~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Město Nagashi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 23rd 2011, 22:14

Shiki Okori
Ti dva šli do areny a já zůstala sama dost jsem se nudila, tak jsem se prostě začala procházet městem, bylo to tu opravdu moc pěkné, bylo tu tolik obchodů s oblečením. Ale byla jsem zviklá šetřit, tak jsem se jen procházela a koukala. Napadlo mě zajít se kouknout do areny jak si vedou ale plán jsem odložila na později. Zatím jsem se chtěla jít je projít.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 27th 2011, 20:57

Toshi Takari

Sedel som v aréne, avšak nemal som energiu sledovať prebiehajúci boj medzi Toshiom, a niečím dalším. Bolo mi mizerne a cítil som sa vyčerpaný, vytrepal som sa nejak von z arény, mysliac na medikov, bol som si istý , že sa Toshiovi nič nestane. Síce som ho nepoznal dlho, poslednú dobu som si ho aj celkom obľúbil, až na pár jeho fakt hnusných nedostatkov týkajúcich sa jeho chrobákov. Kráčal som mestom , síce dosť pomaly kedže ma ešte trošku bolela noha, potreboval som sa niekde najesť a napiť. Prehral som, na tvári sa mi mihol úsmev ktorí potom vystriedal zamyslení pohľad na toho chlapíka čo ma porazil a na jeho zvláštnu schopnosť.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 27th 2011, 21:02

Shiki Okori
Prohlížela jsem si zrovna neskutečně pěkné korálky s mořských lastur. Když jsem si všimla Toshiho. Rozběhla jsem se k němu. "Ahoj Jak se bojovalo??" usmála jsem se mile na něho.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 27th 2011, 21:07

Toshi Takari

Shiki-chan ? pomyslel som si, náhle ma prepadol zvláštny pocit, a moja nálada stúpla z bodu mrazu dosť rýchlo. Ahoj, opätoval som jej úsmev, a otázka o boji ma na pár sekúnd zas vyviedla z miery, vlastne sa ešte bojuje, je to na Toshiovi.. robil som čo som mohol.. povedal som bez nadšenia, a dodal, a nestačilo to.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 28th 2011, 15:33

Shiki Okori
"Snad jsi nebyl tak hrozný ne?? A i kdyby ano tak to ber jako zkušenosti pro příště" zakřenila jsem se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 28th 2011, 15:39

Toshi Takari

Asi máš pravdu, usmial som sa na ňu. Vďaka Shiki.., dodal som a opýtal sa jej, kam máš vlastne namierené ? opýtal som sa jej so záujmom, poznám svoj cieľ, ale čo je tvoj, máš nejaký sen ? usmial som sa a kráčal dalej od arény spolu s ňou som sa prechádzal po meste.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 28th 2011, 15:47

Shiki Okori
Zasmála jsem se. "Takže po popořadě jen se tu procházím mají tu moc pěkné náramky s mušlí a můj cíl a sen?? Vau já snad něco takového nemám jen chci aby byly všeci šťatní" zakřenila jsem se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 28th 2011, 16:01

Toshi Takari

Aké nesobecké... usmial som sa na ňu, to s tím štastím sa ti celkom darí, dosť som si ťa obľúbil a to ťa poznám len pár dní, povedal som a pozrel na ňu a potom opäť na cestu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 29th 2011, 11:40

Toshio Aburame

,, Ahoj Toshi." prehovoril Toshio k svojmu kolegovi.,, Arénu už spomínať nikdy nebudem ja som ho sem dotiahol, radšej to nechám stranou." prebehlo mu hlavou.,, Mohli by sme ísť hľadať tie zvitky o ktorých sme hovorili." navrhol.,, Mám pár nových trikov tak by to malo byť v pohode. Strihneme to raz dva." pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyJanuary 29th 2011, 11:52

Toshi Takari

Už skončil ? začudoval som sa, a prikývol som. Dúfam, že to zvládneme rýchlo, pomyslel som si a pozrel som na Shiki-chan, naklonil som sa k nej a pobozkal som ju na líce, usmial som sa na ňu, a rozbehol som sa smerom za Toshiom ktorý mieril už veľkou rýchlosťou do prístavu, a ešte som je stihol zamávať, bol čas na novú úlohu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi EmptyMarch 19th 2012, 21:59

Město Nagashi ToArchive
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Město Nagashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Nagashi   Město Nagashi Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Město Nagashi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Město Nagashi
» Aréna Nagashi
» Město Celestus
» Město Jigoku
» Prastaré Město

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-