~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Záloha

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyFebruary 25th 2011, 19:01

First topic message reminder :

Hudba (Senya OST):

Vůdce Akatsuki Origin / Noctis Lucis Caelum

Yare Yare... Nocte, tebe bych tady vskutku... nečekal řekl jsem a pousmál se, stín kryl mou tvář, Noctis stál přede mnou a vedle něj leželo jedno z těl Hiruka Velmi dobře, nic jiného jsem od dědice Rikudou Sennina ani nemohl čekat, že? řekl opět muž zahalený stínem a podíval se na něj Konec tlachání, přišel jsem si pro svou odplatu a taky ji dostanu řekl Noctis a začal se přibližovat k tomu muži, poté se však zastavil, z venčí to vypadalo zvláštně, avšak byl chycen ve velmi zvláštním Genjutsu Ta- taková síla! Jak je tohle sakra možné!? Je to snad jen... Genjutsu? pomyslel si Noctis a podíval se všude okolo sebe, byla tam jen tma Den velkého zúčtování se blíží, vchod k dědictví Rikudou Sennina se brzy otevře a ty máš něco, co chci já. Dej mi svitek s Otvírací Pečetí promluvil onen muž a podíval se na něj Jak o tom může vědět? Tajemství toho svitku znají jen- problesklo mu hlavou Jak jsem si myslel, nemáš ten svitek u sebe. Nejsi přece hlupák... Calle promluvil opět neznámí hlas, v tu chvíli se Noctovi rozšířili zorničky v očích Ca- Call?! Tak mi říkali na celém světě jen dva lidi... jak je tohle zatraceně možný!? přemýšlel Noctis a stále měl překvapený pohled Pečetní Svitek, Učeň Rikudou Sennina... Call... existuje pouze jedno logické vysvětlení... pomyslel si Noctis, v tu chvíli muž vystoupil ze stínu a konečně ukázal svou tvář, přešel okolo Nocta a pousmál se Ce- celé ty roky jsi to byl ty? Ty si vedl tuhle organizaci a schovával ji pod rouškou stínů noci... mělo nám to se Snow dojít promlouval Noctis s velmi zvláštním hlasem V... ten den se mi změnil celý život, myslel jsem si, že jdu na jistou smrt, avšak... opak byl pravdou, tehdy Akatsuki Origin vedl jistý muž, který mne naučil všechno, co umím dnes... promluvil ten muž a podíval se Noctovi do obličeje Sám víš, že nemáš šanci mne porazit, ani ty... ani Snow, ani jeden z vás. Dej mi ten svitek! vykřikl ten muž a natáhnul ruku, Noctis se jen pousmál Možná že neporazím já, a možná tě neporazí ani Snow, ale pamatuj. Ať ti to přijde jakkoliv hloupé, tak jednoho dne se Yin a Yang spojí a vznikne síla, kterou nikdo na světě neporazí, dokonce ani Rikudou Sennin dořekl Noctis Jednoho dne se sejdeme na válečném poli a tam si již nebudeme rovni, zabiju tebe i Snow bez zaváhání... řekl ten muž, Noctis jen odvětil Budu se těšit... a poté zmizel v roji okvětních lístků Senbonzakury...

. . .

Hiruko (Pein)

Všech 6 těl se postavilo v obrovské místnosti, všechna těla položila Shinobi, která unesla a Shinobi se právě probudili v místnosti. Všechna těla zmizela až na tělo jménem Hiruko, které Pein používal nejspíše nejvíce Vítejte v Organizaci Akatsuki Origin... mocné Organizaci, která doposud byla skryta v roušce stínů. Vy jste vyvolení, zkouškou pravdy může projít pouze jeden tým, což jsou tři Shinobi, proto jsme vzali z každého týmu jednoho člena a budeme vás trénovat, nemá smysl odporovat nebo se snažit utéct, najdeme vás, všude a kdykoliv. Můžete pouze pokorně souhlasit s tím, co vám zadáme promluvil Hiruko temným hlasem a podíval se okolo sebe Hideiyoshi, Tenzo, Mia, Kioko, Aguri, Tenshou, Ayatsuri, Ryu a nakonec... Takeru. Každý z vás si vybere svého mistra zde, v Akatsuki Origin a bude s ním trénovat dokud mistr neuzná za vhodné, každý z vás bude mít vlastní pokoj a v podstatě dostane cokoliv bude chtít, pod příslibem loajality...


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:05, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyMarch 31st 2011, 21:25

Saya Uchiha

po nějaké chvíli jsem se koukla na Tatsuki a trochu se pousmála. Vytáhla jsem si mapu z kapsy a koukla na ni. Hmmm.... pronesla jsem nahlas a to jsem ani tak nějak nechtěla ale co už. Řádně jsem se zadívala do mapy abych si zapamatovala všechno kdyby se náhodou nedej bože stratila.
Um....kdo ví co nás čeká dál? heeeeh získat druhou část mapy nejspíše....
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyMarch 31st 2011, 21:35

Hiruko

Vyšel jsem ze stínu v místnosti a podíval jsem se na Ryua Takže přesně tak, jak jsme očekávali... nevadí, nebudeme potřebovat druhou polovinu. Ale musíme si pospíšit, máme jen pár dní, ta druhá část už míří ke Snow, je jen to jen otázka času promluvil jsem směrem na Ryu, ten jen kývnul a poté se změnil na obláček dýmu a v něm zmizel. Natáhnul jsem ruku před sebe, v tu chvíli mi mapa vletěla od Sayi do rukou Teď máte volno... ale zítra bude těžký den... můžete odejít, trénovat... cokoliv chcete. Od teď jste oficiální členové Akatsuki Origin! dokončil Hiruko a poté pomalým krokem odešel pryč...

+ 1500 EXP, 2TP, 10 Reputace, 2000 Ryo
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 1st 2011, 11:22

Kensei

Poslouchal jsem Hiruka a byl jsem rád , že se Tsuki a Saye podařilo získat mapu . Takže jsme officialně členy AKatsuki Origin ? To by se mohlo oslavit , v tom Tsuki dostala nápad a já jsem nebyl proti . Souhlasím . Řekl jsem jediné slůvko Tsuki a přemýšlel , co budu dnes trénovat . Teda jestli vůbec budu . Noct si semnou hraje jako s loutkou , ale tomu udělám konec !
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 1st 2011, 14:40

Saya Uchiha

myslím si že je to dobrý nápad pousmála jsem se na oba dva . Před očima jako kdybych měla stále tu mapu. Věděla jsem kde co bylo zaznamenané protože jsem si to dokonale pamatovala. Takže? Kam to bude? protáhla jsem si trochu ruce. Cítila jsem se fit ale uvnitř mojí duše zase tak ne. Celý boj se tam usadil a nechtěl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 2nd 2011, 10:28

Saya Uchiha

Tatsukin nápad se mi docela zamlouval. Hmmm,to není zlý nápad.. usmála jsem se. Co takhle jít ke mě ? udělala bych ramen,nebo cokoliv jiného....koukla jsem na oba dva....alespon nebudu vařit už jen pro sebe pomyslela jsem si s ušklebkem. lehce jsem si protáhla ruce. Můžeme si také v klidu popovídat.... usoudila jsem nahlas . Možná že bychom to potřebovali k bližšímu seznámení, přeci jen, jsme v jednom teamu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 2nd 2011, 10:43

Kensei

Tak dobře , ikdyž na vaření jsem hodně levý . Řekl jsem s usměvem což bylo u mě nezvyklé a stejně nechápu ani sám sebe . Ikdyž Tsuki je nejspíše člověk , kterého znám nejlépe . Zato Sayu ještě moc dobře neznám , ale uvidí se časem co z toho bude . Díval jsem jedním okem na Tsuki , protože ... ona .. sem nepatří . Zdá se mi že je moc ... hodná , ale přitom bojuje po boku
"zlých" . No nic . Můžeme vyrazit ? Zeptal jsem se a čekal .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 2nd 2011, 12:17

Kensei

Poslouchal jsem Tatsuki a díval se po Tsuki jak mluví o jedech . Myslíš na to na co já ? Zeptal jsem se sám sebe a zeptal se Tsuki . Umíš udělat jed , který se nedá vyléčit , nebo který znáš jenom ty ? Zeptal jsem se Tsuki , protože jsem měl plán , jak se postarat o Nocta . Semnou si hraje jako s loutkou , ale tomu jednou musím udělat přítěž .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 2nd 2011, 12:46

Kensei

Asi máš pravdu . řekl jsem a tentokrát přemýšlel o bratrovi . kde ho mám hledat , nikdo o něm nic neví . Když jsme došli k pokoji Shayi , tak ona vešla jako první , potom Tsuki a nakonec já . Než jsem se posadil , tak jsem si odložil Noctův meč a ku mého otce . Posadil jsem se a čekal co bude dál .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 3rd 2011, 12:29

Mia

Copak... na ostrov Nagatashi? Nuže, nemám problém. Jako oficiální členové Akatsuki Origin už máte právo se volně pohybovat po celém světě, ale musíte být neodhleni, to je vám doufám jasné řekla Mia a pousmála se Dobře teda, myslím, že je načase vám ukázat další výhodu tohoto místa dodala Mia, poté s nimi několik minut procházeli různými chodbami, až nakonec došli k něčemu jako dveře, Mia je otevřela a pousmála se, za nimi byla jeskyně Tenhle ostrov je jen několik desítek kilometrů od ostrova Nagatashi, tahle podvodní jeskyně vás vyvede na ostrově, do města ale budete muset asi dvacet minut cesty ještě jít pěšky... dokončila Mia, poté se pousmála a odešla někam neznámo kam...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyApril 3rd 2011, 12:53

Kensei

Šel jsem s Tatsuki , když jsme na to potkali Miu . Kývl jsem jenom hlavou a nic víc jsem neříkal . Když nám všechno vysvětlila , tak jsem jenom poslouchal a neskákal jsem ji do řeči . Jasně už jdu . Řekl jsem Tsuki když chtěla , abych si pospíšil . Vešly jsme do jeskyně , která trochu klouzala , tak jsem šel opatrně . Ovšem , alespoň si vyzkouším moje nové techniky a lépe zapracuji na pečeti , ikdyž nevím jestli bych ji měl používat každý souboj . Řekl jsem s usměvem a uklouznul po ledě . Když jsem spadl , Tak jsem se pomalu zvedl a usmál se na Tsuki . PO chvíly jsem zase šel dál .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptyMay 7th 2011, 19:52

Kensei

Byly jsme v pramenech a Saya chtěla pomoc , aby jsme ji pomohly se svitkem co by přivoval nějaké zvíře . Po chvíly jsem odešel z pramenů do šatny , kde jsem se převlékl a vzal všechny zbraně , hlavně můj nejduležitější Noctisův meč . Chvíly jsem si lehnul a jedl jablko co jsem si vzal v komnatě a po chvíly usnul . Po dvou hodinách jsem se probudil a tak mě napadlo , co takhle si zajít na misi . ? . ? Pomyslel jsem si a vzal si důležité věci , jako vodu a dvě jablka na cestu . Po chvíly jsem odcházel z komnaty a stál jsem před komnatou Tsuki . Chtěl jsem zaklepat , ale tak mě napadlo , že po ní chci pořád něco . Zaklepal jsem a chvíly čekal . Chtěl jsem zaklepat znovu ale Tsuki zrovna otevřela a tak jsem se jí zeptal . Nešla by si se mnou na misi ? Zeptal jsem se ji a čekal na její reakci .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 20:01

Saya Uchiha

Po nějaké době jsem vylezla od sebe z pokoje a jen tak se procházela po chodbách sídla. Hodně jsem přemýšlela.Hlavu jsem měla plnou vzpomínek a uvah.Také mě zajímalo jak se mají moji staří kamarádi a co se děje v temné. Heeeeh..všechno se tak mění... pomyslela jsem si trpce a zadívala se na strop při čemž jsem se zastavila. Sledovala jsem jednotlivé částečky stropu. Co se to se mnou jen děje? vzpamatovala jsem se a pomalu se zase rozešla
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 20:23

Saya Uchiha

Všimla jsem si Tatsuki a probrala se ze svého přemýšlení. Oh,Sate Tatsuki-chan....mile jsem se pousmála jako vždy a pokývala hlavou jak jsem to měla ve zvyku.Vlastně ani nikam...jen se tak procházím....pokrčila jsem rameny. A ty ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 20:37

Saya Uchiha

zamyslela jsem se nad tím návrhem a usmála se. ,,Mileráda" odpověděla jsem. ,,Také jsem tam dlouho nebyla.....vlastně....dlouho jsem nevylezla ani z pokoje " pokrčila jsem rameny.
,,Pujdeme tedy?" koukla jsem se na strop a pak na chodbu která k nim vedla a pak zase na Tatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 21:01

Saya Uchiha

došla jsem za tsuki a ponořila se do vody. ,,Um,máš pravdu...voda je...užasná...." povzdychla jsem si a zavřela na chvíli oči. ,,A jak se máš?" zajímala jsem se a koukla se jí do očí. Najednou jsem se cítila zase bez starostí i když jsem si uvědomovala že to mě po nějaké době přejde chtěla jsem si to užít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 21:26

Saya Uchiha

koukla jsem se na Tatsuki a tak nějak jsem pochopila jak se cítí. ,,Myslím si že jsou všichni v naprostém pořádku a také si nejspíše pokládají stejné otázky jako mi" pokývala jsem hlavou.,,Víš,docela ti i závidím....někde tam doma máš někoho kdo se o tebe strachuje.....ale já......mluvmě o něčem jiném.....pokrčila jsem rameny a rozčeřila jsem vodu abych neviděla na svuj odraz.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 22:21

Saya Uchiha

,,Nic se nestalo" pokývala jsem hlavou a koukla do vody. ,,Jen....jsem si na něco vzpoměla...to je vše....gomene" sklopila jsem hlavu.Měla bych se uklidnit. Pomyslela jsem si. Poslední dobou se chovám fakt divně...heeeeh.....bláznivej klan Uchiha.....proletělo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 3rd 2011, 14:34

Kensei

Byl jsem ve své komnatě a přemýšlel co budu dělat . Chvíly jsem přemýšlel , ale najednou mi zakručelo v břiše . Pomaly jsem vstal a do ruky jsem vzal první jídlo , co jsem spatřil . Byly zde dvě jablka , tak jsem neváhal a obě vzal do rukou . Po době co jsem strávil s jablky osamotě , jsem přemýšlel co budu dělat dál . Půjdu trénovat ? Nebo navštívit Tsuki či Sayu ? Ani jedno se mě dělat nechtělo ,tak jsem si lehnul a první co mě napadlo byla ..... Noctisová věta . Jenom si semnou pohrává ! Nejsem žádná jeho loutka a nebudu tančit , jak on zpívá ! Řekl jsem nahlas a bouchnul do zdi vedle mě .. Od doby , co mi řekl Noct tu celou část věty .. Mám střídavé pocity , jednou jsem hodný a po druhé zlý ? Musím na ty věty přestat myslet a hlavně se zaměřit na svého bratra .. Kasaki .. řekl jsem a v leže jsem se díval na strop . Co první udělám , až svého bratra najdu ? Myslím , že ho první vyslechnu a pak zabiji řekl jsem a po chvíly jsem dodal .. Myslím že bude lepší že ho první zabiji a potom ho vyslechnu .. řekl jsem a usmál jsem se ..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 12:07

Saya Uchiha

zamyslela jsem se. No popravdě....nějak jsem o tom nepřemýšlela ale když bych si měla vybrat.....odmlčela jsem se na chvíli a koukla se na vodu jak jsem to měla vždycky ve zvyku. Měla bych svého favorita....pousmála jsem se. Ale na něj budu potřebovat pomoc.....povzdychla jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 16:08

Saya Uchiha

koukla jsem na Tatsuki. Někam bych zašla......povzdychla jsem si. Být pořád zavřená není nic moc ....co myslíš? pomalu jsem vylezla z vody a koukala se na hladinu vody pode mnou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 16:19

Kensei

Odcházel jsem z Budhovi jeskyně a pořád přemýšlel co mi Takeru všechno napovídal . Je pravda že se snadno nechám od Noctise zmanipulovat , ale .. já nevím jak z toho ven . Ach . povzdychl jsem a pomalu šel dál , do své komnaty . Po cestě jsem viděl dalšího člena Akatsuki , jak někam jde , ale ani jsem nic neřekl a pořád šel dál . Kdo ví co budeme mít za práci tam venku , jak říkal Takeru . Pomyslel jsem si , ale že bych byl z toho nějak nadšený ? To opravdu ne . Pokračoval jsem chodbami a po chvílydošel do své komnaty , kam jsem zalezl a lehl do postele . Ach .. co budu ze svým životem dělat ? Řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 18:44

Saya Uchiha

také jsem se oblékla a došla k ní. Co kdybych něco uvařila? hmmm? límec Aka pláště jsem si dala více ke krku a koukla se chodbou....možná bychom se mohli kouknout do temné..i když je to riskantní,....proletělo mi hlavou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 5th 2011, 18:25

Kensei

Ležel jsem ve své komnatě s rukama z hlavou a díval se na strop . Nemohu přestat myslet na to , co řekl Takeru , na tu větu od Noctise , na mého bratra Kasakiho , který mi zničil dětství . Pomyslel jsem si ve své mysly a nevěděl jsem , jak se zabavit . Pořád nevím , co tady dělám , myslel jsem , že budeme trénovat , trénovat a ještě jednou trénovat , ale většinu času sedíme v komnatách , nebo někde jinde . Co s námi mají zaluben ? Položil jsem si otázku sám sobě a díval se pořád na strop .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 6th 2011, 18:15

Saya Uchiha

jakmile jsme vyšli zase z mého pokoje a Tatsuki měla plný žaludek tak jsem s ní šla ke Kenseiovi. Čekali jsme před dveřima a já jen přemýšlela. Potřebovala jsem se nadýchat čerstvého vzduchu. Být pořád zavřená v sídle mě nebavilo. Kéž bychom dostali nějaký ukol proletělo mi několikrát hlavou a koukla jsem se na Tatsuki.
,,Myslíš že se v okolním světě něco děje? Ráda bych dostala nějaký ukol.....aspoň by jsme nebyli pořád zavření...." nadhodila jsem . Srdce mi říkalo že venkovní vzduch by mi prospěl. Byla jsem odjakživa bledá ale poslední dobou mi připadalo že jsem bledá čím dál víc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 11th 2011, 12:14

Kensei

Na chvilku jsem usnul a když jsem slyšel první zaklepaní , tak jsem se probudil , ale měl jsem takoví pocit , jako by se mi to zdálo , tak jsem znovu zavřel oči , ale po chvíly jsem to slyšel znovu . Ach , tak se mi to nezdálo . Řekl jsem a pomalinku vstal . Pěkně jsem se protáhl a oblékl jsem se . Po chvíly jsem šel směrem ke dveřím a pomali je otevřel . Stála tam Tatsuki a Saya . Co potřebujete ? Zeptal jsem se a stál jsem hodně blízko nich . Tak blízko jsem u nikoho nestál . Zamyslel jsem se a podíval se k zemi a přitom čekal na odpověď .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 EmptySeptember 14th 2011, 19:39

Kensei

Poslouchal jsem celou dobu Tatsuki a ani jsem nekýval hlavou , ani jsem nemrknul a když dopovídala , chvilku bylo ticho . Ale jo , proč ne . Pověděl jsem Tatsuki a vrátil se zpět do své komnaty , abych si vzal pár věcí , které potřebuji . Kuš samotného Shinjiho . Pověděl jsem si a hned potom , když už jsem měl na zádech kuš , vzal jsem Noctisovu katanu a dvě jablka , které už byly poslední v mé komnatě . Když jsem vyšel z komnaty , tak mě napadla otázka , na kterou jsem se chtěl zeptat . A ... máte nějaký plán ? Kam jít ? Řekl jsem a stál jsem malinký kousek od Tatsuki .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Záloha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záloha   Záloha - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Záloha

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» |P| Summon Tygra
» Shichinin no Shima
» Město Jigoku
» Shumisen
» Dojo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-