~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 17:49

[2 VS 3 PvP] TOSHI TAKARI, NATSUKI SHIRA

~ Toshi Takari, Natsuki Shira X Shiki Okori, Kuzuri Yuki, Kōri Howaito


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:08, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 18:08

Toshi Takari

Kráčal som do arény, tesne za Natsuki, ktorá ma predbehla s nadšením, než som vôbec stihol pripnúť katanu za opasok, na krku som mal dve retiazky, na jednej z nich boli dva zlaté prstene ukryté pod oblečením, na druhej z nich bol kovový odznak, ktorý nosil každý shinobi na ostrove Nagatashi, aspoň každý shinobi, ktorí aktívne bojoval v aréne, moja hodnosť na ňom bola vyššia ako u Natsuki, to možno ani nevedela, ale kým bola preč, strávil som v aréne mesta istú dobu ktorou som si vyslúžil práve toto povýšenie za bojové schopnosti. Sledoval som druhú stranu bojiska, očakával som nejakého neznámeho súpera, zatiaľ nikto nevychádzal a tak som stál tesne za Natsuki s rukami vo vreckách som pozoroval modrú oblohu kým ľudia v tribúnach čakali kedy sa súboj konečne začne, pohľadom som zašiel aj na lóžu kde sa zvykol nachdázať Mifune, a v hľadisku som dokonca hľadal Shirobeia, no nikde som nikoho z nich nevidel, chcel som mať ten súboj rýchlo s krku, mal som sa tu stretnúť so strýkom, avšak ráno nebol ani v prístave a ani nikde v meste, musel som byť ostražitý pretože by to nebolo po prví raz čo sa ma pokúsil dať odstrániť, aj keď do dneška zlyhával v podstate svojimi pokusmi na celej čiare. Hmm.. Natsuki ? Nehovorili ti kto je náš súper ? opýtal som sa jej zvedavo, keď stále nikto nebol na dohľad a ja som mal pocit , že došlo k nejakému triviálnemu omylu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 18:32

Kuzuri Yuki

POmalým krokem jsem dorazil až do vnitřku arény,a vzpomínal na můj minulý zkažený boj.Předemnou si to šlapali obě holky,Shiki a Kori.Měl jsem v plánu je pořádně vykosit,avšak jakmile jsem nahlédl na druhou půlku souboiště na které stáli soupeři,zamotala se mi hlava a já myslel,že mi jebne.Byl to ten nejsilnější ninja mé kategorie,kterého jsem znal.Težšího soupeře jsem si snad ani nemohl přát.A kurňa.-proesl jsem směrem dopředu,když jsem stály na místě,kde jsme měli začít boj.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 19:23

Shiki Okori
Vešla jsem do areny před Kuzurim. Naši soupeři byly Toshi a ta jeho holka či co to byla. Trochu jsem znejistěla když jsem slyšela Kuzuriho. "jsou asi hodně silní že." optala jsem se šeptem. "Vlastně Toshi tu byl hodně často. Takže to bude silný nepřítel a ta jeho holka nejspíš taky" Řekla jsem, nějak mě v tuhle chvíli přešel úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 19:42

Toshi Takari

Než som dostal odpoveď na svoju otázku, všimol som si vychádzajúce postavy z druhej časti arény, mierili do stredu bojiska, kam sme podišli aj mi, dlho som nič nevidel, zapadalo slnko a nepríjemne mi svietilo do očí, keď som však dokráčal do stredu arény, slnko zmizlo z obzoru, stáli sme asi nejakých 10-15 metrov oproti seba, a medzi nami sa nachádzal ten samý chlapík ako vždy, mal na starosť rozhodovanie o výsledkoch súbojov a ich odštartovanie. Arénu ožiarilo svetlo reflektorov, ktoré poskytovalo rovnaké osvetlenie ako za denného svetla. Sate.. pozdravil som ostatných shinobi Svetlej Ríše, ktorých som poznal, zhodou okolností šlo o tých s ktorými som bol dokonca naposledy na misii, môj pohľad zavítal na Shiki-chan, a náhle som dostal morálne dilema, pretože som jej nechcel ublížiť ale ani som nechcel prehrať, dostal som sa do dosť nepríjemnej situácie, ktorej by mohol niekto nie veľmi pekne využiť. Stál som asi dva kroky za Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 19:52

