~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyMay 31st 2011, 22:29

[1 VS 1 NPC] SHIKI OKORI, TOSHI TAKARI, HIROSHI OKINAWA

~ Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa X Kenchiro Suihoshi


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:08, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyMay 31st 2011, 22:53

Toshi Takari

Došli sme do arény, stál som obďaleč od nášho súpera sledoval som rozhodcu, ktorého som už celkom dobre poznal, nemal som ho príliš rád, jeho narážka pri boji s banditami mi ešte stále vírila v hlave. Hej, toho týpka som už videl, pri útoku Akatsuki, sa stretol v súboji s dvoma z nich, pomyslel som si nahlas sám pre seba. To bude celkom zaujímavé, škoda len , že netuším čo dokáže.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyMay 31st 2011, 23:45

Kenchiro Suihoshi

Ne bojiště přišel středně vysoký muž, oblečen v modrém oblečení, za opaskem měl strčený bublifuk a flegmatickým pohledem koukal všude okolo Co- to mám jako bojovat zase proti Geninům? Bože pomyslel jsem si a podíval jsem se na postupně přicházející Genini Počkat, radní říkal, že je mezi nimi nějáký talentovaný, který už je tady známí, ale já ani jednoho z nich neznám... zvláštní... pomyslel jsem si opět a podíval jsem se na všechny tři ještě jednou. Moje flegmatická povaha se opět projevila...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 15:14

Hiroshi Okinawa

Postupně jak jsme vstupovali do arény jsem si uvědomoval co se vlastně děje. Chtěl jsem vidět našeho soupeře, abych co nejdříve mohl zjistit, kdo to vlastně je. Byla škoda, že jsme si to nemohli nikde přečíst, nebo že nám nikdo nedal informaci. O to větší zklamán pro mně bylo, když se na place objevil flegmatický chlápek s bublifukem u pasu. Bylo to dosti velké zklamání, avšak o to větší touha po vítězství. Možná, že jsem byl na začátku dost ... dost naivní...

Modrá barva oblečení a bublifuk u pasu by mohli značit Suiton. Což by pro mě byla velká nevýhoda, abych řekl pravdu, tak by to pro mně znamenalo odstavení z boje, protože bych nemohl používat ninjutsu....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 18:21

Shiki Okori
Do Arény jsem vešla jako poslední. Proti nám byl chlápek s bublifukem, byl sám. To znamenalo, že bude hodně silný. Pro jistotu jsem odšroubovala všechny víčka dóz. "Mám takoví pocit, tohle vyhrajeme jen díky tobě Toshi" Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 21:05

Toshi Takari

Započúval som sa do slov Shiki, len som pritom pokrčil plecami a dodal, menšiu rečnícku otázku skôr sám pre seba, prečo vždy keď toto počujem, som to ja kto končí na zemi zatiaľčo ostatný stoja ? Následne nato som vytiahol ruky z vrecák a zadíval som sa na Kenchira Suihoshi. Potom ako sa naše pohľady stretli som pomyslel už len jedinú vec, začíname.., rukou som nahmatal voľný kunai pri výbave, a druhou zovrel rukoväť meča, čakal som už len na pokyn, dostať čo najviac informácií, nájsť slabiny, efektívne ich využiť v stratégii, primárny cieľ boja.. zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 21:14

Kenchiro Suihoshi

Yata- takže jsem nakonec dostal tři Genini? No dobře teda... můžeme začít, nechám vám první tah... dětičky. řekl jsem a pousmál se, vytáhnul jsem pouze svůj bublifuk a začal jsem okolo sebe jen tak foukat několik bublinek, jako kdyby se vůbec nic nedělo, rozhodčí šel trošku dál, aby nepřekážel v souboji a já jsem čekal, co se bude dít. Zajímaly mne schopnosti těch tří, protože vzhledem k tomu, že je proti mne poslali to nejspíše nebyli vůbec žádní slaboši Tak uvidíme, copak ve vás je, a jestli jsem vás podceil či přecenil, ale typuju spíše na to druhé... dětičky. pomyslel jsem si ještě, na venek jsem se však pouze letmo pousmál...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 21:20

