~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 14:28

S Ú B O J

Účastníci:
Toshi Takari (Marwin) vs. Kogan (Kawarasi) vs. Sawaii Hitomi (Keiko)

Prostredie:
Opustený Chrám


Naposledy upravil Marwin dne October 30th 2011, 16:51, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 14:32

Toshi Takari

Kopol som do dverí starého chrámu, z ktorého som pomaly vyšiel a kráčal smerom do stredu mostu, kde som sa po chvíľke ocitol. Vyzeral dosť nestabilne, a ja som sa čudoval, prečo sme dostali práve toto miesto, ale moja úloha tu bola jasná, zostať stáť na nohách ako posledný. Toto bol úvodný zápas chuuninských skúšiek, môj prví súboj, a ja som sa mal stretnúť rovno proti dvom protivníkom, hoci budú bojovať proti sebe aj oni. Oprel som sa o sochu anjela v strede mostu a čakal na nich.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 14:36

Kogan
Kogan len pokojným krokom pricválal, na obrovský most. To čo sa malo konať ho trocha strašilo, no veril, že to prežije, aj keď oponenti budú istotne silní. Len sa pozrel, keď uvidel mladšieho chalana stáť pri soche, mal biele vlasy, a Kogan ho už istotne niekde videl.
"Toshi Takari..." pošeptal si, skôr sám pre seba, a zamyslel sa. Genin z jeho misie, človek, o ktorom moc nevie, ale predsa len bol zaujímavým spôsobom. Prikráčal ku nemu, a zamyslel sa.
"Tak, som tu, ešte jeden človek?" Nebol si istý, aké to bude, pretože keď bojujú traja, tak to je vždy jeden v nevýhode, nebol si síce istý, ako to dopadne, no vedel, že to chce vyhrať.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 14:41

Sawaii Hitomi

Aaah zase souboj,proč jsem na to vlastně přikývla? A co tu vlastně dělám? Hej! Znuděně jsem šla rovnou k těm dvěma,kteří na mě museli čekat už pár minut,jelikož jsem měla zpoždění. Sate je zdvořilé se představit,takže já jsem Sawaii Hitomi,zdrávím Toshi-kun a ty jsi...etooo... Mávla jsem rukou na pozdrav a rukou zajela kamsi za záda,chtěla jsem si pro jistotu zkontrolovat svoje svitky,když vše bylo v pořádku pouze jsem se narovnala a zadívala se na své soupeře. Takže začneme? Usmála jsem se a jednu ruku nechávala za zády...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 14:51

Toshi Takari

Hmm... to je Kogan, meškáš, a súboj začal pred 12 sekundami, kývol som hlavou smerom ku chrámu, kde na jeho streche stál lektor chuuninských skúšiek, ktorý odštartoval náš súboj. Všetci sme zatiaľ len stáli a vyvaľovali na seba oči, to je slušná výška, nemyslíte ? Tak si to tu užite lidičky odrazu som sa uškrnul, a spravil krok do zadu, a už len krok ma delil od pádu, a ten krok som odhodlane spravil.

Zmizol som niekde za zábradlím mostu, nespadol som však, len som bol rukou zavesený až som sa nakoniec prichytil nohami kameňa pri nosnom stĺpce a spravil pečate.Visel len za nohy dole hlavou asi 50 metrov ak nie viac nad zemou a obe ruky som priložil priamo na stĺp a zvolal, Raiton: Kaminari Hakai!!!! prvú sekundu, dve sa nič nedialo, tú ďalšiu ste pocítili otras rovnako ako aj ja, ten stĺp praskol po celom obvode v rôznych smeroch, práve sa začal, slušnou rýchlosťou rozpadať most, ako sa stĺp každou sekundou lámal viac a viac, až z neho nakoniec nič nezostávalo.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:03

Kogan
Kogan sa ani nestihol predstaviť, a v tom už Toshi začal. Bolo to dosť zákerné, no týmto prakticky vyradil hlavnú Koganovú schopnosť, a to sú bábky. Moc mu to nevadilo, pretože aj tak musí začať s Ātakom viacej bojovať, pretože s ním ešte poriadný boj nemal. Hneď ako začal most praskať, neváhal, a rýchlo poskladal pečate, pričom sa pred ním ihneď objavil Ātaka, pred tým, ako by naň Kogan vôbec stihol naskočiť, na zem mosta pustil jeden výbušný lístok, a rýchlo naskočil, a už bol vo vzduchu, spolu so svojím jastriabom. Tá baba sa mu stratila z dohľadu, a vlastne aj Toshi, pretože výbušný lístok, a samotné Toshiho jutsu spôsobilo mnoho dymu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:11

