~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 15:55

[1 VS 1 NPC] KAGURA UCHIHA

~ Kagura Uchiha X Shirōbei Yoshitoki


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:08, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 16:03

Kagura Uchiha

Vošla som do arény a v ruke som si poťažkávala dáždnik, očami som pri tom sliedila po tom týpkovi s ktorým som mala bojovať, na tvári som mala váźne zaujatý výraz keďže som ešte v živote v aréne nebola a myslela som si že je to tu úžasné.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 16:11

Shirōbei Yoshitoki

Yata... takže tentokrát mám bojovat s nějákou holčičkou ze slavného klanu Uchiha? optal jsem se a podíval jsem se na velkou tabuly, kde stáli naše jména a mezi kterými bylo velké "X" na značku souboje Dámy maj přednost... řekl jsem usměvavě Bude používat Genjutsu pomocí těch jejich očí, tím pádem pozor... ze začátku mě bude chtít chytit do Genjutsu... a ještě k tomu bude mít na 90% Katon...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 16:15

Kagura Uchiha

Jee arigato. Povedala som chalanovi s ktorým som mala bojovať a po tom som ako prvá vstúpila do priestoroch kde sme mali bojovať išla som ďalej až kým som nedošla do takej polky arény a pozrela som sa po ňom. Hmm.. vživote som o ňom nepočula, ak aj je v klane tak o ňom nič neviem.. chjoo no som zvedavá. Rozmýšľala som a oprela som sa s dáždnikom o zem pri čom som čakala na jeho prvý krok.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 16:34

Shirōbei Yoshitoki

Stejně jako ona jsem i já vešel do oblasti, kde se mělo bojovat, teď nás mohlo dělit možná tak 10 metrů, ne-li o něco málo víc. Podíval jsem se ještě jednou na tu dívku Taková kočka, že já musím bojovat zrovna s tebou, to je ale vopruz... poznamenal jsem otráveným hlasem a vytáhl jsem své tři meče, které jsem měl připnuté na zádech, poté jsem začal skládat pečetě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 16:39

Kagura Uchiha

Hee tiež nie si na zahodenie. Povedala som jeho smerom s úsmevom a po tom som sa rozbehla oproti nemu zrovna keď začal skladať pečate. Začala som skladať aj ja, Narakume no jutsu! pomyslela som si a uvrhla som ho do genjutsu no neprestávala som v skladaní pečatí, teda tieto boli na inú techniku.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 18:43

Shirōbei Yoshitoki

Genjutsu? optal jsem se, když jsem viděl tu iluzi předemnou, viděl jsem přesně ten večer, jak se to tehdy stalo, do očí mi málem vyhrkli slzy, ale když jsem pocítil svůj vztek, tak jsem se rozeběhl proti vrahovi mých rodičů, moje mysl si neuvědomovala, že to je Genjutsu, nebo respektive si to uvědomit nechtěla, věděl jsem, že všechno je jejn sen, ale i přes to jsem byl odhodlán toho vraha zabít a tím navždy spečetit jeho osud Raikou! vykřikl jsem a můj meč se nabil Raitonem, stejně tak i mé tělo začalo pulzovat přírodními blesky, v tu chvíli se Genjutsu tou změnou v mé chakře rozpadlo a já jsem už mohl vidět jenom Kaguru, jak doskládává pečetě, na nic jsem nečekal Raikou Raiken! vykřikl jsem a jeden ze svých 6, teď už rozdělených mečů jsem zabodl do země, v tu chvíli se do něj začala soustřeďovat blesková energie a začala pulzovat mým tělem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 18:59

Kagura Uchiha

Shikumi no jutsu pomslela som si akonáhle sa dostal z prvého genjutsu a upriamila som pohľad do jeho očí, tento krát už zo sharinganom pretože som sa dostala dosť blízko, hneď po tom čo som sa ho pokúsila uvrhnúť do môjho genjutsu tak som doskladala pečate a poriadne som sa nadýchla. Katon: Goukakyuu no jutsu! skríkla som a počas toho ako bol v genjutsu, teda ak sa z neho nejakým zázrakom nedostal behom chvíľe, sa na neho z mojich úst vyvalila obrovská ohnivá guľa.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 19:04

Shirōbei Yoshitoki

Neměl jsem tomu jak uhnout, všechno to bylo až příliš moc rychlé na to, abych se dokázal vyhnout a proto mě koule čelně trefila, což mě dostalo z Genjutsu, cítil jsem na sobě popáleniny, ale díky bleskové energii, která proudila po mém těle byla technika hodně utlumena, i přes to jsem však cítil popálení kůže Raikou no Yoroi! vykřikl jsem a mé tělo se tentokrát už s technikou obalilo Raitonem Moje rychlost s brněním za použití Shunshin no Jutsu je srovnatelná s rychlostí časoprostorové techniky, a její Sharingan určitě nebude na úrovni Jonina... pomyslel jsem si a jen jsem se pousmál Přesně jak jsem myslel, Genjutsu a Katon. A taky jsem si všiml, že u sebe máš hojný počet kovových zbraní! dodal jsem úsměvně, pečetě jsem začal dělat už před několika sekundami a v téhle chvíli jsem je dokončil Raikou Raiken: Āsusen! vykřikl jsem, v tu chvíli všechny kovové předměty v oblasti arény začali svítit a začala do nich proudit extrémní blesková energie, začal jsem opět skládat pečetě...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 19:19

