~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Město Jigoku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 13th 2011, 22:03

- Město Jigoku -

Město Jigoku JigokunoSato

Na první pohled normální město průměrné velikosti se zdá jako poklidné místo, avšak už pouze jeho jméno naznačuje pravý opak. Toto město dostalo název hlavně kvůli tomu, že je v podstatě centrem všech možných gangů, skupin Nukeninů a podobných věcí. Město jako takové je v podstatě normální, klasické město. Jeho starosta je však nechvalně známí Nukenin, který město vede v podstatě jako zdroj svých příjmů. Město jako takové se moc nevyužívá na akce, je to spíše místo na krytí či sehnání někoho na nějakou prácičku. Skutečné podsvětí se nachází až v podzemní obrovské jeskyni právě pod tímto městem, kde se nachází mohutná pevnost, oficiální neoficiální sídlo všech Nukeninů a též jediné místo, kde se nesmí žádný Nukenin zabít. Do pevnosti se dá dostat pouze jedním způsobem a to skrze jeskyni nacházející se ve městě, hlavně proto je město tolik využíváno.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Záloha   Město Jigoku EmptyOctober 14th 2011, 18:31

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Presne tak, ... kráčajte a neotáčajte sa vy mamľasi, úprimne sa pousmial Hao, a oprášil si ruky o seba, pričom chcel len zhrnúť prach z čiernych rukavíc, ktoré nosieval. Nebol však hlúpy a všimol si ich zdržanlivosti, ktorá prišla z ničoho nič a tak sa aj on pozrel tam kam pred chvíľkou zablúdili oči tých dvoch. ...Hmm... hľadel na balkón, bol skutočne vysoko avšak nikoho tam nevidel, Hao si pomyslel, že sa mu to len zdalo, ale aj napriek tomu, sa rozhodol ísť pozrieť sa na to miesto ako nenápadný turista, čo tu v podstate zatiaľ aj bol. Netrvalo to dlho a nakoniec trafil bez väčších problémov na radnicu, skutočne veľkú radnicu rovnajúcej sa najväčšiemu mestu v Celeste kde stavbu podobnej veľkosti mohol vzhliadnuť v deň keď žiadal o svoju prvú misiu mimo klanu Tanaka. Neostal len stáť, ale podišiel dopredu, s úmyslom pozrieť sa dovnútra, a tak položil ruku na dvere a zatlačil ich dovnútra aby vstúpil do miesta majestátnej radnice sveta Nuukeninov.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 14th 2011, 18:37

Daiki

Copak si mne předtím neslyšel? Tohle není ani zdaleka místo pro Nukenina jako si ty. Tady se scházejí ti nejhorší Nukenini ze všech kontinentů, i když tady občas můžeš potkat i někoho lepšího... řekl Daiki a pousmál se, byl opřený o zábradlí na horním patře radnice a přitom koukal a mluvil směrem na Haa, který ho musel rozhodně slyšet. V jeho hlase šlo vidět, že není Haem nějak extra překvapen, zároveň si tam však mohl spoznat, že mu rozhodně nejsi lhostejný, vzhledem k tomu, co pro tebe udělal tam venku či že tě rovnou právě teď a na místě nezabil, což by vzhledem k jeho schopnostem rozhodně mohl...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 14th 2011, 18:47

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Tí najhorší zo všetkých vravíš ? pozdvihol obočie a chvíľku hoci ani pár sekúnd Hao odpovedal.
Ja si naopak myslím, že práve preto som tu, povedal som flegmaticky a pokojne, a následne som dodal.. ale ako sa zdá, on vie o mne viac než sa píše v knihe, do ktorej som sa zapísal svojimi činmi. Vravíš najhorší ? .. heh... sranda, že teba si odtiaľ rozhodne napamätám, hoci som schopný zapamätať si skutočne veľa, podotkol som s menším priateľským úškrnom, následne nato som vopchal ruky do vrecák a opýtal sa na záver, kto si ?

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 14th 2011, 18:53

Daiki

Moje jméno tě přece nemusí vůbec, ale vůbec zajímat. Nejseš tu od toho, aby si kladl otázky, od toho jsem tady já... řekl jsem a pousmál se, potom jsem pomalým krokem sešel po schodech směrem dolů k němu. Věděl jsem, že je tady jenom kvůli jednomu místu, jednomu jedinému místu, zatím jsem mu však nehodlal nechat volný průchod, rozhodně alespoň prozatím jsem to tak nechtěl udělat Takže, proč si sem přišel a copak tady hledáš... chlapečku.. řekl jsem tichým hlasem a čekal na jeho odpověď...


