~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Spící Démon I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 3rd 2013, 19:30

First topic message reminder :

SPÍCÍ DÉMON I
doba trvání: neznámá | odměna: 6000 exp, 7000 ryo, 3 tp | úroveň: A

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Fubukiro Saru, Nichiro Akuma

- POPIS -
Úkolem této zdánlivě jednoduché mise je prozkoumat zvláštní aktivitu zaznamenanou v několika posledních dnech na hranicích země nikoho a Akuma no Kuni. Již několik dní přicházejí zprávy z blízké vesnice, že se na onom místě děje něco nečistého, co narušuje normální klid v okolí vesnice. Z přilehlých míst je též hlášena zvýšená úroveň kriminality a vůbec násilí, které vypuklo společně s prvními známkami onoho prazvláštního úkazu. V případě, že bude nalezen jakýkoli problém týkající se zvláštních aktivit je sekundárním úkolem této mise tento problém vyřešit co nejvíce humánní cestou.

- MAPA -
Vesnice se nachází západně od centra Akuma no Kuni na hranicích země s zemí nikoho. Místo, kde se prazvláštní úkazy dějí je o zhruba půl kilometru od vesnice směrem na východ již v Akuma no Kuni.

1 point of interest: město (1)
1

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor


Počet Příspěvků : 2660

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 19:43

Game Master

Archonův pohled spadl na Kira, při jeho slovech, či respektive myšlenkách ho napadlo, že by to mohlo fungovat, nebo alespoň částečně znegovat schopnosti, které má Thresh "Vezmu si Abaddona na starost, tenhle souboj patří jen tobě Archone, dávej si pozor." řekl Shikio a pousmál se, následně složil řadu několika pečetí a poté praštila oběma dlaněmi do země "Akkihi Majutsu: Oni Akkien!" vykřikl a pod Abaddonem se zformovaly obrovské plameny, které ho ve chvíli přenesly do démonické dimenze, Shikio na sebe nenechal dlouho čekat a přesunul se tam za ním několik sekund poté "Hodně štěstí, chlapče." pomyslel si Archon a na jeho tváři se na malou chvilku zjevilo cosi jako úsměv. "Dokážu svou chakru předat, nedokážu ji odsávat. Ale to nebude potřeba, nejprve by mne musel trefit, až potom je potřeba řešit, co s tím." řekl Archon, stále se usmívajíc "Držte se za mnou a nedělejte nic zbrklého, nebo to dopadne špatně." dodal ještě Archon, v tu chvíli jeho čepele začaly zářit tmavě fialovou barvou démonické chakry, doslova šlo vidět a někdo citlivější by mohl dokonce i cítit to enormní množství energie.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 20:09

Nichiro Akuma

"Tak dobre, budem len pozerať a povzbudzovať." Pomyslel si, pričom len vytiahol Shiraishiu avšak to bolo skôr pre prípad núdze. Bol na pozore, avšak skoro nič nerobil. Bolo mu vsuktu ľúto že strýko odišiel do dimenzie démonov, pretože chcel vidieť aj jeho techniky, skoro nič nevidel. Bol tu stále Archon, ktorý bol očividne slušne pripravený na boj, keď si všimol že jeho čepele začali žiariť fialovou farbou, čo bolo pre Nichira stále okúzlujúce, keďže väčšina má čiernu démonickú chakru. Čakal na následujúce kolízie, aj keď si stále uvedomoval že hlavný cieľ je on, respektíve jeho náhrdelník. "Myslíš že to Archon s nadhľadom vyhrá Nichi?" Opýtal sa Asmodeus, ktorý celkom nadšene sledoval Archona, mal pred ním obrovský rešpekt, vlastne asi ako hocikto. "Neviem, s nadhľadom to určite nebude, ale musím uznať že Ichiro je dosť nepodarený, čo sa výchovy týka. Ale tak je silný môže si to dovoliť." Poznamenal dosť úsmevne Nichiro, potom však obidvaja začali sledovať dianie. Asmodeus pocítil aj obrovské množstvo energie, ktoré sa s Archonom uvolnilo, rozhodne to bude zaujímavý boj.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 20:24

