~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 13th 2011, 20:34

First topic message reminder :

MAPA

Úroveň: B
Popis: Úkol této mise je velmi jednoduchý. Stačí dojít na hranice země větru a země ohně a získat od kartografa nejnovější mapu celé světlé říše. Avšak cestou zpět nesmíte mapu v žádném případě ztratit ani ji zničit, je nesmírně důležitá pro radního. Krom toho pokud vás bude někdo sledovat cestou ke kartografovi se nesmíte nechat sledovat až k němu, protože jeho pozice musí zůstat tajná.

Tým: Dawn de Diablo (Takeshi Kaguya), Bulic (Shinkaku Nara), Sorinka (Shikio Okori)

Odměna: 1000 EXP, 8 Reputace, 1900 Ryo


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 2nd 2012, 22:55, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 15th 2011, 19:42

Shiki Okori
Smála jsem se Shinkakovi. Byl vážně jak malé dítě. "Za jak dlouho tam budeme??" Optala jsem se kluků. Cesta byla sice fajn ale misi jsem chtěla mít za sebou. Chtěla jsem se ještě kouknout někdy domů. Na pláž. Protáhla jsem si ruce. Pak jsem si začala hrát s náramky na pravé ruce. Ozýval se dřevěné chřastění a cinkání mušlí.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 15th 2011, 21:39

GM

Stále jste šli dál a Shinkaku šlapal v loužích... už jste prošli alespoň tak 1/3 celkové cesty a vůbec vám to nepřišlo, dokonce jste ani nebyli unavení, nebo tomu podobné věci, všechno bylo v pořádku. Až z ničeho nic louže zmizeli, respektive už notnou dobu nepokračovali na cestě, ale skončily na určitém bodě...

Auu! vykřikl muž v jeskyni, který stál a měl zavřené oči, další muž stojící ve stínu začal mluvit Co se děje? ten druhý mu mezi tím odpověděl Nějákej blbec skáče na loužích jako nějáký dítě... ruší to techniku, nejspíš by mi praskla hlava, kdybych ji měl ještě udržet. Budeme je muset začít sledovat po staru promluvil muž, poté se společně vydali z jeskyně a sledovali tým Shiki, Shinkaku a Takeshi, avšak v bezpečné vzdálenosti tak, aby si toho ani jeden z nich nevšiml...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 15:44

Shinkaku Nara

Po chvíli najednou louže zmizeli. Není normální že by najednou louže zmizeli stále byly skoro stejné a najednou zmizeli normálně by se zmenšovali a až poté by nebyly musí to být technika.
Lidi pozor je to nějaká technika ty louže nebyli přírodní počeptám aby to slyšeli jen ti dva a nikdo jiný.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 16:08

Kaguya Takeshi

Podíval jsem se na Shiki Řekl bych, že jsme ani né v půlce cesty a dál jsem sledoval louže. Louže najendou zmizeli. Pouze jsem pootočil hlavu, jestli v periferním vidění neuvidím nějaký pohyb a pak promluvil Shin. Ano, to vím už od začátku řekl jsem tiše a v dlanich se mi objevli malé spičky kostí, připravené na případný útok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 16:34

Shiki Okori
Usmála jsme se. Někdy mě překvapovalo jak moc jsem byla nevšímavá. "No nebyla by to mise, kdyby se nic nestalo." Zasmála jsme se a lehce uvolnila víčka lahví na písek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 16:44

Shinkaku Nara

Lidičky mám jeden návrh až dám povel každý uskočí z cesty prič do lesa, ale já tu zůstanu a použiji Kirigakuren no jutsu vytvořím ho tak aby se mlha vytvořila všude kolem nás krom okruhu kde budeme my. Vy dva vytvoříte každý klon který se ke mě přopojí a já poté zruším techniku. Podle mě nás totiž už sledují nebo začnou takže jakmile je zmateme vy dva je pudete vyřídit a já pudu s klony dál.. Co vy na to ? Pošeptám obou velice potichu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 16:45

