~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 3rd 2011, 11:59

First topic message reminder :

[2 VS 1 NPC] KENSEI UCHIHA, TATSUKI HANTĀZU

~ Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu X Kenchiro Aokawa


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 18:06

Kensei

Ani jsem neodskočil od stromů a hned mě chytily mnoho vodnich lanek . Sakra ! Nemohl jsem nic dělat , ikdyž jsem se pořád vzpíral , ale i to nepomohlo . Co snámi bude ? Zeptal jsem se , ale pořád přemýšlel jak se z tohoto dostanu .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 18:15

Mifune

Pošlu zprávu Temnému Lordovi a ten si pro vás příjde, to, co s vámi bude potom už mi je vlastně celkem jedno... řekl jsem s úsměvem, potom jsem pomalým ale jistým krokem vyšel zpět po schodech na místo, ze kterého jsem seskočil Takže Akatsuki vám již dali moc jak vidím, tahle Takerova technika... ještě se ale máš co učit, očividně tu techniku neovládáš na plnné úrovni... řekl jsem a usmál jsem se...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 18:29

Kensei

Zavolá Noctise ? To raději Snowa . Usmál jsem se a vůbec jsem nevěděl jak pokračovat , když nemohu skládat pečetě ani nic jiného . Uděláme dohodu ? Zeptal jsem se vůdce Neutrální a čekal jestli bude skouhlasit . Mám jenom jednu podminku a za to vám dám .... Všechny informace o Akatsuki , jejich členech , co mají v plánu a kde sídlí . Pověděl jsem a byl jsem docela sklamán , že jsem tak hluboko klesnul , ale chci udělat alespoň jednu dobrou věc , než skončím ve vězení , nebo v podobné budově . Doufám , že na to skočí , ikdyž jim informaci budu muset dál , ale zatím falešné .


Naposledy upravil Dias258cz dne April 4th 2011, 19:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 20:28

Saya Uchiha

Jakmile jsem šla cestou jakou mi ukázala Mia-san na chvíli jsem se zastavila a použila Henge. Vypadala jsem jako dospělý muž . Na sobě ninja oblečení. Rozešla jsem se pomalu dál. Trvalo to docela dlouho ale nakonec jsem se dostala tam kam jsem potřebovala. Ale nechtělo se mi hled vylízat takže jsem se ukryla a pozorovala co se to tam děje. Ale ta situace se mi sama o sobě nelíbila.Jen tak jsem se ukrývala a sledovala jak na tom jsou. Byla jsem tiše jako myš takže to vypadalo že tam kde jsem stála já nikdo vlastně není.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 20:44

Kensei

Tak co ? berete tu dohodu ? Řekl a po chvíly dodal . A jediné co chci je , aby ste pustil tady Tsuki . Řekl jsem a čekal na reakci vůdce Neutralní říše . Myslím , že je to skvělá nabídka a jen málo lidí by ji odmítlo . Měli by jste všechny informace o členech , o plánech a hlavně , kde je všechny najdete . Doufám , že si to rozmyslí , ne ž příjde samotný Noctis .

Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 21:57

Mifune

Yare Yare, že by Shinobi Akatsuki zradili Akatsuki? Jak nečekané, ale žel bohu si nemůžu být jist, že dostanu informace skutečné... Noctis si je už něják získá a poté mi je předá... tomu věřím... řekl jsem a pousmál jsem se, potom jsem se podíval po okolí, měl jsem zvláštní pocit, jako kdyby nás někdo sledoval. Chystal jsem se už odejít, když v tom ten ta holka začala skládat pečetě Shizenton: Hanabira Ryoshuriken! vykřikla ta dívka, v tu chvíli začali všude okolo nás růst rostliny Yare Yare, tak tohle nebude jen tak normální Gennin! vykřikla Yorami když viděla tu techniku, kterou právě Tatsuki použila Tsec, skončíme to! vykřikl jsem a vytáhnul jsem svou Katanu jménem Meitou Saikyōken: Chēnsō! vykřikl jsem a máchnul jsem svou Katanou proti té holce, v tu chvíli se z ní uvolnil roud chakry, které se zvláštně točila a měla jisté zuby, stejně jako motorová pila, do cesty se ji sic postavilo pár kytek, avšak ty ihned skončily rozřezané Je mi to líto, ale pro bezpečnost ostrova musím udělat maximum! vykřikl jsem... Proud chakry se už blížil směrem k nim a Tatsuki skoro přeříznul, když v tom se rozplynul, respektive doslova zmizel... před Tatsuki stál právě teď Ryu Yare Yare dětičky, ještě jste se očividně nenaučili správným způsobům řekl Ryu a pousmál se, potom zamumlal slova nějáké techniky a rostliny a stejně tak i vodu přeříznul, jako kdyby to nic nebylo, už se chystal společně s těmi dvěma odejít, když v tom viděl asi čtyři útoky přímo od Mifuneho, rychle před sebou máchnul mečem a vytvořil tak menší portál, který útok přesměroval proti Mifunemu, ten v zápětí smetl celou zeď a udělal díru na druhé soubojistě, kde zrovna někdo bojoval...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 4th 2011, 22:38