Fubukiro Saru

Když už se začalo k boji schylovat, pocítil jsem nával úzkosti. Dávej na sebe pozor, prosím... nevěděl jsem, proč jsem mu to vlastně řekl, ale řekl jsem to. Celkem jsem se obával o Archonovo zdraví, i když jsem vlastně neměl mít důvod. Archone, opravdu si dávej pozor, upozornil jsem ho ještě jednou a začal se starat i sám o sebe. Ani jsem netušil, co mám vlastně dělat, chtěl jsem pomoci, ale přeci jenom jsem už provedl to, co jsem mohl. Respektive co bylo alespoň nějak účinné. Asi bych měl vysvětlit i tu techniku, že? Řekněme, že je to část tvé duše... Nevím, jak to funguje u démonů, ale všiml jsem si, že nejste až tak duchovně založení, nepopírám, že duši máte, přesto jste trochu odlišní. Což sice nemá vliv na techniku, jen aby jsi se nedivil, že to není přesná kopie... Není to mou nezkušeností! Na chvíli jsem se zarazil. I když v tom ohledu ano! Pomohlo by to poznat tvou duši naplno... Probůh, co to plácám? K technice... Jednoduše by tě měla ochránit před zraněními... Dokud v ní bude dost chakry a dokud budu schopný ji obnovovat... Když jsem skončil, byl jsem rudý jako rajče, protože jsem se styděl za to, co jsem řekl a jak jsem to řekl. A už vůbec jsem nechápal, proč jsem to řekl.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 21:36

Nichiro Akuma

"Nichi?" Ozvalo sa v Nichirovej hlave, bol to Asmodeus, ktorý bol celý vysmiaty, pretože mal očividne plán. Ten hneď spomenul Nichirovy. "Vieš, máme sa držať za Archonom, ale predsa len som lukostrelec a samotný šíp snáď Thresh nepohltí, samozrejme že ho najskôr napustím démonickou energiou, ale mohlo by to fungovať čo myslíš?" Nichiro sa len pousmial, bolo to konečne niečo, na čo čakal. Nenápadne si prešiel po pečati, a vedľa neho sa sformoval Asmodeus. Bola to v podstate vhodná situácia aj preto, lebo priamy bod pozornosti padal práve na Archona, ktorý ovplýval x krát väčšiou démonickou aurou. Asmodeus sa sformoval pomerne nenápadne, poza strom. Do sekundy mal pripravený luk a aj šíp mierený priamo do srdca Ichira, pričom netrvalo dlho a šíp už letel, nabitý démonickou energiou si ho Nichiro ani nevšimol pozrieť, no čo bolo zaujímavejšie bol fakt, že šíp bol pokrytý pomerne hrubou vrstvou démonickej aury, a tesne pod ňou bol ďalší šíp, ktorý Asmodeus stihol naklonovať, ten však nebol obalený ničím, a tým sa stával neviditeľný. Nichiro sa veľmi takticky tváril že sa tam Asmodeus ani nezjavil, predsa len moment prekvapenia bolo to hlavné. Dúfal však že Archona nejako nezarazí, ale vedel čítať myšlienky a vedel čo má v pláne, a preto sa toho moc nebál, predsa by ho len zastavil, keby chcel. Tým pádom sa Nichiro nedržal ďalej, a zložil pečať vtáka, pričom bol kvázi nenápadný, keďže bol schovaný za Archonovou majestátnosťou. "Doton: Doryūsō" Pomyslel si, a okolo Ichira vyrazili zo zeme 4 kamenné ostne, ktoré mierili pekne na neho. Vedel že táto technika nie je dostatočne silná na to aby ho vážnejšie zranila, no skvele mohla sedieť ako rozptýlenie pred Asmodeovým šípom.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 22:14