Shinkaku Nara

Lidičky mám jeden návrh až dám povel každý uskočí z cesty prič do lesa, ale já tu zůstanu a použiji Kirigakuren no jutsu vytvořím ho tak aby se mlha vytvořila všude kolem nás krom okruhu kde budeme my. Vy dva vytvoříte každý klon který se ke mě přopojí a já poté zruším techniku. Podle mě nás totiž už sledují nebo začnou takže jakmile je zmateme vy dva je pudete vyřídit a já pudu s klony dál.. Co vy na to ? Pošeptám obou velice potichu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 16:58

Kaguya Takeshi

Kývl jsem Něco podobného mě napadlo a pousmál jsem se. Klidně, tak dotoho a otočil jsem se celým tělem na Shina. Achjo, zase boj mihlo se mi hlavou a já pozoroval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 17:20

Shiki Okori
Aha. takže ty uděláš to tvoje my uděláme klony. no ale já nevím jak s tou mlhou či co to je bude fungovat můj písek. Řekla jsem a trošku se zamračila. Pak jsem zas nasadila úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 17:27

Shinkaku Nara

O svůj písek se neboj mlha bude kolem nás s odstupem nebudeme přípo v mlze tím pádem vlhkost bude normální a mlha bude chvilku takže se doopravdy nemusíš ničeho bát.. Ale ted by sme měli už začít ne! Použiji nenápadně Kirigakure no jutsu tak aby nešlo vidět že jsem ho udělal já.. Ted je to na vás !!.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 17:36

Kaguya Takeshi

Jakmile se vytvořila mlha, vytvořil jsem Bushin a běžel jsem do lesa. Když jsem byl v lese, čekal jsem na Shiki. Tak, vypadáto, že budu bojovat zavrčel jsem si pro sebe a stál jsem tam opřený o strom.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 17:39

Shiki Okori
Jakmile udělal Shinkaku Kirigakure no justu uděla jsem já svůj Bushin. Rozběhla jsem se za Takeshim do lesa. Doběhla jsem jen chvilku po něm. A co ted?? Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 17:49

Shinkaku Nara

Jak vidím že už u mě sou jen klony tak zruším Kirigakure no jutsu a tvářím se vystrašeně jako bych při té technice čekal že na nás zaútočí a v ruce mám kunai který po uplném rozplynutí mlhy schovám a kráčím dál s klony a dbám na ostražitosti. Snad na to skočí pokud nejsou žádní zkušené bojovníci neměli by to poznat..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 17:57

Kaguya Takeshi

Měli bychom jít o trošku hloubš do lesa a jít kousek zpět řekl jsem potichu a šel jsem rychlejším krokem víc do lesa. Poté jsem se zastavil, cestu jsem stále viděl. Tak, jdeme se podívat, kdo nás sleduje řekl jsem s chladným výrazem a vyrazil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 18:17

GM

Muž, který předtím řval bolestí právě teď držel své pravé oko Jdou blízko k nám. Snaží se udělat lest, proto udělali to Kirigakure no Jutsu, ti dva, co jsou s ním jsou pouze Bunshin no Jutsu, jak se zdá... řekl jeden z nich a pousmál se S tebou jako stopařem a člověkem, který je sleduje nemůžou ani zašlápnout mravence, aniž bych o tom věděl. Odplata bude sladká... řekl ten druhý muž a pousmál se, poté oba dva skočili na větev stromu a čekali, až k nim dorazí...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 19:00

Shiki Okori
Šla jsem za Takeshim. A koukala kde co lítá. Nad mnou mě zaujal pofiderní pták. Smála jsem se mu. A to byla chyba v plné rychlosti jsem vpálila do stromu. Ozvala se dutá rána. Udělala jsem se pár kroků zpět a sedla si na zadek. Držela jsem se za čelo a do očí mi bolestí vyhrkly slzy. Dost to bolelo. začala jsem si mnout bolestivé místo kde mi začala pomalu ale jistě růst boule.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 17th 2011, 19:09

Shinkaku Nara

Uslyším nějakou velkou ránu a začnu se strachovat o Shiki o Takeshi sem se nebál věděl jsem co je zač, ale o Shiki jsem pochyboval. Vytvořil jsem klona který je šel skontrolovat jak jim je.. Sakra snad jí nic není byl by průser kdyby se jí něco stalo. Spomalil jsem abych se kdyžtak mohl rychleji vrátit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 14:57