Nori

V tichosti šla popri ostatných dvoch. Síce vládlo isté ticho v hlave mala hotový hlučný hurikán. Myšlienky sa v jej hlave búrili, navzájom prehlušovali. Povzdychla som, keď sme vyšli do mesta, ucítila som v tvárí slnko, obzrela som sa do slnka najprv, ktoré ma samozrejme oslepilo a potom odvážila pred seba. Najprv len videla obrysy dvoch osôb. Ako sa blížila, boli jej známejšie a známejšie. Keď zastavila a zbadala osoby, proti ktorým ma bojovať, doširoka otvorila oči a mierne sa jej zasekol dych. Prečo musí bojovať práve proti osobám, ktoré ledva spoznala a začínala si k ním vytvárať istý postoj? Toto jej moc nepomôže. Ahojte. Zašeptala s celkom zničeným hlasom, ramená jej mierne ovisli. Bude sa musieť spoľahnúť na silu meča, ktorý typicky opantá jej hlavu a ostane len myšlienka zničiť nepriateľa. Uvedomovala si, jeho silu. Videla ho na ich misií. Pokúsila sa trocha chabo usmiať.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 19:58

Natsuki

Stála som kúsok pred Toshim a s takým "chladným" výrazom som si ich premerala. Po tom som sa len pousmiala a zodvihla som ruku. Seerwus.. zahundrala som trocha ironicky a premerala som si Kaia, ten bude.. hmm asi najväčší problém.. chjoo Aoi-chan si moje ďalšie zmysli. Rozmýšľala som a malá líštička sa mi pri tom držala na chrbte pod plášťom. Po tom som si len popukala hánkami a ruky som si položila na stehná, teda skôr k púzdram na obušky.. nejak som sa nevedela dočkať nasledujúceho boja.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 20:29

Kuzuri Yuki

Hmm..co se dá dělat,budu s nimi muset bojovat ,jestli chci....zesílit.-podporoval jsem se v duchu a přitom složil ruce k sobě a složil rychlou pečeť.Hyōton:Kori Buki-pronesl jsem tiše a pořád připravený pozoroval soupeře.Byl jsem rád,že můj deštník nebyl plný kovových senbonů,ale moje nálada byla podpsa.Držme se u sebe holky,tohle nebude lehký.-řekl jsem a postavil se mezi ně připravený nás okamžitě bránit.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 20:46

Toshi Takari

Fajn, tak ideme nato, pomyslel som si, v momente, keď bol náš súboj odštartovaný, vystrel som ruku na Kori Howaito a Shiki, vzdialenosť medzi nami bola nejakých 10 metrov, mysľou a sústredením som prekvapivým a hlavne nečakaním spôsobom odzbrojil Kori, ktorej meč mi padol slušnou rýchlosťou do ruky dokonca aj s púzdrom do ktorého bol zastrčený. Sklonil som ruku s jej mečom, a podotkol, to nebudeš potrebovať, pozrel som na ostrie Kuzuriho, očividne môj vplyv na jeho zbraň nezabral, to mohlo znamenať len to, že do nich vložil svoju čakru čím predvídal môj krok. Chytré.. pomyslel som si, a uskočil som dozadu ešte dalej od Natsuki, vyber si, sú len tvoji, podotkol som ticho za jej chrbtom než som uskočil. Pričom som stále mal v ruke meč, ktorý patril Kori, a jeho čepeľ som vytiahol z puzdra, ktoré som pustil k svojim nohám.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 20:51

Natsuki

Kým však stihol Toshi povedať že si mám vybrať už som mala v rukách tonfy ktoré boli napustené mojou chakrou a mierila som veľkou rýchlosťou ku Kuzurimu, o asi sekundu aj pol- až dve som bola u neho a začala som po ňom búchať striedavo raz s jednou a raz s druhou tonfou tak, aby mal čo najmenšiu šancu moje údery vykryť. Pri tom som stále postupovala dopredu tak aby sa musel kráčať do zadu, chcela som ich od seba odtrhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 20:56