Saya Uchiha

Chvíly jsem to ještě sledovala, potom jsem se ještě více schovala a v tichosti si vytvořila klon který ihned udělal henge. Poslala jsem klon k nim.

Klon:
Yare ,Yare.... ozvalo se z jeho ust když k nim došel tak aby viděl na všechny. Pohlédl na Rya s Tatsuki a Kenseiem a potom se podíval i na Mufine. Všechno sledoval s nezaujatým výrazem takže to vypadalo jako kdyby je viděl poprvé v životě. Ruce si dal pomalu do kapec a zašklebil se. Tohle vypadá jako zajímavá hra....řekl podivným tónem. Hned po těch slovech se podíval na nebe a pousmál se.
Noctis bude potěšen za tyto informace.....zašeptal. Snad jen Tatsuki mohla poznat že něco není v pořádku.
Shinobi z temné budou docela překvapeni co Akatsuki dokázali udělat z jejich přátel.....Znovu se koukl na všechny. Tseee......
V těchto slovech mohla Tatsuki rozeznat ironii Say. Ovšem tak zaobalenou že kdyby pozorně neposlouchala a už s ní nemluvila někdy v minulosti dosti dlouho nepoznala by to.

Saya:
Pozorovala jsem všechno z bezpečné vzdálenosti a musela jsem se pousmát. Snad tohle vyjde.....ten chlap nevypadá jako pako....uvidíme kdo je chytřejší.....zaostřila jsem zrak a zahalila si hlavu kapucí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 5th 2011, 17:07

Kensei

Nemohl jsem se ani pohnout , byl jsem lehce řečeno .. V pasti . Nemohl jsem se ani hnout a nepřijal ani moji nabídku za kterou jsem chtěl , aby pustily Tsuki a já bych jim dal všechny informace o členech , kde sídlí a co mají v plánu . Sice jsem nechtěl jim dát tyhle informace , ale falešné . Bohužel byl až na tolik chytrý , že to nepřijal a mě napadlo že jsme v koncích . Nemohl jsem nic udělat , protože jsem se ani nepohnul . Tsuki se snažila stím bojovat , ale stejně to nebylo nic platné . Na Tsuki letěl ten proud chakry a já jsem se na to nemohl dívat a řekl jsem jen . Ne ! a otočil hlavu pryč . BOhužel jsem neslyšel náraz , nebo něco tak podobného a tak jsem otevřel oči a podíval se na Tsuki . Ryu ?! Konečně pomoc . Řekl jsem a najednou ten proud vody mě pustil a mohl jsem se hýbat . Tsuki hned za mnou přišla a prosila , abych příště nedělal také nápady , návrhy . To ti nemohu slíbit . řekl jsem s usměvem a postavil se pomalu na zem . Stalo se toho strašně moc a já se na vechno koukal .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 EmptyApril 5th 2011, 20:56

Ryu

Tentokrát jsem si pro vás přišel, ale už jste se stali oficiálními členy Akatsuki, od teď všechno záleží pouze na vás a jen na vás... nemůžeme vás pořád chránit, potřebujeme z vás udělat silné bojovníky, kterými... žel bohu nejste, ale budete... řekl jsem a dal jsem si meč na rameno, potom jsem se podíval na Mifuneho Mifune a jeho vzácná Katana Meitou... ten den nikdy nezapomenu... ten den, kdy jsem ti udělal tu jizvu... řekl jsem a pousmál se Proč Hiruko poslal právě mě? Má v tom snad nějáký záměr? A nebo jen kvůli mým časoprostorovým technikám? přemýšlel jsem, při tom jsem se podíval okolo sebe a jen jsem se zašklebil Nuže, velmi rád jsem vás poznal, ale budu muset odejít... Akatsuki volá... řekl jsem a usmál se, potom jsem před sebou máchnul mečem a teleportoval nás do sídla Akatsuki Hiruko vás žádá v trůnní místnosti, jděte... řekl jsem v sídle a odešel jsem...

Pozn.: Dál piště už do sídla Akatsuki, respektive rovnou do onoho sálu
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)
» Saya Uchiha
» [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-