Game Master

  Moujuu

Archon poslouchal, co mu Kiro říkal o jeho jutsu a mírně se podivil, podobné jutsu neočekával, nicméně neodmítl, mohlo se to hodit. Zároveň vnímal to, co hodlal udělat Nichiro, celkem se podivil, že z jeho splašeného chování vznikl celkem promyšlený plán, dokonce se lstí. Jakmile směrem od Nichira odletěl šíp, tak Archon moc dobře věděl, že si toho jak Ichiro, tak i Thresh v mžiku oka všimnout, proto neváhal ani sekundu a rychlostí světla se odrazil od země a zamířil si to přímo k Threshovi, kterému zasadil několik dobře mířených ran v obrovské rychlosti, moc dobře znal Threshe, a moc dobře znal i jeho slabiny, kterou byla rychlost a mrštnost nepřítele, nechtěl tím dát možnost vyblokovat šíp. Ichiro, zaměstnán zemním jutsu se dokonale vyhnul několika ostnům, které se za ním stvořily ladnými pohyby a ani jeden z nich ho nezasáhl. Šíp letící směrem k němu neznamenal problém, moc dobře cítil, že k němu míří, protože byl nabit démonickou chakrou a tak se jen velice jednoduše vyhnul tak, že mu šíp proletěl pouze několik centimetrů nad ramenem, pocit nadřazenosti a moci však udělaly své a Ichiro nepočítal s dalším šípem skrytým pod tím původním, což způsobilo, že se mu druhý šíp zaryl hluboko do pravého ramenního kloubu. Pocit bolesti, který již dlouho neznal projel jeho tělem, on ho však ignoroval. Thresh si mezitím vyměnil několik zásahů s Archonem, ačkoli Archonovo tělo zůstávalo nezraněno "Očividně jsem je podcenil... nevadí." problesklo Ichirovi hlavou, v jednu jedinou chvíli Thresh skočil dozadu směrem k Ichirovi, stejně tak udělal i Archon "Očividně jsem vás podcenil, je načase začít brát tento souboj vážně." řekl, tentokrát nahlas Ichiro a pousmál se. Jeho tělo se napřímilo a on začal skládat pečetě "Akkihi Majutsu: Akkikōken!" vykřikl, v tu chvíli se ve vzduchu kolem Ichira začalo formovat nesčetné množství zvláštních tvorů, které doslova poletovaly ve vzduchu kolem něj, vzhledem připomínaly něco jako démonického brouka "Keibi..." pomyslel si Archon a odskočil ještě zpět, tentokrát už úplně k dvojici shinobi, jež jej doprovázela "Držte se za mnou, tihle tvorové nejsou zrovna přátelští. Říká se jim Keibi, jsou to strážci démonické dimenze a jejich účelem není nic jiného, než ničit. Vidíte ten měkký vak v jejich zadní oblasti? Je tam koncentrovaná démonická energie, pokud se jich k sobě přiblíží moc, způsobí to explozi. Jednoduše řečeno, buďte za mnou, tohle bude zajímavé." dokončil Archon.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 22:29

Fubukiro Saru

Bunshin zatím držel, za což jsem byl rád, dokud tu byl on, nemohl Archon přijít k újmě anebo minimálně ke smrtelné újmě. Ta se ale rychle blížila. Zpozoroval jsem, že i Nichiro a jeho démon se zapojili do boje a nehodlal jsem zůstávat pozadu. Bohužel prozatím jsem udělal vše, co jsem mohl. Archon si vyměnil několik tvrdých zásahů s Threshem, nezdálo se ale, že by se to na něm nějak projevovalo. Bohužel jsem ale netušil, jestli to bylo díky mé pomoci anebo prostě proto, že Archon byl arcidémon a Thresh jenom nějaký démon sbírající duše. Trochu jsem poodstoupil do ústraní a zdálo se mi, že je snad Ichiro i zasažen, vždyť šíp určitě musel zasáhnout, viděl jsem to, ale on se normálně pohyboval dál a jednal, jako kdyby se vůbec nic nestalo. To je nějaká technika, plátování anebo jen necítí bolest? Podivil jsem se nad tímto úkazem naprosté nezdolnosti, ať už to bylo vůle, či snad těla. Moc dlouho ale netrvalo a už, už jsme byli znovu v nebezpečí. Tentokrát se rozhodl jednat Nichiro přímo a svými pečetěmi mi pomalu naháněl hrůzu, když v tom se objevil jakýsi roj černých brouků, či co to bylo. Chvíli jsem pociťoval úlevu, ale pak se Archon narychlo stáhl, což znamenalo problémy. Celkem rychle vysvětlil, jak na tom jsme. A já o to pohotověji reagoval, místo abych se nechal Archonovými tělem chránit, rozhodl jsem se nyní chránit jeho. Přeběhl jsem před něj a složil pečetě, nakoncentroval velké množství chakry do úst: "Suiton: Mizuame Nabara," a začal jsem roj chytat do syrupovité kapaliny, což by mělo omezit i rozsah výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 18th 2013, 22:43