Toshi Takari

Povolil som zápästie, a ladným pohybom vyhodil kunai do vzduchu nad jeho hlavu, akoby som predpokladal jeho úskok pred kunaiom vrhnutím prudšie na jeho telo priamo, stál som trochu popredu, tých dvoch som nechal vzadu, pričom som sa pohol vpred asi o 2-3 metre smerom k nášmu protivníkovi, zaujímalo ma, čo spraví, prvotná reakcia bola predsa len vždy dôležitá, vo väčšine pripadov.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 21:23

Hiroshi Okinawa

Vůbec jsem nečekal. Okamžitě jak rozhodčí ustoupil se mi zúžily zorničky, protože moje vnímavost začala pulsovat na maximum. V rychlosti jsem se skrčil, přičemž už jsem v rukou dřímal Fūma Shuriken, který jsem vytáhl ze svého batohu. Ze skrčené pozice jsem Fūma Shuriken vrhl směrem k protivníkovi.

Rád bych použil nějaké techniky, avšak dokud nevím, co jsou ty bubliny zač, nemůžu riskovat. Rád bych, aby se Fūma Shurikenu buď vyhnul nebo ho odrazil, protože pak Fūma Shuriken zůstane na nějakém místě, kterému by nemusel věnovat pozornost a já ho v kombinaci jinými pohyby můžu opět vrhnout, tentokrát však nečekaně z jiného místa.

Potom co jsem vrhnul Fūma Shuriken jsem ze skrčení v rychlosti vstal a se vteřinovým zpožděním hodil pět obyčejných shurikenů v úrovni jeho očí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 22:29

Shiki Okori
Hold jsme musela zkusit štěstí, poskládala jsem pečetě "Suna Yari" řekla jsem název techniky a na Kenchira se rozletělo osm písečných kopí.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 1st 2011, 22:45

Kenchiro Suihoshi

Jen jsem tak klidně seděl a pousmíval jsem se, vůbec nic jsem nedělal, jakmile se ke mne přiblížil ten kunai, který hodil Toshi, tak zhruba pět metrů přede mnou vybuchl a doslova se rozpadl na prášek, ten výbuch byl srovnatelný s výbuchem výbušného lístků, stejně dopadl i fuma shuriken, který hodil Hiroshi, a nakonec písečné kopí, které použila Shiki Očividně budu muset tak trošku polevit, jinak bude tenhle souboj opravdu... nuda. pomyslel jsem si a pousmál se, zvedl jsem se a vyfouknul jsem několik desítek bublin do nebe nad nás...

Technika:
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 06:38

Toshi Takari

Prví z troch vrhnutých kunaiov narazil na jeho vodný štít, a doslova akoby sa vyparil a zmizol, ďalší zasiahol v inom bode ako ten pred ním a takisto sa s ním stalo úplne to isté. Potom Fuuma Shuriken ktorý taktisto pohltil jeho štít, oči mi padli na padajúci kunai z hore, preletel ponad jeho hlavu, a nič sa s ním nestalo, dopadol niekoľko metrov za neho, potom zasiahli zvyšné kunaie Hiroshiho a aj tie pohltil výbuch, rovnako ako aj kópie z piesku od Shiki.

Tak štít ? pomyslel som si, a hľadel poza neho na kunai čo tam ležal na zemi, vyzeralo to, že siaha tak do vzdialenosti 10 metrov. Suiton, variácie Suitonu, lenže ten štít nemôžeme ani vidieť, používa nejaké špeciálne Ninjutsu, hneď nato vyfúkol niekoľko desiatok bublín nad naše hlavy, Kage Bunshin no Jutsu.... ozval som sa a vytvoril svoju kópiu vedľa seba, jeden Toshi uskočil dozadu, a mrštil niekoľko senbonov do vzduchu na niekoľko bublín, druhý začal skladať pečate, pričom sa díval na chlapíka stojaceho v kopuli. Otázkou je, koľko tá jeho obrana znesie, a koľko čakry ho stojí, zamyslel som sa... dokončil som predposlednú pečať zostávala ešte jedna, čakal som ako dopadnú senbonovi.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 15:11

Hiroshi Okinawa

Jak jsem čekal, nebude to snadné, mýdlové bubliny jsou všude okolo. Důležitý však je, že jeho technika opravdu souvisí s vodou. Avšak, není voda jako voda. Jsou to pouze mýdlové bubliny, kterých je několik, takže fungovat by mohly..... .... .... techniky, které tvarují oheň, protože projdou štítem. Bublinky je samozřejmě trochu zeslabí, ale prostě projdou. Je čas vyzkoušet mojí novou techniku.