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne October 14th 2011, 19:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 14th 2011, 19:12

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Je to chytrý chlap, pomyslel si Hao, buďto sa ma snaží nejak preskúšať, alebo sa ma snaží prekuknúť, ktovie, niekto s mojím postavením si podmienky klásť nemôže, nikdy nebudem príliš vítaný jak medzi Nuukeninmi tak medzi shinobi systému ríš, zatiaľčo jedny ma budú mať navždy za vraha, ostatný ma budú podozrievať, že ním v skutočnosti nie som, heh.. tomu vravím byť vyradení zo spoločnosti bez možnosti kamkoľvek zapadnúť, pomyslel si v jedinom okamihu a následne odpovedal na jeho otázku.

Myslím, že veľmi dobre viete čo hľadám, ... „Kasō Shakai“ .. tak sa tomu predsa vraví, a môj dôvod je čisto existenčný, človek hľadá miesto kam zapadnúť celý život, pokrčil som plecami nespúšťajúc z neho pohľad ... nemôžem pomáhať tím ktorým by som chcel, tak prečo im nepomáhať tak aby o tom nevedeli ?... , každopádne... nie som tu preto aby som robil problémy, dodal očakávajúc jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 14th 2011, 19:16

Daiki

Ach jistě, hned po tvém příchodu sem moc dobře věděl, že hledáš toto místo. Už dlouhou dobu o tobě vím, seš celkem zvláštní případ, nesnášen pro svou krvelačnost mezi shinobi a na druhou stranu je tebou pohrdáno pro tvou mírnost mezi nukeninama, jaká ironie, že? řekl jsem úsměvně a podíval jsem se na něj, věděl jsem, že pochází z Temné Říše, takže jsem si byl jistý, že nebude znát původ mého Kekkei Genkai - klan - i kdyby sem mu ji ukázal, což mi přišlo jako menší výhoda, hlavně při jeho přezkoušení No, ale pokud se tak zajímáš o to místo, tak jistě víš i to, že se tam nedostane jen tak někdo, do Kaso Shakai může vstoupit pouze někdo, kdo se prokáže. dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 15th 2011, 09:09

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Som už raz taký, čo narobím.. ale myslím, že dokážem byť aj zlý pokrčil som plecami s úškrnom ako reakciu na tú jeho iróniu, bol som taktiež známy tím, že ma len tak niekto nevyviedol z miery, hoci som vedel, že skutočne zlý nedokážem byť, čo sa prejavilo už mnoho rokov dozadu, a prejavovalo sa to vždy, mojím cieľom bolo ľudí chrániť, nie pravý opak ako si to momentálne myslela polovica Temnej Ríše, a tá druhá o mne ani nepočula,-.....snáď.
Preukázať sa, zopakoval som v myšlienkach, načo som sa obzrel po radnici a nahlas povedal, ... čo tím myslíš ? ... zaujímalo ma čo chcel aby som spravil, hoci to tak nevyzeralo aj ja som mal isté hranice za ktoré som nechcel prejsť. Snáď to bude aspoň stáť zato, a ja v Kasō Shakai nájdem nejakú mladé pekné dievča, stôl plný kariet a chľastu zamyslel som sa v duchu s úsmevom, hoci v prvom rade som sa tam chcel najskôr len porozhliadnuť. Prístup do toho miesta je pre mňa dôležitý... pomyslel som a čakal čo mi odpovie na moju otázku.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 15th 2011, 19:08

Daiki

Hmm? Co tím myslím? Očividně bude tvoje první zkouška taková, aby si sám přišel na to, co musíš udělat. Ale rozhodně to nebude nic jednoduchého, přece jen není Kaso Shakai místo pro žádné slabochy, že? I když možná budeš mít problém se splněním toho úkolu, když tam nesnášíš násilí... poznamenal jsem s úsměvem a snažil jsem se mu přitom napovědět, zároveň jsem pomalu kráčel dál po schodech stále níž, dokud jsem mu nebyl tváří v tvář, teprve až teď si vlastně viděl celý můj obličej i tělo, mohl si si všimnout i menší Katany, či respektive Tanta, které jsem u sebe měl na zádech Takže? optal jsem se ještě a opřel jsem se loktem o zábradlí, od kterého jsem nemohl být moc daleko...

