~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Saya Uchiha

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Saya Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Saya Uchiha   Saya Uchiha EmptyJanuary 9th 2011, 22:46

Saya Uchiha

Přesvědčení:
Snaží se být neutrální i když si plně uvědomuje že něco jako neutralita ve skutečnosti neexistuje.Sice její minulost odpovídá trochu něčemu jinému a kde kdo by řekl že je spíše na straně zla ale ona sama na to má vlastní názor.Je jí jedno co si o tomhle postoji myslí ostatní prože má dojem že je to jen a jen její věc která nikoho nemusí zajímat.

Kontinent:
Temná říše

Věk:
17 let

Fobie:

Její strach je možná trochu divný. Její největší noční můrou je fakt že až jednoho dne,či noci potká znovu svého bratra bude ji chytít zabít. To ovšem není to co ji tak děsí. Děsí ji myšlenka že mu nedokáže vysvětlit proč udělala otci to co udělala a že ji nepochopí. Vlastně jde o strach z toho že o svého bratra příjde uplně. Například řekne že ona jeho sestrou není.Že nejsou stejné krve a pod. Také má lehký strach z jeho nenávisti o které ví a plně si uvědomuje že je oprávněná.
Jakmile by se kdykoliv s bratrem potkala byla by velice neklidná. Vnitřní stres. Ačkoliv to u ní není normální tak by se jí nejspíše rozklepaly ruce.Celkově by nebyla ve své kůži. Ale je docela možné že kdyby se s bratrem potkávala častěji tak by ji tato fóbie opustila a nebo by se přes ni přehoupla a nemyslela na to.

Hodnost:
Genin

Pohlaví:
Žena

Rodina:

Yumeko Uchiha - Matka - Stav: Neznámý
Saya si svoji matku pamatuje jako milou a přívětivou ženu která dokázala poradit v každičké situaci života. Saya k ní vždy vzhlížela s náležitou úctou. Nejen že velice dobře vedla domácnost ale byla i dobrým ninjou a tak se pro Sayu stala velkým vzorem.Chtěla být jako ona. No také jí je docela podobná. Yumeko měla ráda květiny a harmonii kterou si doma udržovala. Pokud šlo o nějaké problémy dokázala je velice dobře a efektivně vyřešit. A to bez hádek a konfliktů.
Hanuro Uchiha - Bratr - Stav: Neznámý
Hanuro je Sayin o pár minut mladší bratr. Narodili se jako dvojvaječná dvojčata. Co si Saya pamatovala byl vždy její bratr ten tišší typ člověka.Měl rád tmu ve které dokonce viděl lépe než  ve dne. Ovšem k těmto vlastnostem byl i docela společenský typ který měl rád společnost. I když se to nesmělo přehánět. Ačkoliv Saya je ta starší vždy jej brala jako svého staršího velkého bratra.Stejně jako k matce k němu vzhlížela. Jako děti spolu společně trénovali,smáli se a dokonce i vymýšleli kde jakou zlost kterou by mohlo někomu provést.Občas se jeho plány povedli a občas ne ale tak to bývá.Naposledy svého bratra Saya viděla den před osudným incidentem který všem změnil život.
Kaname Uchiha - Otec - Stav: Mrtvý
Kaname Uchiha byl poněkud zásaditý muž který měl vždy jasné cíle. Když se jednoho dne narodili jeho dvě děti zapřsahal se že z ních udělá ty nejlepší shinobi jaké ještě nikdo neviděl. A podle toho se řídil. Občas Sayi i  Hanurovi připadalo že je zbytečně moc přísný a tvrdý co se týkalo tréninku.Ovšem tento muž si nikdy nic nenechal vymluvit. Jednoho dne dostal misi která odstartovala vlnu událostí. Misi při které zemřel velice dobrý kamarád Sayi.Ona ,jakmile se to dozvěděla , se úplně změnila až jednou našli Kanameho tělo bezvládně ležet na zemi v kaluži krve.
Sen:
Být u nastolení míru ve světě a také hlavně aby jí její vlastní bratr odpustil to co provedla před tím než opustila klan i celou Světlou říši.Tyto sny ji leží neustále v hlavě a není snad den kdyby na to nemyslela. Především na svého bratra. Kdyby jí kdokoliv řekl že se její sny nesplní nejspíše by nikomu nevěřila a myslela si o tom všem svoje jak to  má ve zvyku. Tudíž o tomto tématu NIKDY s nikým nemluví.Nosí tohle svoje tajemstvý uvnitř sebe jako zamčené ve velké a hluboké truhle od které někdo ztratil klíč.