Sawaii Hitomi

Jakmile zmizel Toshi kamsi pod most,jen jsem si tiše povzdychla a vytáhla svitek,na který jsem dost slušnou rychlostí namalovala jednoho sumi ptáka. Choujuu Giga! Jakmile jsem to dořekla,tak se země pode mnou začala lámat a drolit,takže jsem jenom naskočila na svoje zvíře a vznesla se 15 metrů nad ostatní. Heh tak tohle bude zajímavé... Usmála jsem se a začala nad těma dvěma kroužit,přičemž oni mohli vidět pouze vznášející-se černý flek,který Toshi určitě poznal,protože se se mnou už jednou setkal. Hej takže vzdušná válka? Okej! Křikla jsem pod sebe a pevně si stoupla na svého ptáka. Hlídej je zespodu já si tu zatím něco zkusím... Usmála jsem se a začala si cosi malovat na svitek,přitom pták pouze kývl hlavou a zadíval se pod sebe,kde sledoval pozici obou lidí...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:22

Toshi Takari

Zdrhli ? Jak neslušné, uškrnul som sa, pričom som už letel dole, pevne sa oboma rukami držiac kameňa so sústredenou chakrou v chodidlách som padal v podstate expresne dole. Lístok čo hodil, tak nebol ani potreba, pretože to už som dávno letel s kopou kameňa dole. Zvláštne bolo, že aj v takomto stave som dokázal perfektne premýšľať, narozdiel od tých dvoch som mal nato predpoklady, s Ayame som si prežil nemálo, a voľné pády z extrémnych výšok nevynímajúc. Asi 5 metrov, od pádu na zem, som dokončil pečať, Kuchiyose No Jutsu!!! hustý oblak dymu pokryl celú oblasť, pod mostom, a v tom z toho oblaku odrazu okamižite na dve mávnutia krídlami vyrazila Ayame so mnou na chrbte, vysoko k oblohe.

Ayame vyletela ponad Sawaii a to na čom stála, a ocitla sa zoči voči Ātakovi a jeho zvolávačovi, Koganovi, stagnujúc vo vzduchu, bola o niečo väčšia ako on, v podstate šlo o nejaký ten pol meter. "Čo to je ?" opýtala sa nahlas, pričom spustila oči na lietajúceho tvora Sawaii. "Inkoust Ayame-chan, a to pred tebou som ešte nevidel, to je rodina ?" opýtal som sa nahlas. Len pohŕdavo odvrkla, nad Toshiho urážkou, a prudko mávla krídlami ktorých rozpätie bolo vyše 7 metrov, pri rozprestrení a poslala tak masu vzduchu oproti Atakovi, čo sa v ich reči bralo na ten spôsob, nech sa radšej drží ďalej, lebo príde k úrazu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:30

Kogan
Ātaka sa len zamilovane pozrel na Ayame, no Kogana v tom prepadla panika. Je fakt, že asi bojovať proti Toshimu s Ayame môcť nebude, Kogan dúfal, že Ātaka sa nebude správať zbrklo, no opak bol pravdou. Ātaka sa svojím hrubým hlasom ozval.
"Nepovedal si mi, že budeme bojovať proti takejto sexy orlici" pošeptal Ātaka, no potom sa pozrel hore, na Sawaii, spolu so sumi vtákom.
"A to je čo? Vták z fotopapiera?" pošpetal, dosť ironicky, no Kogan len kývol hlavou, bolo by treba zistiť, čo je to za hmota, a preto sa rozhodol, Ātaka rovno strmo so zobákom mieril na Sumi vtáka. Jeho rýchlosť, vďaka areodynamickej kostre bola ohromná, mieril presne na sumi vtáka, pričom Kogana to trocha zaskočilo, na takúto rýchlosť ešte nebol zvyknutý.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:42

Sawaii Hitomi

Zdravím tam nahoře! Usmála jsem se a zamávala orlici nade mnou,která byla asi o polovinu větší než to moje zvíře,sice je pravda,že kdybych chtěla,tak si nakreslím klidně ptáka stejných,ba dokonce i větších rozměrů než byla ta Toshiho orlice,ale zbytečně by mi to plýtvalo chakru. Najednou se však na mě zespoda něco vyřítilo,byl to jakýsi třetí pták,který si to mířil přímo na mě,tiše jsem si povzdychla a pouze uvolnila těch 5 výbušných lístků,které jsem si předem předkreslila,chytla je do dlaně a jedním pohybem je přitiskla ptákovi na tělo,takže až do nich ten jestřáb narazí vybuchnout,avšak on je vidět nemohl,protože se na mě řítil zespodu.Poté jsem pouze seskočila dolů a ve volném pádu si kreslila nového ptáka,kterého jsem hned na to oživila a naskočila na něj. Hej ty tam! Není slušné takhle ničit cizí zvířata! Křikla jsem nahoru a vzlétla kamsi na levou stranu od ostatních,kde jsem si znovu začala malovat...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:53

