~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Shichinin no Shima

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 12:55

- Shichinin no Shima -

Shichinin no Shima Ostroverm

Ostrov šermířů je ostrov, na kterém se nachází sídlo 7 Legendárních Šermířů ze Skryté Mlžné Vesnice. Ostrov je jeden z ostrovů, který ve starých dobách patřil pod Kirigakure no Sato, respektive Mizu no Kuni nebo-li Zemi Vody. Sice není ani zdaleka tak obrovský jako ostrov, na kterém byla Kirigakure no Sato, ale zato mají šermíři nad celým ostrovem dokonalou kontrolu a v podstatě patří celý ostrov pouze jim. Okolo ostrova je vztyčena bariéra pomocí techniky Kanchi Shisutemu Jutsu, což zamezuje přístupu nevhodných návštěv na ostrov. Celý ostrov patří organizaci šermířů, a proto se nepovolaný přístup na tento ostrov trestá. Ostrov disponuje kromě hlavního sídla všech šermířů ještě dvěma přístavy a třemi zátokami, krom toho je před samotným sídlem menší městečko, kde žijí učedníci šermířů. Šermíři jsou všeobecně jedna z nejbohatších organizací, která těží hlavně z obchodu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Záloha   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 13:28

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Kráčal som po ceste, už nejakú dobu na mne spočívalo niekoľko desiatok očí, o ich prítomnosti som vedel, hoci plášť mi obmedzoval výhľad a na hlave som mal kapucňu, mohol som pripomínať nejakého nepodareného kňaza, ktorý sem zavítal na smrť.

Zdalo sa však, že sa boja, alebo tu nie sú preto aby zakročili a napadli ma, ale len nato aby pozorovali, pevnejšie som zovrel katanu pod plášťom, avšak viac som si ich nevšímal, hoci som ich nepretržite sledoval, a šiel podľa nich, čím som šiel hlbšie tím bol ostrov obývanejší, ale neprepadal som panike, robil som akoby som sem patril celý život, hoci to tak samozrejme nebolo. Počet ľudí bol príliš vysoký než aby som ich mal naháňať po ostrove a s každým sa stretnúť v boji a získať informácie, niečo mi ešte hovorilo, že zabíjanie miestnych alebo boje s nimi by mi nepridali príliš na popularite. V tom som sa zastavil, a stiahol som si dole kapucňu, ktorá mi obmedzovala výhľad a otvoril som oči poriadne, všade som cítil to prepojenie, doslova kovová chuť na jazyku, ...mohol by som ich odzbrojiť rýchlejšie než myšlienka... pomyslel som si. V tom som sa rozhodol k nim prehovoriť, ... "zavedie ma niekto šermiarom ?" čakal som na nejakú odozvu hoci som očakával dosť nepriateľskú reakciu na vyslovené slová.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 14:15

Shineo Hōzuki

Ze stínu stromu vyšel chlapec, zhruba ve tvém věku, možná trošku starší a podíval se na tebe. Na jeho gesto všichni podřadní zmizeli jako kdyby tam vlastně nikdy nebyli To, co hledáš není pro tebe! Šermíři jsou velice unikátní organizace, ke které se nelze jen tak přidat... slabochu! řekl jsem usměvavě a podíval jsem se na toho kluka, v ruce svíral katanu, to však neznamenalo, že s ní umí i zacházet. Vytáhl jsem Katanu, kterou jsem ještě předtím vzal ve vesnici nedaleko odsud a pousmál jsem se na něj Předpokládám, že se chceš stát žákem jednoho z mnoha šermířů, to ti ale nedovolím! vykřikl jsem ještě a máchnul jsem katanou směrem dopředu, aby to vypadalo, že rozhodně nechci jenom mluvit, ale i bojovat.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 15:05

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Prezrel som si jeho tvár, jeho narážky a urážky na moju osobu boli nepodstatné, napriek tomu v nich bol ten typ vyzývavého tónu, ktorý som mal veľmi rád, značilo to len jediné, bol tu len preto, aby bojoval. "Tak.... " šepol , "fajn" ... v momente som držal v ruke vytasenú zbraň, slušnou dávkou čakry v nohách som vyštartoval k nemu a zaraz prekonal vzdialenosť medzi nami, zatiaľčo sivý plášť čo bol doteraz na mne sa vznášal ešte len nahor do vzduchu a ja som už tasil svoj meč proti tomu jeho, kde som sa zahnal celou dĺžkou svojho meča priamo na jeho trup, a oči som držal v úrovni jeho aby som bol schopný predvídať jeho ďalší ťah, ... "neprišiel som sem aby ma urážali, tomu ver" uškrnul som sa.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 19:15

