~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 23rd 2011, 22:56

First topic message reminder :

[2 VS 2 PvP] TOSHI TAKARI, TOSHIO ABURAME

~ Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 20:41

Toshio Aburame

,, Devuška moja pekná ale takto sa to nedá." pousmial sa Toshio a mávnutím ruky sa chrobáci zhromaždili a opätovne z blízkosti zaútočili na Kentu.,, Musíš si vybrať." pokrčil ramenami a z rukávov mu vyletela menšia skupina chrobákov letiacich na Shiritsu.,, Ak sa dotkneš toho meča tvoj kolega za pár chvíľ príde o akúkoľvek chakru a stačí mi chvíľa kým sa chrobáci dostanú do mozgu a ostatných orgánov, ktoré jednoducho zničia." vysvetlil jej to.,, Ale ak sa o niečo pokúsiš tak si vyskúšam odolnosť aj tvojho organizmu a dozviem sa čo si to hezké čudo." dodal milo
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 20:49

Shitchi

Hmmm ... to síce áno ... ale .. ukázala na Shiraishiu ja dokážem pomôcť Kentovy aj bez tej katany ... hodila svoju kópiou Kentovy ... ja si vystačím aj bez zbraní ...

Kenta Akuma

Chytil Shitchinu zbraň a hneď začal uskakovať vzad od chrobákov hlavne pozor Shitchi ... ďalších 10% začal nabíjať Shitchinu zbraň jej energiou čo ju znova o niečo oslabilo sakra sú dosť blízko ... zrazu sa trhol na mieste položil kópiu na zem a a začal ňou točiť Sayounara chrobáčikovia prajem vám peknú smrť Shitchinou energiou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 21:07

Toshio Aburame

,, Pekný pokus." pomyslel si keď dostával informácie o rotujúcej kopii.,, Som zvedavý či si všimne, že vedia lietať skôr než príde o chakru úplne." pousmial sa v duchu a chrobáci vzlietli a okamžite sa na neho vrhli aby sa vyhli zbrani.
,, Takže aj na diaľku?" dodal pokojne Toshio.,, Viem, že chakrou neoplývaš, ale pri ničíš chakravody." povzdychol si.,, Akoby nie keď to jediné som sa dozvedel od mŕtvych chrobákov." pomyslel si a tých čo mierili na Shiritsu sa stiahli do bokov. Toshio poskladal ručné znamenia a položil dlaň na zem.,, Aká pekná taká nebezpečná." dodal.,, Doton:Retsudo Tenshou." dokončil a zem začala praskať a lámať smerom na katanu a démona aby ich pochovali.,, Musím zvýšiť stavy keby náhodou sa vzpierala." premýšľal a čakal na reakcie.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 21:17

Kenta Akuma

V momente ako chrobáci vyleteli obrátil kópiu a čim z nej spravil istý druh pálky a začal chrobáky odstreľovať pekný pokus chrobák ale táto kópia je zo sveta démonov takže má schopnosť ako Shiraishia prestal sa točiť keď si všimol že ostáva už len pár chrobákov ktoré zašliapol

Shitchi

Keď začala zem praskať Shitchi sa okamžite rozbehla za Shiraishiou schmatla ju no zem pod ňou sa práve vtedy prelomila Kenta !! hodila Shiraishiu smerom ku Kentovy a hneď na to zmizla

Kenta Akuma

Keď uvidel ako dopadla na zem Shiraishia odfúkol si šikula Shitchi prekúsol si prst kópiu vyhodil do vzduchu a znova si prešiel po pečati a Shitchi sa zjavila nad Kentom a hneď uchopila kópiu ... Kenta si zatiaľ stihol vziať Shiraishiu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 21:35

Toshio Aburame

,, SI to predsa len ľahko predstavuješ." usmial sa lebo videl márne pokusy zabíjať chrobákov lebo v moemente sa na Kenta vrhla hromada chrobákov.,, Naivka a ja už cítim ako jeho plynia do chrobákov." pomyslel si a chrobáci sa nezastavili na jeho tele, ale snažili sa vnikať do jeho tela cez všetky otvory a skupina, ktorá mala zaútočiť na démona sa vrhla ako záloha opäť na Kenta.,, Je mi jedno, že im zničíš chakravody stále budú žiť. Takže tých čo si poškodil si nezabil." usmial sa v duchu spokojne pretože jeho armáda bola stále takmer v plnej sile. Ten si už len pokojne cúvol zase dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 21:53