Daiki:
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 10:54

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Ako Daiki kráčal stále nižšie Hao ho pozorne sledoval až kým sa obaja neocitli tvárou v tvár. Nevyzeral práve najlepšie a zdravo, aspoň tak to Haovi prišlo, na druhú stranu si bol istý, že tento chlapík toho pravdepodobne zažil už viac než dosť. Sám vyzerá, že by potreboval prinajmenšom celý tým medikov, pomyslel som si pri pohľade na ľavú stranu jeho tváre. Myslím, že to by som mohol zvládnuť, podotkol som pokojným hlasom, pričom to vyzeralo, že sú mi jeho slová o násilí ukradnuté, hoci tomu až tak celkom nebolo. Obrátil som hlavu k dverám aby som sa na nich pozrel, či už pôjdeme na tú skúšku alebo zostaneme priamo tu, pričom som podotkol.. mimochodom.. niekoho mi pripomínaš, povedal som nakoniec narážajúc na divný vzhľad, a celkovo jeho zvláštnu osobnosť, ktorou mi pripomínal istý klan Akuma z Temnej Ríše, ktorý som zas tak v láske nemal, práve pre tú ich výstrednú zvláštnosť rozprávať sa s démonmi a podobne, mi neprišli nikdy práve ako vhodný spoločníci k večeri alebo podobne.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 11:44

Daiki

Ne... jsem v pořádku, nepotřebuju medici. Však ty poznáš, proč mám přes to oko pásku. řekl jsem jako reakci na jeho myšlenky a mírně jsem se pousmál, potom jsem mírně přidal do kroku a předběhl jsem ho, společně jsme vyšli ven na sluneční svit, jen jsem přimhouřil oči a mírně jsem se pousmál Takže, pročpak chceš do Kasho Shakai? Nějaký duchaplný důvod.. dodal jsem opřený o zábradlí zády ke slunci a přitom jsem pozoroval onoho chlapce...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 11:55

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Á, tak predsa len... pousmial sa Hao, divný klan Akuma má schopnosti na takejto úrovni ? opýtal som sa ironickým hlasom, a so zamyslením pokračoval lenže ty z toho klanu nebudeš, to by som o tebe počul.. premýšľal som tentokrát už nahlas, keď som si bol istý, že by si všetko vypočul tak či onak. Lenže potom prehovoril on a tím Hao prerušil svoje myšlienky...

Kasō Shakai ? zopakoval som, netuším, je duchaplnejší dôvod ako to keď niekoho nebaví byť prenasledovaný deň čo deň vlastnými priateľmi, teda bývalými priateľmi, okrem toho, že by som si chcel vydýchnuť, by som chcel zabiť tú nudu čo ma zožiera.. byť skrátka nejak užitočný, vysvetlil som dívajúc sa oproti slnku na Daikiho, mal som radšej pomôcť tomu štastlivcovi od Akatsuki s mlátením jastrabov, ktovie ako sa mu darí, zamyslel som sa trochu nepresne narážajúc na to, že prežil stret s niekým od tej zvláštnej organizácie, mimo tému stále venujúc pozornosť Daikimu.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 12:01

Daiki

Ach ale jistě, takže znalec. Ale prosím tě, nesnaž se přijít na něco, na co přijít nemůžeš. Klan Akuma je mi asi tak blízký jako jsou tobě blízcí aktuálně tví staří přátelé.. poznamenal jsem ironicky, potom jsem vyslechl jeho slova Ach ale jistě... ale tenhle důvod má snad každý Nukenin, jenomže každý Nukenin se do Kaso Shakai nedostane, to místo slouží pouze pro silnější a lepší jedince, kteří se liší od ostatních. Pro ostatní je tady tohle město, nad kterým mám vládu já. Ale jak jsem řekl, pokud se dostatečně prokážeš, tak tě možná pustím.. dodal jsem ještě, na několik sekund jsem se zahleděl na svou levou ruku, kterou jsem měl celou ovázanou obvazy jako to dělají lidé používající taijutsu, ihned jsem však pohledem sklouznul zpět k němu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 12:20

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Pre silnejších a lepších jedincov ? zopakoval som premýšľajúc nad tím čo povedal. Stále mi akosi nedochádza čo po chceš... priznal som, dívajúc sa naňho s prižmúrenými očami oproti slnku. Ale vieš čo ? Myslím, že minimálne odlišný som viac než dosť ... a možno aj bláznivý, pretože Kaso Shakai sa dostanem, usmial som sa, s prižmúrenými očami. Hoci bol Daiki celkom v pohode, a človek s ktorým sa mi aj fajn kecalo, začínala mi jeho tajomnosť ak sa to tak dalo nazvať liezť pomaly krkom, hoci som nebol v podstate o nič lepší. Ako toto miesto vzniklo ? ... opýtal som sa ešte zo záujmom.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 12:24

