~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 12:39

[1 VS 1 NPC] TOSHI "NAO" TAKARI

~ Toshi "Nao" Takari X Shirōbei Yoshitoki


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:08, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 13:39

Toshi Takari

Vošiel som do arény, potom ako som opustil lóžu a stretol som sa s pohľadom svojho protivníka, vyzeral ako každý iný, proti komu som stál, ani on neplánoval tento zápas prehrať, čo mi bolo úplne jasné.

Tak ty si Shirōbei, povedal som nahlas smerom k nemu, a usmial som sa naňho, teší ma, som Toshi.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 13:49

Shirōbei Yoshitoki

Ano, to jsem já... a ty musíš být Toshi, hodně jsem toho o tobě od Mifuneho slyšel... tohle bude velmi... zajímavý souboj... řekl jsem a pousmál se, potom jsem se postavil do obranné pozice a připravil jsem se na nejhorší Moje výhoda je v tom, že znám většinu technik, takže kromě jeho Kekkei Genkai by mě neměl překvapit... pomyslel jsem si, to už jsem však v hlavě tvořil plán...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 13:55

Toshi Takari

Vytiahol som ruky z vrecák a plynulo som sa postavil, takže pripravený, povedal som nahlas, a zahľadel sa mu naposledy do očí, nech je ako chce, nebude najlepšie ak sa boj bude príliš preťahovať. V tom okamihu odštartovali náš zápas, ja som v rýchlosti prekonal vzdialenosť medzi nami a vytasil oproti nemu svoju katanu, pozdvihol ju a vyšvihol ňou od zeme hore prudkým pohybom.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 14:12

Shirōbei Yoshitoki

Tsec, čelní útok nemá proti mě smysl řekl jsem úsměvně a odskočil jsem o několik metrů dozadu Je rychlý a mrštný a ovládá celkem solidně svou zbraň, tím pádem se specializuje na Taijutsu... popřípadě Kenjutsu, z čehož vyplívá, že má Fuuton nebo Raiton, aby ho mohl vodit ve své zbrani... problesklo mi rychle hlavou, začal jsem skládat pečetě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 14:16

Toshi Takari

Pečate ? Začína naozaj rýchlo, uškrnul som sa, a pripravil sa viesť protiútok, zatiaľ som toho veľa nezistil, ale vyhýba sa priamemu kontaktu, a teraz tie pečate, bude najskôr zameraný na Ninjutsu... zamyslel som sa, siahol som po dvoch kunaich a mrštil ich oproti nemu na celkom blízku vzdialenosť aby som ho nenechal dokončiť prípadné pečate, čakal som kam uhne aby som ho mohol dostať zo zálohy.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 14:35

Shirōbei Yoshitoki

Stisknul jsem ruku v pěst, v tu chvíli mi ruku obalilo bleskové brnění. Nastavil jsem před sebe ruku a v tu chvíli se Kunaie pomocí menších výbojů blesků dostali do velké vzdálenosti, vzal jsem do ruky svůj meč a pousmál jsem se, ve chvíli se meč nabil plnně bleskem, avšak bylo to zvláštní, vypadalo to skoro jako normální blesk, a ne blesk tvořen pomocí chakry Raiken: Kengo! vykřikl jsem a zapíchnul jsem meč do země, v tu chvíli se nad námi začalo blískat a na zem okolo mě dopadlo pět blesků, teprve až po několika sekundách si mohl vidět, že v těch blescích byly meče...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 14:47

Toshi Takari

Uskočil som niekoľko metrov dozadu a pozoroval čo sa deje, moc som toho nechápal, ako to robí... udivene som sa díval na blesky, toto nieje raiton však ? opýtal som sa nahlas stojac oproti nemu s katanou v ruke.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 15:08

Shirōbei Yoshitoki

Máš postřech, a to se mi líbí... ale pokud chceš vědět víc, tak se mi budeš muset osvědčit řekl jsem a pousmál se, potom jsem postupně vytáhnul všechny meče, celkem jich bylo šest, co však bylo zvláštní je to, že jsem vždy dva meče spojil do jednoho a tak jsem vytvořil v podstatě meč se dvěma čepelemi a mezi těmi čepelemi proudili malé bleskové výboje. Jeden meč jsem nechal zapíchnuté v zemi a ty další dva, teď už spojené jsem si vzal do rukou...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 15:56