Kenta Akuma

Shitchi sprav to !! zakričal na Shitchi ktorá dopadla na zem a bodla mu kópiu do žalúdka prepáč Kenta ... pomyslela si smutne to nič Shitchi ... hlavne že to pomôže ... Kentove telo sa zrazu začalo nabíjať energiu ktorá zabíjala chrobáky pri čom Kenta začal vypľúvať krv mne je jedno koľko chrobákov pošleš ... teraz už nemáš žiadnu šancu ... Shitchi .. prosím ... sprav aj toto ... Shitchi zrazu schmatla Kenta a odmrštila ho priamo na Toshioa démoni ti posielajú malí darček chrobák !! zakričala Shitchi ktorá bežala hneď za letiacim Kentom Keď zlyhám ja Shitchi tam zaboduješ ty ... Kentovy tiekol z úst stále menší prúd krvi no to ho neodradilo od toho aby v lete namieril Shiraishiu na Toshioa a mieril mu na žalúdok
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 22:03

Toshio Aburame

Toshio siahol do vrecka po zvyšné kunaie s výbušnými lístkami. ,,Zbohom" usmial sa a hodil ich oproti nim a skočil dozadu do diery po svojom jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2011, 22:52

Zoki
Zrazu sa zem prudko zachvela a rozborila ja som takmer padol do strany no podarilo sa mi vyskočiť ale dopadol som znova do rozborenej zeme na chvíľu sa mi medzi sutinami zasekla noha ktorú som vytiahol . a ostal som stáť na jednej zo sutín. Nuž Zoki toto nechám na teba. Aha takže Zrazu som ti dobrý čo? Ale no dobre ako chceš jato .... Nie nie nie nechaj to tak. Ja sa o to postarám prebehol menší monológ vtedy sa mohlo zdať ako by sa Jun'ichi zbláznil a potom sa začal smiať ( smiech-klik ) Takže ty si môj nepriateľ hm tak to sa teda pozrieme. Odložil som kosu a vytiahol som svoju bielu katanu Pozdrav snehulienku skôr ako ona pozdraví tvoje vnútornosti a ha ha ha ha ha ( smiech-klik) zložil som pečate Mogura gakure no jutsu sutiny okolo mňa sa začali meniť na piesok a ja som zmizol pod zemou pomaly som sa zahrabával nižšie a nižšie keď som bol dostatočne hlboko tak som sa presunul zhruba o desať metrov vedľa a pomaly som sa vynoril Tak čo srdiečko pokračujeme ? zakričal som a šialene sa usmial
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 07:53

Toshi Takari

Idiot...pomyslel som si bez väčšieho záujmu o jeho osobu, už na začiatku mi bolo jasné , že nieje celkom v poriadku, myslím , že mu pobyt v nemocnici len prospeje. Stále som stál oproti nemu v dostatočnej vzdialenosti, medzi ruinami ktoré moje raitonové jutsu spôsobilo, boj na túto vzdialenosť mi celkom vyhovuje, kedže používaš prevažne len zbrane a to zemné jutsu, mám čas reagovať, povedal som, pritom ako sa vynoril spod zeme približne na tom istom mieste len o pár metrov vedľa čiže vzdialenosť medzi nami sa stále nemenila. Ešte kúsok napadlo mi, s takou mozgovou kapacitou sa divím , že ešte žiješ, uškrnul som sa.

V jednej ruke som držal katanu a druhou chytil do ruky svoje 3 kunaie, ešte mám čas...musím počkať, zmyslel som si, o pár sekúnd nato som bol pripravený, a vybehol som ninjovi v ústrety, s katanou v jednej ruke, a kunaimi v druhej, ked som sa dostal k nemu dostatočne blízko, vyhodil som po ňom tri kunaie tak aby nemal šancu vyhnúť sa do strany čiže dve leteli po jeho stranách a jeden z nich som namieril nižšie než na jeho hlavu pre prípad, že by sa zas chcel vyhnúť rýchlo tím jutsu čo naposledy, bol som už dostatočne blízko a tak som sa už blížil katanou priamo k nemu mieriac na jeho srdce, hned po hodených kunaioch aby som mu nedal šancu na dalšie pečate.Je koniec ty hlupák, šepol som v jeho blízkosti a po dlhej dobe som pocítil ten pocit keď som sa chystal niekoho zabiť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 10:51

