~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 14th 2011, 22:33

[1 VS 1 Banditi] TOSHI "NAO" TAKARI

~ Toshi "Nao" Takari X 20 Banditů


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 15th 2011, 08:04

Toshi Takari

Bol som na streche jedného z neďalekých domov v meste Nagatashi, pozoroval oblohu a pohľadom vyhľadával Dariona, ktorého som už cez mesiac nevidel, avšak napriek tomu som vedel , že je v poriadku. Začul som vzdialený úder hodín, mierne som pootočil hlavu aby som sa pozrel na veľké hodiny na námestí mesta, už je čas ísť, pomyslel som si, a vybral sa do arény.

Prešiel som popri desiatkach shinobi čakajúcich na svoj boj, všetci mi však boli ukradnutí, a tak som pokračoval ďalej až som sa ocitol v samom strede arény. Cítil som sa opäť zvláštne ako vždy, kedˇsom vstúpil na toto miesto, neviem čím to bolo ale cítil som sa silnejší ako kedykoľvek predtým. Netušil som koľkých protivníkov budem mať v tento deň proti sebe ale vedel som, že nechcem prehrať. Stál som tu už jeden..dva..tri..krát.. prehra proti ninja generálom...remíza proti týmu z Temnej Ríše.. a turnaj v ktorom som si našiel priateľov aj nepriateľov..skončil príchodom Akatsuki., pousmial som sa a čakal na svojich protivníkov a niekoho kto odštartuje môj súboj.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 15th 2011, 21:12

GM

Na pole přišel rozhodčí a porozhlédnul se, potom mávnul rukou na znak toho, že se může začít. Ve stejnou chvíli na pole vešlo i 20 banditů, kteří se postavili do kruhu okolo Toshiho Mimochodem, ve tvůj prospěch, aby jsi to neměl tak jednoduchý jsme jim dali dřevěný zbraně řekl rozhodčí v provokativním úsměvem a podíval se na Toshiho, poté už jen čekal na první krok...

Několik banditů vytáhlo luk, který měli na zádech a začali napínat šíp, který byl zapálený, poté vystřelily směrem na Toshiho, avšak tak, aby při tom, když se Toshi vyhne nezastřelili nějákého svého přítele, popřípadě spolubojovníka. Šípy byly, jak už řekl rozhodčí celé dřevěné, i přes to by to však nemusel být tak velký problém při použití nějáké techniky...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 16th 2011, 00:21

Toshi Takari

Uštipačnú poznámku rozhodcu som odignoroval a prijal celkom pokojne nato, že ma v podstate pripravil a moju výhodu s ktorou som celkom počítal. Banditi sa zoskupili okolo mňa a niekoľko z nich okamžite po započatí súboja vystrelilo drevené šípy.

Na moment som sa prikrčil akoby som sa šiel doslova posadiť k zemi, to som ale sústredil riadne množstvo čakry do nôh a zmizol im z dohľadu ešte skôr než šípy mohli doletieť. Za pomoci čakry v chodidlách som sa odrazil od zeme do celkom slušnej výšky a to veľkou rýchlosťou takže to banditi ako títo len ťažko hneď zaznamenali, mohlo im to však dôjsť v momente keď som z tej výšky k zemi upustil niekoľko desiatok hrubých a dlhých klincov ktoré dopadli všade okolo nich, a ja som dopadol mimo toho ich kruhu takže som teraz stál pred nimi.. spravil som jednoduchú pečať a nahlas zvolal..Gyoraishin! klince sa zavŕtali do zeme ako mohli spozorovať, a o pár sekúnd nato, vystrelili veľkou rýchlosťou spod nej desiatky a desiatky klincov, niekoľkým banditom prešli hrubé a dlhé klince dokonca priamo skrz chodidlá takže im spôsobili veľkú bolesť a nemohli sa naviac ani pohnúť, iných technika minula a iných zasiahla do rôznych častí tela, najhoršie však nato boli tí ktorím klince prešli skrz chodidlá, pretože nemali možnosť uhnúť sa ako ostatný.

Keď smršť techniky Gyoraishin skončila, pousmial som sa, drevené zbrane...taká blbosť pomyslel som si, a rukou siahol po rukoväti svojej katany pripevnenej na chrbte.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 16th 2011, 14:59

GM

Hech... zakleli bandité a udělali mírně zvláštní obličej, to už však ze země začaly velkou rychlostí vylétávat hřebíky, naštěstí pouze dva banditi byli zasáhnuti natolik, že se nemohli hýbat a ostatním buď nic nebylo, nebo měli pouze lehké škrábnutí, banditi napnuli tětivu v jejich luku a začal opět střílet směrem na Toshiho výbušné sípy...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 16th 2011, 15:09

Toshi Takari

Dvaja dole..pomyslel som si, v tom na mňa vystrelilo niekoľko šípov, ostatný sa držali vzadu, je ich priveľa.. potrebujem odvrátiť pozornosť čo znamená, vytiahol som kunai s lístkom a hodil ho do dráhy letu šípov, letel dostatočne rýchlo nato aby sa k nim dostal blízko a vybuchol a tak ich odklonil odo mňa, medzi mnou a banditmi nastal výbuch ktorí nachvíľku zabezpečil to , že sme na seba nevideli. Oboro Bunshin no Jutsu! riekol som a vytvoril desiatky a desiatky svojich kópií na druhej stane arény pričom som bol zamiešaní medzi nimi, to by malo stačiť, pomyslel som si klony boli rozmiestnené tak aby pokryli čo najväčšiu plochu a zároveň tak aby som sa mohol medzi nimi nenápadne pohybovať, z miesta akoby z ozvenou sa ozval môj hlas, len útokmi na diaľku ma nedostanete..usmial som sa, stojac v zadnej línii klonov.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 16th 2011, 15:16

GM

Ech... ozvalo se opět a banditi se přeskupili, pozorovali desítky klonů Klonovací Techniky, myslíš si, že nás nachytáš na nějákej Bunshin no Jutsu? optal se jeden z banditů a pousmál se Možná neumíme používat Ninjutsu, Taijutsu a Genjutsu... ale to neznamená, že ho neznáme... pomyslel si jeden z nich a opět nabili všichni svoje luky, tentokrát každý z nich použil dva šípy...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 16th 2011, 15:27

Toshi Takari

Akonáhle vypálili svoje šípy po mojej klonovacej technike, nastali výbuchy, klony však zotrvali na mieste a nezmizli, ako obyčajný Bunshin. Preskupil som sa k ich pravej strane odkiaľ som sa oddelil od klonov asi v momente keď šípy vypálili von, už mi liezli na nervy, spravil som v momente pečate a položil obe dlane na zem, nech vás zem pohltí, asi som vás zbytočne podceňoval, no dvakrát takú chybu už nespravím Raiton: Kaminari Hakai! zem praskla a vo veľkej rýchlosti zasiahla plochu na ktorej sa stlačili banditi, zem sa lámala, praskala na všemožných miestach, a naviac príliš veľkou rýchlosťou.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari EmptyMarch 16th 2011, 18:17

GM

Všichni banditi byli koncentrovaní na jednom místě, takže je technika trefila všechny najednou. Jakmile ustoupil kouř z této techniky, tak jste mohli vidět zbylé bandity, jak leží na zemi, očividně mrtví nebo ochromení následkem oné techniky Toshi Takari se stává vítězem řekl rozhodší a pousmál se, všichni začali tleskat, poté se rozdaly odměny a tento souboj oficiální skončil...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Chrome Akuma
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame
» [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-