Kaguya Takeshi

Šel jsem rychle tím lesem, najendou se ozvala celkem velká rána a když ohlédnu na místo, kde byla předtím Shiki.. najendou tam nebyla. Zastavil jsem se a všiml si, že je kousek zamnou a sedí na zemi. Vrátil jsem se kní Ten strom prostě nedokáže pochopit, že má uhnout co? řekl jsem tiše, ale s úsměvem. Podal jsem ji ruku Hop na nohy a podíval jsem se na to bolavé místo. Přikrej to vlasy, na tvé kráse to nic nezmění a trochu jsem se usmál, jenže jsem stále sledoval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 15:04

Shiki Okori
Pokývala jsem vážně hlavou. Bolelo to! Zaskučela jsem a píchla jsem si prstem do boule. "Viděl si toho pofiderního ptáka tam nahoře?? Byl táhle velký" Zazubila jsem se a na důkaz svých slov jsem efektně rozmáchla rukama.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 15:13

Shinkaku Nara
Můj klon doběhl ty dva a řekl ... Co se tu děje slyšel jsem ránu tak sem vyslal mě klona. Mezitím sem už skoro v posunu kupředu zastavil a čekal na to co mi klon předá za zprávu. Sakra co se tam jen mohlo stát snad sou vpořátku... Mám takový tušení že onás nejslíš ví a ví o celém našem plánu tím pádem musíme udělat jednou čelní útok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 15:37

Kaguya Takeshi

Zatvářil jsem se zmateně Kdepak, žádného ptáka jsem neviděl a podíval jsem se po okolí. Ale u jednoho stromu mě zaujala zlomená malá větvička Že by? Takhle by tu větev jen tak nezlomilo zvíře pomyslel jsem si a sledoval jsem stále okolí. Pak přiběhl Shin Mno, Shiki pozorovala ptáka a jaksi ... strom se zapoměl uhnout řekl jsem tiše. Shine, ví o nás, bojím se, že prokoukli naši lest řekl jsem velice tiše a jedním prstem jsem naznačil směr, kde byl ten strom.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 16:29

Shiki Okori
Zmateně jsem se na ty dva koukala. Po tom nárazu se mi ještě pořád točila hlava. "Co budem dělat???" Šeptla jsem. Pak jsem začala zase hledat toho ptáka. "Hele kluci myslíte že si toho ptáka budu moc nechat??" Optala jsem se zamyšleně, nějak jsem zapomněla že nás někdo sleduje.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 16:36

Shinkaku Nara

Když ví klon vše potřebné řekne jen Zrušté své klony Já sem za chvíli dorazím. A potéto větě se rozplyne. Hned na to jsem se rozeběhl po cestě zpět a po chvíli zahučel do lesa a rychle sem se přibližoval k těm dvěma. Ted si Takeshi užije má rád boj a todle bude přímé střetnutí s nepřítelem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 16:46

Kaguya Takeshi

Zrušil jsem klon a pak jsem podíval na Shiki. Až bude po všem, Shin ho zastaví pomocí stínu a budeš si ho moct nechat řekl sem a mezi tím Shin zrušil klon a přiběhl. Teď, když o nás nepřítel ví a mi o něm, máme dvě možnosti první je buď čekat dokud se neobjevý sami a nebo druhá možnost je, jít na něj přímo řekl jsem klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 16:49

GM

Yare Yare, tak se vidíme zase... tentokrát to však neskončí vaší býhrou přátelé, to si vůbec nebuďte tak jistí řekl muž, když tam všichni dorazili (I Shinkaku) Udejte mi polohu mapy a já vám nic neudělám... možná, avšak v opačném případě se připravte na smrt dodal s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2011, 17:47

Shiki Okori
Zazubila jsem se na ně. "Chytnete toho ptáka a já vám to řeknu" Můj úsměv se ještě víc rozšířil. "Protože zadarmo ani kuře nehrabe." Pokrčila jsem s nezájmem ramena.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Mapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Celosvětová Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-