Zoki
Usmial som sa a odpovedal Pre hlupáka každý hlúpy . A koniec je vždy len nový začiatok na to nezabudáj cukríček. pri tom som vyblokoval katanou kunai letiaci na mňa ďalšie dva som ignoroval a zameral som sa na jeho katanu ktorú som sa snažil tiež odraziť a preto som vytočil svoje telo a v smere letu jeho katany sa zjavila tá moja ktorou som sa ju snažil odkloniť.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 15:08

Toshi Takari

Akonáhle sa môj protivník rozhodol zotrvať na mieste spravil svoju poslednú chybu, ku ktorej som mu dopomohol. Za ten čas čo som ho zamestnal svojou technikou (Raiton: Kaminari Hakai) a potom čo sa na malú chvíľku skrýval v zemi, ja som tak získal ešte viac času ktorí som potreboval. Medzitým som sa vedome dostal dávno za jeho chrbát zostávajúc ukrytí medzi rozrytou pôdou všade naokolo, vyčkával som na hodnú chvíľu kým sa budem môcť dostať priamo zaňho a skončiť to.

Zatiaľčo ho môj klon zabával vpredu a ostával mu na očiach, všetko za Jinichim zostávalo nepozorované. Kunaie, katana, ktorými klon zaútočil na Zokiho (Jinichiho) ho mali len rozptýliť kým skutočný Toshi Takari bude mať príležitosť dostať ho zo zadu, keď to bude najmenej čakať. To sa mi podarilo v momente keď odrazil kunai od svojho miesta a rozhodol sa zotrvať na mieste a brániť sa mi (resp. klonu) o ktorom si myslel , že som ja.

Bez vydania najmenšieho zvuku, bez jediného chybného kroku som sa dostal priamo za Zokiho chrbát v momente keď odrážal od svojho tela kunai a vyhýbal sa katane môjho klonu, moja katana nabitá bleskovou podstatou prešla skrz jeho telo pričom zasiahla pravú stranu jeho pľúc a čiastočne jeho srdce.

Priklonil som sa k nemu zozadu a šepol som, je koniec zatiaľčo môj klon mu hľadel do jeho očí. Ktovie ako je natom Toshio, pomyslel som si, a venoval sa dalej ostražito Zokimu, ktorí stále nemohol tušiť ktorý z dvoch je ten pravý.


Naposledy upravil Marwin dne January 26th 2011, 16:54, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 17:20

Kenta Akuma

Počas letu odrazil Shiraishiou kunaie z výbušnými lístkami do bokou a v tej chvíli sa rozbehli oba klony za Shitchi dávaj pozor Kenta máš už málo síl a klony sú niekoľko desiatok metrov za nami ... ja viem Shitchi no na Taijutsu mi to ešte vystačí ... keď Kenta dopadol na zem chytil Shitchinu kópiu toto bude dosť veľký problém ... utrel si krv z úst ... klony medzi tým vzali svoje katany a bežali ku Kentovy Shitchi ... sprav to ty ... podal Shitchi Shiraishiu a potom spravil krok na bok tak bež ... Shitchi sa zapozerala do diery Mayonaka no dansu ... to bude stačiť ... keď sa nebude báť jak kurča ... Shitchi sa usmiala Shiraishiu hodila do diery kde skočil Toshio
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 18:11

Zoki
Arrrgh vykríkol som keď ma prebodol a v sekunde som vytiahol svoju železnú tyč ktorú som hodil po tom predomnou a v tej istej chvíli som bodol toho ktorý stál za mojím chrbtom svojou katanou keď sa ku mne priklonil Len blázon by útočil s predu. povedal a začal som sa smiať smiech - klik mojou katanou som ešte pootočil aby to spôsobilo väčšie zranenie. smiech - klik
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 18:59

GM

Toshio použil výbušné lístky, ty však vybuchli před Kentou a tak ho odhodila pouze tlaková vlna směrem doprava od toho všeho, Toshio je mezi tím schovaný v díře, která vznikla kvůli ohnivé technice.