Daiki

Původně tohle město i sídlo pod ním patřilo jedné skupince jistých shinobi, kteří dělali nepravosti. Aktuální vůdce Kasho Shakai je vyhnal z vesnice i z pevnosti ani ne za několik hodin, skoro by se člověk divil, že tak silná skupina shinobi jen tak uteče. Tak jako tak to místo přestavěl a předělal a tak vznikla Kaso Shakai, jak je známá dnes, v podstatě to původně bylo sídlo jednoho gangu, když bych to tak měl říct. řekl jsem úsměvně Seš z rodiny Tanaka, že? To musí znamenat, že máš předpoklady k tomu být Chakra Sensor.. dodal ještě Daiki, protože pokud by to tak bylo, tak by mohl Hao cítit z ruky, kterou měl obvázanou zvláštní chakru, skoro až jako kdyby to nebyla chakra, a krom toho její podstata byla chladná a temná, skoro jako Kyubiho...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 12:41

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

V podstate áno, aj to je časť odboru ktorým sa zaoberám aj keď v menšom slova zmysle, potvrdil som jeho tvrdenie a zahľadel som sa na jeho ruku. Ale ešte som vážne nestretol nikoho ako si ty, dodal som a kývol hlavou na k jeho ruke, a následne som svoju pozornosť obrátil späť naňho. Tak chladná a temná chakra, pomyslel som si.. dívajúc sa naňho, váhal som či sa ho nato opýtať ale zatiaľ som to radšej nechal tak.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 12:45

Daiki

No jistě, tomu se nedivím, členové mého klanu povětšinou moc na veřejnost nechodí, nemají rádi až moc lidí u sebe, dělají předsudky... odpověděl jsem, jakmile se zahleděl na mou ruku, tak jsem se pouze pousmál a podíval jsem se na ní Neboj se, pokud se do Kaso Shakai dostaneš živý, tak budeš vědět, proč mám ruku takovou, jakou ji mám... dodal usměvavě, potom se odlepil od zábradlí a poodešel mírně víc k vesnici, sešel dolu po třech schodech a postavil se na větším náměstí, po kterém právě procházelo několik málo shinobi Takže, už si přišel na to, jaká zkouška tě čeká? optal se ještě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 12:54

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Áno, to je dosť pochopiteľné, ja sa však narozdiel o teba, môžem efektívne zmiznúť, dodal som s úškrnom, pretože moje schopnosti ma robili skutočne ne-vystopovatelným shinobi. Nasledoval som ho dole po schodoch až sme sa ocitli na námestí mesta Jigoku, ktoré v mnohom pripomínalo väčšie mestá. Mám istú nie práve prívetivú predstavu, povedal som trochu nervózne nato čo ma čaká, ale na druhú stranu, som si z toho ťažkú hlavu nerobil, aspoň zatiaľ.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 13:02

Daiki

To si pouze myslíš, chlapče... řekl jsem usměvavě a podíval jsem se na něj, mírně jsem se zakřenil a potom jsem poukázal na něměstí Takže... tohle bude naše aréna, teda doufám, že si pochopil dobře, co budeš muset udělat proto, aby si mohl vejít do podsvětí- dodal úsměvně a mírně se zadíval na Haa, jeho výhodou bylo to, že Hao o něm nevěděl prakticky vůbec nic kromě některých chorých faktů a naopak on toho věděl o rodině Tanaka v podstatě celkem dost, vzhledem k tomu, pod kým pracoval...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 13:19

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Ty vážne chceš aby som s tebou bojoval ? opýtal som sa a zahľadel do arény, ktorú sa rozhodol urobiť z námestia. Prezrel som si Daikiho a pohľad mi ešte raz skĺzol na jeho ruku, následne nato som ešte dodal... ak to myslíš vážne, asi sa nemusím držať späť však ? opýtal som sa pre istotu, načo som spravil pár krokov pred Daikiho aby som si prezrel námestie, následne som sa otočil oproti nemu a čakal čo nato povie. Nechcel som mu ublížiť, ale niečo mi vravelo, že takéto obavy si robiť buďto nemusím, alebo na nich nebudem mať skutočne čas. Tak začneme... povedal som keď námestie opustilo posledné zvedavé decko pri pohľade na Daikiho, využijem Hadōken, ... á iste číta myšlienky.. pomyslel som si následne s úsmevom, prudko som sa obrátil, nestál som nijak zvlášť ďaleko, a tak som so zovretou päsťou udrel priamo oproti Daikimu, a celou silou som udrel do zeme, stojac len nejaký ten meter až tri pred ním Ōkashō! zem pod silou nárazu doslova lietala hore dole, vo veľkom rozsahu.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 13:46