Začal jsem skládat pečetě ... Serpent, Ram, Monkey, Boar, Horse, Tiger.... Katon: Goukakyuu no Jutsu!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 17:54

Shiki Okori
Zamračila jsem se, tohle bude zlé, kromě technik jsme neměla jak útočit. Pokrčila jsem rameny."Suna Yari" znovu jsme zkusila ty kopí i když jsme věděla že se mi to nepovede.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 17:59

Kenchiro Suihoshi

Senbony se zhruba pět metrů před Kenchirem zastavili a potom vybuchly a doslova zmizely stejně jako předtím, nezbyl po nic ani kovový prášek, jak silný výbuch to byl Brzo přijdou na to, že tohle není jen obyčejný Suiton... ale to už bude až příliš pozdě- pomyslel jsem si a pousmál se, podíval jsem se na velkou ohnivou kouli, která se řítila mým směrem Suiton: Suiryudan no Jutsu! vykřikl jsem a vytvořil jsem doslova z ničeho vodního draka, který se vyřítil proti ohnivé kouli, doslova pohltil kouli a ještě k tomu pokračoval dál, směrem k Shiki, Hiroshimu a Toshimu, pokud vás ten drak zasáhne, vůbec to pro vás nebude dobré, o tom však nevíte...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 18:17

Toshi Takari

Ta voda vybuchuje akonáhle sa dostanete do stretu s nejakým predmetom ? Mohlo by to byť ono, vysvetľovalo by to vzdialenosť techniky od užívateľa, díval som sa momentálne na obrovského vodného draka, ak to dokáže uplatniť na každú techniku Suitonu, mohli by sme mať vážne veľký problém, ... položil som obe ruky na zem, medzitým ten druhý uskočil asi o päť metrov dozadu, vyriešim to jednou technikou a následne si overím zvyšok... Kaminari Hakai! ozval som sa, zem predo mnou praskla do tvaru trojuholníka, najskôr to bola drobná prasklinka, očami som neustále pozoroval vzdialenosť 10 metrov od shinobiho, kde mal byť ten štít, táto technika prekoná veľkú vzdialenosť v rýchlej dobe, a následne vyšle blesky pod zemou, zamyslel som sa, zem sa začala posúvať hore dole neuveriteľnou rýchlosťou demolovala všetko predo mnou, drak sa na takomto teréne skrátka rozpadol, a zvyšná voda dopadala, skrátka všade v okolí jeho štítu a samotného shinobi, súčasne môj klon vrhol do vodného draka, výbušný lístok s kunaiom... stále to bola však aj technika Raitonu ktorá zasiahla vodu ako rozrývala zem, bol som zvedavý čo za následky to bude mať, samozrejme, že zem pukla aj pod shinobim a to dosť slušnou rýchlosťou aj keď mal čas predviesť svoju odpoveď na moju techniku, mohol by to byť preňho celkom problém.

Mojím cieľom bolo zasiahnuť ho technikou a zaskočiť, súčasne zistiť čo sa stane keď do vody narazí niečo a či je schopný kontrolovať tie výbuchy a zároveň ich uplatňovať na rôzne vodné techniky, takisto ma zaujímal vplyv Raitonu na túto jeho zvláštnu techniku, technika Kaminari Hakai, mi mohla dať mnohé odpovede aj keď za trochu viac čakry než by som bol chcel.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 18:22

Hiroshi Okinawa

Vytvořil silnou vodní techniku bez vody, to není dobrý. Při takovém z nás nadělá šlehačku, pro mně je tohle ta nejhorší možná varianta. Avšak nepřekvapuje mě to, čekal jsem, že tenhle člověk bude používat vodu, vypadá takovej od pohledu. Každopádně musím ----