Kenta -> Zapůsobila na tebe tlakové vlna, která tě odhodila, je na tobě, jak se posnažíš tuto vlnu vykrýt, ale pokud nebudeš nic dělat, zranění budou velmi vážná...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 19:26

Toshi Takari

Akonáhle Zoki použil zeležnú tyč, pocítil som , že niečo nie je tak ako by malo, tyč zasiahla môj klon ktorý zmizol v obláčiku dymu, v tom momente ako ma chcel zasiahnuť katanou som sa prikrčil očakávajúc útok, stále však držiac katanu, len vdaka včasnému reflexu, a tomu že rukou som mu stál za chrbtom som sa stihol vyhnúť jeho útoku, potiahol som katanu do strany, kde vyšla z jeho von, a zároveň som tak uskočil jeho útoku bez zranení. Čo si zač dočerta ? opýtal som sa a v tvári mal nechápavý výraz, ten útok ho mal odrovnať, čupel som pri zemi, len pár metrov od neho, a z ťažka som dýchal, klon totiž spôsobil to že na mňa prešla jeho únava a skúsenosti.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 19:51

GM

Marwin -> Katana tě zasáhla do nohy a velmi ošklivě tě pořezala, naštěstí minula tepnu na noze, i přes to tě ale toto zranění celkem zpomalý a jen díky tvému tréninku Taijutsu ještě můžeš běhat nějákou použitelnou rychlostí, rána je hluboká a teče z ní krev, ne sice hodně, ale pokud bude boj trvat ještě hodinu, tak tě to může ohrozit na životě.

Jun\'ichi -> Máš vážná zranění, nemusím snad ale psát, že je to jedno.

=> Oba začínáte pociťovat úbytek chakry, která vám znemožňuje používat techniky náročné na chakru, protože by vás vysílili na tolik, že byste byli až příliš snadný terč (Katon: Gokakyu no Jutsu, Kage Bunshin no Jutsu)
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 21:18

Kenta Akuma

Na chvíľku omdlel vďaka tlaku čo ho odhodil no Shitchi ho stihla chytiť a položiť na zem Kenta ... Shitchi začali pomaly tiecť slzy no vlasy zabraňovali tomu aby to niekto videl ... pozrela sa na klony a mávla na ne ... klony sa okamžite rozbehli ku Shitchi no tá vstala zo Shiraishiou pevne uchopenou v ruke bojuješ proti hlavnej vetve klanu Akuma ... to je niečo čo tvoji chrobáci nikdy nedokážu pochopiť keďže nemajú myslenie ... Shitchi od zlosti hodil Shiraishiu priamo do diery ... klony medzi tým pribehli k pravému Kentovy zodvihli ho a odbehli s ním na bok
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 21:41

Toshio Aburame

Toshio pokojne ležal opretý a zbadal ako pár metrov pred ním pristala katana zapichnutá v zemi.,, Takže to nevyšlo podľa predstáv." povzdychol si a vstal. Vyskočil dopredu a dopadol na povrch. V momente sa otočil a zbadal ako Toshi bojuje so svojim nepriateľom a mihom oka zbadal aok odnášajú jeho nepriateľa.,, Je plná energie, ktorú neprekonám." pomyslel si znudene.,, Načo bojovať?" pomyslel si.,, Moja cesta tu proste končí. Svojho súpera som čestne a to bez akýchkoľvek problém." zašepkal potichu s úsmevom na tvári.,, Doton Gansetsukon." dokončil znamenia a v ruke držal palicu z dotonu.,, Ak by sa priblížila odíďte." šepkal potichu k sebe.,, A ja budem bojovať voči niečomu čo isto ani nežije ak nemá chakru." pokrútil hlavou a dvihol pohľad k démonovi.,, Svoju vojnu som vyhral a teraz pôjdem na porážku." zasmial sa.,, Vďaka ti Aiko, že si mi ukázal pravú cestu." a voľnou rukou sa jemne chytil za miesto kde mal srdce a potom stiahol ruku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 21:44

Zoki
Začal som sa smiať a otočil som sa katanu som držal v ruke smiech - klik pozrel som sa na neho a rozbehol som sa k nemu katanou som mieril na jeho hlavu Definuj tvoje poňatie slova koniec . druhou rukou som vytiahol svoju druhú tyč tú som trhnutím roztiahol a mieril som ňou na jeho nohu chcel som mu ju pribodnúťk zemi .
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 21:59

