~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyMarch 13th 2011, 20:34

First topic message reminder :

MAPA

Úroveň: B
Popis: Úkol této mise je velmi jednoduchý. Stačí dojít na hranice země větru a země ohně a získat od kartografa nejnovější mapu celé světlé říše. Avšak cestou zpět nesmíte mapu v žádném případě ztratit ani ji zničit, je nesmírně důležitá pro radního. Krom toho pokud vás bude někdo sledovat cestou ke kartografovi se nesmíte nechat sledovat až k němu, protože jeho pozice musí zůstat tajná.

Tým: Dawn de Diablo (Takeshi Kaguya), Bulic (Shinkaku Nara), Sorinka (Shikio Okori)

Odměna: 1000 EXP, 8 Reputace, 1900 Ryo


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 2nd 2012, 22:55, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyMarch 31st 2011, 13:55

Shiki Okori
Na geografa jsem se zeširoka usmála. "Arigatou gozaimasu" Řekla jsem. Na kluky jsem vyplázla jazyk. "Jé, budu spát v posteli, byť by mi nevadilo ani spaní na zemi." Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyMarch 31st 2011, 18:04

Kaguya Takeshi

Cesta ubíhala celkem rychle, došil jsem poslední díru a byli jsme u chalupy. Poté se to seběhlo velice rychle a pak nám nabídl noclech. Pouze jsem kývl a pak na nás Shiki vyplázla jazyk. Usmál jsem se Já dnes nebudu spát, navíc porozhlédl jsem se po domě Nejsem zvyklí spát v domě a pomalu jsem odešel a zavřel za sebou dveře. Chalupa měla malinkou verandu, i se židlemi a tak jsem se na jednu posadil. Sledoval jsem okolí a vnímal jsem vítr, který mě dost často ovával. V přírodě jsem jako doma řekl jsem si. Dopadalo tam malinko světlo z chalupy, jinak venku už byla celkem tma.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 15:57

GM

Večer uběhl jako nic, skoro jste si toho ani nevšimli. Stále jste ještě spali, probudila vás vůně nějákého jídla, nejspíše smažené slaniny a vajíček, k tomu jste cítili i vůni kávy, kterou geograf vařil Až uznáte za vhodné, tak můžete odejít, mapu jsem vám zabalil támhle do pouzdra. Tady máte ještě něco na cestu k zakousnutí, a pozdravujte ode mě Snow a vyřiďte mu, ať se někdy zastaví na kus žvance dokončil muž, poté vyšel ven a probudil i Takeshiho, ani nešel dovnitř a rovnou začal něco naměřovat venku na jeho další mapu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 17:13

Shiki Okori
Ráno jsem se vyplazila s postele, chvilku jsem přemýšlela kde jsem. Tohle bílé povlečení jsem v životě neviděla, v pokoji mám jasně barevné. Až pak mi došlo že jsme u geografa. Když jsem vešla do hlavní místnosti. Všimla jsem si mapy, chvíli jsem si jí prohlížela, a přemýšlela jak jí narvat do trička. Pak jsem pokrčila rameny a mapu si narvala ke spodnímu lemu trička. Do pokoje jsme si zaběhla pro pásek. Jídlo jsem nechala vzít Shina. "No deme domů, se těším do své houpací sítě na zahradě" zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 17:20

Kaguya Takeshi

Večer byl uklidňující, až jsem usnul. Zdálo se mi, že kecám s veverkama a smál jsem se velmi v tom snu. Pak mě probudil ten geograf Coco? vydal jsem se ze sebe, protože jsme nevěděl která bije. Vstal jsem a protáhl jsem si ruce. Áááách, tady se spí mnohem lépe než u stromu ve městě zívl jsem a do toho jsem řekl pár slov. Vyšel jsem dovnitř, kde už byla Shiki. Byla tam i dokonce snídaně, ale jediné co jsem si vzal byl jeden plátek slaniny a kopnul jsem do sebe kávu. Já jsem připraven pak jsem se otočil na Shiki, která se zrovna snažila někam schovat mapu a usmál jsem se na její zvláštní výraz, když přemýšlela kam ji dát. Vyšel jsem ke dveřím, když Shiki promluvila o houpací síti Trochu ti ten domov závidím řekl jsem a vyšel jsem ven.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 17:26

Shiki Okori
Zazubila jsem se na Takeshiho. "Klidně tě ubytuji u sebe na zahradě." Zazubila jsem se na něho. Dneska jsem ještě nejedla a hlad jsem neměla. Vyběhla jsem z baráku. Sayounara pane geografe Zamávala jsem se na Geografa a ještě se na něho široce zazubila.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 17:56

Kaguya Takeshi

Zarazil jsem se nad větou co řekla Shiki Pokud bych mohl spát v noci na té síti, klidně bych se u tebe ubytoval řekl jsem s takovým menším úsměvem. Byli jsme už nějaký kouske od baráku a já jen udělal gesto na loučení na geografa. Pohlédl jsem před sebe Co budeme asi dělat po misi řekl jsem nahlas Hmm, že by další mise? opět jsem řekl, tentokrát tak do větru. Písek, kosti a stín, jsme zajímavý tým a pohlédl jsem na nebe, kde létali volně práci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 18:34