Shineo Hōzuki

Je mi jedno proč si přišel, ale musím uznat, že máš celkem odvahu. Jen tak si přijít na Ostrov Šermířů a potom se tady producírovat, jako kdyby byl ostrov tvůj... Toshi řekl jsem usměvavě a podíval jsem se do jeho tváře, v tuto chvíli jsem ho zmátl, a to celkem na solidní úrovni. Nevěděl odkud znám jeho jméno, ikdyž by si mohl jistou událost spojit se šermíři Přišel sis jen pro meče, nepřišel sis pro členství, a i kdyby, tak se nikdy nestaneš žákem jednoho z šermířů! vykřikl jsem nepřátelsky a odskočil jsem od něj, až okolo meče začali létat jiskry...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 19:32

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Na tvári mi zostal prekvapený výraz, rozhodne ma na malý moment zaskočil, to mu dalo šancu odskočiť a ja som nato nijak zvlášť nereagoval, hoci za normálneho stavu, by som mu nedal dýchať. "Som vážne prekvapený, úprimne ? ... nečakal som, že by sa moje meno niekedy dostalo až na slávny ostrov ako tento" ... možno ma trošku šokovalo to čo povedal, vedel o mojich cieľoch príliš veľa na obyčajného hlupáka ktorý sa mi len tak stavia do cesty.

"Príliš kecáš, málo bojuješ... až ti z tela odíde tá ružová farba a ty vybledneš, porozprávam sa radšej" ... preskočil som vzdialenosť spolu s ním, pričom som sa odrazil celkom slušne do vzduchu, a meč držal oboma rukami, pričom som sa jeho dĺžkou zahnal smerom od vrchu hlavy dole akoby som ho chcel preťať, bolo jasné, že meč je dostatočne ostrý nato aby sa tak stalo, odhadoval som, že naša fyzická sila je prakticky na tej istej úrovni a tak som si to potreboval overiť hmatom, ktorým som to aj chcel súčasne ukončiť.

Neviditeľné a malé množstvo energie magnetizmu vytvorené čakrou, teraz obklopovalo môj meč, prípadný náraz katán na seba by spôsobil tlak na kov taký silný, že by nemal šancu zbraň udržať v ruke.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 19:56

Shineo Hōzuki

Jistě, Toshi Takari. Ambiciózní shinobi s velice pozoruhodnou Kekkei Genkai, nedivím se, že chceš ovládnout meče šermířů, když ovládáš magnetismus. Ale i přes to, nepovede se ti to, meče jsou ukovány od mistra kováře z Kirigakure no Sato, takže nepočítej s tím, že budeš mít oproti šermířům nějakou výhodu. dořekl jsem a pousmál jsem se, potom jsem se na něj podíval a Katanu jsem doslova zkapalnil, až zmizela. V tu chvíli jsem ze svých zad vytáhl jinou, takovou zvláštní na pohled, bylo jasné, že je z onoho kovu. Toshi nemohl tušit o tom, že kovář v podstatě ještě žije a že ho mají šermíři pod palcem Suiton: Suiryudan no Jutsu! vykřikl jsem, v tu chvíli se přede mnou sformoval obrovský vodní drak, který do Toshiho udeřil a odhodil ho velice daleko ode mě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 20:09

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Zatracene... pomyslel som si, keď som schytal nečakaný úder, nešlo čakať nič iné, tento chalan bol rozhodne dosť silný nato aby bol rovnocený mne alebo hocikomu kto na ostrov zavíta, inak by ho sem neposlali len tak.