V tom mě vyrušila silueta vodního draka, který se rychle blížil. Rychle jsem uskočil do pravé strany.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 20:42

Kenchiro Suihoshi

Ve chvíli, kdy se Kaminari Hakai dostalo až ke Kenchirovi se Kenchiro ještě několik sekund předtím, než vůbec blesk narazil do jeho štítu doslova rozplynul na bublinky a stejně tak štít, skutečný Kenchiro dopadl na jeden z kamenů, který vytvořila technika Kaminari Hakai Takže Raiton a Katon, jak příhodné, tohle bude velmi nezáživný souboj... jsem pro vás ten nejhorší nepřítel... řekl jsem a pousmál se, těch několik bublin, které jsem před několika minutami vyfouknul z bublifuku v tuto chvíli začalo dopadat na zem, bylo jich však několik stovek Suiton Kurojutsu: Hijutsu: Kihō Sora Shūseki pomyslel jsem si a pousmál jsem se, každá bublina při dopadu na zem vytvořila výbuch srovnatelný s výbušným lístkem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 2nd 2011, 21:19

Hiroshi Okinawa

Okamžitě jsem uskočil více do zádu, kde jsem se více přikrčil. Následný výbuch, který se odehrával přede mnou mě oslepil. Byla to opravdu silná technika. Nejhorší bylo, že tahle technika nejspíš nebyla nejsilnější, mohli jsme se tedy těšit na silnější. "Musíme se k němu dostat na blízko, nemůže blízko u těla používat výbuchy." Zařval jsem na Toshiho a okamžitě se po spršce výbuchů rozeběhl k nepříteli.

Musím použít housenku, protože všechny ohnivé koule nemůže bublinkama trefit, stejně jako já nemůžu trefit všechny jeho bublinky.

Začal jsem skládat pečetě. Když už jsem byl celkem blízko, vypustil jsem techniku s tím, že ho netrefím, ale mohl bych mu zavařit. Katon: Housenka no jutsu.

Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 3rd 2011, 14:38

Toshi Takari

V okamžiku som priskočil ku Shiki, vo vzduchu sa ocitol vysoko nad bublinkami dáždnik, Jouro Senbon! ozval som sa, a tie spustili dážď tisícok senbonov, priamo z výšky k zemi, pričom bublinky zasahovali naozaj rýchlo. Zvláštnosťou pre toho shinobi mohol byť fakt, že ani jediný senbon sa nepriblížil k môjmu telu a telu Shiki aj keď zasiahli milimetre okolo nás, dalšou bolo to , že senbony nezasiahli ani pohybujúceho sa Hiroshiho ale zasahovali miesta za ním ako spomaléné takže mal voľné pole k svojmu pohybu, bublinky ktoré prvá vlna senbonov minula boli zasiahnuté tak , že som svoju koncentráciu sústredil len na niekoľko z nich a vymrštil ich v letu dole priamo ku vzduchu aby zasiahli zvyšok. Vyzeralo to ako nejaká cirkusová atrakcia kde neplatila gravitácia, na zem nakoniec dopadol posledný senbon a vedľa neho dáždnik. Nával.. pomyslel som si a uškrnul som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 4th 2011, 13:24

Kenchiro Suihoshi

Budete si muset dát větší práci, prcci, ale souboj s váma mě vskutku baví... řekl jsem a pousmál se, schválně jsem nechal jeho techniku se senbony, aby zasáhla bubliny bez výbuchu, potřeboval jsem ho zmást Sakra, jaktože nevybuchly!? vykřikl jsem a podíval jsem se na bubliny, poté jsem uviděl ohnivé koule, které ke mě míří Suiton Kurojutsu: Hijutsu: Baburu Daiseidō! vykřikl jsem a natáhnul před sebe ruku, v tu chvíli se přede mnou zformovala velká bublina, která ohnivou techniku vykryla jako nic, mávnul jsem rukou a bublina praskla Vše co umíte? optal jsem se a vytvořil jsem okolo sebe statisíce miniaturních bublin...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 4th 2011, 13:39