Shinkaku Nara

Dlouhou dobu už jsem byl ticho a nijak se neprojevoval. Pak jakobych přišel k vědomí a byl zase zcela normální... Tss ty dva si tu domlouvaj bydlení a na mě uplně zapoměli no což nebudu se v nucovat.. Až tadle mise skončí tak si asi skočím na další potřebuji peníze a stejně nevím co bych jiného dělal..
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 18:40

GM

Dobře, a hlavně vám přeju všem šťastnou cestu řekl jsem a pousmál se, to už jsem jim však mával ze svojí menší zahrady a pozoroval jsem, jak mizí. Slunce akorát vycházelo nad obzor, nemohlo být víc jak 8 možná 9 hodin ráno Konečně někdo normální... řekl jsem si a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 19:00

Shiki Okori
Zazubila jsem se na oba dva. "Hele Shino ten dům je dost velký nechceš se k nám přidat?? Mě by nevadilo kdyby nás tam bydlelo víc a já se aspon nebudu bát sama po tmě" Zasmála jsem se. začala jsem podivně poskakovat po cestě. Musela jsem vypadat jak blázen ale vůbec mi to nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 19:09

Kaguya Takeshi

Začal jsem si hvizdat a pak promluvila Shiki. Kývl jsem Aspoň budeme pořád u sebe, kdyby se něco semlelo řekl jsem klidně. Tak, jestli by nevadilo, byl bych převážně venku řekl jsem a podíval jsem se na Shiki Už jsem předtím zmiňoval, že nejsem zvyklí v domě, v prostoru a podrbal jsem se na hlavě Venku pod širým nebem, to je to nejkrásnější a pohlédl jsem na nebe.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 19:16

Shinkaku Nara

Já beru vše přeci jenom spát někde ve městě je divné takhle alespon budu mít nějaký výchozí bod nějaký "domov".. Byl jsem rád že jsem měl už dá se říci "domov"... Najednou se mi i objevil usměv na tvářích byl jsem velice rád a spokojen... A klidně budu spát venku i vevnitř jsem přizpůsobivý.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 20:29

Shiki Okori
Usmála jsem se. "Un.. hai hai bude to super... je tam dost pokojů, tak si pak můžeš vybrat." Řekla jsem.
Po dvou dnech cesty jsme konečně dorazily do města. Uchechtla jsem se. V hlavě se mi zrodil dost škodolibí plán. Došla jsem k budově radnice a zaklepala na dveře. Ozvalo se dále. Vešla jsem dovnitř. "Konnichiwa Boss" zazubila jsem se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 20:32

Snow

Máte tu mapu, je velmi důležitá pro Sanctum, na naše další kroky bude dokonce více než potřebná... řekl jsem a otočil jsem se na Shiki, nastavil jsem ruku jako znamení toho, že chci tu mapu a čekal jsem, jestli mi ji Shiki, nebo někdo jiný z jejího týmu podá...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 20:36

Shiki Okori
Zarazila jsem se. "Jakou mapu??" broukla jsem a snažila jsem se nahodit co nejvíc roztomilý výraz. Doufá že bos uznává apríl smála jsem se v duchu a měla co dělat abych udržela tvář nevinnosti a nezačala se smát.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 20:41

Snow

Tu mapu, pro kterou jste měli jít. Ale samozřejmě, jestli ji nemáte, tak to vás hold budu muset potrestat řekl jsem s úšklebkem, potom jsem lusknul prsty, na to moji pomocníci zavřeli dveře a uvěznili nás v místnosti Normálně bych to neudělal, ale budu vás muset zabít, pokud mi tu mapu nevydáte... řekl jsem a začal skládat pečetě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 20:49

Shiki Okori
Došourala jsem se až ke stolu svalila jsem se na něj přední polovinou těla. Nahodila jsem ten nejsladší pohled a koukla na vůdce. "Jste zlý, ani neuznáváte apríl. Příště si pro ni běžte sám." Zahučela jsem. Spodem trička jsem si vytáhla mapu. "Jo máte se prý někdy stavit na kus žvance." Broukla jsem. Mapu jsem pořád nechala v ruce. "Šefe dáte nám lízátko?? Za mapu??" Zamrkala jsem na něho.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 EmptyApril 1st 2011, 20:52

Snow

Ale jistě, že uznávám. Myslíš si, že bych někdy nechal zabít Shinobi ze světlé? Ne... jen jsem tě potřeboval dostat blíž ke mě, abych se dostal k mapě... řekl jsem a odešel jsem od ni, při tom jsem v ruce držel mapu a podal jsem ji Karasu Můžete odejít, vaše odměna je támhle na stole... dodal jsem s úsměvem, dveře se otevřeli a já jsem gestem ruky naznačil, aby odešli...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Mapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» Celosvětová Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-