Toshi Takari

Ayame ... jastraba z vysoka ignorovala, .. heh.. možno to nestojí za reč, ale toto mi dosť hraje do karát, zatiaľčo sa oni pomlátia ja budem mať čas na svoje. Ayame ? Ja viem, odvetila orlica, a a jedným máchnutím krídel sa posunula asi o nejakých 5 metrov vzduchom do strany.

Obloha je príliš priestorná, zdolať malú Sawaii, bude ťažšie než Kogana, bez bábok je nahratí, a verím, že v priamom kontakte toho jastraba má Ayame výhodu, jak vo veľkosti tak skúsenosťami.

Jednou rukou som siahol na istý predmet, ktorý som prenášal na chrbte, a zadíval som sa na Sawaii, jastrab Ataku medzitým mieril na jej Sumi vtáka, zrážke sa už vyhnúť asi ani nedalo, v tom okamihu som vytiahol predmet, a všetkou silou, posilnenou technikou Jishaku Nami... magnetickou vlnou som vrhol Fuuma Shuriken do vzduchu, ten letel priamo na toho Sumi vtáka ktorého si Sawaii vytvorila ako druhého, v poslednej chvíli asi takých 2 metrov pred cieľom sa 4 čepele Fuuma Shurikenu rozdelili, a vypálili do rôznych strán od seba, len ťažko by sa tomu vyhla, kedže to čakať nemohla, snáď ju to dostane, pomyslel som.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 15:58

Kogan, Ātaka
Pred tým, než by Ātaka do toho vtáka narazil, započul horenie, a nepríjemne syčanie, došlo mu, že na vtákovi sú prilepené výbušné lístky, tesne pred nárazom, zabočil dole, čo spôsobilo Koganovi, že takmer vypadol, no nakoniec sa podarilo Ātakovi ho zachytiť, a sumi vták už vybuchol. Keďže boli obidvaja pod ním, začal na nich kvapkať atrament, z čoho Koganovi došla konzistencia toho atramentu.
"Takže, máme to tu, je to obyčajný atrament" pošeptal Kogan, no potom si všimol, že Toshi zaútočil na Sawaii, čo bolo dosť strategické, pretože Kogan bol nahratý bez bábok, no Koganovi to vyhovovalo, tento krát neútočil, len sa stiahol na bok, od Sawaii, a taktiež aj od Toshiho.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 16:14

Sawaii Hitomi

Jakmile se ten blbeček vyhnul mému výbušnému ptákovi,tak jsem se pouze pousmála,ale v tom už na mě zase začal útočit Toshi,jehož útok mě dost překvapil. Ty hajz- Nestihla jsem doříct,protože jak mě tak i sumi zvíře zasáhly hroty Fuuma Shurikenu,avšak hned po zabodnutí jsem se začala doslova rozplývat až z mého těla nakonec zbyla jen kupa inkoustu,takže těm dvěma mohlo dojít,že jde o sumi klona. Mezitím já jsem byla schovaná i se svým dalším zvířetem ( alá styl Madara xD ) v jedné místnosti v hradu,kde jsem byla vlastně už od té chvíle,kdy se začal řítit most. Heh takže oni se spikli proti mě? Nesnáším chlapy jsou tak rasistický! Zůstávala jsem stále sedět na svém zvířeti a koukala skrze malou dírou ve zdi děj tam venku ve vzduchu...


Naposledy upravil Keiko Lysea dne October 30th 2011, 16:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 16:23

Toshi Takari

To bol atramentový klon ? Chytrá holka, pomyslel som si, a zadíval som sa na jediného protivníka, ktorý tu zostal. Pripravený... Ayame... povedal som, dívajúc sa priamo na jastrab, v ruke trímajúc dáždnik, pričom sa okolo mňa vznášalo 9 Fuuma Shurikenov, ktoré som mal tesne pri tele no nakoniec začali krúžiť, a začali rotovať okolo mňa a Ayame, hrot dáždnika som namieril oproti jastrabovi a Koganovi, a nahlas som zvolal, posledná šanca vzdať sa Kogan, čo ty nato ?!.... nečakal som ani na odpoveď vôbec ma netrápila, odrazu sa všetky Fuuma Shurikeni vrhli oproti jastrabovi.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 16:29

Kogan
Koganovi nebolo jasné, čo robiť, a preto urobil jediné čo mohol. Ātaka bol odvolaný a Kogan letel priamo dole, na kamene, kde napokon zahynul.