Nichiro Akuma

Nichiro sa nenápadne potešil, keď sa mu podarilo zasiahnúť Ichira, no keď tú bolesť ignoroval, tak sa na neho Nichiro len veľmi nepríjemne pozeral. Archon bol očividne spokojný, no hneď ako sa aktivovala technika, narozdiel od paniky, Nichiro bol v úžase. Ďalšia hijutsu technika ktorá bola pre neho úplne úžasná, aj keď bola proti nemu. Nechcel sa však nechať dlho unášať, a keď si uvedomil že je treba konať, rozhodol sa konať. Kiro už začal, bola to vodná technika, ktorá ich mala zbrzdiť, istotne to nebolo dostatočné, no Nichiro mal nápad. Asmodeus v okamžiku zmizol, pričom Nichirova shiraishia začala žiariť démonickou energiou. "Kuroakki Majutsu: Akuma Kuroami" pomyslel si, a začal tvoriť sieť z démonickej chakry. Bola to pomerne veľká sieť, no hneď ako ju vytvoril, poslal ju pekne smerom na nepokrytú časť chrobákov. Istotne by sa mu nepodarilo poničiť všetky, no následujúci okamih bol dôležiťý. Túto sieť totíž nevyslal sám, ale nechal ju prepojenú so Shiraishiou technikou Kuroakki Majutsu: Akuma Keiken. Nichiro mocne, s menším povzdychom švihol Shiraishiou hore, čím vyniesol celú sieť chrobákov, a keďže mal na mysli varovanie od Archona, netrvalo mu to dlho a pomerne nešikovným šibnutím uvolnil celú sieť chrobákov priamo smerom na Ichira. Bolo to pre neho pomerne náročné, ani nie tak na chakru, ako na výdrž, no dúfal že to zabere, a že explóziu nevyvolá včašie, než sa to dostane k Ichirovy.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 19th 2013, 00:31

Game Master

Kombinace jutsu, které použila dvojice shinobi jakési pofidérní stvoření před sebou skutečně zadržela, alespoň na určitou chvíli. Skupinka, na kterou zaútočil Kiro se brzo dostala ze sevření vodního jutsu a skupinka, kterou Nichiro poslal směrem na Ichira se vrátila zpět do svého původního směru "Jsou pod mou kontrolou, bratříčku." řekl Ichiro a sledoval, jak se skupinka stvoření přibližuje, jejich zadní část těla začala postupně zářit, šla vidět bouřlivá reakce mezi jednotlivými Keibi, než však stihlo cokoli vybuchnout, Archon začal konat. Dvojice čepelí v jeho rukách začala zářit ještě mohutněji. V jednu jedinou chvíli vydechl, zavřel oči a vší silou dvojitou čepel švihl přímo před sebe, ta začala obrovskou rychlostí rotovat kolem velké skupinky Keibi, při bližším pohledu jste mohli spatřit, že každá z čepelí vydávala určitou stopu, zatímco jedna měla tmavě fialovou barvu, druhá byla spíše přirozeně tmavší, co však bylo zvláštní, jakmile se tyto dvě stopy překryly, utvořily cosi jako kruhový disk, který se ihned rozletěl do středu kruhu, čímž zničil Keibi. Takto Archonova zbraň rotovala jen několik sekund v kruhu kolem skupinky Keibi jako tornádo, než celá skupinka byla kompletně zničena, poté se vrátila zpět do rukou Archona jako bumerang.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 19th 2013, 13:39