Daiki

Přesně, jak jsem si myslel.. řekl jsem a pousmál se, jedním obrovským skokem jsem odskočil směrem od něj daleko pryč, potom jsem udělal jednu pečeť, avšak takovou zvláštní, ještě si nikdy podobnou pečeť neviděl, jakmile poskládal tuhle pečeť, tak si mohl zacítit, jak se chakra v jeho ruce ještě více rozšířila po celé ruce, nic víc se však nestalo Ale prosím... tohle, že je ta nadlidská síla? dodal usměvavě a čekal, co se stane...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 13:56

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Vytiahol som ruku hladko spod zaseknutého balvana, ktorý som tím roztrieštil na prach a skontroloval ruku, na ktorej som mal čiernu rukavicu. Uvoľnil som zovretie pästi a pozrel smerom k Daikimu, ... heh, ktovie či z toho námestia niečo nakoniec zostane, pomyslel som si, sledujúc to ako som úderom rozbil celkom slušnú časť, pritom ako som sa ešte stále držal späť. Tak zvláštna chakra, akoby sa zväčšovala, pomyslel som ešte, ... nohou som sa oprel o balvan vysoký asi ako ja, spoza neho som sa pozrel na Daikiho, ... chceš silu ? Fajn... prudko a ohromnou silou som potlačil ten ohromný kameň nohou vpred, ktorý doslova vypálil tesne nad zemou smerom na Daikiho, tesne pred ním sa však roztrieštil o zem do ktorej narazil a rozletel na kopu ďalších do každej strany, čím ešte aj rozvíril všade okolitý prach, to už som vyskočil do vzduchu a presne určujúc polohu Daikiho vďaka jeho zvláštnej chakre som hodlal zaútočiť priamo naňho, jediný priamy fyzický kontakt by mi mohol zaručiť, že sa už viac nepozbiera, čoho som si bol viac než vedomí.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 14:11

Daiki

Konečně, chtěl jsem vidět tvojí... vnitřní zlobu, kterou v sobě celou dobu ukrýváš... řekl jsem usměvavě a podíval jsem se ještě jednou na toho chlapce, okolo byl kouř, což mi dělalo mírný problém, ale též on neviděl mne, pouze cítil mou chakru. Nevíš jak, ale jakmile kouř ustoupil, tak já jsem stál v klidu a kameny, které oproti mně letěly byly dávno za mnou, aktuálně sem se však soustředil spíše na tvůj útok Henkaku! vykřikl jsem, v tu chvíli obvazy na mojí ruce praskly a tebe mohla doslova ozářit ona chakra, moje ruka pulzovala tou chakrou, pouze jsem nastavil tu ruku oproti tobě a chytil jsem ti jedním dobře mířeným chytem ruku ještě předtím, než si zaútočil, též jsem se však skoro zabořil do země, jakmile jsem tak udělal, podivil si se, ale v tom si uviděl, jak se změnila moje ruka i celá levá část mého těla, udělal jsem otočku a odrazil jsem se od země, v tuto chvíli jsem mohl být tak deset metrů od tebe, konečně si to poznal, to, co si cítil nebyla chakra, ale démonická energie smíchaná s chakrou...

Obrázek:
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 16th 2011, 19:51

Hao Tanaka
„Jigoku no Sato“

Akonáhle som si všimol, že môj útok z časti zabral a mne sa podarilo dostať priamo k nemu, bol to celkom iný človek, mal viac k démonovi než sebe samému, teraz som už viac chápal podstatu onej chakry, ktorú som vďaka svojim schopnostiam bol schopný vycítiť. Naráz som sa v tej slušnej rýchlosti ocitol desať metrov od neho a obrátil som sa tak aby som mu stál čelom, cítil som ako naberám na sile rovnako ako on, každou sekundou, svoj Hadōken som ovládal dostatočne dobre, aj vďaka tomu som bol kedysi v klane Tanaka viac než uznávaným shinobi, čo sa medzičasom zmenilo.