Kagura Uchiha

He? ksoo.. zahunrala som si pre seba a okamžite som odhodila dáždnik jeho smerom, tiež som si z opasku odopla púzdro na zvn a hodila som ho na zem aby má ta jeho technika moc nezasiahla. Následne som znova poskladala pečate. Magen: Shōgai Bijon! šepla som a uvrhla som na neho genjutsu posunu zraku, takže aj keď mieril tak furt niekde vedľa mňa. Po tom som sa postavila do postoja aby som mohla uskočiť v podstate do každej strany a rozmýšľala som nad tým čo spravím. Znova som len spravila jednu pečať a polovicu arény zaplavila technika Kasumi Jūsha no Jutsu. Ja sama som sa zahmírila medzi ne a postavila som sa chrbtom k stene, v prípade priameho útoku som sa nemienila ani pohnúť aby si to napálil priamo vedľa mňa do steny. Klony som vlastne vytvorila len na odlákanie pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 22:26

Shirōbei Yoshitoki

Yataa- tuhle techniku jsem už jednou u někoho viděl řekl jsem a prohodil jsem jedním z klonů Kunai, ten jím proletěl a klon se ihned, několik sekund na to regeneroval Přesně jak jsem si myslel, na tohle budu potřebovat všechny tři meče... řekl jsem a poodešel jsem ke svému meči, sáhnul jsem pro něj, ale doslova jsem jím prošáhnul, jako kdyby tam nebyl Shimata- co to sakra je?! ptal jsem se sám sebe a snažil jsem se popadnout meč, stále to však nešlo, jako kdyby byl ten meč jenom iluze Změnil snad náš svět? Nebo co sakra jako má bejt? Jsem pořád v Genjutsu?! křičel jsem v hlavě, byl jsem zmatený, nevěděl jsem vůbec, co se děje Yata... takže jsem stále v Genjutsu, tím pádem to znamená, že všechno co udělám nemá smysl, ale na druhou stranu, pokud jsem v Genjutsu, tak proč už není konec? Dávno by to ukončil... Jasně! Použil Genjutsu na moje okolí, tím pádem jsme stále ve skutečnosti jenom v Genjutsu pozměněném světě... pomyslel jsem si, podíval jsem se na meč Raiton: Raijū! vykřikl jsem a vytvořil jsem zrůdu z bleskové energie...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 22:30

Kagura Uchiha

Prebehla som pomedzi svojich klonov okolo tej obludy, teda držala som si poriadny odstup, v ruke som zvierala dva kunaie, na oboch rúčkach bol pripevnený výbušný lístok, jeden som hodila smerom na pravú stranu toho týpka a druhý kúsok nad neho, oba začali sičať a schilovali sa k výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 8th 2011, 22:44

Shirōbei Yoshitoki

Aa... ta bude skutečná! vykřikl jsem a pousmál se, za celou dobu jsem z ní neztratil pohled, velká kreatura si stoupla doslova tak, že jsem stál v jejím prostředku, po výbuchu lístků jsem však ucítil na zádech žár Co to sakra!? Stál jsem přece ve středu mého výtvoru... počkat! To Genjutsu, musí mi něják měnit pohled, nejdřív si myslím, že sahám na meč a nesahám, nezměnil okolí, jenom mi posunul pohled, a teď, když jsem se postavil do středu to nebyl střed, ale stál jsem spíš v zadu stvůry.. problesklo mi hlavou, ihned jsem za pomocí své bleskové energie zrušil Genjutsu a pousmál se, teď už věděl, která z nich je pravá, i přes to však ještě neútočil Moje slabost na Genjutsu... kso! pomyslel jsem si...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 9th 2011, 16:13

Kagura Uchiha

Povzdychla som si a čupla som si na zem, vyzeralo to ako obranné postavenie pri ktorom som mohla uskočiť na všetky strany ale spravila som to hlavne pre to že som v zovretej pästi dala nenápadne na zem výbušný lístok, prosím nech použije taijutsu.. povedala som si a čakala som čo bude robiť, očami som ho pri tom stále pozorne sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 9th 2011, 16:34

