~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Aburame Amaya

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Aburame Amaya Empty
PříspěvekPředmět: Aburame Amaya    Aburame Amaya EmptyFebruary 18th 2011, 23:37

Jméno:
Aburame Amaya (Amaya- Noční déšť)

Přezdívka:
Amaya (má velice ráda temnotu a noc. To samé platí u deště. Když venku prší stojí často venku i když to znamená zmoknout. Tuto tzv. úchylku má již od dětství a nikdo přesně neví proč. Jednoduše Amaya se cítí lépe když prší nebo je zataženo.Cítí se při tom trochu více uvolněně a pomáhá jí to při přemýšlení nad minulostí a budoucností. Což dělá docela často. Také v tomto počasí často přemýšlí jak se mají její kamarádi a nejbližší.Občas se stane že je takto venku i tři hodiny. Čas pro ní v tu chvíli není tak podstatný.Pokud je tedy noc a prší tak moc nevnímá i když na ni někdo promluví.

Přesvědčení:
Kladný přes neutrální až záporný. Je to velice zvláštní. Ke všem se chová v tom kladném stavu (Krom vlastní rodiny). Když je sama nějakou dobu začíná přemýšlet o tom že být dobrá je něco co je ve světě málo k vidění a tak se přiklání k neutralitě. Protože si také uvědomuje že ani ona není bez chyby.Ale on doby kdy se její rodina,kterou do té doby uznávala, zachovala k jejímu bratrovy tak jak se zachovala (Chtěla jej i samotnou Amayu nechat zabít a tak se zbavit tzv.nezodpovědného chování,jak tomu dva členové rodiny říkali). Od té chvíle má chvilky že dělá i ty špatné věci. Ale je to jen chvilkové a nestává se to tak často. Stále se snaží chovat se normálně a jako kdyby se nic nedělo.

Kontinent:
Světlá Říše

Věk:
16 let

Fóbie:
Vzpomínky na „Smrt“ svého bratra,Jehož viděla umírať těsně před tím než jí zachránil život.Proto se na to Amaya snaží co nejvíce nemyslet. Když jí to někdo připomene třeba jen náhodou začne se lehce třást a má skelný pohled od slz. Sama si ale smrt nepřipouští. Ale tato fóbie je trochu silnější než ona sama.Občas v záchvatu z tohoto strachu dělá věci které by normálně neudělala. Nechce si ovšem připustit že se něčeho bojí a snaží se to skrývat i když se jí to příliš nevede. Její fóbie je její největší slabinou. Ale o této skutečnosti nikdy nemluví a tak o tom téměř nikdo neví. Leda že by jí dlouze pozoroval a zkoumal její reakce.Což se někomu jen tak nepovede protože v tomto směru je Amaya velice opatrná.

Hodnost:
Genin

Pohlaví:
Žena

Rodina:
- Usagi Aburame -
Byl to jediný člověk kterého si kdy pustila k tělu. Smála se s ním chodila na mise a trávila s ním každý svůj volný čas. Byl pro ni nejen Bratrem ale i zároveň nejlepším přítelem. Byl pro ní vším i když zjistila skutečnost že má roztrojenou osobnost a jeho další dvě osobnosti se jí chtějí zbavit tím že ji zabijí. Stále věří že jej jednou najde i když jej sama viděla umírat těsně před tím než na něj a další dva členy klanu Aburame padla celá jeskyně.Amaya však nevěří tomu že by umřel a stále doufá že svého bratříčka uvidí. Věří tomu že zase jednou bude vše jak bylo kdysi dávno i když tato skutečnost jí je mnohem vzdálenější než fakta. Ale Amaya nepřestává doufat.

