezi... měli by jste na noc zůstat tady a vyrazit časně z rána, bude to tak lepší... promluvil muž, poté jim nabídnul čaj a nějáké jídlo. Shiki ovázal její ránu do sterilního obvazu a ránu jí omyl Zítra ránu už budeš moci chodit, ale rozhodně to nenamáhej... dodal jsem, poté jsme jim ukázal na dvoje dveře Jeden pokoj bude pro dámu, a vy dva budete muset spát společně tady na pohovce... dokončil jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 EmptyMarch 31st 2011, 13:55

Shiki Okori
Na geografa jsem se zeširoka usmála. "Arigatou gozaimasu" Řekla jsem. Na kluky jsem vyplázla jazyk. "Jé, budu spát v posteli, byť by mi nevadilo ani spaní na zemi." Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Mapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Celosvětová Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-