Toshi Takari

Čo sú to za meče, dofrasa, pevne som zovrel katanu vo svojich rukách, a nabila sa mojou čakrovou podstatou. Pozeral som na čepele, nateraz som netušil čo robiť, ani som nevedel čo robí v podstate on, sústredil som čakru a zameral sa na jeho meč, snahou ním nenápadne pohnúť, aby som si overil , či to vôbec dokážem. Súčasne som začal skladať pečate.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 16:29

Shirōbei Yoshitoki

Úžasné meče, že? V mojí rodině se dědí z generace na generaci, jsou vykované ze speciálního kovu, které dokáže udržet nápor mých blesků, vzhledem k tomu, že normální meč to nedokáže... respektive chakra ostří by se rozpadlo, ale dost už o mě! řekl jsem a pousmál se, potom jsem se na něj podíval, na chvíli mi dokonce přišlo, že se na něco soustředí, avšak to se mi nejspíše jen zdálo. Meč zůstal na svém místě, nedokázal si ho ovládnout, protože byl nabit silnější chakrou, než si použil na své Kekkei Genkai, nejspíše má nějáký specifický účel, proč je zabodnut v té zemi, protože udržet chakru v meči, který nemá přímí kontakt s uživatelem musí být velmi těžké Konec už řečí... Raiken: Kaminari Yontari! vykřikl jsem a máchnul jsem meči směrem k němu, v tu chvíli z nich vyletěl bleskový výboj, z každé čepele jeden, tedy celkem 4 výboje. Něco však bylo zvláštní, nebyl to normální Raiton, tenhle blesk vytvářel menší bývoje do zemini okolo sebe...

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Naruto_o_GIFSoup.com
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 16:49

Toshi Takari

Dokončil som pečať avšak skôr než som stihol dokončiť samotnú techniku od môjho protivníka vypálilo niekoľko bleskov, nerátajúc množstvo výbojov všade okolo, zatratené blesky, pomyslel som si si, fajn... sledoval som blesk blížiaci sa ku mne veľkou rýchlosťou, mohol som sa jedine skúsiť vyhnúť, v tej rýchlosti nejde viesť protiútok, má ohromnú výhodu, pomyslel som si, a tesne predtým než dorazili blesky ku mne som uskočil do strany, na mieste kde udreli zostala však v zemi zapichnutá moja katana ktorou ešte prechádzal výboj raitonu, kedže čakra v ňom nevyhasla okamžite, môj meč... pomyslel som si, položil som dlane na zem, zvalený na zemi tesne vedľa miesta kde blesky udreli, Raiton: Kaminari Hakai.. zvolal som, z počiatku sa nič nedialo, technika bola smerovaná k meču zabodnutému v zemi a k jeho užívateľovi, v tom zem pukla a popraskala, priamo k nemu vo veľkom a rýchlom rozsahu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 16:58

Shirōbei Yoshitoki

Takže on má taky Raiton? Jaká ironie... pomyslel jsem si a pousmál jsem se, potom jsem začal skládat pečetě Dobře, myslím, že je čas ti ukázat mojí Kekkei Genkai příteli, důvod, proč mi v tomto městě říkají génius... řekl jsem s mírným úšklebkem, moje Katana odletěla o několik metrů dozadu kvůli té jeho technice, očividně věděl, že bude důležitá pro nějákou techniku. Prozatím jsem si ji nevšímal a začal jsem skládat pečetě, po zhruba 20 pečetích mi oči zrudli do červené barvy Raikou! (Hřmění!) vykřikl jsem, v tu chvíli se nad námi sformovalo několik cumulonimbusů, odskákal jsem skrze zničenou zeminu ke svému meči a zabodnul jsem ho do země, v tu chvíli z toho mraku nad námi do meče vystřelilo několik blesků Moje Kekkei Genkai, Raikou... díky ní je moje tělo odolné vůči skutečným bleskům a místo normálního Raitonu používám opravdové blesky. Pokud používáš blesky z chakry tak doprovodné jevy jako teplota a tomu podobné mizí, tohle jsou však pravé blesky... řekl jsem a pousmál se Raikou Raiken: Kaminariken! vykřikl jsem, v tu chvíli meče v mých rukách začali jiskřit blesky, které vedla Katana zabodnutá v zemi Ano, máš pravdu... tahle katana je právě teď nabita několik milióny watů skrze tu zapíchnout v zemi... dodal jsem s úsměvem...