Sen:  
Stát se nejsilnější z rodiny a provést určité změny v chodu svého rodiny.Důvod je jednoduchý. Setkala se s praktikami které se jí vůbec nelíbily. Například zacházení k vlastním členům Rodiny. Pro ni je poslat členy vlastní rodiny proti dalším něco jako zločin který by se něměl stávat v žádném případě.A v poslední době k jejím snům přibyla ještě jedna věc. A to nalezení svého bratra ke kterému stále vzhlíží jako ke svému vzoru. Pro to aby se její sny splnili dělá vše co je v jejích silách i když se to může zdát jinak. Není snad den kdy by nepřemýšlela o tom jak to bude dál a kdy se konečně stane něco co by ji alespoň trochu posunulo ke splnění jejích snů.

Klan:
Aburame

Speciální Schopnost:
Kikaichū no Jutsu (Technika Parazitických Brouků)

Schopnost Speciální Schopnosti:
Kikaichū no Jutsu je unikátní technika specifická pro rodinu Aburame. Po narození je tělo dítěte v podstatě obětováno broukům, kteří se v těle uživatele usadí za pomocí Parazitické Techniky. Jedná se v podstatě o nejvyšší druh symbiózy mezi člověkem a hmyzem, protože se brouci krmí chakrou uživatele avšak na oplátku slouží uživateli jako jeho nejmocnější zbraň. Tělo uživatele se v podstatě stává hostitelským organismem, který podporuje brouky a brouci se stávají onou zbraní uživatele. Členové rodiny Aburame nemají elementární podstatu, přesně proto se většina členů rodiny zabývá právě technikami, které jsou spojené s brouky. Rodina Aburame používá základní typ brouků Kikaichū, poté však ještě existují dva typy brouků, které jsou spíše rarita, protože se mohou usadit pouze v některých hostitelských organizmech a nejsou kompatibilní s každým členem rodiny Aburame, jedná se o Nanosaizu no Dokumushi a Nikushoku no Kikaichū.

Styl Boje :  
Snaží se bojovat s chladnou hlavou. Do prvního útoku vždy vkládá své brouky ať už do přímého útoku nebo k obraně. Techniky používá jen pokud uzná že to nejde jinak. Ale vesměs je to milá duše která nikomu nechce ubližovat. Chápe že mise je mise ale i tak se snaží aby se případné boje obešli bez mrtvol. Pokud v útoku nepomohou její brouci začne používat své vlastní tělo. Ale vždy s rozmyslem.Rozhodně není typ člověka co by použil taijutsu pokud by viděla že to nepomůže. Taijutsu používá docela často v druhém útoku na nepřítele ale vždy s rozumem. Nechce nikoho zabít jen zneškodnit aby dále nemohl používat techniky. Ovládá sice techniku která by mohla ukončit život ale tu používá jen když to nejde jinak. Genjutsu nepoužívá vůbec.Ale díky svým broukům a jedné rodinné technice je vlastně plně imunní proti genjutsu D-ranku.Což je pro ni trochu výhoda.

Podstata:
Nemá

Vzhled:
Má dlouhé černé vlasy které končí až u pasu. Vždy je má rozpuštěné.Jen když se naštve dá je do gumičky kterou má vždy na ruce. Její oči mají barvu tmavé noci, ve dne se však můžou zdát azurově zelené, což způsobují paprsky slunce. Na sobě nosí delší bílou košili a černé kalhoty které jsou nad kolenem ještě stáhnuty obvazem jako to má každý shinobi. Přes sebe nosí dlouhý černý plášť s velkou kapucí. Její boty jsou černé barvy, nízké a s normální podrážkou, která je však mírně poupravená pro shinobi.

Vztahy:  
- Usagi Aburame (Bratr) -
Je pro ni velkým vzorem a nejlepším přítelem. Vždy všechno dělali společně. Smáli se.Trénovali. Pokud šlo o průšvihy tak v tom byli vždy společně. Vždy si navzájem kryli záda a pomáhali si. I když je pro Amayu velký vzor tak po té co byla svědkem oné tragédie je právě její bratr největší fóbií.Tedy alespoň jeho smrt.Stále se tomu však snaží čelit a jen vzpomíná na chvíle kdy s ním byla a byla šťastná. Když se vrátil o nějaké době do města.Bohužel si občas vzpomene i na to špatné ale s tím není prozatím nic schopná dělat. Jako kdyby to šlo mimo její síly.

