~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:03

[1 VS 1 NPC] TOSHIO ABURAME

~ Toshio Aburame X Shirōbei Yoshitoki


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:06

Toshio Aburame

Toshio po tretí raz v živote prešiel vchodom až vstúpil do arény.,, Som ja ale blázon ísť sem len tak sám, sám ako prst." pousmial sa a obzeral sa na dívakov a ostal stáť v aréne.,, No dobre nebuď padavka, predsa len prehrať dokážeš a ani zomrieť nemusíš." skonštatoval.,, Ide ti o slávu mysli na to, potrebuješ byť aspoň trošku známy ak chceš raz založiť klan, organizáciu, chytiť Bijuu a tak podobne." hovoril si potichu pre seba a čakal na súpera.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:15

Shirōbei Yoshitoki

Cože!? Ty!? Ty seš ten Shinobi co taky nesplnil zkoušku, já jsem byl u Generála v Podzemí řekl jsem a pousmál jsem se takovým nepříjemným úsměvem Ale nejsme tady přece kvůli tlachání, že? dodal jsem a postavil jsem se do bojové pozice, což mu mohlo dost připomínat klan Hyuuga Tak se ukaž Aburame! vykřikl jsem a pousmál se, neznal jsem sice ani zdaleka jeho techniky, ale věděl jsem alespoň, čím se mě bude snažit překvapit, díky tomu, že jsme totiž byli na stejném seznamu jsem viděl jeho jméno...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:21

Toshio Aburame

,, Sakra takže kolega." pousmial sa a trochu cúvol dozadu.,, Ak bol na skúške je možné, že o mne niečo vie, nesmiem si dovoliť riskovať musím si nechať svoje ťahy nakoniec až keď to bude nevyhnutné." pomyslel si a sledoval súpera.,, Ak sa priblíži na blízku vzdialenosť okamžitý útok." zavelil v duchu chrobákom.,, Tak teda aspoň ho trochu oklamem." napadlo mu a po dlhom čase vytiahol katanu z puzdra a pevne ju schytil do ruky.,, To sú roky praxe toto." dodal potichu a sledoval súpera.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:27

Shirōbei Yoshitoki

Takže Aburame co používá meč? Kdepak... řekl jsem a zakřenil jsem se, potom jsem se pousmál a sklonil jsem pohled Ritsugan! vykřikl jsem a podíval jsem se na něj, při čemž jsem se mírně zhrozil, celé jeho tělo bylo pokryto onými brouky Zatraceně, jak mám proti tomuhle chlapíkovi bojovat, nechce se mi ani ho dotýkat pomyslel jsem si a mírně jsem couvnul dozadu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:33

Toshio Aburame

,, Ale prosím ťa." usmial sa Toshio pokojne a uvoľnene.,, Vieš dva roky som bol na cestách a kde nenájdeš vohdné ninjutsu tam ťa naučia už len taijutsu a keďže som lenicý namáhať svaly tak som trénoval s katanou." zaklamal Toshio ale ani brvou nepohol, po tých rokoch klamstiev na každom kroku by vedel klamať hocikomu.,, Potrebujem krytie no to si sám nezoženiem." premýšľal a všimol si reakcie súpera.,, Žeby niečo tušil?" zamyslel sa.,, Nech je tak." zašepkal.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:44

Shirōbei Yoshitoki

No víš, za ty roky jsem se naučil upřednostňovat jedno pravidlo, nevěř nikomu krom sebe samého, takže to nemá smysl řekl jsem a pousmál jsem se, jak jsem to měl ve zvyku, potom jsem zavřel na sekundu oči a začal jsem se soustředit Body Bolesti, Body Krevního Oběhu, Body Zlomenin, Body Chi šeptal jsem a při tom jsem na něj upřeně koukal...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:50

Toshio Aburame

,, Pfuuu ale ja som za tie roky naučil najdôležitejšie pravidlo a to je." napínal ho Toshio.,, Domov je všade tam kam si môžeš zložiť zadok." prezentoval mu.,, A to mi trvalo rok na to prísť." zdôraznil.,, Hoc i len jeden úder po mne máchne skončil." pomyslel si spokojne.,, Ja ti dám tak v podzemí, možno bude mať Doton ale ako vidím podľa jeho správania bude skôr bojovník na blízko. Držať odstup a mám zaručené prežitie." premýšľal ale rovnako ako súper nespúšťal oči z neho.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:54

Shirōbei Yoshitoki

Dobrá, konec řečí! vykřikl jsem a velkou rychlostí jsem se rozeběhl směrem na něj, mezi tím jsem začal tvořit pečetě, což bylo velmi neobvyklé Chikyusho: Hachijin řekl jsem potichu a rozeběhl jsem se k němu, byl jsem jen několik metrů od něj...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 17:58

Toshio Aburame

,, Čo?" zaskočil sa Toshio a videl už len pohyby rúk.,, No fasa a som v ťahu." pokrútil hlavou.,, Za malú skúšku nič nedám aspoň uvidím ako zareaguje." napadlo mu a vystrel ruky pred seba.,, Útok." zavelil Toshio a vyslal menšiu skupinku priamo na ninju.,, No som zvedavý čo urobíš moje chrobáky neútočia na jedno miesto ale plošne čo moja výhoda." usmial sa v duchu a pomaly cúvol.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 18:22