Toshi Takari

Ach... toto je vážne hrozný súper pre moje schopnosti, pomyslel som si, a sledoval som toho muža a jeho výkon na bojisku. Skúsime to teda inak, zdvihol som ruku do vzduchu, a hodil na miesto kde sme stáli ja a ostatný dymovú guličku, ktorá nás zahalila v dyme, Jishaku Nami..! zvolal som, z útrob dymu vyletel Fuuma Shuriken, bol však dostatočne ďaleko aby si ho nepriateľ všimol, a takisto odpútal jeho pozornosť, pretože o nejaké 2-3 sekundy sa tesne nad zemou vymrštili k nemu aj desiatky senbonov, odpudené silnou magnetickou vlnou. Snáď nám to vyjde, pomyslel som si, dym začal ustupovať , a ja som stál vedľa Shiki-chan, zatiaľčo Hiroshi bol niekde celkom inde, stále sme však mali problém, že síce sme boli traja, mal na nás stále čas reagovať. Akonáhle sa Shuriken dostal do istej úrovne k nemu, ziatiaľčo z bočnej strany sa rútil nával senbonov, zdvihol som oči k oblohe, Fuuma Shuriken sa rozdelil a jeho niekoľok častí dopadlo všade okolo neho, a na každej z nich bol pripevnený lístok z výbušnými lístkami, čoho si mohol všimnúť neskôr, načo som spoliehol, pretože z počiatku nemusel mať plán zastaviť shuriken nejakou obzvlášť silnou technikou.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 4th 2011, 14:58

Hiroshi Okinawa

Věděl jsem moc dobře, že se ubrání avšak byl jsem schopnej se k němu dostat blíž. Potřeboval jsem se přiblížit o nejblíž to šlo. Každopádně na jeho techniku jsem zareagoval tvořením pečetí pro mojí další techniku. Možná to bylo ironické, ale chtěl jsem se bránit ohněm, abych se dostal co nejblíže k němu, zatímco ho Toshi bude rozptylovat magnetismem.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 6th 2011, 10:55

Kenchiro Suihoshi

Yata- takže to s váma nakonec není tak marný, jak jsem si myslel, ale jestli chcete vyhrát, tak budete potřebovat trošku víc přidat, ukázat co je ve vás, a ne si se mnou jen takto- odmlčel jsem se a pousmál se, Senbony v tuto chvíli byly už u mě, statisíce miniaturních bublin, které jsem vyfouknul u předtím právě teď zachytily skoro všechny Senbony a jakmile byl Šenov v bublině, tak se začsla zbarvovat do černé barvy a poté vytvořila menší výbuch, který mi nic neudělal a zároveň zničil Senbony na prášek Takže ovladáš magnetismus, konecně mi to došlo... řekl jsem úsměvně, když jsem stírá pramínek krve, který mi způsobil jeden ze senbonů, který jsem nevykryl, ihned potom, co mě zasáhnul jsem ho však zničil za pomocí bublin. Ve chvíli jsem před sebou uviděl kousky shurikeů s výbušnými lístky Suiton: Suijinheki! vykřikl jsem po složení pečetí a vytvořil jsem okolo sebe vodní štít, který mě uchránil před výbuchy Očividně to budu muset začít brát vážně. pomyslel jsem si, ve stejnou chvíli jsem dokončil ruční pečetě a chystal jsem se použít TU techniku...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa EmptyJune 6th 2011, 15:20

Hiroshi Okinawa

Jakmile ho zasáhl jeden ze senbonů, okamžitě jsem věděl, že je moje příležitost. Doskládal jsem pečetě a zastavil se, protože bych takto silný proud ohně nedokázal udržet ve správném směru. Hluboce jsem se nadechl, aby to mělo ten správný říz a následně vypustil obrovský proud plamene směr k bubliňákovi. Katon: Karyū Endan

Tahle technika by mu mohla trochu srazit hřebínek, každopádně mu nesmím dát šanci ani složit pečetě. Další technika by pro nás tímhle tempem mohla být smrtelná.

Nedaleko od místa, z kterého jsem sesílal techniku ležel můj shuriken, o kterém jsem již přemýšlel dřív, bylo mi teda trochu jasné, kam se upírat potom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa   [3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[3 vs 1 NPC] Shiki Okori, Toshi Takari, Hiroshi Okinawa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-