Premočený od vody som sa postavil, ... a schytil svoj meč ktorý ležal vedľa mňa ešte pevnejšie.. "nemysli si, že o mne niečo vieš" povedal som podráždene, ... "drel som tvrdšie ako ktokoľvek iný, ja sa..." povedal som zadychčane... "... o žiadne výhody neprosím!" .... mojím mečom naraz prešlo obrovské množstvo čakry, ten chalan ma dožieral, naštval ma, a poučoval, nič o mne nevedel.. z katany sršali blesky, pozrel som naňho pohľadom ktorý nebol o nič priateľskejší než ten jeho, môj krik síce tak znel, avšak myseľ zostala viac ako pokojná, tento tréning som absolvoval k zachovaniu zdravého rozumu pred mnohými rokmi, bol som schopný potláčať svoje emócie, aj bez pomoci. Pri behu som jednu ruku mal spustenú na úrovni vody ktorá tu zostala z vodného draka, .. Raiton.. Gafu je moja šanca.. akonáhle použije dalšiu Suiton techniku, budem reagovať bleskom, vodivosť je viac ako účinná zbraň, a je rýchlejšia ako ktorýkoľvek pohyb, je to typ na Suiton, to je bezpochybné.

Hľadel som naňho cez tú diaľku, ... "chcem... vidieť viac" uškrnul som sa, vo vzduchu sa zaraz objavil Fuuma Shuriken, ktorý letel spoza chrbta toho chalana, v tom istom okamihu som ja už bol v behu k nemu, spravil som to počas úderu vody, kde som mal dostatok času vyhodiť shuriken do vzduchu a súčasne tak ukryť jeho podstatu pred shinobim.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 20:24

Shineo Hōzuki

Musím si dávat pozor, jeho magnetismus pro mě sice nedělá problém, ale jeho schopnosti co se týče okolí Raitonu jsou moje slabina... proč zrovna Raiton. Ale na druhou stranu, jak jinak, než bojem s jedním z nejsilnějších geninů se prosadím u svého mistra? pomyslel jsem si a pousmál se, zvedl jsem svůj meč před sebe a pousmál jsem se, věděl jsem, že ten shuriken bude navádět, ale nechtěl jsem ještě své schopnosti projevovat tak brzo, proto jsem vyskočil a máchnul rukou směrem k tomu shurikenu Suiton: Suihachi! vykřikl jsem a menší vodní vlna vyletěla z mého rukávu směrem k tomu shurikenu, mezitím jsem použil Mizu Bunshin no Jutsu a udělal jsem si dva klony...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 20:35

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

...Konečne sa skutočne rozprávame, pomyslel som si, keď shuriken narazil do jeho vodnej techniky, ...Kage Shuriken no Jutsu... jeden ukrytí v tieni toho druhého... pomyslel som si, v momente keď sa ešte v tesnejšej blízkosti objavil Fuuma Shuriken pred ním, rukou som sa dotýkal vody, bol som už dostatočne blízko, ...vytvoril vodné klony ? Tak sa nato pozrime! ... Raiton: Kangehira! ... voda vodila blesk po celej ploche extrémnou rýchlosťou priamo k tím klonom a tomu kto ich vytvoril, ja som sa medzitým dostával na jeho úroveň, sila sa stupňovala tím, že čepeľ meča bola tesne nad úrovnou hladiny vody a tá bola takisto pokrytá bleskmi.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 20:41

Shineo Hōzuki

Jemným pohybem ruky jsem seknul směrem k vodě na zemi a doslova jsem ji přetnul, takže se blesk zastavil těsně přede mnou Stále si asi nepochopil, jak to funguje. Existuje sedm šermířů, každý z nich má poté jednoho žáka, a já jsem jedním z těch žáků... snad si nemyslíš, že mne dokážeš porazit v šermu? Seš naivní, šermířské techniky, které ovládám ani neznáš... řekl jsem usměvavě a podíval jsem se na něj, využil jsem jeho blesku a začal jsem skládat ruční pečetě Suika Raigensho! (Technika Hydratačního Vodiče) šeptnul jsem, v tu chvíli se klony postavili do blesku, který je ihned zelektrizoval, klony se však nezničili, ale očividně dokázali blesk vést, byli však paralyzovaní a nemohli se hýbat Odhalil jsem mu část svých schopností, jestli pochopí podstatu mého Suika no Jutsu, tak pro mě bude jeho Raiton smrtící, ještě jsem mu však neukázal svou speciální schopnost, pouze jednu techniku... pomyslel jsem si ještě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 21:05