Nori

Hlasito zavrčala, keď jej milovaný meč od nej doslovne odskočil. Ale po boji si ho získam i keby som ti mala hlavu ručne rozmačkať. Povedala tak nabúrene, že bola celkom viditeľná hlavná zmena. Stisla ruky do päste ale držala sa na mieste. Pozrela som na Kaia. Vedel by si urobiť veľké množstvo vody pomocou ľadu? Zišiel by sa. Riekla som slabo a naklonila hlavu mierne do boku, rozmýšľala očividne nad nejakým plánom. Pozrela som na svoju druhú spolupracovníčku. Očividne sa jej v hlave rodil plán.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 21:07

Shiki Okori
Zamračila jsem se na Toshiho. "Doufám že to přežiju." šeptla jsem na Kori. zazubila jsem se. Odšroubovala jsem všechny víčka dóz. Poskládala jsem pečetě. "Suna Yari" řekla jsme potichu. Na Toshiho se rozlétlo ze všech stran 8 písečných kopí. násladně jsem vytvořila znovu pečetě. "Suna Ryouiki" pod Toshim se vytvořila písečná plocha. následně jsem znovu poskládala pečetě. "Suna Koizuru" na písečné ploše kolem Toshiho se vytvořilo pět metrových písečných bodlin.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 21:24

Toshi Takari

Príliš som nečakal, keď som videl, že Shiki útočí odpovedal som takisto pečaťou, Kage Bunshin no Jutsu.. šepol som pričom som skočil na chrbát klonu, a odrazil som sa ešte za pomoci čakry vysoko do vzduchu, klon zasiahli kópie, ja som vo vzduchu už držal dáždnik ktorý sa rozprestrel a unášal ma nad hlavami ostatných, stále som si zachovával svoj pokoj, zvyšné techniky na mňa takto nemali samozrejme žiadny efekt. Jednou rukou som sa držal dáždnika, druhou rukou som spravil pečať, Jouro Senbon... ozval sa môj hlas, dážď z tisícok ihiel vyletel snáď všade kam to šlo, výnimkou sa stala Natsuki a Kai, ktorým som nechal vlastný priestor k boju, no na zvyšné dve holky sa to povedať nedalo.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 21:30

Kori

Trocha moc nenadšene sledovala na dážnik. Naznačila svojej solubojovníčke, aby ju chránila. Ona pohľadom zamierila na protivníka ich jediného mžského člena ich trojčelnného týmu. Nasmerovala smerom k Natsuki prsty a zamrmlala. Magen: Narakumi no Jutsu. Nemohla si ako všimnúť, že používa ilúziu, jakoliž bola zabratá do boja. Pred jej očami sa začal odohrávať ten najhorší scénar tohto boja. Potom sa pozrela na dievča, čo ju chránilo, ako je na tom a ako jej má presne pomôcť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 21:34

Shiki Okori
Postavila jsem se zády k Toshimu a tak abych co nejvíc chránila Kori. Doste Nepříjemný pocit, jehly se mi zabodávali do zad a do noh. "Myslím, že tuhle techniku nesnáším. mám zadní část těla jak cedník" Zasmála jsem se a na tváři se mi lehce rozjel bolestný škleb.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 21:48

Kuzuri Yuki

Začal jsem lehce uskakovat Natsukiným útokům,i když jsem zrovna nadšený z toho,že bych jí měl něco udělat nebyl...Její útoky byly ostré,ale jelikož jsme bravurně ovládal práci s mým náčiním,vykrýval jsem je tak,že většina energie šla do prázdna...V tom se však Natsuki zastavila,v tom mi mohlo dojít,co se stalo,jelikož se schopnostmi teamu jsem byl dobře obeznámen.Teď jsem měl šanci něco zkusit.Měl jsem udělat dvě obranné techniky hned za sebou.Stál jsem nějaký kus od Natsuki,když jsem začal skládat pečetě.Hyōton:Hogo Kōri no Dōmu a tím ji uzavřel do kopule.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 21:54

Natsuki

Keď som mlátila do Kuzuriho tak sa mi zrazu pred očami vynoril obraz z toho večera, pod krkom ma držal ten muž a v druhej ruke držal mŕtve telo jej mamy. V tom som pocítila bolesť pod ramenom a genjutsu sa zrušilo.. na tvári som mala taký temný výraz a aj keď som bola vďačná Aoi za jej kúsanec tak som sa dosť škaredo pozrela na Kuzuriho. Keď začal robiť pečate tak som sa na neho rozbehla hodne veľkou rýchlosťou no dva metre pred ním som doslova zmizla, tým pádom jeho gula vyšla na prázno. Kage Buyō! skríkla som no to už som bola pod Kuzurim a nohou som ho poriadne silno vykopla do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 22:11

Toshi Takari

Dopadol som pár metrov mimo pieskovú plochu na ktorej stáli tie dve, už predtým som bol od nich vzdialený na 10 metrov, takže tie dva metre ktoré som prekonal skokom odrazeným za pomoci čakry a od chrbta klonu, pričom som ho predĺžil ešte dáždnikom nebol absolutne žiadnym problém, všimol som si, že som zasiahol Shiki, ktoré nepochopiteľne kryla práve tú osobu ktorá sa jej na misii rozhodne moc nepozdávala. Vyzeralo to , že Kori chystá pečate, ale na mňa sa pravdepodobne vykašlali. Bolo by to tak jednoduché, zabodnuté senbony v Shiki, mohol som ich okamžite ovládnuť a doraziť ju, uškrnul som sa, hrajú sa, pomyslel som si, niekto ako Kuzuri by sem bez stratégie nikdy nenakráčal, využíval môj vzťah k nej, hoci ona možno ani sama netušila o čo mu ide, bol to dobrý ťah. Namiesto toho aby som niečo také spravil, mal som vlastný nápad, spadnuté senbony ktoré svoj cieľ minuli sa začali dvíhať do vduchu, všetky sa sústredeli na okolie tiel tých dvoch ktoré boli na seba v podstate nalepené, pritom ako Shiki chránila Kori, senbony boli teraz rozostavené tak blízko ich tiel z každej strany, že i prudší nádych mohol spôsobiť nadobnutie na senbony, ktoré stáli ako prikované vo vzduchu, a nehodlali sa pohnúť , nech už na nich narazí čokoľvek, držať ich ma stálo aj pomerne dosť čakry, ale akonáhle som videl , že nedajú ruky dokopy bez toho aby si neprežili príšernú bolesť, ktorá ich z boja vyradí okamžite, spravil som krok vpred a spotreba čakry klesla, následne som sa postupne priblížil až k nim behom, nemohli sa stále pohnúť, bez vážnej ujmy na zdravý, nehýbte sa, nerád by som vám ublížil, povedal som stojac tak 5 metrov od nich, držiac v ruke jej katanu, a hľadiac na nich, pri predstave čo všetko by som so senbonmi mohol na nich vykonať.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 22:20

Shiki Okori
vyplázla jsem na něho jazyk. Vytáhla jsem si z holých zad pár senbonů. vlastně jsem měla jen tenkou látku přes hrudník. "Víš že to bolí??" Zeptala jsem se ho pobaveně. "A kre je dobrá, má příjemnou sladko kovovou chuť" Zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 18th 2011, 23:04

Toshi Takari

Shiki sa nemohla hýbať, bez toho aby si spôsobila ešte vážnejšie zranenie ako mala, to isté sa týkalo aj Kori, vzdajte to, podotkol som, ušetríme si zbytočné problémy, dodal som nato, moja čakra nie je nekonečná, dám vám minútku tak si to rozmyslite, inak vás dostanem do stavu neboja-schopnosti sám. Pozrel som na Shiki, očividne sa chcela zbaviť senbonov v chrbte, tak som jej vyhovel a opatrne som ich odpútal svojou vôľou z jej tela, tak aby ju to nebolo ako ked tam vrazili, zostavili tesne nad jej chrbtom, čiže už neboli zabodnuté v tele. Začal som už premýšľať nad technikou, ktorou ich dostanem do bezvedomia, pretože som pochyboval, že by sa zachovali rozumne, v tejto situácii. Raiton Gafu, mi prišla ako jediná možnosť, z tejto bezprostrednej blízkosti ich omráči na dosť dlhý čas, aby ich vyradili zo súboja, potom som mohol už len vyčkať alebo pomôcť Kaiovi. Vystrel som obe ruky oproti dievčatám, potom ako som spravil pečate, malý náznak pohybu a vypálil by som blesky z dlaní, priame na ich hrude, čakal som už len na to či sa vzdajú alebo budú pokračovať v boji, samozrejme som nemohol zabudnúť na okolité senbony, meč Kori, som mal zabodnutý v zemi, vedľa seba. Tak ako ste sa rozhodli ?
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 19th 2011, 00:33

Mifune / Shirōbei Yoshitoki

Copak si o tom myslíš? optal se Mifune a koukal při tom na onen souboj. Jeho pozice mu zaručovala V.I.P místo v aréně, kam nikdo nevidí avšak naopak ten, kdo tam sedí vidí všechno. Samozřejmě mluvil k mladému Shirōbeiovi, jenž seděl vedle něj Ten kluk... Toshi Takari, znám ho. Bojoval jsem s ním a ty to moc dobře víš, ti dva co hlídají dveře do hlavní věže mi řekli, jak horlivě si náš souboj pozoroval, dokud nepřišli Akatsuki... odpověděl Shirōbei a pousmál se, Mifune se pouze zadivil, zdroje informacích toho chlapce, nebo respektive jeho schopnost si informace obstarat se mu velice líbila. Velmi dobře ho vycvičil Ano, jeho jméno je Toshi Takari, jak si řekl. Již jsem dostal předběžný seznam shinobi od vládců kontinentů, on byl na prvním místě v seznamu pro světlou říši... opáčil Mifune, zkoušky se měli konat pouze za několik málo dní a krom toho přímo tady, v centru města Nagatashi a přilehlích oblastech ostrova Je to sice dva versus tři, ale rozhodně bych tým Natsuki a Toshi nepodceňoval, oba dva jsem viděl na velkém souboji a jsou to velmi schopní bojovníci. Natsuki patří k nejlepším lidem, co ovládají Taijutsu co jsem kdy viděl... dodal ještě Mifune...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 19th 2011, 16:06

Kori

Bola spokojná, keď sa jej onen osobu podarilo priviesť k ilúzií, ale to hneď opadlo, keď si všimla ako dopadla jej spolubojovníčka. Sakra. Zakňučala pre seba, skôr ako stihla zmobilizovať svoje zmysli bola v obklopení dlhých ihlíc. Ale vôbec jej nevadilo, že jej ruky dal k telu, práve opak. Natiahla len dva prsty na vrecúšku pod prstami, kde boli kunaie. Začala niečo mrmlať popod nos, čo ťakžo mohol počuť. Sōshūjin... Na to z vrecka v rýchlosti vyleteli pomedzi ihlice kunaie, ostrím namiereným na Toshia. Natiahla len zrak, hlavou moc nechcela hýbať a usmernila 5 kunaiov tiež tesne u Toshia. Len sa jemne, skoro podivne priateľsky usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 19th 2011, 18:20

Toshi Takari

Vaša voľba, pomyslel som si, keď tých päť kunaiov prefrčalo okolo môjho tela akoby bola Kori totálne slepá a nevedela trafiť svoj cieľ, len som ich myšlienkami odklonil z dráhy, súčasne som šepol pričom som podišiel tesne k nim .. Raiton Gafu... vyleteli dve záblesky svetla, z tejto veľmi krátkej vzdialenosti, nemali šancu sa vyhnúť tesne než blesky zasiahli hrude oboch dievčať a tak ich pripravili o vedomie, ihlice spadli na zem a ich technika raitonu odhodila asi meter dozadu, kde už dopadli nevládne na zem, blízkosť z akej som techniku Raitonu vypálil bola dosť nato aby stratili schopnosť bojovať. Chytil som katanu Kori, a pomaly dokráčal k nim, a hľadel na omráčené kunoichi. Ostrie na mňa nepôsobí, šepol som skôr pre seba.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 19th 2011, 19:06

Natsuki

Keď bol Kuzuri vo vzduchu tak som sa objavila za ním ako keby som bola jeho tieň, no bola som trocha natočená do strany. Konoha Gōriki Senpū! skríkla som a celou silou som mu vrazila takým spätným kopom do boku, na nohe som mala kovové závažia takže to mohlo hodne bolieť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira EmptyMay 19th 2011, 19:36

Kuzuri Yuki

Mé nevládné tělo se sneslo vzduchem,jako by bylo pírko,ale do země narazilo dost velkou rychlostí.Měl jsem on Natsukiného kopu určitě nalomené nějaké žebro a po nárazo do země jsem udělal ďolíček.Au..-řekla moje hlava jako poslední věc co mohla,než se mi zatmělo před oponou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira   [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-