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Naruto_o_GIFSoup.com-1


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne April 3rd 2011, 17:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 17:23

Toshi Takari

Takže skutočné blesky, povedal som sám pre seba a postavil som sa zo zeme, skutočne pozoruhodné schopnosti, usmial som sa, a zahľadel na svoju katanu odpálenú po náraze medzi skaly. Oprášil som si nohavice a pozrel nad hlavu, na búrkový mrak, a následne mi pohľad padol na katanu a na jeho ruky, musím ho pripraviť o ten meč, ale akonáhle sa ho dotknem je to to isté ako dostať zásah skutočným bleskom, podľa toho čo povedal, a pochybujem, že techniku ako je Kaminari Hakai budem môcť použiť niekoľko krát po sebe v tak krátkych intervaloch, je to fakt zlé, musím niečo rýchlo vymyslieť inak končím.

Vzdialenosť medzi nami bola teraz celkom dobrá nato aby som dokázal reagovať na podobný útok ako predviedol, ale nemohol som sa len brániť, ale zatiaľ som nemal predstavu ani o tom ako budem útočiť. Siahol som za chrbát a následne vytiahol 2 veľké Fuuma Shurikeni, spravil som ľahký pohyb rukami a hodil ich do zeme tak, že sa mi zabodli k zemi pri nohách, a nato som dal ruky do pečatí, nateraz, musím zamestnať jeho pozornosť než s tím niečo vymyslím, Oboro Bunshin no Jutsu, a klony pokryli celé rozmlátenú zem.

Vytvoril som niekoľko desiatok klonov, boli to obyčajné Bunshini, rozdiel týchto klonov oproti klasickému Bunshin bol však v tom, že tieto sa po akomkoľvek fyzickom zásahe nerozplynuli, len nechali každý útok preisť skrz seba, dúfam že s tou technikou nemá príliš skúseností.. pomyslel som a stiahol sa do úzadia klonov.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 17:34

Shirōbei Yoshitoki

Nějákej druh Bunshin no Jutsu co? Ale základní Bunshin na mě opravdu neplatí řekl jsem a pousmál se, mrštil jsem mečem do davu těch klonů a vytvořil jsem tak opět výboj blesku, jakmile jsem však klony poničil, tak se znova začali obnovovat Hmm... zvláštní druh klonů, ještě jsem to neviděl... nicméně, teď už ano... pomyslel jsem si a pousmál se, potom jsem se na něj podíval Mám sice mocnou Kekkei Genkai s hodně výhodami, ale každé silné Kekkei Genkai má i svou nevýhodu, o které však on netuší, což je dobře... pomyslel jsem si a pousmál se, meče, které jsem držel v ruce mi sálali čirými blesky a doslova do mě hnali energii, díky Kekkei Genkai jsem však byl imunní Počkám na jeho další krok... pomyslel jsem si...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 17:51

Toshi Takari

Prikrčený za skalou ma jeho technika minula, aj keď len o vlások. Klony sa v podstate obnovili okamžite ako nimi prešiel náznak bleskov, pozrel som na obrovský búrkový mrak ktorý zahalil oblohu. Tak fajn, som na rade, skúsime toto,umiestnil som na kunai aj posledný výbušný lístok a položil som ho na zem a následne som ich aj dokončil, nadýchol som sa,a vyšiel spoza skaly, a oblúkom bežal dalej od klonov, čoho si mohol všimnúť o pár sekúnd nato ako som vyšiel, vyzeralo to zvláštne v podstate som sa vzdaľoval od bezpečného miesta kde som sa mohol kryť a maskovať za pomoci klonov, ako som však bežal dalej oblúkom prinútil som upútať jeho pohľad na seba. Fuuma Shurikeni zabodnuté v zemi, sa mierne pohli ako som sa vzdialil, pri behu som držal jednu ruku neustále vystretú pričom som ani nepozeral za seba, bežal som dalej, s úmyslom preisť oblúkom až za jeho chrbát, v polovici cesty, si mohol všimnúť nepatrní pohyb mojich pier, Jishaku Nami... privrel som oči a bežal.

Ozval sa dunivý zvuk, na mieste kde stáli klony vyletela kopa kunaiov, akoby boli pripevnené na lankách, v polovici cesty ku mne, akonáhle by do niečoho narazili príde výbuch, uškrnul som sa a prudko som zastavil a pozrel poza jeho rameno, to čo nevidí mu očividne starosti nerobí. Kunaie zrýchľovali a rýchlo prekonávali vzdialenosť medzi mnou a nimi, kde uprostred stál môj protivník.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 18:10

Shirōbei Yoshitoki

Takže on ovládá magnetismus... tak proto se předtím soustředil, kvůli meči... řekl jsem a pousmál se, potom jsem viděl, jak proti mě letí několik Shurikenů a ještě Kunaiů, přiběhl jsem k meči a dotknul jsem se ho, v tu chvíli moje tělo obalili blesky Raiton no Yoroi! řekl jsem, jakmile ke mě poté dorazili Kunaie i Shurikeny, tak se o moje tělo doslova rozpůlily, popřípadě Kunaie kvůli jejich velikosti doslova rozpadly...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 18:29

Toshi Takari

Pozerám , že máš slušnú obranu, Kai.. povedal som len na okraj aby som zrušil klony na druhej strane. Tuším to nešlo prehliadnuť však, tak je to už teraz jedno, mojím Kekei-Genkai je magnetizmus, a ten mi dovolí ovládať kovy, kovy ktoré dokážu viesť blesky, vytiahol som tri dlhé kovové tyče, druhou fázou mojej kekei-genkai je elektromagnetizmus, je smola , že som ešte neprišiel nato ako ho ovládať, v tom prípade by som mal poriadne navrch ale v tejto situácii musím improvizovať, vystrel som ruku a tyče z kovu sa zabodali do zeme predo mňa, štandartný postup je blesk uzemniť ale či to bude fungovať aj v tomto prípade ? za pokus nedám nič, maximálne svoj život, pomyslel som si ironicky, a spravil som pečate. Tyče z kovu boli rozostavené okolo mňa.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 19:03

Shirōbei Yoshitoki

Pěkný pokus, ale moje Kekkei Genkai mi dovoluje blesky ovládat, stejně jako to dokáže někdo, kdo ovládá chakra blesky, kovové tyče ti nepomůžou příteli řekl jsem a pousmál se, potom jsem začal skládat pečetě Raikou Raiken: Raishi Kangoku! (Hřmění Bleskového Meče: Smrt v Bleskovém Vězení!) vykřikl jsem, v tu chvíli z nebe vyletělo několik blesků, které se systematicky rozmístili v okruhu několika metrů ode mě do kruhového tvaru, respektive to utvořilo jakýsi ring, kde jsem byl já a Toshi, poté mezi blesky, které spadli z nebe začala proudit eletrická energie...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 19:50

Toshi Takari

Pozrel som na oblohu, už som očakával úder blesku, no tie okolo nás vytvorili len niečo ako ring, je príliš... silný, pomyslel som si, žiadna moja technika sa ho nikdy nedotkne, aká ironické, pomyslel som na Jonina v predchádzajúcom zápase a na slová Mifuneho, tento je ďaleko za hranicami priemerného shinobi, pomyslel som si a čakal na jeho ďalší ťah. Vystrel som ruku, a namieril ju oproti nemu, privrel som oči, použijem to opäť, ale tentokrát za omnoho väčšie množstvo čakry, tá katana je vyrobená z kovu, každý kov podlieha magnetizmu, bez ohľadu nato čo sa s ním deje, stačí použiť len tú správnu silu... Jishaku Nami!!! zvolal som z bezprostrednej blízkosti obklopovaný obrovským počtom bleskov.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 3rd 2011, 22:27

Shirōbei Yoshitoki

Hmm? Snažíš se ovládnout mojí Katanu? Tak dotoho, tak jako tak, je obklopena obrovskou eletrickou energií, nepodaří se ti ji ovládnout... řekl jsem a pousmál se, potom jsem se přiblížil ke Kataně Kso... musím to rychle ukončit... nemůžu nechat blesky do Katany proudit věčně a s tíhmle týpkem si nemůžu dovolit deaktivovat techniku... kso! pomyslel jsem si, potom jsem se rozeběhnul směrem k němu, okolo mých mečů sálali blesky a vytvářeli se okolo nich menší eletrické výboje stejně jako předtím, když jsem vyslal ten blesk, chytil jsem meče do rukou a začal jsem systematicky šermovat s cílem trefit Toshiho...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 4th 2011, 08:44

Toshi Takari

Drž sa späť! zaprel som nohu do zeme, vytiahol katanu ktorou v okamihu prešiel Raitonu, katanu sa mi podarilo získať tak, že som ju predtým pritiahol k sebe ako každý kov. Čepeľ som držal smerom k nohám ťakže som potiahol zápestie dohora aby som vyblokoval jeho útok, Jiki Kaiten.. pomyslel som si, čím je kov bližšie tím to bude jednoduchšie, musím to ustáť aj keby ma mal zraniť, a potom ma už nezastaví, pomyslel som na dosť riskantný plán, keď sa ku mne približoval, tyče okolo mňa zabodnuté v zemi začali okolo mňa krúžiť, za pár sekúnd boli v takej rýchlosti , že sa nedali sledovať možno ani voľným okom, šlo však sledovať ako vytvárali ryhy do zeme, rotujúce tyče zabodnuté v zemi poskytovali dosť solídnu obranu, aj ked ovládanie dalo zabrať, v tejto situácii nie som schopný používať nič okrem svojej Kekei-Genkai... další úder to najskôr skončí, ale aby som prerazil jeho obranu, budem potrebovať niečo čo skrz ňu prenikne, Raiton nezaberá, ovládnuť tak na moment skutočný blesk ako on pomocou vodiča, by mohlo zabrať alebo v takom prípade by som tiež dostal riadny šok, a moja katana by to dlho nevydržala.. premýšľal som a čakal na akýsi náraz.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 4th 2011, 16:21

Shirōbei Yoshitoki

Tsec, ten tvůj magnetismus taky není tak úplně k zahození jak vidím... řekl jsem a pousmál se, poté jsem od něj začal uskakovat Ten kov okolo něj proříznu jako nic... to by nebyl problém, ale nesmím se k němu moc přiblížit a nechat si nekrytá záda, kdo ví, kde všude tady má ukryté zbraně, které mi může jen tak bodnout do zad, budu si muset dávat pozor... pomyslel jsem si, na venek jsem jen udělal svůj soutěživý obličej Dobře teda, tak to začneme brát vážně... řekl jsem úsměvně, potom jsem začal skládat pečetě Raikou Raiken: Raifuin Inkai! vykřikl jsem, v tu chvíli blesky, které okolo nás tvořili jistý rink vytvořili i něco jako strop, který byl do špičky, jediný volný prostor byl v místě, kde z nebe putoval blesk do mé Katany. Vytáhnul jsem opět své dva meče a máchnul jsem jimi oproti němu a tak jsem opět vytvořil ty stejné blesky jako vždy, tentokrát jsem jim však dal větší sílu a tím pádem i rychlost...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 4th 2011, 16:38

Toshi Takari

Dočerta s ním, bol tak blízko, tyče okolo mňa spomalili, napriahol som ruky, a usmial som sa, na zem som hodil dymové kuličky, a tak som sa ocitol v hustom oblaku dymu, po chvíľke sa dymová clona dostala aj k nemu a zahalila dosť veľký priestor na ktorom sme stáli, ako aj okolo nás. Sústredenou čakrou v nohách som uskočil pred jeho bleskami, ktoré ma len o vlások minuli, teraz bude musieť chvíľu strieľať naslepo, alebo vôbec, ani jeho čakra nie je nekonečná.
Naproti tomu ja.. privrel som oči a plne som sa sústredil len na jedinú vec, ..sa dokážem orientovať, aj bez toho aby som videl, zdvihol som zo zeme jednu z kovových tyčí, pomocou mysle, jej koniec prešiel do elektrického ohraničenia v ktorom sme sa obaja nachádzali, čakal som čo sa stane, a počas toho istého momentu sa niekoľko častí zlomeného Fuuma Shurikenu okolo môjho protivníka pohlo, a vypálili zo zeme nečakane a priamo naňho vďaka hustému oblaku dymu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari EmptyApril 4th 2011, 16:59

Shirōbei Yoshitoki

Kouř? Hmm... očividně má strach... řekl jsem si pro sebe, poté kouř dorazil až ke mě Sakra, budu si muset dávat pozor! Brnění! pomyslel jsem si a rozeběhnul jsem se směrem k meči, který v kouři naštěstí zářil bleskem, v půlce cesty jsem však pocítil velmi zvláštní pocit Něco narazilo do bariéry? optal jsem se sám sebe v duchu, v tu chvíli se ozvalo obrovské jiskření a tyč spadla na zem a na zemi praskla a zlomila se na několik desítek kousků. Kvůli tomu, že jsem se soustředil na tyč už jsem však nestihl doběhnout ke Kataně a tak mě zasáhnul Kunai jednou části do nohy a pořezal mě tam Jau! Sakra! vykřikl jsem a podíval jsem se na svou ránu, ovázal jsem si ji kouskem oblečení, potom jsem se postavil a pousmál se Raikou Raiken: Raikyū vykřikl jsem a vytvořil jsem mezi svým meči bleskovou kouli, kterou jsem poslal zhruba do míst, kde jsem cítil přítomnost toho kovu Výbuch z té koule ho zasáhne ikdyž nebude přímo na tom místě... pomyslel jsem si...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari   [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame
» [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-