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Kage Bunshin no Jutsu! ... Takže takto to funguje ? Je schopný viesť môj raiton, avšak len dočasne, paralizovaný ostáva slušnú dobu, ak by som vytvoril dostatočne veľký blesk, aby polapil celú plochu, mal by som dostatok času ho zneškodniť, okrem toho, čím dlhšie by bol blesku vystavený tím dlhšie by ho poškodzoval... za pokus nič nedám, aj keď... bude škoda, predviesť mu onú techniku tak skoro, zamyslel som sa..

začneme, zastavil som sa,... "táto technika nemá nič spoločné so šermom, avšak ako si podotkol, toto je o prežití, ja nie som šermiar, nemám preto zatiaľ dôvod hrať fér" ... dokončil som pečať, pričom jeden Toshi zostal stáť daleko vzadu za tím druhým ktorý už došiel takmer na úroveň oného shinobi.

Uškrnul som sa a položil som ruky dokopy, stojac obdaleč dívať sa na seba a chlapíka... Raiton: Shichū Shibari! , zo zeme sa okolo jedného Toshiho a chlapca vytvorili 4 piliery, nasledujúcu sekundu prišli údery veľmi silných bleskov, všetky mierili na jedno miesto, na katanu Toshiho stojaceho pri chlapcovi, ktorá mierila na jeho telo celou silou, a bola nabitá raitonom. Využil som kov ako prostredík aby som pritiahol všetku tú vytvorenú energiu na jedno miesto, naviac, shurikeny sú len dalšími vodičmi, tento úder bude konečný... nastal veľký záblesk modrých bleskov ktoré celou silou udreli na stred kde sme stáli priamo do katany a tesnej blízkosti nás a klonov, ako aj shurikenov, za chlapíkom a vodnej plochy, to miesto bolo jeden veľký vodič pre môj raiton.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 21:17

Shineo Hōzuki

A sakra, tak s tímhle jsem nepočítal. pomyslel jsem si a podíval jsem se na čtyři velké pilíře, které vystoupily ze země, tahle technika mě měla očividně zabít, nehodlal jsem však zemřít, hodlal jsem splnit svůj sen! Ve chvíli, kdy ke mě vyšlehly blesky moje tělo začalo elektrizovat, stihl jsem se však v čas zkapalnit a tak voda, která vznikla zkapalněním spadla na zem, stejně tak i klony technika doslova zničila, rozpadly se na vodu, ze které vznikly...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 21:41

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Prerušil som súvislú pečať, ... z miesta kde bola pred chvíľkou kopa vody, vystúpila para, samozrejme, že voda však stále pretrvávala ako zbytkový vodič, ktorý pomaly vyprchával. Nikto nikde, môj klon zmizol spolu s tými jeho, ... je po ňom ? pomyslel som si spokojne.

Nie, určite nie... prevzal som spomienky svojho klona a skúsenosti, on sa skrátka skvapalnil, aj napriek tomu, že elektrické výboje schytala celá plocha, možno bol len vodou a bol chvíľku mimo, ale mrtvý tento chlapík rozhodne nebol, aby som zabil niekoho ako on, musel by som ho doslova odpariť z tohoto sveta.

"Máš pozoruhodné schopnosti, niečo také som videl len u istej rodiny z arény Nagatashi, ale niečo mi vraví, že ich vodné techniky sa s tvojimi dosť líšia" ozval som sa a pousmial, netušil som či je mimo alebo len číha na vhodnú príležitosť, ale vedel som, že piliere sú nateraz už zbytočné tak som chytil meč, a čakal som na mieste.

Na mojej tvári bol však aj náznak vyčerpania, raiton požieral čakru rýchlejšie než som čakal, stále som mal však dosť na zopakovanie si podobného kúsku.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 22:35