Shirōbei Yoshitoki

Přesně jak jsem čekal pomyslel jsem si a pousmál jsem se, nechal jsem brouky, aby mi vysáli část mojí Chi energie, což je ochromilo Ha! Věděl jsem to, není Aburame co nepoužívá brouky, to je jako člen našeho klanu co nepoužívá Chi pomyslel jsem si a rozeběhl jsem se opět proti němu, zasej sem ale začal dělat pečetě Chikyusho: Sanjuujin vykřikl jsem, to už jsem ale byl opravdu jen metr od něj Ryuken: Sanjuunisho Atarikaiten (Dračí Pěst: Vír 32 Ran) vykřikl jsem a začal jsem jeden po druhém mlátit Toshia na určitých místech těla od hlavy až po paty. Při poslední 32 ráně jsem odskočil pryč Tak, teď jsem mu způsobil extrémní bolest po celém těle, tak na minutu je paralyzovaný... pomyslel jsem si ale začal jsem zhluboka dýchat...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 18:29

Toshio Aburame

,, On nemá chakru?" zaskočil sa Toshio a kým stihol hoc i len rukou pohnúť cítil údery po tele jeden po druhom. Musel sa veľmi ovládať aby bolesť udržal v sebe a bol ticho. Po všetkých 32 ranách padol na kolená a nemohol sa pohnúť.,, Čo to je za energiu?" premýšľal a znášal návaly bolesti ktoré sa stupňovali.,, Nieeeee." zašepkal a z jeho tela vyliezali chrobáky v húfnom počte a zostávali blízko majiteľa a začali nebezpečne krúžiť vo vzduchu.,, Nemôžem sa hnúť som odkázaný na jedinú obranu." pomyslel si zdrvene.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 18:33

Shirōbei Yoshitoki

Zatraceně, moje Chi je pěkně nízko řekl jsem a začal jsem zprudka vydechovat Ryuken: Shishiatari! vykřikl jsem a vystřelil jsem po něm dvě rány z Chi energie ve tvaru lví hlavy, které rozevřeli své čelisti...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 18:37

Toshio Aburame

Doslova všetko v ňom bolo v jednom ohni. Z jednej strany dostával šokujúcu bolesť do tela a z druhej mu prichádzali varovné signály od chrobákov.,, Dobre." zťažka vydýchol.,, Prepáčte." ospravedlnil sa.,, Mushikabe no jutsu." zavelil a chrobáci sa sformovali do kopule vo veľke rýchlosti rotovali okolo neho bez pomyslenia na ústup.,, Ja som inak nemohol." šepkal a dostal ďalší prívl bolestí.,, Nech tá bolesť už skončí." zaprial si Toshio.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 18:44

Shirōbei Yoshitoki

Jen se pousmál Budu muset víc trénovat řekl jsem a padnul jsem vysílením na zem Zatraceně, budu se muset o tom vašem klanu poučit řekl jsem a pousmál se, potom jsem už jen slyšel, jak mu okolí a tribuny tleská, bolest, kterou mu způsobovala moje technika zmizela. Znovu jsme se střetli teprve až u Ninja Medika Promiň, jak jistě víš, tak technika je kombinace dušení a fyzické energie, můj klan využívá jen fyzickou energii, takzvané Chi řekl jsem a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 18:51

Toshio Aburame

Toshio už len počul veľký potlesk a hurhaj.,, Aký sú tí ľudia milí, bodaj by tlieskali mne." pomyslel si a aspoň si myslel, že tlieskajú jemu a radšej ani nechcel rozmýšľať komu fandili. Prebudil sa až pri ninja medikovi ktorý ho z toho dostal. V tom zbadal taktiež svojho súpera.,, Ale prosím ťa." usmial sa.,, Energia ako energiu už som stretol mnoho jej podôb takže mňa už neprekvapí nič. No ale aj tak si ešte popremýšľam nad naším bojom." dodal pokojne a opatrne sa postavil.,, Moji zlatí ide sa domov." zašepkal a povolal k sebe chrobákov ktorý sa dostali z paralýzi.,, Tak šok si im dal riadny len hádam traumu z toho mať nebudú." dodal na ninju.,, Tešilo ma." prikývol a podal mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame EmptyFebruary 19th 2011, 19:07

Shirōbei Yoshitoki

I mě moc těšilo, byl to velmi zajímavý souboj, ještě jsem nikdy s klanem Aburame nebojoval, vlastně jsem o něm jen kdysi slyšel a četl řekl jsem a pousmál se, to už mě ale Ninja Medici v Aréně ošetřili a já jsem cítil, jak se mi vrací ztracená síla Nuž, takže... já zase vyrážím řekl jsem a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame   [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[1 vs 1 NPC] Toshio Aburame

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame
» [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma
» Aburame Amaya

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-