~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 23rd 2011, 22:56

[2 VS 2 PvP] TOSHI TAKARI, TOSHIO ABURAME

~ Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 15:28

Toshio Aburame

Toshio spokojne šiel do arény rovno za Toshim.,, Som tu." žasol Toshio keď vstúpil do obrovskej arény. Následne mu pohľad padol na súperov. Poriadne si premeral aj jedného aj druhého.,,Tak toto bude na nervy. Nemohli nám dať niekoho slabého aby sme to nemali ťažké?" povzdychol si.,, Toshi porazíš ich ty či sa mám dívať?" opýtal sa ho pokojne.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 15:38

Toshi Takari

Stál som v aréne, nevšímal som si príliš svojich protivníkov skôr som venoval pohľad všetkému ostatnému okrem ľudí. Potom mi Toshio položil otázku, ale ignoroval som ju. Stál som tesne pred ním nie viac ako jeden meter a povedal som mu to už predtím než sme vošli do arény, drž sa radšej vzadu ty truľo, usmial som sa ked som si nato spomenul a potom som jednu ruku položil na katanu pri opasku.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 17:14

Jun'ichi- Zoki[
Vošli sme do arény kde už naši protivníci stáli a pozerali do blba Hm asi sú mimo kráčal som ďalej boli sme už bližšie pri našich súperoch Vy ste komplet vytrený suchou handrov v hlave ? Ale no tak Zoki nechaj ich . Prepáčte no môj priateľ je trocha svojský. Ako svojský ja to oni pozerajú niekam do prdele a ja som divný ? Tak to by stačilo . Mne áno ale im asi nie ešte im to nedošlo. povedal som najprv smerom k ním no potom ako by som rozprával ešte s niekým iným a zastavil som pozrel som na Kenta Ten prvý je môj. povedal som a potom som sa otočil smerom na našich súperov
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 17:19

Kenta Akuma

Tak fajn ako chcete ... ja si pokecám s tým druhým zatiaľ ... mávol ľahostajne na Jun´ichiho .. hlavne sa nedoraz.. nerád by som ťa hľadal po celej aréne po kúskoch ... prišiel hneď vedľa Jun´ichiho ... takže volný boj ... fajn usmial sa a na chvíľku pozrel do neba Shitchi ... treba dávať pozor ...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 18:57

Toshi Takari

Uškrnul som sa, rozhodne som nemal v pláne bojovať ako im to vyhovuje.. Siahol som po kunai a s úsmevom na perách som ho hodil priamo po Jinichiho hlave v tom istom momente ako ju ku mne s ňou šiel obrátiť.
Potom som v malom okamihu pokrčil kolená a odrazil som sa od zeme dozadu niekoľko metrov dalej tesne nad ňou za pomoci čakry súčasne s Toshiom a tak sa vzdialenosť medzi nami a našimi súpermi dostatočne zväčšila, než som dopadol späť na zem spravil som pečate. Drž sa za mnou jasné... pripomenul som mu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 18:57

Toshio Aburame

,, Takže boj myslím, že už začne." pomyslel si spokojne Toshio a keď zbadal Toshi tak aj on odskočil pár metrov dozadu a ocitol sa o dosť za ním. Mimovoľne zbadal náznaky plánu.,, Plán by sme už mali." pousmial sa a poskladal ručné znamenia.,, Mushi Bunshin no jutsu." dokončil a vedľa neho stál na vlas rovnaký klon.,, Toshi veľa šťastia." zasmial sa Toshio a mimovoľne vypúšťal malý počet chrobákov do arény a k súperom.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 24th 2011, 20:59

Kenta Akuma

Začal do katany vpúšťať Shitchinu energiu no len v malom množstve 10% bude stačiť Shitchi ... chcem aby si bola pri plnej sile keď to bude nutné ... katanu vytiahol z púzdra a začal ju obdivovať tak dlho sme sa nevideli ... je čas ťa prevetrať maličká ... usmial sa a namieril katanov na toho týpka ktorý stal za tým prvým ktorého si vzal jun´ichi .. klon ? zrazu si všimol chrobáky jak šli k nemu po zemi Jun´ichi .. chrobáci ... zodvihol nohu a pár chrobákov zašliapol ... takže "chrobáčik" ... povedal ironicky a usmial sa ešte viac
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 17:18

Jun'ichi
Zložil som pečate Ninpo : Mogura tataki no jutsu a zmizol som pod zemou skôr ako kunai doletel vynoril som sa tesne pred tým ninjom ktorý hodil kunai a uchopil som moju kosu ktorou som švihol zhruba vo výške jeho pása Ako chcete povedal som potichu.[/b]
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 18:04

Toshi Takari

Keďže som mal stále očný kontakt s tými dvoma jasne som videl , že jeden z nich poskladal rýchlo pečate , práve ten ktorý mal dostať kunai do hlavy a za pomoci nejakej techniky zmizol pod zem, v momente ked som dokončil aj poslednú pečať, a vytvoril tak dve klony, ked vystúpil Jinichi spod zeme, vďaka svojim dobrým reflexom som ho zaregistroval no to už oproti jednému z mojich "ja", letela akási kosa a zasiahla môj klon. Hneď vedľa neho som stál ja, s rukou položenou na katane ktorú som vytiahol v tom momente ako mierila kosa na môj klon, jasne ňou prešli blesky raitonu, a udrel som celou silou po jeho zbrani, kedže moja zbraň bola nabitá raitonovou podstatou, ľahko začala prechádzať kovom z ktorej bola kosa vyrobená a následne som ju mal v pláne prelomiť a trvalo tak zničiť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 18:06

Toshio Aburame

,, Ach sakra už útočia. “ pomyslel si keď razom nepriateľ zmizol a objavil sa pred Toshim. V momente Toshio ustúpil dozadu a narazil chrbtom do svojho klonu.,, Stav poplachu. “ zašepkal potichu a párkrát sa s ním vymenil a stále sledovali okolie.,, Neznášam túto situáciu keď som mu nič platný a bojuje za mňa. “ premýšľal a v ruke zvieral kunai.,, Jeden jediný náznak a útočím. “ rozhodol sa pevne a sledoval situáciu Toshiho a kútikom oka aj druhého súpera v aréne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 18:38

Kenta Akuma

Zrazu sa rozbehol oproti Toshiovy pri čom skladal jednoduché pečate Kage Bunshin no Jutsu zrazu sa po bokoch zjavili dva klony ktoré bežali zarovno s Kentom Teraz alebo nikdy ... jeden klon zrazu vyskočil do vzduchu a vrhol po Toshiovy svoju katanu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 19:02

Jun'ichi
Keď trafil moju kosu tá padla na zem a ja som rýchle odskočil pár metrov kosa ostala na zemi a okolo mňa presvišťala katana Hej dávaj pozor lebo ma trafíš! zakričal som sledoval som toho týpka a klon nevedel som rozlíšiť ktorý je originál vtedy kosa vyletela dohora a mierila na jedného s tam stojacích (Toshi) a druhou rukou som vytiahol svoju palicu ktorá letela na druhú osobu . priamo na jej krk.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 19:26

Toshi Takari

To sa pozrime, usmial som sa, v tej rýchlosti som nemal v úmysle vyblokovať katanu letiacu na Toshia, nechcel som príliš prejavovať svoju Kekei-genkai skôr než to bude nutné, len mysľou som sa sústredil a katana letiaca na Toshia sa v letu akoby rozhodla mierne minúť svoj cieľ. Veci v pohybe bolo pre mňa jednoduchšie odkloniť z pôvodnej dráhy než ich úplne zastaviť kedže taký kúsok by ma stál veľa čakry. Mohlo to vyzerať akoby to spravil sám Toshio, kedže za chrbát som si nemal ako vidieť.