Shineo Hōzuki

Mohl jsem si myslet, že tě neoklamu... řekl jsem spoza něj a pousmál jsem se, zkapalnil jsem se zpět do své původní podoby a podíval jsem se na něj, chytil jsem meč a zasunul jsem ho do pouzdra Nechoď k šermířům, opravdu. Nemáš sílu je porazit, a ještě k tomu- zaseknul jsem se a podíval jsem se do země Organizaci vydírá Akatsuki, zmocnili se kováře, který nám ještě donedávna koval meče a donutili ho vyzradit polohu jeho nejsilnějšího meče, který teď vlastní ten z Akatsuki, stav Organizace není dobrý, vlastně šermíři již několik dní na ostrově nejsou, dokud se nedostane kovář opět pod moc organizace, tak nebudeme znamenat nic. Ten Ryu je problém, kdyby nevlastnil Stínač Duší, tak by to bylo lepší. Nechám to na tobě... můžeš mi věřit a nebo i ne, ale pokud se rozhodneš nám pomoci, tak ti můžu dát kompletní informace o meči, který drží Ryu, i o několika skrýších Akatsuki... dokončil jsem a podíval jsem se na něj...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 2nd 2011, 22:45

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

"Je pravdou, že chcem meče šermiarov, avšak ja... viac sa túžim tiež stať jedným z nich, inak by som tu nebol" prezradil som, a zadíval som sa na oblohu z neznámeho dôvodu, a následne som sa obrátil k nemu, a odložil meč. "Tak Akatsuki vravíš ? Mal som s nimi poslednú dobu viac stretov než je normálne" rozpačito som sa pousmial a poškrabal po hlave pričom som neprítomným pohľadom prezrel oblohu, pravdou bolo, že pridať sa k šermiarom, ovládnuť umenie a meče bol môj cieľ , potreboval som však získať silu omnoho rýchlejšie, a tréning pod šermiarmi by nebol zahodeným časom. "Tak fajn, idem do toho, beztak, žijeme len raz, tak si to treba užiť naplno" povedal som nakoniec a spustil ruku z hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 15:38

Shineo Hōzuki

Dobrá tedy, následuj mne až ke skrýši šermířů. Tam ti všechno podrobně vysvětlím a řeknu, ale mysli na to, že si začínáš s Akatsuki Origin, nejsilnější zločineckou organizací, jejíž členové jsou pouze ti nejsilnější shinobi. řekl jsem, poté jsem se rozeběhl směrem hlouběji do lesa, zastavil jsem se u většího stromu, který měl opravdu celkem solidně tlustý kmen, obešel jsem strom z druhé strany a odhrnul jsem listy a liány, které kryly pohled na díru ve kmeni, na zemi této díry byl poklop, který po otevření klíče, který jsem nosil vedl do systému podzemních chodeb, které šermíři velice často používají...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 15:53

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Prikývol som na znak súhlasu, následne, som vyrazil smerom za ním. Bežali sme pár minút až sme na konci skončili pred zaujímavým miestom, a stromom, dal by sa zrovnávať z tými, ktoré som videl v ríši odkiaľ pochádza moja orlica, ktorá momentálne prelietavala neustále nad ostrovom, a tak narúšala bariéru, len aby ma našla, moju stopu nakoniec jej orlí zrak zachytil a našla ma, pričom krúžila vysoko vo vzduchu, a sledovala ako som vstúpil do tých miest, podzemia, ešte predtým než som vošiel som len pozdvihol hlavu, k oblohe, a ona usudzujúc z môjho pohľadu pochopila, že si môže spraviť voľno ale má pre istotu ostať v pohotovosti, keby sa niečo zvrtlo. Bol som s ňou za tie mesiace dokonale zohratý a prežil som si s ňou veľa príjemných ale aj nepríjemných chvíľ.

"Ako si to vravel, že sa voláš ?" opýtal som sa napoly flegmaticky a napoly nezaujato, hoci ma to zaujímalo, vedel som, že svoje meno predtým nespomenul. Poznal však to moje, poznal moje schopnosti akoby som s ním už nejaký čas strávil, ...skôr než ma vôbec videl po prví krát, alebo ma videl už predtým ? ..."Vieš o mne, viac než dosť...." podotkol som čakajúc kým vstúpi za mnou, kde som ho čakal zatiaľ v tmavej miestnosti tesne za otvorom, ktorý odhalil.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 15:59