Klan:
Uchiha

Kekkei Genkai:
Sharingan

Schopnost Kekkei Genkai:
Sharingan také poskytuje uživateli neuvěřitelně jasné vnímání a dovoluje mu snadno sledovat rychle se pohybující objekty a dokonce předpovídat jejich následující pohyby. Schopnost sledovat a předpovídat pohyb je velkou měrou založený na schopnosti jednotlivce, málo zkušený uživatel s tím má velké problémy. Plně vyvinutý Sharingan může sledovat vše, i ty nejrychlejší oponenty, dokonce i když sám uživatel nemůže dosáhnout stejné rychlosti. Může také prohlédnout skrz genjutsu a sledovat tok chakry.

Styl boje:  Saya se snaží využívat každičký styl boje na plno.Tudíž i pilně trénuje aby zůstávala ve formě.
-Tajutsu : Ovládá docela v slušných měřítkách. Tento styl boje využívá hlavně v době kdy ví že je nepřítel příliš blízko na to by skusila použít elementární techniky. Má docela slušné reflexy takže reaguje pohotově. Vždy si promyslí co chce dělat než to udělá aby neudělala nějakou blbost.
- Ninjutsu : Její zásoba chakry na tom není nejhůře takže může v poklidu používat svoje techniky. Využívá hlavně Katonových technik .Občas nějakou techniku sama vymyslí. Ovšem jako každý člověk není zásobníkem na chakru ač by se jí to hodilo.Takže přesně ví kterou techniku kdy použít aby příliš chakrou neplýtvala.
- Genjutsu : Jelikož je z klanu Uchiha který teto typ boje využívá díky svému KG tak ona není výjimkou. Dokáže se dobře soustředit na vytvoření téměř dokonalých iluzí které nejsou vždy příjemné. Mezi její nejoblíbenější patří obzvláště jedno které si nechává jako poslední možnost při souboji. Zjistit že je sama v Genjutsu ji také nedělá příliš velký problém a umí se z něj dostat.


Schopnosti:
Na první pohled se může zdát že v ničem nevyniká ale opak je pravdou.Její schopností je rychle myslet a hlavně velice dobře mířit.Vždy zasáhne svůj cíl přesně tam kam potřebuje.Další věcí kterou ovládá je rychlost.Je trochu vyšší než u normálních lidí.Takže pokud na ni jde utok dokáže se mu vyhnout a zareagovat. Její výhodou je fakt že když se naštve bojuje ještě s větším odhodláním než doposud což můževypadat trochu podivně.

Podstata:
Katon

Vzhled:

Má typické rysy Uchiha klanu. Černé vlasy a tmavé oči. Na sobě nosí vždy oblečení v barvách  modré a černé.Jednou zvláštností u ní je tetování které si nechala udělat v jedné malé vesnici po tom co opustila světlou říši. Tohle tetování je umístěno na jejích zádech mezi lopatkama.
Se svým bratrem si je docela dosti podobná takže se občas mohlo stát že si ji pletli s ním a naopak.Byla to věc která ji štvala ale i bavila zároveň. Na krku navíc nosí medailon.Tento medailon vlastní i její bratr.Když byli malý tak si jej vyměnili.Takže Saya má medailon svého bratra a on má její. Neustále jej nosí na svém krku a je pro ni dosti cený.

Váha: 60 Kg
Výška: 165 cm


Vztahy:
Tatsuki : Dívka s kterou se potkala v Temné říši. Postupem času si na ní dosti zvykla a pustila si ji ktělu blíž něž kohokoliv jiného v poslední době.Po tom co je obje odvedli akatsuki se spolu sblížili ještě více. Pro Sayu je Tatsuki něco jako sestra kterou nikdy neměla.Je fascinována jejím chováním a jejím stylem boje. Všimla si totiž že Tatsuki se snaží boji vyhýbat což po čase pochopila i Saya. Saya si slíbila že na tuto dívku která jí změnila život dá se říci k lepšímu bude dávat pozor ať se děje cokoliv. Nikdy by nedovolila aby jí někdo ublížil nebo ji jen nadával.

Vlastnosti:
Saya už bývala jakákoliv. Ale vzhledem k tomu co se v poslední době událo se změnila snad uplně nejvíce. Stala se z ní docela milá dívka co je schopna položit za své nejlepší přátele i život. Je upřímná a když se jí něco nelíbí dává to dosti dobře poznat okolí. Pokud ji někdo otravuje snaží se to přehlížet ale je takové povahy že když ji někdo opravdu naštve tak se nezná. Ten dotyčný si potom může být jistý že v boji prohraje.Saya Není nijak extrémě společenský typ člověka ale když už s někým přátelí má to dobrý důvod a v té chvíli je v přítomnosti onoho člověka ráda. Mezi svými přáteli se prostě cítí dobře.

Oblíbené:
Miluje tmu a šero.Ano v tomto směru je jako její bratr.Nedokáže přesně říci čím to je ale tohle patřilo do jejích oblíbenosti snad od začátku svého života. Prostě se v tomto prostředí cítí lépe než ve dne.
I její otec byl zabit v šeru.To si Saya moc neuvědomila ale je to tak.Tma pro ni prostě znamená něco záhadného a uklidňujícího co přichází samovolně s každičkou nocí. V noci je úžasné ticho a klid. Saya se tak dokáže lépe soustředit. Dalo by se říci že je spíše takový noční tvor .

Neoblíbené:
Nesnáší nafoukance a ty co si myslí že jsou středem vesmíru.S takovými lidmi se ani nebaví. Také mocnemusí takové ty politické diskuze kdy se jedna strana hádá s tou druhou.Hádky nejsou to pravé ořechové.Dalo by se říci že je přímo nenávidí tak jako nenávidí svého mrtvého otce  uvnitř své duše.

Krevní Skupina:
0

Životopis/Příběh:

Počátek

Saya se narodila ve Světlé říši v klanu Uchiha jako prvorozené dítě z dvojčat.Ona i její bratr spolu vždy vycházeli. Oba dva byli vychováváni pevnou rukou otce který si potrpěl na disciplínu což Sayu trochu štvalo.Ale pokaždé když se podívala na svého bratra tak se jí zdálo že je svět o něco hezčí. Vždy s bratrem skvěle vycházela a dalo by se říci že byli nejlepšími kamarády.Vše dělali spolu a Saya byla velice v děčná že má takového bratra. Kdykoliv se něco dělo byli jeden pro druhého schopni udělat cokoliv.Němluvě o žehlení problémů které si sami dělali.
Vše bylo pro tuto dívku hezké a přímo božské.Trénovala společně se svým bratrem ,chodila na dlouhé procházky a milovala svoje rodiče a sourozence více než cokoliv na světě.
Do života Sayi patřil ještě jeden člověk.Byl to chlapec jménem  Aidou.Nebyl snad ničím výjimečný kromě své povahy. Vždy dokázal poradit ostatním a byl velice milý. Jednou měla se měla Saya s tímto chlapcem setkat. Tohle setkání měli naplánováno už týden.Ale když Saya dorazila on se neukázal. Čekala na něj ještě několik hodin ale stále se něobjevil. Když došla domů byla dosti uzavřená do sebe. Nevěděla co se to stalo. Vždy si spolu vše říkali takže nechápala proč jí neřekl že nepříjde.
I její bratr si jistě všiml že se něco děje ale to Saya nechávala být. Jednou večer,v době kdy měla spát,se z postele vydala do kuchyně aby se napila. Ovšem zarazila se když slyšela z té místnosti hlasy .Patřili její matce a jejímu otci. Matka otci vyčítala něco co Saya zprvu nechápala. Ale nakonec pochopila pro ni krutou pravdu. Aidou už nikdy nepříjde. Již nikdy se s ním nezasměje.Nikdy jej nepředstaví svému bratrovy.Důvod byl prostý. Byl mrtev. A co hůř zabil jej její vlastní otec. Muž kterému,i přes tvrdý trénink, plně důvěřovala a v hlouby duše byl jejím vzorem. Vše se v tu chvíli pro ni změnilo.
Smrt
Sayin bratr se brzy dozvěděl pravdu. Nebylo to tak těžké uhodnout že se něco děje. Saya byla uzavřená do sebe a sotva pronesla nějakou větu. Ale i tak se k bratrovy chovala s velkou úctou.Snad proto že on za to nemohl.
Byla temná a chladná noc. Saya se vydala za otcem odhodlaná zjistit proč to vlastně udělal.Ale když jej viděla a začala se vypatávat v jeho pracovně strhla se hádka.Kupodivu to nikoho nevzbudilo. Ale Saya byla bez sebe. Bolelo ji srdce.Celý svět se pro ni stal temný a nelýtostný. Ve chvíli kdy ji otec udeřil dlaní do tváře semkla pěsti a sundala ze zdi jednu z otcových katan které byli vždy všem na očích. V tomto stavu vystartovala po svém otci. V mysli měla jen jeden cíl. Pomstít vraždu svého nejlepšího kamaráda.Zabít člověka který za to vše mohl.Kaname Uchiha nečekal že by toho byla schopna a tak byl zcela nepřipraven. A tak se stalo to že jeho tělem projela katana jako nůž máslem.Když padal k zemi koukal jí do očí jako kdyby chtěl ze sebe vyloudit omluvu ale to už bylo mladé dívce zcela jedno.Zabila svého otce.
Pouť a nový začátek
Mladé Sayi bylo jasné že v klanu zůstat nemůže.Takže tiše vešla do svého pokoje a vzala si vše co pro ni mělo nějaký význam.Hlavně malý medailon který si kdysi s bratrem vyměnili.Vzala si i své dvě katany a s těmi svými potřebnými věcmi doslova utekla z klanu ale i Světlé říše. Vydala se k Temné říši. Dlouho a dlouho putovala krajinou.Procházela osadami a malými vesničkami.Vždy se zdržela jen malinkou chvíly. Takto putovala dosti dlouho.Až se jednou objevila před branou hlavního města Temné říše.Sama naznala že je čas se usadit i když to co udělala měla stále v hlavě jako by to bylo včera.
Hned první den zašla do radní věže kde požádala o misi.A tak její život začal v druhé etapě.Poznala mnoho lidí kteří ji změnili život.Vždy usměvavou Tatsuki,Junichiho,Keiko,Kentu,Akashiho a Kenseie. Se všemi velice dobře vycházela. Pak se ovšem stalo něco co jí mělo opět změnit život.Při chunninských zkouškách ji,Tatsuki a Kenseie  odvedli Akatsuki do jejich sídla.
A tak se ze Sayi stal člen organizace Akatsuki-Origin.Na svůj pobyt tam si nikdy nestěžovala a snažila se to přijmout ale v hlouby duše cítila že tam prostě nepatří. No ve zkrácenině se jí a Tatsuki povedlo Akatsuki opustit.Ve městě je čekala téměř jistá smrt ale nakonec se nejvišší sám smiloval.

Vše co se stalo na Sayi něco zanechalo a tak je z ní niný usměvavá dívka co má radost ze života. Stále však ví že se jednou bude muset postavit svému osudu.Není den kdy by nemyslela na svého bratra.Slíbila si že ochrání ty co jsou jí drazí (Tatsuki) a to i za cenu že by měla položit svůj vlastní život. Nyní bere život s jakýmsi nadledem.Ovšem to neznamená že by přestala být schopná v boji. Nikoliv.I když se může zdát že za nějakou dobu ,,Změkla" je stále odhodlaná se pustit do boje za správnou věc.

Obrázek:
Spoiler:
 

TECHNIKY:

- S -


- A -


- B -

Kage Bunshin no Jutsu
Katon: San Hassei
Magen: Gōmon Ningyō
Katon: Karyuu-Endan

- C -
Fūbaku Hōjin
Katon: Goukakyuu no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu
Katon: Igaina Ugoki
Shishi Rendan
Hayabusa Otoshi
Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu

- D -
Kage Shuriken no Jutsu

- E -
Henge no Jutsu


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne August 12th 2014, 13:29, celkově upraveno 30 krát (Reason for editing : by Takeru: Stylistická Úprava Charakteru)
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Saya Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Statistika Charakteru   Saya Uchiha EmptyMarch 25th 2012, 23:40

Saya Uchiha Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     16250/18000
   [LVL] LEVEL
     4
   [EXP] EXPERIENCE
     750/1000
   [TP] TALENT POINTS
     1   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Saya Uchiha Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [BEGINNER] NINJUTSU MASTERY
     2
   [GEN] GENJUTSU
     2
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [NOVICE] TAIJUTSU MASTERY
     1


   [STR] STRENGTH
     0
   [NONE] STRENGTH MASTERY
     0
   [END] ENDURANCE
     0
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     2
   [LOW] INTELIGENCE MASTERY
     1
   [PER] PERCEPTION
      0
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     0
   [NONE] AGILITY MASTERY
     0Saya Uchiha Invent10

  
Saya Uchiha AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Saya Uchiha

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-