Vlastnosti:  
Amaya je velice klidný a tichý člověk. Po tom co byla svědkem toho co se stalo s jejím bratrem se uzavřela ještě více do sebe. Od nikoho si nenechá rozkazovat a už vůbec ne od svého vlastního klanu. Nesnáší lež a podrazy. Pokud ji někdo naštve může čekat že odplata na sebe nenechá dlouze čekat. Amaya se všemi vychází dobře pokud se nepočítá její klan na který zanevřela z dobrého důvodu. Nemá problém se bavit s kýmkoliv a ráda pomáhá těm co to potřebují i kdyby při tom sama měla přijít k úrazu. Občas se tedy může stát že na sobě má šrámy. Jejím heslem není věta ,,Pomsta je sladká" jak by se mohlo zdát ale věta. ,,Nejsem mstivá.Jen si dlouho pamatuji". Což ji přesně vystihuje.

Koníčky:
Miluje četbu,malování a hudbu. U flétny dokáže strávit dlouhé hodiny. Je to její způsob relaxace. Odprostí se tak od všech problémů které ji sužují a trápí takže si tím vyčistí hlavu.Když začne kreslit je to několikahodinová práce která ji velice baví. Výsledkem je vždy úchvatná kresba která většinou znázorňuje nějaký dům nebo nějakou zajímavost přímo ve městě. Co se knih týče prozatím jich přečetla docela dosti. V pokoji má velkou sbírku knih které všechny do poslední stránky přečetla. Pamatuje si každičkou z nich jako kdyby je četla před pár minutami a od toho se také odvíjí její velice dobrá paměť.

Oblíbené:  
Miluje stíny,šero a tmu. Slunce jí přímo nevadí ale cítí se příjemněji když na ní není moc vidět.Cítí se tak velice bezpečně. Nikdo nezná důvod proč to tak je.Ani samotná Amaya to nedokáže vysvětlit. Tímto trpěla už jako malá. A nedalo by se říci že by jí to nějak vadilo.Spíše je jí tento zlozvyk příjemný. Ve stínech a tmě se cítí více v bezpečí než když je světlo a každý na ni vidí. Odvíjí se od toho i její sebevědomí. Přes den ji sice sebevědomí nechybí ale v noci vzroste do vysokých čísel. Věří si úplně ve všem co dělá. I když se jí něco občas nepovede.Nepřestává v sebe věřit.

Neoblíbené:
Lži,podrazy a když někdo ubližuje nevinným. Proto se může stát že se občas zapojí do nějaké rvačky či neshod. Vždy se vše snaží vyřešit diplomaticky ale občas to prostě nejde.Takže nastane řešení číslo dva. Většinou to končí tak že jí ani tomu komu bylo ubližováno nic není ale občas to dopadne tak že má na sobě pár šrámů. Ale usmívá se nad tím jelikož ví že udělala správnou věc a nemusí se za nic stydět. Lži řeší jen slovní domluvou. Buď se to vyřeší nebo se s člověkem přestane nadobro bavit. Takže by jí nikdo neměl lhát. Protože při vysvětlování lži už je dosti nedůvěřivá. Co se týče podrazů,člověk který ji zradí jednou už nemá žádnou šanci. A může to být i dlouholetý přítel.

Krevní skupina:
0

Životopis/Příběh:
Už od dětství byla zvláštní. Členové klanu jí nikdy nevěnovali pozornost a tak se stalo to že na sebe začala pozornost poutat. Dělala pro to vše co bylo v jejích silách a tak se stala jakoby černou ovcí klanu.Každý v ní viděl jen to špatné. Když na svět přišel její bratr slíbila že jej bude vždy chránit a nikdy se k němu neotočí zády. Starala se o něj jak mohla. Mezi tím zmoudřela a uklidnila se.Její bratr se pro ni stal celým světem a s nikým jiným tak nevycházela jako právě s Usagim. Chápala jeho chování i to co provádí protože ona sama na tom nebyla lépe a tak se mu snažila pomáhat.Pak se ovšem stalo to že Usagiho vyloučili z klanu a ona se uzavřela do sebe. Téměř s nikým nemluvila a když ano řekla jen pár slov. Svůj volný čas trávila tím že trénovala a vylepšovala svoje schopnosti aby jednou mohla opustit klan a vydat se najít svého bratra.Každý večer utíkala do lesa aby tam trénovala a nebyla nikým rušena.Nikdy nepřestala myslet na bratra kterého si v mysli stále představovala a byla schopná se za bratra postavit i vůdci klanu Aburame s kterým se pravidelně hádala. ve 13ti letech když vůdci klanu řekla co si o něm myslí každý věděl že k němu nemá respekt. Neustále měla v mysli fakt že musí zesílit a také chtěla vytvořit pár svých technik. Ovšem to co se jí stalo v posledních chvílích ji změnilo nejvíce. Její bratr Usagi se vrátil. Amaya byla štěstím bez sebe. Zjistila že její bratr má roztrojenou osobnost která nad ním občas přebírá kontrolu. A tak se setkala i s Usagikim a Usagimim. Poznala hned že ti dva na rozdíl od pravého Usagiho ji chtějí zabít. Ale to Amayu nezastavilo od toho aby se svým bratrem byla každou volnou chvíli. Chodili zase spolu na mise. Trochu bratrovy záviděla jeho dovednosti ale vážila si ho víc a víc. V jeden den ovšem nemohla bratra nikde najít. Hledala snad všude ale nemohla jej naleznout. Poté dostala neoficiální misi jej nalézt. Tato mladá dívka se snažila ze všech sil. Její pátrání ji zavedlo hluboko do lesa daleko od hlavního městě Světlé říše. Narazila na jednu jeskyni. Ovšem to co viděla hned změnilo její názor na svůj vlastní klan. Viděla svého bratra svázaného a u něj dva členy klanu Aburame. Jak jeho tak i ji chtěli zabít protože se vzbouřili proti pravidlům samotného klanu. To ovšem Amaya nemínila připustit.Byla odhodlaná s nimi bojovat. Ale Usagiho brouci narušili statiku celé jeskyně.Jeskyně se začala okamžitě celá sesouvat. Brouci Amayu dostali z toho všeho ale její bratr zůstal uvnitř. Amaya neví jestli to přežil čí ne ale jeho smrt si nehodlá připustit do chvíle dokud neuvidí jeho bezvládné tělo. Uzavřela se před okolním světem do sebe. Svému klanu od té chvíle nevěří ani slovo a dává si velice dobrý pozor na vše co klan dělá. Jediná osoba které věří je Moka která pracuje u samotného Snowa. Přísahala si že bratra najde za každičkou cenu. I kdyby jí to mělo stát vlastní život.

Obrázek:
Spoiler:
 


Naposledy upravil Riko dne December 16th 2011, 20:22, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Aburame Amaya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame Amaya    Aburame Amaya EmptyApril 5th 2012, 02:08

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Aburame Amaya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame Amaya    Aburame Amaya EmptyApril 5th 2012, 11:39

Aburame Amaya Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     3000/4000
   [LVL] LEVEL
     1
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [TP] TALENT POINTS
     3   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Aburame Amaya Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [BEGINNER] NINJUTSU MASTERY
     2
   [GEN] GENJUTSU
     0
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [NOVICE] TAIJUTSU MASTERY
     1


   [STR] STRENGTH
     0
   [NONE] STRENGTH MASTERY
     0
   [END] ENDURANCE
     0
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     0
   [LOW] INTELIGENCE MASTERY
     1
   [PER] PERCEPTION
      0
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     0
   [NONE] AGILITY MASTERY
     0Aburame Amaya Invent10

  

Aburame Amaya AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content
Aburame Amaya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame Amaya    Aburame Amaya Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Aburame Amaya

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-