Nichiro Akuma

"No, nevadí." Pomyslel si Nichiro, aspoň ich vzdialil. Bol celkom rád že mu to vyšlo, predsa len si nebol istý, keďže tieto dve techniky ešte predtým nekombinoval. Archon sa však situácie zmocnil, čo bolo super, pretože sa ich všetkých zbavil, aspoň teda tých o ktorých Nichiro vedel. Bol by pravdepodobne vhodný čas na útok, avšak Nichiro vedel že to nebude mať cenu, pretože Thresh bol pri Ichirovy, a tak dokázal všetku démonickú chakru a energiu vysať. Okrem toho nechcel vychádzať bližšie ku Ichirovy, keďže to nebolo rovnako bezpečné. Rozhodol sa teda nič nerobiť, aj keď s tým spokojný moc nebol. Očakával však že Ichirova ignorácia bolesti by mu mohla priniesť ešte väčšie bolesti, no to platilo skôr len pre Nichira, a ak Ichiro nepoznal pomaly ani pocit bolesti, tak sa Nichiro celkom zamračil. Moc sa mu tá myšlienka nepáčila. "Má cenu priamo útočiť? Pokiaľ zabavíš Thresha, tak by som ešte niečo skúsiť mohol, no možno by bolo lepšie kebyže Thresha zabavím ja? Nebude to rozhodne tak ľahké, ale nedokáže mi vysať dušu." Keď to dohovoril, len si nervózne dupol, aj keď bol niekde vo vnútri šťastný že sa Ichira vôbec dotkol. Pri Moke by toho asi schopný nebol.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptySeptember 20th 2013, 14:15

Fubukiro Saru

Na chvíli se zdálo, že technika funguje, ale opravdu jen na chvíli. Nebýt Archonova zásahu, nejspíš by to nedopadlo zrovna nejlépe, naštěstí to nebyl jenom zásah, bylo to absolutní a definitivní zničení těch broků. A tomuto mám pomáhat? Ach... povzdechl jsem si a svěsil jsem ramena. Začal jsem se cítit naprosto nepotřebný. Byl to hrozný a hlavně bezútěšný pocit. Chtěl jsem oběma moc pomoct, ale neměl jsem v podstatě jak. Proto jsem se raději pomalu, ale jistě stáhl do ústraní. Už nebudu překážet, omlouvám se, pomyslel jsem si směrem k Archonovi a skutečně jsem zůstal v pozadí. Nehodlal jsem ale zůstávat nečinný, to rozhodně ne. Vytáhl jsem svoji oblíbenou flétnu a začal na ni hrát, tentokrát jsem ale nechtěl tóny flétny nikoho rozptylovat, měl jsem zákeřnější plán. Jednou rukou jsem sjel do svých zásob a vytáhl senbony napuštěné mírným uspávacím prostředkem. Rozhodl jsem se, že když nemůžu pomoci v boji, minimálně budu Ichira otravovat zdálky mojí flétnou. Tóny flétny pomalu ustávaly a já ji tentokrát naplnil právě senbonem a odkryl její spodní část tak, aby mohl vyletět ven. Můj cíl byl jasný, když už nic jiného, minimálně unavit Ichira.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptyOctober 2nd 2013, 20:49