V tom istom momente ako som mysľou odkláňal katanu toho druhého týpka,som svojou katanou mieril už na nekrytí hrudník nepriateľa so zámerom preraziť katanu skrz neho, a zároveň moje druhé "ja" svojou katanou odrazilo kosu nepriateľa do bezpečnej vzdialenosti aby to prví Toshi stihol.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 19:32

Toshio Aburame

,, Pfuuuu." povzdychol si a videl letiacu katanu na neho.,, Ako to len ten Toshi robí?" zamyslel sa a spomínal. V momente pred seba vystrel ruku.,, Katana odkloň sa." zašepkal a brutálne sa na to sústredil a v momente katana zmenila svoj smer a letela mimo neho.,, Žúúúžo." potešil sa a neveril vlastným očiam.,, Som unikátny shinobi." zamachroval a hneď sa prebudil a spoločne s klonom odskočili pár metrov ďalej do boku.,, Tak a ide sa na vec. Bojujeme so súperom." usmial sa a sledoval svojho súpera aj s klonom pri sebe. Toshio s klonom sa navzájom na seba pozreli a prikývli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 19:39

Jun'ichi
Keď som videl ako na mňa mieri tou katanou okamžite som rukou trhol a moju vychádzkovu palicu som chytil do ruky kosa ostala stáť momentálne som sa sústredil na to vykryť katanu . Vytočil som sa mierne a palicou som odsunul čepeľ katany ktoré ma mierne porezala na ramene moja palica sa stretla s katanou a opierala sa o ňu ako pri strete dvoch mečou vtedy som pozrel do očí svojmu protivníkovy Auu to bolelo. povedal som a prudkým pohybom som odstrčil katanu na to aby som mohol odskočiť dozadu. vtedy som si pritiahol aj kosu a a palicu som odložil pevne som uchopil kosu a zahnal som sa ňou po Toshim
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 19:49

Kenta Akuma

Kenta aj klon sa blízko Toshiho a Jun´ichiho rozdelili keď Jun´ichi odskočil vzad drž sa ... stihol mu ešte Kenta zašepkať no následne sa už sústredil len na Toshioa Shitchi ... priprav sa ... hneď to príde ... usmial sa a prekúsol si palec na pravej ruke no po pečati si neprešiel ... prvý klon čo hodil Katanu si čupol na zem a pozoroval čo sa deje ... druhý klon teraz vyskočil a hodil svoju katanu po Toshiovy no pri dopade vytiahol z vrecke dva kunaie ktoré taktiež hodil po Toshiovy ... pravý Kenta sa teraz ako jediný blížil k Toshiovy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:02

Toshio Aburame

,, Do frasa takéto naťahovačky neznášam." pomyslel si a obaja uskočili dozadu pred katanou a kunaiom v ruke zblokoval obe kunaie pričom ho jeden tesne minul.,, Prvé a posledné šťastie ako sa poznám." pomyslel si Toshio keď dopadol na zem a tentoraz obaja stáli za sebou s odstupom pár metrov. V momente aj druhý Toshio vytiahol kunai a stihol sa pripraviť na bežiaceho súpera.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:11

Kenta Akuma

Zastal asi meter pred Toshiom a zabodol katanu do zeme to by nebolo originálne ... prešiel si prekusnutým prstom po pečati a asi po sekunde sa zjavila za ním Shitchi zo zbraňou v ruke aaaach ... konečne sa môže ponaťahovať ... vďaka Kenta ... Kenta si len odfrkol a zahľadel sa na Toshiov vieš že míňam na teba dosť veľa vzácnych vecí ?? povzdychol si a z metrovej vzdialenosti hodil katanu po Toshiovy ktorý stál najbližšie Shitchi stála hneď vedľa Kenta a pozorovala čo sa bude diať
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:19

Toshio Aburame

,, Čo má v pláne?" zaskočil sa Toshio keď zastal súper priamo meter pred ním.,, Ako blázon som ale žeby aj on bol taký?" zamyslel sa a v tom zbadal ako sa vedľa neho zjavila nádhera.,, Fúúúú a to skôr ukázať nemohol?" premýšľal Toshio a prehliadal si postavu vedľa neho.,, Asi to zabalím s tým bojom." povzdychol si a všimol si letiacu katanu.,, Ou ups." zaskočil sa a katana mu prebodla brucha.,, Ty si ukázal svoju a ja svoju." zašepkala postava pred ním a katana pada na zem a postava sa rozpadla na chrobáky, ktoré ktoré v momente sa vrhli na neho keďže bol len meter od nich s úmyslom vraždiť.
Pravý Toshio pár metrov vzadu len nenápadne začal kráčať dozadu akoby nič.,, Teší ma." usmial sa a zakýval.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:20

