~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 13th 2011, 20:34

First topic message reminder :

MAPA

Úroveň: B
Popis: Úkol této mise je velmi jednoduchý. Stačí dojít na hranice země větru a země ohně a získat od kartografa nejnovější mapu celé světlé říše. Avšak cestou zpět nesmíte mapu v žádném případě ztratit ani ji zničit, je nesmírně důležitá pro radního. Krom toho pokud vás bude někdo sledovat cestou ke kartografovi se nesmíte nechat sledovat až k němu, protože jeho pozice musí zůstat tajná.

Tým: Dawn de Diablo (Takeshi Kaguya), Bulic (Shinkaku Nara), Sorinka (Shikio Okori)

Odměna: 1000 EXP, 8 Reputace, 1900 Ryo


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 2nd 2012, 22:55, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 17:47

Shiki Okori
Zazubila jsem se na ně. "Chytnete toho ptáka a já vám to řeknu" Můj úsměv se ještě víc rozšířil. "Protože zadarmo ani kuře nehrabe." Pokrčila jsem s nezájmem ramena.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 17:51

Shinkaku Nara

Čumím jak puk na to co řekla Shiki ... a jen na to odvětím ... Chytnu kterýho chceš jen jim nic neříkej ... Kage nui no jutsu Nitě se rozjedou přimo naproti nepříteli a já vytasil svojí katanu a rozeběhl jsem se přímo protí nepříteli a tou katanou sem nechal véct svou chakru ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 18:00

Kaguya Takeshi

Vytáhnu dva kunaie A jéje, pan louže se konečně ukázal řekl jsem celkem klidným hlasem a za pomocí Kasokuda jsem se dostal k němu. Kosti se mi ještě používat nechce řekl jsem si a vyskočil jsem do boku, že budu útočit na jeho bok.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 18:25

GM

Suiton: Suiryuben vykřikl jsem a pousmál se, zároveň jsem odskočil od Kage Nui, protože jsem již znal jejich schopnosti, tak byly jejich útoky předvídatelné. Mezi tím můj Suiryuben odhodil Takeshiho daleko ode mne a chystal se zaútočit na Shiki a Shinkaka Suiton: Suiryudan no Jutsu! vykřikl jsem ještě a vytvořil jsem velkého vodního draka, který též mířil na ně...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 18:30

Shiki Okori
Jen jsme zírala na toho draka. Tohle jsem neměla ráda ani jsem se neměla jak bránit. Jen jsem čekala kdy mě to sejme. Na to abych se vyhnula bylo už pozdě a já byla příliš pomalá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:06

Shinkaku Nara

Sakra to ne Rychle přiběhnu před Shiki. Kage Saikuringu no Jutsu Vytvořím rovnou několik kolébek za sebou, ale když utoky narazí do kolébek tak rozmlátí kolébky, ale ty je alespon trochu oslabý a do mě nalýtne jen drak který už neměl velikou sílu, ale i tak mě odmršitl hodně daleko. Hned jak se zmátořím tak se rozeběhnu přímo proti tomu hajzlovy .. Hodím kouřovou bombu přímu k němu a použiji Kagemaku no Jutsu. Hned jak zmizí vše tak se dám znovu do pohybu a běžím přío proti němu se svojí chakrovou zbraní v které vedu chakru.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:11

Kaguya Takeshi

Jakmile mě odhodil, zachytil jsem se kmene jednoho stromu. Byl jsem trochu mokrý, ale to mi nevadilo. Jakmile jsem měl pevnou zem pod nohama, a ten nepřítel skládal pečetě tak jsem použil Teshi Sendan. Pak jsem se pouze skrčil nohy Yanagi no Mai z kelenou, ramen, loktů a dlaní mi vyjeli dlouhé, špičaté kosti. Kasokudo a rozběhl jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:18

GM

Suiton: Suiryuben, Suiton: Suijinheki vyjmenoval po složení nesčetného množství pečetí ten muž a ochránil se před stínovou technikou, zároveň vytvořil několik bičů, které vedli útok na Takeshiho a Shinkaka, respektive je měli biče odhodit dozadu od něj Předtím jste vyhráli, ale teď, když znám přesně vaše schopnosti už se nenechám na nic nachytat, bojoval jsem s váma už jednou, takže pokud neumíte něco nového, tak tentokrát nevyhrajete dodal jsem a pousmál se Připrav se řekl jsem muži vedle mě, ten jen kývnul a začal skládat pečetě, poté se změnil na desítky listů, které rozvál vítr všude naokolo...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:26

Shiki Okori
Přemýšlela jsem co za techniku použít. Která by byla nejvhodnější. Pak mě napadla jedna, ta ice nebude úplně nejlepší, ale i tak pomůže. Odšroubovala jsem jedno z víček. Poskládala jsem pečetě Suna Nadare Řekla jsem název techniky. Na toho jedno borce se vyvalila vlna písku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:31

Shinkaku Nara

Shika ho natolik zaměstnala že jsem mohl udělat menší postup při útocích biči jsem vytvářel pomocí Kage Saikuringu no Jutsu kolébky které mě vždy ochránili a takhle jsem doběhl až k tomu hajzlovy a tam jsem zaútočil svojí chakrovou zbranní v které byla moje chakra. Pokud se ho jen dotknu je chycen v mém Kagemane no jutsu výhoda mé chakrové zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:39

Kaguya Takeshi

Těm bičům jsem se dokázal vyhnout celkem jednoduše, protoře většina mířila na nohy. Poté co na něj začal útočit Shin, skočil jsem na strom a odrazil jsem se od něj tak, že jsem udělal salto. Byl jsem nyní nad nepřítelem a padal jsem střemhlav dolů, začal jsem se i točit.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 19:51

GM

Hmm? Suiton: Karasu Suibenken! vykřikl jsem a okolo mě se zjevilo obrovské množství vran, které byly ze sta procent tvořené pouze čistou vodou, avšak při kontaktu s něčím hmotným ihned onu věc obalily a tím zastavili, vrány okolo mě začali v obrovské rychlosti rotovat a tak mě nezasáhl ani jeden z jejich útoků, naopak je opět odhodil Překvapujete te mne... vskutku řekl jsem a pousmál se, když se na mě poté valila duna písku, tak jsem čekal, že ji vrány též odvrátí, avšak písek byl moc těžký na to, aby ho voda zastavila a tak mě mírně odhodil do nedaleké skály...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 20:16

Shiki Okori
To že ho ta technika aspon trošku vezme jsem vůbec nečekala. Rychle jsem odšroubovala dvě víčka od lahví. Poskládala jsem pečetě. "Suna Arashi" řekla jsem název techniky. Všude kolem se rozletěl mrak písku. Hned potom jsem znovu poskládala pečetě "Suna yari" řekla jsem a písečným kopím mrskla po tom chlápkovi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 20:22

Shinkaku Nara

Musím Shiki podpořit trochu jí dám výpomoc ... Kage nui no jutsu Nítě se schovali ve stínu letícího písku a když byli ve velké blízkosti zaútočili přímo na toho cápka ... Sakra bolí mě rameno jak sem kryl Shiki před tím drakem ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 20:33

Kaguya Takeshi

Jakmile mě opět odhodil Nechce si mě připustit k tělu a usmál jsem se. Jenže pak jsem si uvědomyl Sakra, kde je ten druhej? podíval jsem se na Shina Krejte si záda, nevíme kde je ten druhej zavolal jsem, jenže to už písek útočil. Skočil jsem směrem za písek, který nyní útočil a v útoku jsem púsobil, jako druhá vlna.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 20:43

GM

Písek mne oslepil, protože jsem se proti němu žel bohu neměl jak bránit, kvůli tomu, že jeho částečky byly natolik těžké že bez problémů prošli mojí vodní bariérou. Následkem toho mě kopí, které několik sekund potom vytvořila Shiki z písku zasáhlo a probodlo mi plíci, takže jsem umíral Tohle je jen začátek, můj přítel už je dávno pryč a kontaktuje ostatní, připravte se na to, že se živí zpět nedostanete dokončil jsem, to už jsem však vyplivnul krev a zemřel...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 20:48

Shiki Okori
Chvilku jsem se koukala na mrtvolu "Zemřel nějak rychle" zasmála jsem se. "No jdeme dál ne" usmála jsem se na ostatní ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 20:53

Shinkaku Nara

Stále jsem měl použitou techniku Kagenui no jutsu takže hned jak domluvil ho ještě probodali mé nitě.. Poté jsem nitě stáhl zpět a porozhlídl jsem se... Znepokuje mě to co řekl že jich příde víc .. Měli bychom si pospíšot a zmizet od sut..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 21:00

Kaguya Takeshi

Zastavil jsem těsně před ním a potlačil jsem kosti zpět. Vypadáto, že teď už nepůjdme procházkou řekl jsem a popošel jsem pryč. Takže jich bude víc? pronesl jsem a otočil jsem se na mrtvolu. Ten druhý, na velkou vzdálenost poznal, že jsou to klony a rychle nás vystopoval, tedy poznal, že jdeme lesem řekl jsem s ledovým klidem To bude nějaký sensibil, nebo jak se jim říká a otočil jsem se směrem, kde byla cesta. Vypadáto, že musíme vpřed, dokud jsme nepřijdou. řekl jsem a vyrazil jsem krokem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 21:04

Shiki Okori
Rozběhla jsem se za Takeshim. "Jo a taky můžeme běžet a budeme tam dřív" Uchechtla jsem se. A taky budeme dřív doma. Zazubila jsme se vesele.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 21:11

Shinkaku Nara

Jen kývnu na Dawna a rozeběhnu se přípo za ním za chvíli ho doženu a vypadám velice zamyšleně přemýšlim o taktice při útoku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2011, 21:15

Kaguya Takeshi

Ty se těšíš domů, já se nemám kam těšit, protože nemám byt řekl jsem a sledoval jsem cestu. Dřív tam možná budeme, ale pokud si dobře pamatuju v popisu stále, že nás nesmí nikdo sledovat zamyslel jsem se nad tím a pak jsem se podíval na Shina Taky přemýšlíš co bude dál Shine? a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 19th 2011, 12:31

GM

Jeden z nich sice zemřel, avšak vypadá to, že ten druhý utekl a to již před několika minutami, možná už před hodinou. Nejspíše šel alarmovat ty ostatní, kteří čekali někde v povzdálí, avšak co když si ten vodní ninja pouze vymýšlel, a žádná další ninjové nejsou? Je na vás, čemu uvěříte, ale tak jako tak se musíte velkou rychlostí vydat pro mapu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 19th 2011, 19:11

Shiki Okori
Rozběhla jsem se napřed "Dělejte. Běžíme. At jsme tam co nejdřív." Křikla jsem přes rameno na ty dva. Běžela jsem směrem kterým jsme asi měli jít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 19th 2011, 20:43

Shinkaku Nara

Běžím směrem kterým máme jít a jen řeknu Jojo vím SHiki musíme si pospíšit jde tu o čas a o vteřiny .... Cestou používám Kagenui no jutsu kterým lámu větvičky jinými směry aby případné pronásledovale zmátli naše stopy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 EmptyMarch 19th 2011, 21:03

Kaguya Takeshi

Jakmile mě Shiki předběhla, přidal jsem, udržoval jsem takovou rychlost, abych byl kousek přednima. Co se bude dít stále mi šrotovalo v hlavě, jestli se objevý další a nebo jestli to byl kec Ale ten druhý co tam byl mě znervózňuje připvřel jsem oči a přeskočil jsem nějaký menší padlí strom. I přesto musím zůstat v pozoru a rozhlédl jsem se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Mapa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa   Mapa - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Mapa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Celosvětová Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-