Vzpriamil som sa a pohľadom mu prešiel na oči, kým som prehovoril... to je viac ako slušné, tak silná chakra, je až zázrak, že ju dokážeš kontrolovať do takej miery, aj keď je vidieť, že to celkom slušne ovplyvňuje tvoje telo ... povedal som uznanlivo smerom k Daikimu, stále som bol v poriadku a plný energie, náš stav sa zatiaľ nijak nezmenil, obaja sme v podstate nabrali len na sile, odkedy to začalo, čo znamenalo, že až teraz sa začne skutočný súboj medzi dvoma shinobi. Prudko som sa nadýchol a v očiach sa mi zjavil úsmev ak sa to tak dalo charakterizovať, Dokugiri! zvolal som v myšlienkach a naraz som vydýchol oblak hustého nepriehľadného fialového dymu ktorý pokryl v podstate oblasť v ktorej sme stál Daiki, tento dym bola nielen clona ale taktiež jediný jeho nádych pôsobil ako vdýchnutie jedu. Akonáhle sa tak stalo, moje telo pokryla technika dosť vysokej úrovne a zmizol som z dohľadu, Meisaigakure no Jutsu! pomyslel som tesne predtým než som sa vyparil, táto technika v súvislosti s Shinki Hatsudō (浮動小数点, Vznášející se Chakra) ma robila za celé obdobie môjho života nuukenina nepolapiteľným aj napriek tomu, že som mohol byť prakticky kľudne v hlavných mestách ríš pod zrakmi vodcov, Daiki mohol takto pochopiť čo som myslel predtým slovom, "nevystopovateľný".

Bez väčších problémov som sa dostal do oblaku dymu, ktorý bol súčasne jedom, cítiac jeho chakru som plánoval naňho zaútočiť spôsobom, ktorým ma nemohol pozorovať, brániť sa... jedu som sa nebál, stále som bol medik, a naviac som mal svoj brutálny Hadoken, tento typ súboja mi vyhovoval, mal som v tom svoj moment prekvapenia, a skôr než protivníkovi po väčšine dôjde čo sa deje, vyradí ho jed, alebo môj úder v neviditeľnosti. Akonáhle som sa dostal k nemu, udrel som však technikou Ranshinshō, s úmyslom prevrátiť mu nervový systém naruby, a tím zabrániť mu v akomkoľvek odpore, skôr než by sa stihol spamätať mohol som spraviť už ďalší krok, mal som svoj plán lenže veľa záviselo aj od jeho schopností a reakcií na mňa, hoci moje schopnosti zďaleka nemohol poznať aspoň nie všetky.




Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku EmptyOctober 17th 2011, 16:01

Daiki

Yare Yare, takže pán přece jen není nejhorší. Ale tohle nebude stačit, příteli řekl jsem a pousmál jsem se, normálně bych ho neviděl, ale při našem doteku na něm ulpěla démonická energie, takže jsem věděl přesně, kam se podívat, i když bez svého démonického oka, které vznikne až po Metamorfóze bych to neviděl. Velkou rychlostí sem vyskočil z oblaku, protože to mohlo činit problém a pozoroval jsem ho Stále neznáš mé schopnosti, takže se nepouštěj do zbytečných závěrů, chlapče řekl jsem usměvavě, v jeho těle ještě nebyl dostatek démonické energie na to, aby jsem dokázal reaktivovat techniku, to ale nevadilo, i tak v tomto souboji jsem nehodlal TU techniku použít. Problém byl však v tom, že pomalu mizel z mého zorného pole, protože to už i tak malé množství démonické energie pomalu mizelo pryč. Rychle jsem vytáhnul svou katanu, která začala zářit modrou temnou energií, kterou jsem vlastnil a zabodl jsem ji do země před sebou, v tu chvíli se okolo mě v okruhu 10 metrů utvořilo pole, na němž byla země nasycena démonickou energií, takže jsem poznal jakýkoliv dotek, který s ní přišel do kontaktu. Ucítil si opět nárust oné energie a v tu chvíli si mohl pozorovat, že pouhé světlo, které se mi na ruce vytvořilo se začalo formovat, po několika sekundách se otevřelo, bylo to něco jako oko...

Obrázek:
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Město Jigoku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Jigoku   Město Jigoku Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Město Jigoku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Jigoku Kuchiyse
» Prastaré Město
» Město Nagashi
» Město Sanctum
» Město Celestus

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-