Shineo Hōzuki

No jistě, moje jméno je Shineo Hōzuki, zapomněl jsem se ti představit, ale to většinou nemám ve zvyku, představovat se lidem, které mám v plánu zabít... řekl jsem a pousmál jsem se, několik minut jsme probíhali podzemními tunely, tato cesta byla mnohonásobně rychlejší než normálně po stromech či zemi, protože tam nebyli vůbec žádné překážky Divíš se, proč toho o tobě tolik vím? Akatsuki mají svoje špehy všude a vědí všechno o všech... řekl jsem a zasmál jsem se Před několika lety, vyprávěl mi to mistr. Ještě se starou linií šermířů uzavřel jeden člen Akatsuki, Ryu smlouvu, která zaručovala v době formování organizace šermířům naprostou ochranu před jakýmkoliv narušením, avšak jakmile byla organizace dokončena, tak smlouva měli být zrušena, tak se však nestalo. Krom toho se Akatsuki zmocnili kováře, který již po celé generace ková šermířům zbraně, takže je organizace více méně pod nadvládou Akatsuki, proto toho tolik vím o tobě, Ryu se s tebou již mnohokrát setkal. dokončil dlouhý monolog Shineo, v tu dobu už před nimi byl další provazový žebřík, který vysel do stropu. Společně jste vyšli nahoru a objevili jste se v obrovské hale - Sídle Šermířů na ostrově.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 16:10

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

"Takto sa zdá, že sa moja rola v hre, ešte viac skomplikovala" pousmial som sa sám pre seba, hoci to bola len útecha za ktorou bolo jasne vidieť zamyslený výraz. V myšlienkach som narážal na pátranie po 5 ľudoch, ktorý mohli žiť kdekoľvek a byť kýmkoľvek na zemi, mojou úlohou ako aj ostatných, ktorý si prešli tím čím ja, bolo ich nájsť skôr než ktokoľvek iný, a tak predísť katastrofe. Preto ma správa, že šermiari sú prakticky pod nadvládou Akatsuki nepotešila.

Vyliezol som po rebríku a ocitol som sa v sále, vyzerala majestátne, a úžasne ako inak, bola to jedna z najstarších organizácií o akej som kedy počul už ako malý chlapec. "Chápem to správne, že k zachovaniu pretrvania organizácie, sa šermiari snažia dostať kováča naspäť ?" ...To jediné by vysvetľovalo, prečo tu nie sú, ako vravel Hōzuki... pomyslel som.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 16:18

Shineo Hōzuki

Vyšli jsme po několika málo schodech a ze sálu jsme se přesunuli do obrovské knihovny, Shineo zatáhnul za jednu z tisíce knih v knihovně, v tu chvíli se jedna z knihoven zasunula do země a vyj ste vešli kulaté místnosti, místnost měla ve stěnách celkem sedm výklenků, v každém z nich stála jedna socha odlišného shinobi a ruce měla nastavená tak, aby tam přesně seděla zbraň. Byly to sochy prvních šermířů, kteří nosili své meče a jejich sochy očividně sloužily jako majestátní místo, kam meče schovat. Krom toho byl uprostřed obrovský kulatý stůl s osmi místy k sezení V podstatě se nepleteš... avšak je to trošku zamotanější, šermíři pracují pro Akatsuki a tajně získávají informace o poloze kováře. Poté ho půjdou osvobodit, aby získali zpět svou svobodu. Jak já, tak ty víme, že jak Světlá, tak Temná Říše o existenci Akatsuki vědí, avšak též vědí, že nemá smysl se proti nim vydat, pokud by však šermíři získali zpět kováře, tak se smlouva obnoví a pokud šermíři sami nevyprovokují útok, tak nemůžou Akatsuki na organizace zaútočit, protože by způsobili něco jako hromadné pobouření obou říší... proto musí šermíři sloužit Akatsuki... dokončil smutně Shineo větu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 16:26

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

"To je síce zaujímavé, avšak ty si ma sem nezavolal len tak... myslím tím, šermiari sú určite mnohonásobne silnejší než ktokoľvek na tomto ostrove, tak prečo ja ?" tu bola otázka na ktorú som chcel poznať odpoveď. Shineo Hōzuki si musel byť vedomí, že ja kováča rozhodne priviesť nedokážem, nato som nemal ani len kvapku sily, napriek tomu som teraz stál tu s ním, zdalo sa, že má nejaký plán ako šermiarom pomôcť avšak, sám ho zrealizovať buď to nemohol alebo šlo o niečo celkom iné, v tom som si spomenul, že hovoril o úkrytoch Akatsuki, a mňa napadlo jedine to, že si ma ľudia z ich organizácie našli už nespočetne veľa krát, akoby som mal na chrbte nakreslený terč s nápisom, tu je Toshi Takari, najskôr na prvej misie, potom na misii so zvitkom, a predtým ešte mnoho krát.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 16:38