Game Master

Na tváři Ichira se zjevil kyselý pohled směřující směrem k Archonovi "Vau... tyhle zbraně jsou vážně super, kde seženu jednu?" řekl Ichiro, v tu chvíli na tváři Archona šel vidět naštvaný výraz, moc dobře věděl, na co tím Ichiro naráží, ale nechtěl to říkat, ne před Nichirem "Thresh je náš nejmenší problém. Dlouho jsem na tento den a tuto chvíli čekal a dlouho jsem se na to připravoval, tentokrát už nemůžu udělat stejnou chybu a obětovat kvůli sobě tolik nevinných lidských životů, je načase tomu všemu udělat přítrž." dokončil Archon a naznačil dvojici chlapců stojící vedle něj, aby se postavila přímo za něj a tím se držela dále od souboje. Poté začal skládat pečetě "Akkihi Majutsu: Akkigami Shūshuku!" křikl v jednu chvíli Archon a kolem Ichira se objevily dvě obrovské démonické ruce sahající z hranic mezi démonickou a lidskou dimenzí, které ho pevně sevřely vší silou, v tu chvíli jste mohli zpozorovat, jak Thresh začal pomalu mizet "Co- cože? Co je to za jutsu? Takové jutsu neznám! A takové jutsu, které bych neznal neexistuje! Jak je možné...!" vykřikoval hystericky Ichiro a snažil se vší silou z mocného sevření dostat ven, to se mu však nepovedlo. Archon se pomalým krokem rozešel směrem k němu, jeho čepel přitom začal opět zářit tmavě fialovou barvou. V jednu jedinou chvíli se Archon napřáhl a mířil ostrou čepelí přímo na srdce Ichira, jakmile však došlo ke kolizi, stalo se něco zvláštního, čepel se od těla odrazila a kolem těla Ichira se zjevil mírný náznak jakéhosi zvláštního štítu, v tu chvíli ruce zmizely a Ichiro odskočil o několik metrů dozadu, jen jeden špatný krok a země pod Ichirem se začala drolit a on spadl do nekončící propasti, která za ním celou dobu byla.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptyOctober 2nd 2013, 21:44

Nichiro Akuma

Nichiro si všímal len vzájomných reakcií Archona a Ichira. Archon vyzeral očividne dosť podráždene, a Nichirovy bolo jasné že s Ichirom mal asi dosť bujarú minulosť. Nichira to aj celkom zaujímalo, no nechcel sa na to pýtať, vzhľadom na to že nebol ani najhodnejší čas a zároveň by sa to skôr spýtal Shikia ako Archona samotného. Archon použil jutsu, ktoré Nichiro už celkom dobre poznal, sám mu bol obeťou, avšak Ichiro bol očividne viacej prekvapený ako Nichiro. Nichiro by to očakával, no čo ho prekvapila bola Ichirova bezmocnosť. Keď bol chytený, Nichiro sledoval histerický záchvat. Neuvedomoval si to, ale s Ichirom mali dosť veľa podobných rysov, pretože sa správal totožne ako pri Nichirovom prvom strete s Reibim. Vyzeralo to ako ukončený boj, keď si povšimol zvláštneho štítu, ktorý sa sformoval okolo Ichira. Prvá myšlienka, ktorá Nichira napadla bol Reibi, no zachvíľu od tejto myšlienky upustil, prečo by démon ktorého sa chce zmocniť pomáhal práve jemu. Bolo to zaujímavé a Nichira to donútilo sa zamyslieť. Keď však uskočil a prepadol sa do priepasti, Nichiro bol trocha sklamaný. Mohla to znamenať smrť, ale nikdy dostatočne istú na to, aby mohol pokojne žiť. Keď scénka skončila, Nichiro sa konečne odhodlal niečo povedať. "Prečo mám pocit, že ho ešte stretneme." Nebola to ani otázka, skôr obava. Okrem toho ho zaujímalo čo je so Shikiom, pokiaľ by Ichiro zomrel, tak by pravdepodobne Abaddon od súboja upustil, no nebol si ničím istý, a preto len čakal na reakciu Archona.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptyOctober 4th 2013, 16:46

Fubukiro Saru

Ze svého skrytu jsem pozoroval, co se na bojišti děje. "Je po všem?" Podivil jsem se, když jsem vyšel ze stínů lesa. Náš nepřítel zmizel po jednom masivním útoku v nějaké propasti, nejspíše snad i v démonické dimenzi, ale zdálo se, že se jen tak nevrátí. Nichiro vznesl dotaz plný obavy a já jen dodal: "Doufám, že už ne..." Mé oči sjely zezadu na Archona a poděkoval mu v duchu, vlastně to bylo na něho, vzhledem k jeho schopnostem: Děkuji, bez Te... zarazil jsem se a náhle změnil v duchu tón: Bez Vás bychom to nezvládli... Pomalu jsem znovu schoval svou flétnu a podíval se směrem k Nichirovi, mlčel jsem a čekal, jestli se bude ještě něco dít anebo jestli dostaneme rozkaz k návratu do města. Celkem jsem měl obavy, co tohle místo ještě přinese a už jsem se těšil domů.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptyOctober 12th 2013, 13:14

Game Master

"Je po všem." odpověděl Archon a na jeho tváři se zjevil opět jeho neutrální pohled a celkově i výraz. Moc dobře věděl, že promluva Nichira nebyla pouhá prázdná slova, moc dobře věděl, že Ichiro už přežil mnohem horší věci. Ale to ho teď netrápilo, byl pryč... prozatím a společně s ním zmizela i jeho hrozba a zároveň i jedna z Archonových nejhorších nočních můr "Odcházíme..." dodal, v tu chvíli se vedle něj zjevil Shikio "Abaddon bude v pořádku, očividně jeho duše ještě není připravena na to odejít na druhou stranu, ale měl na mále. Díky jejich propojení s Threshem jsem se však dozvěděl nové informace, nové podstatné informace. Ihned je potřebuji předat Noctovi." dořekl Shikio a mírně se pousmál směrem k dvojici geninů stojící před ním "Myslím, že na první misi to možná bylo až příliš moc zvratů a věcí, které jsi doteď nechápal a možná ani nepochopíš, Kiro. Ale to nevadí, co tě nezabije, to tě posílí." dodal Shikio úsměvně a poté se vydal cestou směrem k Celestu "Předpokládám, že jsi se skrze Threshe dozvěděl o plánu Ichiho, že? Předpokládal jsem, že to bude něco natolik bláhového, ale toto by mne nikdy nenapadlo." konverzovali mezi sebou Archon s Shikiem počas cesty skrze mysl.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 EmptyOctober 13th 2013, 16:18

Nichiro Akuma

Všetko vyzeralo v poriadku, aj keď Nichira potešila hlavne tá časť s Abaddonom, pretože by mohli vzniknúť ešte väčšie problémy. Nebola to zrovna jednoduchá misia, no rozhodne by bola ľahšia, kebyže Nichiro nekoná pudovo, čo bola aj celkom smola, pretože väčšinou sa snaží konať racionálne. Zároveň sa však Shikiovy podarilo získať nové informácie, čo bolo asi dobre. Nichiro mal však pocit úzkosti, keď vedel že tam von je niekto, kto ho chce nájsť a zabiť. Zároveň si však nahováral že potrebuje nejakého dobrého rivala, ako motiváciu, pretože Moka zrovna vhodný rival nebola. Nedalo by sa však povedať že Ichiro by bol o niečo lepší, hlavne keď má z neho strach aj samotný Archon so Shikiom. Rozhodol sa celú cestu do Celesta moc nerozprávať, pretože bol jednak unavený, a moc sa necítil ani na konverzácie. Asmodeus to vedel, a preto ho nechal na pokoji, aj keď Asmo mal z toho zvláštnejšie pocity, hlavne preto že pri jednej misii boli ohrození dvaja arcidémoni, a predstava že by o nich prišli by sa Démonickej Dimenzii asi moc nepáčila. Zároveň sa však domnieval, že Archon bol omnoho silnejší ako Thresh, a očividne poznal jedno hijutsu o ktorom Ichiro nevedel, a to ho práve prekvapilo. Nichira aj Asmodea však stále zaujímal ten štít, ktorý Ichira ochránil. "Neviete čo za štít ochránil Ichira pred Archonom?" Opýtal sa popri chôdzi, pričom dúfal budú poznať odpoveď, no zároveň si niekde v kútiku duše nebol ani istý či to chce vedieť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Spící Démon I - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spící Démon I   Spící Démon I - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Spící Démon I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Temná Říše :: Okolní Svět-