(XD)
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 16:33

Rozhodca

Díval sa ako Kogan letí na zem, dôverujúc v chlapcove nadanie veril, že to prežije. V tom však Kogan dopadol na balvan, jeho mozog vystrelil z jeho hlavy a narazil na stenu, nechutne sa trmácajúc dole dopadol do vody, kde ho pedofilný Orochimaru s Kabutom pumpovali do skúmaviek.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 16:43

Sawaii Hitomi

Jakmile jsem viděla,že se z naší bitky stává funny fight,tak jsem se rozhodla přidat,sumi ptáka jsem poslala ven jedním z větších oken chrámu a ten začal Toshiho agresivně klobat do....mezinoží! ( xD ) Jakmile pták splnil svojí roli,tak jsem na svůj svitek nakreslila obří létající prase,skočila na něj a též vyletěla ven na bitevní pole. Rozletěla jsem se stylem namrdan*ho kačera k Toshimu a za cestu vydávala takové ty pokřiky,co křičí indiáni,když se za něčím ženou.Jakmile jsem dorazila k Toshiho orlici tak jí to moje obří prase začalo olizovat zobák a do toho se na ní perverzně usmívat,já jsem si mezitím nakreslila na svitek dva šneky a odstartovala jím šnečí závody,přičemž jeden z nich byl Toshi a druhý Kogan,teď už jsem pouze napínavě čekala,který z nich zvítězí...

Přepínáme se do funny módu? xD
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 16:49

Toshi Takari

Keď som videl, že môj šnek sa zostáva pozadu, pričom som naň vsadil 31 400 Ryo, nahodil som výraz tváre ktorý by vydesil aj administrátora
Spoiler:

Keď som videl ako to nezaberá, nenápadne som vypálil svoju techniku na šneka Kogana. RAITON GAFU!!!!!! VOLEEE!!!!! blesk z neho spravil len kus čiernej kyseliny pričom som však prepálil krídlo svojej milovanej Ayame, ktorá v tom okamihu zmizla a ja som spadol priamo na Sawai, pričom sme následne obaja pristáli na moste. Hoci to bolelo práve som vyhral v lotérii na závode šnekov a držal tak v ruke tiket na milióny Ryo.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 17:01

Sawaii Hitomi

Jakmile jsem viděla Toshiho face,který vypadal jako když právě cosi dělá na wc,chytla jsem záchvat smíchu,když v tom na mě začal ten Baka padat a já s ním letěla taky. Avšak těsně před tím než jsem dopadla jsem udělala kop s otočkou alá Chuck Norris a odkopla jsem Toshiho dobrých 6 cm od sebe. Sakra FAIL! Když jsem viděla,že můj kop s otočkou nebyl úspěšný,tak jsem začala plácat rukama do vzduchu a nasměrovala se tak přesně na Koganovo tělo,kde jsem ně něj hezky dopadla,takže jsem neskončila na zemi. Jakmile jsem se hodila trošku do kupy,tak jsem přistoupila k Toshimu a v ruce svírala pořádně macatou zmenšeninu ninja želvy,kterou jsem si předtím namalovala a narvala jsem jí Toshimu do pusy. Tak a už víš,že na mě nemáš padat! Nakonec mě však napadlo,že té želvy byla škoda,no raději jsem to nechala být,sedla si Toshimu na břicho,kde jsem začala skákat nahoru a dolu a přitom mu z ruky stihla vytrhnou tiket na milion Ryo,který jsem si strčila za podprsenku...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 17:08

Toshi Takari

Pri tom skákaní, som podkopol Sawai nohy a ona na mňa dopadla, čo mi urobilo neskutočne dobre. V hlave som mal hned myšlienky preusporiadané hore dole ... (medzitým v Toshiho hlave)

Spoiler:

Náš boj nieje u konca Sawai ... povedal som naštvane a rozhodol som sa vytiahnuť svoju najultimátnejšiu a najtajnejšiu zbraň, medzitým som SAWAIIIII chytil za vlasy potiahol , a odkopol ju po zemi na Koganov rozplesknutí mozog, kde vychádzali spoza mreží ruky pedofilov ako Orochimaru a Kabuto, a snažili sa ju obchytkávať, nachvíľku som sa obrátil., a nasadil som si šiltovku, následne som ju obrátil tak aby bola na mojej hlave opačne, napriahol som sa a hodil som to vpred...