Shineo Hōzuki

Je to jednoduché, Akatsuki jsou v podstatě zločinecká organizace, respektive skupina. Avšak jen málokdo ví, že v podstatě každý z členů, nebo respektive většina ze členů Akatsuki má něco jako vlastní malý cíl, jehož splněním pomůže Akatsuki dostat se k síle. Proto má v podstatě organizace šermířů problém pouze s jedním z členů Akatsuki - Ryuem. Kdyby se nám jakkoliv povedlo zbavit do Seishinkenu, tak by ztratil jeho moc nad všemi šermíři. Seishinken je totiž meč, ze kterého pochází všech sedm šermířských mečů a jeho nositel má v podstatě pomyslnou moc nad těmi, kdo meč svírají. Šermíři se drží tradice a proto ji nemůžou zrušit, společně s informace o Akatsuki, které vlastním a Schopnostmi, které máš můžeme náš plán uskutečnit, krom toho ty máš přátele, kteří ti mohou pomoci. dořekl jsem a pousmál jsem se, potom jsem se ještě jednou podíval na Toshiho a mírně jsem zaváhal Věřím ti, Toshi Takari. řekl jsem ještě, poté jsem poodešel ke krbu a začal jsem skládat pečetě Kenfūin: Kai! (Mečová Pečeť: Uvolnit!) vykřikl jsem, v tu chvíli se krb otevřel stejným způsobem jako předtím knihovna a my jsme vstoupili do něčeho neuvěřitelného, byla to obrovská kovárna Existuje pouze jeden meč, který se dokáže silou vyrovnat Seishinkenu dodal potichu a ukázal rukou na meč, který stál na podstavci před nimi. Meč však svíraly ruce sochy, která měla nejspíše zabránit tomu, aby meč ovládl někdo, komu to není souzeno...

Obrázek Meče:
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 16:56

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Pozorne som počúval každé jeho slovo, a vstúpil som do miestnosti za ním, nešlo však o nič také ako predtým, toto miesto bolo celkom iné. Všade sa tu ozývalo rinčanie prazvláštnych nástrojov, táto miestnosť bola úplne iná než ostatné, tu som sa cítil príjemne, a lepšie ako kdekoľvek predtým. To ma donútilo sa trošku pousmiať, nechápal som síce prečo som miestnosť nedokázal so svojimi schopnosťami odhaliť okamžite, bolo tu totiž toľko kovu, že by som sa s tím mohol postaviť armáde, hoci by som určite zomrel vyčerpaním. Pozornosť od úžasnej miestnosti dokázal odpútať len Shineo, tím, že ukázal na meč, ktorý vyzeral neskutočne, ktokoľvek by naňho pozrel cítil by nutkanie dotknúť sa ho, bez váhania, ja som však zostal stáť ako skala, nespúšťajúc z neho oči, som sa len zmohol na dve veci, dotknúť sa meča celkom inak než by to spravil ktokoľvek iný, siahol som po ňom mysľou a druhou bola veta ... "je nádherný, ako sa volá ?" pričom som hľadel na meč v podstavci sochy, ktorá ho pevne zvierala.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima EmptySeptember 4th 2011, 17:10

Shineo Hōzuki

Jeho jméno je Senshoriken (影馘首, Rukojeť Stínů), avšak než-li jeho jméno jsou grandiózní jeho schopnosti. Meč ale dokáže použít pouze někdo, ten, komu to duše válečníka, který držel meč předtím dovolí. Již roky se snaží kovář meč dostat ven, ale zatím se nic nestalo. Praví se, že v soše koluje duše bojovníka, který meč vlastnil a nedovolí nikomu ani ničemu, aby meč násilně vzal. Již to zkoušeli i členové Akatsuki, ale ti nedokázali ale zničit bariéru, kterou meč vytváří, to dokážou pouze právoplatní šermíři a jejich žáci.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Shichinin no Shima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Shichinin no Shima

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět-