~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Město Sanctum

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Město Sanctum Empty
PříspěvekPředmět: Město Sanctum   Město Sanctum EmptyJanuary 8th 2011, 21:51

Město Sanctum Sanctum_zpse405a7d2

Město Sanctum Sanctum_zps73d00761

Sanctum je obrovská město ležící přímo uprostřed Světlé Říše mezi Kaze no Kuni, Tsuchi no Kuni a Kaminari no Kuni v obrovské proláklině, do které dopadá největší vodopád v celé Světlé Říši. Sanctum má velice zvláštní postavení, je to vlastně město ve vodopádech. Jméno Sanctum vzniklo před mnoha staletími při vzniku samotného města, je to zkomolenina latinského slova svaté. Sanctum je hlavní město Světlé Říše a též město, ve kterém sídlí aktuální vůdce kontinentu, Snow Villiers. Jeho rozloha se čítá celkově na několik stovek kilometrů, což je v poměru s klasickými městy opravdu neuvěřitelné. Sanctum je v poměru s klasickými vesnicemi větší než všech pět velkých vesnic společně, průměrný shinobi by dokázal celé město přejít zhruba tak za tři až čtyři dny. Město má kruhový tvar a to kvůli masivním hradbám chránícím město před nepříteli. Právě kvůli obrovské rozloze Sancta se město dělí do několika distriktů či oblastí, přičemž se v každé z nich její občané specializují na něco jiného. Existuje Klanová Čtvrť, Centrální Náměstí s Věží, Obchodní Čtvrť, Obytná Čtvrť a Tréninkové Prostory. Ve vzdušném prostoru města je samozřejmě vztyčena mocná bariéra, jejíž původ je u samotného vůdce Světlé Říše a má zamezit náhlému přepadení města ze vzduchu. Sanctum má stejně jako jeho protichudné město Celestus velice zvláštní fakt, a to je ten, že jedna prastará část města, skrytá za vodopádem, je zapomenuta a nikdo tam nechodí.

Jak již bylo řečeno, tak v Sanctu existuje jistá část města, která je zapomenutá a též zapovězena a nepřístupna veřejnosti. Takto to je už od vzniku města, kdy se z neznámých důvodů tato část města doslova uzavřela, jednalo se o jistou čtvrť, která byla skryta před nepřáteli v jeskyni, do které se dalo dostat pouze skrze jeden z největších vodopádů ve městě. Podle názvu Sancta se tomu místu začalo říkat Seijinshi (聖室内, Komora Svatých) a praví se, že je to místo, kde je skryto největší tajemství Sancta vůbec. Podle pověstí je skoro celá část Sancta v jeskyni ještě zachovaná, respektive se tam dá vejít a dokonce i poznat, kde co stálo. Praví se, že stěny jeskyně drží mocná a prazvláštní bariéra, jejíž epicentrum nezná pravděpodobně ani samotný vůdce Světlé Říše. Do Seijinshi existuje pouze jeden jediný vchod, který je však udržován v tajnosti kvůli nebezpečí, které tam hrozí. Seijinshi, respektive to, co z něj zbylo má rozlohu několika kilometrů, maximálně tak tří až čtyř a jsou to prakticky trosky staré čtvrti města. Jednou obrovskou zvláštností je prastará radnice ve středu této čtvrti, která dle všeho vede do zvláštního podzemního komplexu pod celým Sanctem, do kterého se lze dostat pouze skrze toto místo. Nikdo netuší, co přesně se na tom místě nachází, ale je jasné, že tam bude určitě něco obrovsky mocné, protože je s tímto místem spojeno neuvěřitelné množství různých pověstí či dokonce i teorií o tom, co se tam skrývá.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Město Sanctum

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Světlá Říše :: Město Sanctum-