Toshi Takari

Skončíme to, povedal jeden Toshi stojac tesne za druhým, ktorý vybehol s katanou v ruke priamo oproti Jinichimu pričom si nerobil žiadne starosti o kosu mieriacu na jeho telo. Druhý Toshi zachytil stál pozadu a začal skladať pečate ked ich dokončil Raiton, šepol, Kaminari Hakai, povedal pokrčil kolená a položil ruky na zem, následne vpustil do zeme výboje z raitonu, ktoré otriasli všetkou zemou pred ním, zem praskla na veľkej rozlohe, a začala sa boriť všade naokolo, kedže Toshi bežiaci oproti nepriateľovi vedel o technike všetko vyskočil do vzduchu v momente ked nastala, nepriateľ mohol stratiť rovnováhu a okolitá zem naokolo ho mohla pochovať zaživa alebo zraniť, kedže to nemohol čakať.

*Odkaz na techniku
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:24

Kenta Akuma

Kenta sa len usmial a vyskočil do vzduchu takže to je vážne Aburame vo vzduchu zložil pár pečatí Katon: Goukakyuu no Jutsu zhlboka sa nadýchol a z úst vypľul na zem ohnivú guľu ... Shitchi stihla ešte tesne pred tým uskočiť na bok tak aby ju ohnivá guľa netrafila Baka !! dávaj pozor !! kričala Shitchi na Kenta
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:29

Toshio Aburame

,, Fuj tooo." skríkol Toshio a rozhodil obomo rukami na rozkaz aby sa roztrúsili do strán.,, Tak Katon má. " pomyslel si spokojne.,, No len som zvedavý kam chceš dopanúť keď jedine čo pod sebou máš sú plamene." zasmial sa potichu a svojich chrobákov stiahol do bezpečnej vzdialenosti.,, Budem len vyčkávať, neviem čo ten anjelik zač." premýšľal a cúvol ešte o kúsok aby pri prípadnom útoku Katonom bol v dostatočnej vzdialenosti.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:35

Kenta Akuma

Pozrel sa na Shitchi ktorá na jeho pohľad okamžite reagovala tým že vyskočila za ním schmatla ho a pustila až na zemi kde nebol oheň on podceňuje našu silu Shitchi ... a teraz už aj ja ... bez Shiraishia som slabší a ty tiež keďže je v ňom kúsok tvojej sily ... pozrel sa na katanu ktorá ležala na zemi tak uvidíme ... Shitchi začala kráčať ladným krokom k Toshiovy a z milým úsmevom na tvári uvidíš že to pôjde Kenta ... ja viem Shitchi a preto ti verím že to zvládneš ... Kenta len stál na mieste a dúfal že Shitchi vyjde jej plán
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma EmptyJanuary 25th 2011, 20:41

Toshio Aburame

,, Devuška moja pekná ale takto sa to nedá." pousmial sa Toshio a mávnutím ruky sa chrobáci zhromaždili a opätovne z blízkosti zaútočili na Kentu.,, Musíš si vybrať." pokrčil ramenami a z rukávov mu vyletela menšia skupina chrobákov letiacich na Shiritsu.,, Ak sa dotkneš toho meča tvoj kolega za pár chvíľ príde o akúkoľvek chakru a stačí mi chvíľa kým sa chrobáci dostanú do mozgu a ostatných orgánov, ktoré jednoducho zničia." vysvetlil jej to.,, Ale ak sa o niečo pokúsiš tak si vyskúšam odolnosť aj tvojho organizmu a dozviem sa čo si to hezké čudo." dodal milo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame
» [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» Toshi Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-