Toshi Takari

Sústredil som čakru a privrel som svoje oči, zameraný čisto na predmety v jeho rukách a každučký kov nachádzajúci sa na jeho tele, pri jeho tele, alebo akýkoľvek kov v okolí. V ruke som zvieral pevne svoj meč menom Takawa, a cítil tupú bolesť v nohe. Ako ku mne boli jeho zbrane bližšie, tím viac som získaval nad nimi prevahu a kontrolu, a tak Zoki mohol pocítiť obrovský odpor katany priblížiť sa ku mne rovnako ako aj účinok kovovej tyče aj ked ma to stálo istú dávku čakry, akoby sa vo vzduchu zastavili a nevedeli dostať bližšie než na mnou danú vzdialenosť, v momente som prekonal bolesť v nohe a postavil som sa, a sekol po jeho pravej ruke všetkou svojou silou, síce bez raitonu ale sila nárazu bola ovplyvnená aj mojou kekei-genkai zatiaľčo druhou rukou som bol pripravený vykryť prípadný odpor.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 22:14

Zoki
Prv než dopadol jeho meč na moju ruku som ju odtiahol pustil som svoje zbrane a kým jeho meč letel na jedným smerom tak som sa odrazil od zeme a rukou som mu mieril ponad jeho ruku a v oblasti jeho lakťa som ju zovrel medzi moju laketnú kosť a ramennú kosť. apevne ju zovrel pri čom som ju trocha ohol čo ho mohlo značne bolieť nakoľko to bol pohyb v protismere kĺbu a druhou rukou som ho chytil priamo pod krkom a pevne stlačil.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 22:59

Shitchi

Smrteľník ... prišiel čas ... si pripravený ?? povedala dosť rozzúreným hlasom a nenávisťou v očiach ... donútil si ma použiť jednu nepríjemnú vec ... klony vytiahli z Kenta zbraň čo ho okamžite donútilo začať sa zvíjať na zemi no klony len hodili kópiu Shitchi ktorá ju chytila pevne do ruky ... krv môjho spoločníka znamená nezvratné besnenie démona s ktorým je spojený ... krv z kópie jej stekala po ruke lebo ju držala za koniec ... výborne ... keď zomrie môj partner ja prežijem ... no dôjdem o svoju česť a budem si to vyčítať po zbytok vekov ... preto pochop ... toto neostane bez odplaty ... boj človeka proti démonovi ... tak sa predveď ...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 23:20

Toshi Takari

Keď pustil svoje zbrane ostali stáť vo vzduchu, pričom sa mu podarilo odtiahnuť ruku v tej rýchlosti takže moja katana ho minula. V tom momente som tiež pustil svoju zbraň ktorá padala k zemi, a druhou rukou som zachytil tú jeho takže nemal čas mi s ňou čokoľvek spraviť, akonáhle som mal voľnú aj druhú ruku v ktorej som už teraz nedržal katanu, chytil som ho za krk rovnako ako on mňa a zovrel som mu hrdlo tiež celou silou.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 23:41

Zoki
Po jeho slovách som sa začal smiať smiech - klik a celou silou som ho pritiahol k sebe tak že sme mali naše hlavy v rovine a pošepkal som mu Mňa neudusíš ale čakať kým sa udusíš ty sa my nechce. a hneď nato som mu celou silou mojej sánky zahryzol do krku .
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2011, 23:51

Toshi Takari

Vtipné kretén, úplne mi stačí keď odpadneš na nedostatok kyslíka vieš, povedal som potichu chrapľavým hlasom rovnako ako on. Síce bol nesmrteľný no stratiť vedomie na nedostatok vzduchu mohol, ked ma šiel kusnúť rýchlo som mykol hlavou dopredu akoby som spanikáril a čelom mu narazil do čela kedže sme boli obaja približne rovnako vysoký a tak ma nemohol už ani uhryznúť aj ked ma z toho rozbolela hlava, už som nevedel ako sa mám tváriť tak som sa uškrnul, táto situácia mi začala pripadať dosť nezmyselne.(xD)
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2011, 00:00

Zoki
Pozeral som mu do očí a potom som zakričal Heeeej kenta potreboval by som jeden kunai do pľúc ak by si mohol. pri tom som sa naširoko usmial Tak čo cukríček hm ešte nemáš dosť ? opýtal som sa a krk som mu zovrel pevnejšie .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma   [2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[2 vs 2 PvP] Toshi Takari, Toshio Aburame X Jun'ichi Nemuro, Kenta Akuma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» [2 vs 2 NPC] Toshi Takari, Toshio Aburame
» [1 vs 1 NPC] Toshio Aburame
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» Toshi Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-