Shirōbei Yoshitoki

Yata- řekl jsem usměvavě, sice se mi mírně mezi těmi hloupými klony ztrácela, ale to mi nevadilo, místo, kde stála jsem věděl, alespoň přibližně a to byla hlavní věc, kterou jsem potřeboval Útok! vykřikl jsem, v tu chvíli Raiju, které stále v tuto chvíli v podstatě u mě s rozběhem zamířilo na místo, kde stála Kagura a jedním máchnutím tlapy způsobila menší eletrické výboje, samozřejmě nemluvě o obrovské škodě samotným máchnutím. Tohle všechno se stalo v oblasti, kde stála Kagura...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 9th 2011, 16:43

Kagura Uchiha

Začala som uskakovať do zadu a keď som bola druhý krát vo vzduchu tak som odpálila výbušný lístok ktorého výbuch sa stretol s tou jeho technikou, na to som spravila jednoduchý pokyn rukou smerom na toho týpka a všetky klony sa k nemu otočili a začali sa k nemu približovať, bolo to hlavne na to aby so mnou stratil vizuálny kontakt a ja som sa mohla pomedzi klonov predierať takým oblúkom k jeho chrbtu, no zatiaľ s rozumnou vzdialenosťou, pri tom som začala znova robiť pečate.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 9th 2011, 19:09

Shirōbei Yoshitoki

Yare Yare... řekl jsem a pousmál se, spozoroval jsem, jak za mnou jdou ty její klony, věděl jsem, že mi nemůžou nic udělat, protože nejsou v podstatě ani hmotní, takže jsem je neřešil, svou zrůdu jsem nasměroval akorát k ní, snažil jsem se ji chytit, což nebyl vůbec problém, protože nebyla specializovaná na Taijutsu a ještě k tomu měla moje zrůda omnoho větší a delší nohy než ona, po několika sekundách ji dohnala a máchla po ní opět tlapou, což způsobilo jakýsi energetický výboj v jejím okolí...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 10th 2011, 19:41

Kagura Uchiha

Chcela som sa vyhnúť útoku tej beštie, jej rozsah bol však veľký a tak aj pri pokuse o uskočenie ma zasiahla do chrbta a ja som preletela kúsok vzduchom až som dopadla kúsok od toho týpka na zem. na chrbte kde ma zasiahla technika som mala spálené oblečenie a celkom škaredo popálený chrbát, tiež keď som sa chcela pohnúť tak to proste nešlo, zodvihla som kúsok hlavu a snažila som sa vytlačiť na rukách do sedu no jediný efekt bol ten že sa mi ruky trocha roztriasli, ksoo.. ten raiton ma paralizoval? zahundrala som si pre seba trocha nezrozumiteľne a dúfala som že to o chvíľku skončí.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 10th 2011, 22:08

Shirōbei Yoshitoki

No jo, můj Raiton v podstatě vlastně ani není Raiton, je to pravý přírodní blesk, to je schopnost mojí Kekkei Genkai... řekl jsem mile a pousmál se, přičel jsem ke svému meči, do kterého proudila blesková energie a vytáhnul jsem ho ze země, v tu chvíli do mě přestala energie proudit, avšak ještě částečně jsem kvůli nedokonalosti techniky sršil blesky jako při technice Raikou no Yoroi Ale rozhodně s tebou byl zajímavý souboj Kaguro, užil jsem si to... dodal jsem, nasadil jsem si meč na záda a potom jsem se podíval opět na Kaguru, byla paralyzovaná a kdybych chtěl, tak jsem ji mohl něco udělat, ale já jsem nechtěl, souboj pro mne tímto končil...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 10th 2011, 22:11

Kagura Uchiha

Ghee.. keby to nebolo také nepríjemné tak by som si to užívala aj ja. Zaškerila som sa na neho spoza zeme a po tom som sa zatvárila trocha smutne.. gomen za to Narakume, dodala som ešte a znova som sa pokúsila postaviť, nechcela som už bojovať, nemalo to cenu rozhodne by som ho teraz neporazila.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha EmptyMay 10th 2011, 22:24

Shirōbei Yoshitoki

Narakumi no Jutsu, už jsem se s tím jednou setkal s jedním člověkem, ale v pořádku, byl to souboj, chápu tě. Nebylo to tak hrozné, jen se spojili dvě moje slabiny, vzpomínky na mojí rodinu a Genjutsu, nic víc a nic míň... řekl jsem a mírně jsem se pousmál, poodešel jsem k ní a podal jsem ji ruku na znamení přátelství, rovnou jsem ji i zvedl, protože následkem mojí techniky byla mírně paralyzovaná Vzdávám souboj! vykřikl jsem ještě jakmile jsem ji pomohl, poté jsem pomalým, avšak jistým krokem vyšel ven z arény do centrální věže, moje zkušenosti ze všech těch soubojů bylo hlavní, co jsem potřeboval, nikoliv peníze nebo slávu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha   [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Saya Uchiha
» [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-