Spoiler:

Bleskový útok!... zvolal som nahlas, v tom sa ten malý tvor začal nabíjať ako prvá žiarovka od Edisona z roku 1879. Ked ju blesk zasiahol, spustila sa búrka, bola to epická rana, Sawai mala vlasy ako po elektrickom prúde.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 17:38

Sawaii Hitomi

Jakmile se mnou začal Toshi házet jako s hadrovou panenkou,připadala jsem si jako barbie a tak jsem si začala zpívat svojí Theme song.
Spoiler:

Jakmile jsem však dopadla na rozmixovaný mozek Kogana,jen jsem se začala smát jako nějaký šílenec a hodila jeden sexuchtivý pohled na Orouše a Kabuta,kteří to nejdřív nechápali,ale poté začali narážet do mříže až jí nakonec vyvrátili a já v té chvíli začala běžet za Toshim. Avšak to už na mě Toshi poslal svojí tajnou zbraň Pikachua,který mi udělal nový sexy účes,po kterém jsem vypadala skoro jako Toshi akorát v ženské verzi.No nenechala jsem se útokem vyvést z míry a běžela rychlostí formule 1 za Toshiho,kde jsem se schovala a jakmile Oroxicht a Kabuťák byli pár metrů před ním,strčila jsem ho na ty dva a on jim padl přímo do náruče. V tom momentě se ukázalo,že naši dva známí kamarádi jsou nejen pedofilní ale taky homosexuálové,a proto Toshiho v náruči rádi uvítali,já jsem se přitom pohledu musela smát. Rychle jsem nahmatala svůj obři svitek a namalovala na něj Rikudo Sennina! Ten se šel postarat o Pikachua,tak že mu začal dávat jednu facku za druhou a Pikachu se z toho rozplakal a utíkal tak daleko jak jen mu nohy stačily,Rikudo šel potom obživit Kogana na můj příkaz a já mezitím cosi kreslila na svůj menší svitek. Po chvilce malování jsem skončila a na svitku se mi objevily jedny krásné...Lolita šaty Very Happy

Spoiler:

Které jsem poté chytla,přiběhla k Toshimu,vytrhla ho z rukou těch pedofilních homoušů,servala z něj jeho oblečení a narvala ho do těch roztomilých šatiček.Poté jsem mu trochu poupravila ty jeho vlasy,takže měl takové dva malé,roztomilé culíčky a já z tašky vytáhla fotoaparát a vybleskla si Toshiho na památku. Ha! Tohle půjde na facebook,klesne ti popularita Toshi! Mrkla jsem na Toshiho a dělala ještě dalších pár fotek...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyOctober 30th 2011, 17:49

Kogan
"Zase... tu...." pošeptal si, pričom sa pozrel na párty, ktorá sa tam aktuálne diala. V tom ho napadlo len jedno. Začal skladať pečate, a v tom sa pred ním objavil ohromný dym, v tom dyme bol majestátny Ātaka, oblečený v smokingu s klobúkom a paličkou, spolu s Ātakom sa zjavila aj banda jeho osobných kur -ehm- iev. Tie sa rozleteli okolo všetkých prítomních, pričom každej z nich padalo niekoľko kíl kokainu na celé osadenstvo. V tom vytiahol Kogan jeho novú bábku, v podobe coctail baru, a nahlas zakričal.
"KTO BUDE MAŤ POD 4 PROMILE, TAK PREHRAL!" a v tom, jeho ďalšia bábka v podobne sexy barmanky, z jednej časti, a sexy barmana z druhej časti pre Sawaii začala nalievať, každému, Absinth, ušlo sa Toshimu, ušlo sa Sawaii, aj jej fotopapieri, ušlo sa dokonca aj Orochimarovi, aj Kabutovy. Takto to pokračovalo, dosť dlho, pričom celé osadenstvo malo prístup k tonám kokainu, ktoré sa okolo nich už hromadil.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyNovember 1st 2011, 18:11

Toshi Died uhh
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyNovember 1st 2011, 18:20

YES! JSEM WINNER! meow
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) EmptyNovember 2nd 2011, 22:01

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) ToArchive
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)   Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii) Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Souboj (Toshi X Kogan X Sawaii)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Souboj (Toshi X Kogan)
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 NPC] Toshi "Nao" Takari
» [2 VS 3 PvP] Toshi Takari, Natsuki Shira

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-