~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 23rd 2011, 22:56

First topic message reminder :

[2 VS 2 PvP] TOSHI TAKARI, TOSHIO ABURAME

~ Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 00:00

Zoki
Pozeral som mu do očí a potom som zakričal Heeeej kenta potreboval by som jeden kunai do pľúc ak by si mohol. pri tom som sa naširoko usmial Tak čo cukríček hm ešte nemáš dosť ? opýtal som sa a krk som mu zovrel pevnejšie .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 00:09

Kenta Akuma

Bežte jeden ... jeden to zvládne keď tak ... Kenta mávol rukou a hneď na to sa rozbehol klon oproti Jun´ichimu ... po ceste stihol zo zeme uchmatnúť jeden ostrejší kameň ... počas behu sa pár krát mierne potkol a stratil rovnováhu vďaka zničenému terénu no nakoniec pribehol k Jun´ichimu na 5 metrovú vzdialenosť jedny deravé pľúca sú už na ceste .... klon sa napriahol a celou silou vrazil Jun´ichimu kameň do pľúc cez chrbát ... vytiahol kameň a Jun´ichimu začala tiecť krv pre istotu ... prepáč ... vrazil kameň znova Jun´ichimu na to isté miesto aby prehĺbil "vchod" do jeho pľúc ... vytiahol krvaví kameň a hodil ho na zem je to ... klon sa usmial a rozbehol sa k pravému Kentovy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 00:30

Zoki
[b]Auuuu to nemôžeš bodať trocha menej bolestivo ? Ale nie vďaka máš to u mňa . zakričal som a po tom čo my prebodol pľúca som sausmial ešte viac Tak teda dobre kto vydrží dlhšie a znova som moje zovretie zosílil.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 07:00

Toshi Takari

Na zemi sa pohol kunai, vedel som , že to už dlho nevydržím, naviac zavolal svojho parťáka, a ja som netušil prečo. Dopekla, kto by si pomyslel, je vážne nesmrteľný ? To zranenie, spomenul som si ako som mu katanou zasiahol miesto pri srdci, keď sa k nám priblížil Kentov klon, a bodol svojho spoločníka namiesto mňa, neviem prečo ma to nezaskočilo, akonáhle sa nám však otáčal chrbtom, a Zoki zovrel ruku ešte viac, zo zeme sa konečne zdvihli tri kunaie ktoré predtím Zoki odrazil, pričom dve z nich oddignoroval. Jeden kunai letel ku chrbtu klona, dalšie dve som musel nasmerovať tak aby Zoki musel zaváhať, alebo povoliť aby som sa od neho dostal, zbrane ktoré som Zokimu predtím držal vôľou do vzduchu padli už dávno predtým na zem, uškrnul som sa, to bude tesné, pocítil som silnú bolesť v zranenej nohe, ktorú som zdvihol do vzduchu v momente, ked dve kunaie zasiahli Zokiho, jeden ho trafil z jednej strany hlavy a druhý z druhej, ked sa to stalo, kopol som ho kolenom do brucha, cítiac bolesť v nohe, sa mi podarilo Zokiho donútiť aby ma pustil, odrazil som sa od jeho tela dozadu kde som dopadol na tvrdú zem pár metrov od neho, vytiahol som svoj posledný kunai čo mi ostával a naňom pripevnený výbušný lístok som mu hodil k nohám, v tejto blízkosti bolo pred výbuchom ťažko ujsť, naviac mal nepriateľ kunaie v hlave, a po mojom kope musel stratiť rovnováhu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 16:47

Toshio Aburame

,, Hmmm." povzdychol si a pozrel na démona ako zobral do ruky zbraň.,, Mňa obviňuje zo smrti svojho majiteľa ak on si dobrovoľne zapichol do tela zbraň a teraz dokonca dobrovoľne ju zo seba vytiahol. " nadýchol sa.,, Tak je to moja vina, že on zomrie na vykrvácanie?" pousmial sa.,, Svojho nepriateľa som porazil o tom niet pochyb." pokrčil ramenami a každý jeden chrobák z tela mu vyletel a stále letel do výšky kde bol v bezpečí.,, V tele nemáš chakru, ale niečo čo ničí chakravody mojich spoločníkov." usmial sa a palicu držal pevne v ruke.,, Retsudo Tenshou je zbytočné z toho dôvodu, že dokáže lietať. Ostáva to na mojom taijutsu." pomyslel si.,, Tak poď bojovať. Ale ak budeš bojovať on zomrie počas tvojho nezmyselného boja." podotkol a stál pripravený na boj.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 17:34

Shitchi

Pozrela sa na Kentu o neho sa nebojím ... je v dobrých rukách ... a za okamih bude už aj tak v úplnom bezpečí ... Jun´ichi je silný ... takže sa nemám o čo báť ... chytila kópiu pevne do oboch rúk neobviňujem ťa za to že som musela zabodnúť do Kenta kópiu .. obviňujem ťa za to čo si spravil všeobecne ... teraz sa Shitchi usmiala dosť bláznivo vy ľudia ste nepochopiteľný ... keď máte zomrieť ste slizký ako hadi a zapredali by ste čokoľvek aby ste mohli prežiť ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 18:48

Toshi Aburame

,, Dávam mu pár minút vzhľadom na to, že v hrudi toho je dosť na krvácanie." pousmial sa a začul jej narážku.,, Ja som slizký?" zaskočil sa.,, Pár rokov som cestoval a spoznal vierovyznanie ktoré mi otvorilo oči ale hlavne náruč k smrti." dodal a rozpažil ruky.,, Nech sa páči ja sa smrti nebojím. Zomrieť v boji je pre člena rodiny poctou nie hanbou." hrdo dodal.,, Prejavil som schopnosti na ktoré som hrdý a neskrýval som sa za nikoho aby som sa vyhral." zdôraznil.,, Slizký nie som ale lišiacky beriem, no moja hrdosť nepustí. Zomriem ak mám v meno Aika." zasmial sa a ruky sa vrátili spať do pôvodnej polohy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 19:55

Zoki
Tie kunaie čo ma trafili ma síce zranili no neprerazili moju lebku keď ma kopol trocha som sa zatackal a všimol som si kunai letiaci ku mne Hmm takže ty dokážež hýbať zbraňami aj bez rúk ? Dobre teda. zakričal som a vyskočil pri čom som vytiahol svoju vychádzkovu paličku a ako som vyskočil tak som ju za pomoci reťaze nasmeroval na časť ktorá držala kunai s výbušným lístkom a ten som z neho odstránil nastal výbuch tlaková vlna ma trocha odklonila s letovej drháhy a dopadol som na zem po tom som pritiahol svoju vychádzkovu paličku. pozrel som na neho po tom som zazrel Kenta a Shitchi Ty bastard skurve*ý už ťa mám plné zuby . Lezieš my na nervy si otravný ako nejaký hmyz v tom som vykročil k nemu a zohol som sa po dva kamene zložil som pečate a s kameňov sa vytvorili dve kamenné tyče . Pomaly som začalkráčať k nemu no potom som zastal tyče som si oprel o nohu a rýchlo zložil pečate Ninpo: Mogura Tataki no jutsu a zmizol som pod zemou pri čom som zachytil tie tyče v momente som vyskočil zo zeme za ním a jedna tyč mu mierila zo spodu na brucho a druhá z boku na rebrá takže pri úteku do strany by ho zachytila spodná tyč a pri úteku do výšky bočná
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 20:29

Toshi Takari

Keď som použil posledné množstvo čakry aby som ho zastavil a odsotili od seba, posledné čo som pred zahmleným zrakom uvidel bol kunai vrhnutí rukou aj s výbušným lístok na rozmazanú postavu predo mnou, než som stratil vedomie, z dôvodu , že moja čakra klesla na samý koniec svojich možností.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 20:46

Yorami Hunusaku

Ty máš ale štěstí kluku řekla jsem a ukázala jsem za něj, ten druhý, co s ním bojoval padl hned po výbuchu lístku Vypadá to, že máte ještě šanci, závisí to všechno na tvém příteli dodala jsem, v tu chvíli ke mne přinesli i toho druhého kluka Tak dobře, tohle vypijte řekla jsem a podala jsem jim láhvičky se zářivou tekutinou, jakmile to oba vypili, tak se jim ihned dobyla chakra a jejich povrchová zranění zmizela Shizenton: Mikisaibō Chiryō řekla jsem, v tu chvíli se Toshiho noha a vůbec všechny něják těžce poškozené či zlomené končetiny obalili zvláštní popínavou rostlinou, která se přilepila ke kůži a začala tam pouštět chakru, jakmile bylo všechno hotovo, tak se rostlina rozpadla, uschla a změnila se v prach, který rozfoukal vítr Všechna vaše vnější i vnitřní zranění jsou pryč, ale ještě tak hodinu nedělejte nic náročného na tělo dořekla jsem a podívala se na soubojiště Jinak, můžete své přátele pozorovat támhle na tribuně dodala jsem a poté jsem si stoupla na tribunu, kde jsem čekala na další zraněné...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 22:27

Shitchi

Prišla tesne pred Toshioa hmm ... takže sa dobrovoľne pripravuješ na smrť ... Mayonaka no dansu ... povedala celkom po tichu no hneď v tú chvíľu ho kopla do brucha pravou nohou, následne vyskočila a striedavo mu kopala do hrude oboma nohami, keď dopadla kopla mu ešte dvakrát do nôh tak aby stratil rovnováhu. Potom sa napriahla a zo šikma mu kopla do rebier aby padal šikmo na bok. Potom vyskočila a chystala sa mu kopnúť celou silou do krku Sayounara .... slizák !! napriahla nohu a kopla ho do krku
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 27th 2011, 22:35

GM

Shitchi se rozeběhla proti Toshiovi a začal útočit, vypadalo to na útok Taijutsu v několika odlišných sekvencích. Toshio měl však slabou obranu, protože byl hlavně na Ninjutsu. Vypadá to, že Toshio nedopadne dobře, protože si Sitchi vede celkem dobře.

-> První sada kopů do hrudě se povedlo kvůli slabé obraně a ne příliš možnosti se vyhnout kvůli tomu, že to byla v podstatě technika Taijutsu, kop do nohou se povedl též, ikdyž se Toshio stihnul kvůli předchozímu útoku však uhnout a tak tato sada útoků nevyšla, tím pádem se rovnováha nevyhodila a kop do žeber by vyjít neměl, kvůli tomu, že se však Toshio soustředil na předchozí útok to vyšlo a on spadl šikmo na bok, vypadalo to špatně, Shitchi se chystala použít poslední kop, brouci v Toshiově tělě se však automaticky kvůli pudu sebezáchovy dostali v sekundě ven a obalili krk a doslova Sitchinu nohu udhodili zhruba dva metry od Toshia, poté však zemřeli, krom toho Toshio vnitřně krvácí.

=> Kvůli nedostatku energie Sitchi nenávratně zmizela, takže nejde již přivolat. Toshiovi brouci na druhou stranu též nemůžou útočit, protože by vzali Toshiovi moc chakry a zemřeli by. Toshio a Kenta jsou na tom teď podobně kvůli tomu, že Sitchi použila své Taijutsu, vypadá to, že musíte udělat souboj Kunai x Kunai.

(Ani nezkoušejte vyvolávat démona/brouky, záměrně jsem to udělal takto)
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 14:22

Toshio Aburame

Toshio opatrne vstal a ľavou rukou sa chytil za brucho.,, Au." dostal zo seba a mierne sklopil pohľad k zemi.,, Moja palica." zašepkal a zodvihol ju a oprel sa o ňu.,, Nemám takmer chakru ale veď som použil len sotva 3 jednoduché jutsu." zamyslel sa a dvihol pohľad na nebo kde v obrovskej výške pokojne lietali chrobáky.,, Vyslal som vás preč a dal vám povel aby ste nezasahovali a vy ste zasiahli proti mojej vôli?" prekvapil sa Toshio a svoj pohľad upriamil na ležiaceho súpera.,, Toto je divný boj. Sa mi ešte nič také nestalo v živote." povzdychol si a zhlboka sa nadýchol. Pevne zovrel palicu v ruke a opatrne sa pohyboval pomaly jeho smerom aby sa príliš nenamáhal a šetril sily.,, Už by konečne mohol aj vykrvácať je zranený už snáď veky." preblesklo mu hlavou, no sústredil sa radšej na súpera.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 19:39

Kenta Akuma

Keď zmizla Shitchi aj klon trocha sa prekvapil no hneď mu došlo že už nemá moc chakry ... boj zranený proti zranenému ?? otrel si poslednú krv z ústa pomaly vstal zo zeme a z vrecka si vytiahol kunai vďaka za pomoc Shitchi ... pomohla si mi ... keď zomriem alebo sa mi stane niečo iné ... tak ďakujem že si po mojom boku ... rukou si skontroloval brucho či mu ešte stále tečie krv ... fajn ... toto by som zvládal ... už to až tak netečie ... hodil by si mi aspoň Shiraishiu aby to bolo vyrovnané ?? od svojho súpera nečakal kladnú odpoveď ale skúsiť to musel aj tak
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 19:45

Toshio Aburame

,, Ani nápad Aiko mi pomáhaj ak v tom máš nejakú energiu z toho čuda.“ pokrútil hlavou a vedel, že zbraň je bezpečne v diere po jeho Retsudo Tenshou.,, Buď rád, že žiješ. Nebyť toho stvorenia už by si voňal fialky odspodu.“ podotkol a zastavil sa.,, Skús raz bojovať sám za seba láskavo.“ dodal a jemne sa natiahol a palicu pevne držal v ruke..,, Na to aby som k nemu bežal som strašne lenivý nech si príde po víťazstvo sám. Nechce sa mi ísť za ním. Aiko pomáhaj.“ premýšľal a nespúšťal oči zo súpera.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 19:53

Kenta Akuma

Tak ty poď bojovať bez zbrane ... päsť proti pästi ... hodil svoj kunai na zem ... keď máš ty zbraň a ja nie ... porazíš ma no na čo ti to bude ?? veď som len zranení ninja bez zbrane ... usmial sa a pozrel Toshiovy do očí ... zaútočíš na ninju ktorý je takto oslabený ??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 20:00

Toshio Aburame

Toshio len sledoval ten výjav pred sebou.,, Ty si ale pokrytec.“ zasmial sa.,, Doteraz si sa tu skrýval za sukňu nemŕtveho. A nechával ju bojovať za seba ale šak pre Aika ona je silnejšia než ty aha.“ došlo mu to.,, V každom prípade tvoj nehorázny cit pre spravedlivosť prišiel neskoro. Ja nebojujem proti neozbrojeným.“ podotkol.,, Pred chvíľou som stál na porážku pár metrov od tohto miesta. Neozbrojený bez akejkoľvek zbrane. Svoje najmilšie stvorenia som poslal preč len aby som uchránil ich životy a stál bez zbrane a ona ma aj tak napadla.“ vysvetlil mu polopatisticky Toshio a zaspomínal v hlave na stránky z knižky.,, Či už tak alebo onak nie si neozbrojený ale dobrovoľne pripravený na boj bez zbraní.“ usmial sa.,, Ako stojí v svätej knihe. Ber osud taký ako príde. Predsa len aj boj proti osudu bol predpovedaný.“ zarecitoval mu a pokynul rukou.,, Ja čakám.“ usmial sa Toshio s palicou v ruke.,, Aiko ďakujem aj keby som prehral.“ pomyslel si vďačne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 23:13

Kenta Akuma

Ja Shitchi nevyužívam ... bohužiaľ v tomto pravdu nemáš ... všetko čo Shitchi spravila bolo z jej vôle ... keby chcela mohla sa vrátiť do sveta démonov a ja by som jej nebránil ... ty svoje chrobáky možno považuješ len za zbraň no Shitchi je pre mňa viac než zbraň čo plní moje želania ... zodvihol kunai zo zeme ... je mi jasné že šancu vyhrať máme obaja tak 50 na 50 vzhľadom na zranenia oboch strán ... a boj bez zbraní by aspoň teraz zamedzil zbytočným zraneniam ... ale keď chceš krv tak ju máš mať ... posledný krát si odpľul na zem krv a potom naznačil Toshiovy nech začne .. vďaka Shitchi ... dodal ešte potichu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 23:20

Toshio Aburame

,, Aj ninjovia pod velením sú z pohľadu veliteľa len zbrane hoc konajú podľa vlastnej vôle." pokrčil ramenami.,, Moji chrobáci nie sú zbraň oni žijú vďaka mne. Ja ich živým a ja som ich domov a oni na oplátku som domov chránia ako svoju najdrahšiu vec čo majú." vysvetlil mu to.,, Oni nie sú zbraň oni sú ja. Sú mojou predĺženou rukou, rukou ktorá ma vedie životom." usmial sa.,, Neviem ako je to vo vašej krajine." povzdychol keď videl ako odpľul krv.,, Keď si niekto odpľuje je to potupa a keď si niekto opdľuje krv je to urážka až do krvi. To sa neodpúšťa." pokrútil hlavou ale pokojne stál ďalej s palicou v ruke.,, Nemám sa kde ponáhľať stále som na to teoreticky lepšie." pomyslel si a bol pripravený na čokoľvek ale vnímal dostatočne veľkú vzdialenosť medzi ním a súperom.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 23:36

Kenta Akuma

To vieš ... tí horší si môžu dovoliť robiť to čo vy lepší máte ako Tabu ... povedal najviac ironicky ako vedel ... tí horší majú svoj vlastný názor na vec ... preto je mojím snom zničiť vašu zem ... začal si točiť kunaiom v ruke .. ženy, deti ... a všetko ostatné ... zhorí do tla ... pri tej predstave sa zahľadel do neba ... nie ... to nieje môj štýl ... aj keď si prajem aby vaša zem zmizla z povrchu zemského v tomto stave to nedokážem kým neporazím aspoň teba ... kunaiom zrazu prestal točiť a pevne ho chytil do ruky ... je čas ... začal pomaly kráčať ku Toshiovy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 23:43

Toshio Aburame

,, Žiadal si o čestný boj bez zbraní ako keby si bol jedným z tých "lepších" ako si to nazval." prehovoril Toshio.,, A teraz hanobíš naše meno a pamiatku nehovoriac o slušnom správaní. Tak kto je tu potom pokrytec ja či ty?" opýtal sa ho s úsmevom.,, Ja mám aspoň pevné zásady ktorých sa držím a viem prečo žijem. Ty si najprv usporiadaj v hlave všetko a potom začni rozprávať máš tam riadny chaos." dodal a všimol si jeho približovanie.,, No fajn." pomyslel si spokojne a videl ako sa približuje.,, Prejde jeden milimeter do môjho útočného kruhu a idem na vec." preblesklo mu hlavou a čakal kým sa dostane jeho súper na dosah a v ruke mal pripravenú palicu na rýchly a priamy útok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 28th 2011, 23:55

Kenta Akuma

Zrazu zastavil a pozrel do zeme ja mám usporiadaný život ... žijem aby som našiel svoju rodinu ... žijem pre Shitchi ... a žijem pre to aby som vás vyhladil ako nechcený hmyz ... bez úcty k vám ... i keď Shitchi je proti ...svojich snov a zásad sa pevne držím ... neublížiť nevinným, nezabiť deti a ženy, konať len prípade že budem napadnutý a to podstatné ... zvrhnúť vládu svetlej ríše ... hej ... čo keby sme sa obaja vzdali ?? zrazu sa usmial ... viem čo chcem ... a viem že nám to obom nestojí za ten boj ..skončí to remízou a my sa už tak skoro neuvidíme ... natiahol ruku s kunaiom pred seba ... som si vedomý toho že si teraz o mne myslíš že som ktovie aká osoba ... no poviem ti jedno ... v tej "horšej" časti zeme mám jednu osobu ktorá mi verí ... je to môj bratranec ... oplatí sa mi žiť už len za jeho úsmev vďaka ktorému som sa vrátil do mesta ... usmial sa kunai pustil na zem ... tak fajn ... chceš ma doraziť doraz ma ... ale zváž moju ponuku ... začal znova kráčať vpred
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 29th 2011, 00:09

Toshio Aburame

,, Ou tak zrazu to máš v hlave poriešené čo?" zasmial sa.,, Pred minútou si chcel zabíjať jedna radosť. A hmyz si do úst neber jasné?" podotkol.,, Ani nevieš čo pre vás tie úbohé stvorenia robia." dodal a pozrel na neho ako zhodil kunai a predostrel mu svoj monológ.,, Vieš čo si ja myslím?" usmial sa.,, Že polovica mojej rodiny leží mŕtva na zemi a ty ju považuješ za odpad nehovoriac, že si ich zabíjal s úsmevom na tvári." zdôraznil.,, Svojmu kolegovi tak hore som sľúbil, že sa nevzdám a už nikdy ho v kaši nenechám." zašepkal.,, Si obvinený v mnohonásobnej vraždy." šepkal a keď bol na dosah zbadal jeho ranu po kopii a sa radšej presunul smerom tesne vľavo vedľa srdca.,, Ja som Kureiji a to sa nezmení." dodal a na to miesto udrel plnou silou palicou, no stále dával pozor či si to náhodou jeho súper nerozmyslí a nezaútočí tak bol pripravený.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 29th 2011, 00:16

Kenta Akuma

Ruku mal celí čas pred sebou a stále sa usmieval Shiraishia ... poveda potichu a Shiraishia zrazu vyletela zo zeme a odrazila Toshiovu palicu ... myslel som si ... že svetlá ríša je tak trocha skazená ... ale útočiť na slabé miesta je dosť chabé aj na teba ... a tí chrobáci ... po pravde ... máš pravdu je to odpad ... ohnal sa Shiraishiov po Toshiovej hrudi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 29th 2011, 00:29

Toshio Aburame

,, No jasne ako inak všetko jeden veľký klam.." pomyslel si Toshio keď cítil ako mu palicu niečo vyrazilo z rúk a zbadal tú katanu opäť pred sebou.,, Menej kecaj." zašepkal a schytil pevne do ruky ostrú časť katany a pevne ju stisol hoc sa porezal.,, A viac hraj." usmial sa a kopol ho smerom do miesta kde mal ranu po kopii.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 EmptyJanuary 29th 2011, 00:38

Kenta Akuma

Toshiov kop ho síce odkopol vzad a Kenta vykríkol od bolesti no Shiraishiu potiahol zo sebou a tým Toshiovy rozrezal šľachy na ruke ... ustúpil pár krokov vzad a začal sa predýchavať ... musím uznať ... je to ťažšie a ťažšie ... násladne chytil Shiraishiu do oboch rúk napriahol sa, spravil pár krokov vpred a znova sa ohnal po Toshiovej hrudi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame
» [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» Toshi Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-