~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 11:59

[2 VS 1 NPC] KENSEI UCHIHA, TATSUKI HANTĀZU

~ Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu X Kenchiro Aokawa


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:09, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 13:46

Kensei

Měli jsme namířeno do arený a já Tsuki řekl . Taky bych nechtěl , aby se ti něco stalo . Pověděl jsem ji a vešel do areny . Ikdyby nás někdo poznal , mohla by to býti legrace , nemyslíš ? Zeptal jsem se Tsuki a čekal , dokud to nezačne .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 13:58

Kenchiro Aokawa

Yosh, takže jsem konečně někoho vyfasoval. Už jsem se potřeboval protáhnout... počkat, vy jste jenom Gennini? To bude ale otrava... ale zase na druhou stranu jste dva... řekl jsem a pousmál se, potom jsem se připravil na souboj, rozhodčí to všechno odstartoval Jonin vs dva Gennini, tohle bude vskutku zajímavé...pomyslel si rozhodčí a pousmál se...


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne April 3rd 2011, 17:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 14:04

Kensei

Neboj se , však mi tě protáhnem . řekl jsem mu s usměvem a když měl narážku že jsme Gennini , tak jsem na to nereagoval . Takže Gennin neni , ale bude něco více . Zajímavé . Usmal jsem se a čekal , dokud to nezačne .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 14:18

Kensei

Tak dobře . Řekl jsem Tsuki a pozoroval toho týpka , přede mnou . První musíme zjistit co má za schopnosti , takže mu necháme první tah . Zašeptal jsem Tsuki a chytl se Noctisova meče ( Je to katana , ale říkám tomu Noctisův meč , je to cool ^^ ) a byl jsem připraven se bránit , či utočit . Tak se ukaž ! řekl jsem si a čekal .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 15:12

Kenchiro Aokawa

Pousmál jsem se nad jejich strategií, nehodlal jsem jim ihned na začátku ukázat svoje schopnosti, takže jsem vytáhnul dva Kunaie s výbušnými lístky a velkou rychlostí jsem je po nich hodil, po každém jsem hodil jeden. Potom jsem se připravil na jejich útok, popřípadě obranu...


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne April 3rd 2011, 17:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 15:34

Kensei

Výborná obrana jako vždy . Řekl jsem a usmál jsem se . Tak ukaž co umíš . Začal jsem skládat pečetě a po chvíly vykřikl Katon: Hōsenka no Jutsu a vystřelil jsem jednu malou ohnivou kouli na něho , druhou do prava a další od leva . Dohromady 3 ohnivé koule , které mířily jedním směrem . Schválně , jestli se tomu vyhne , nebo už použije nějakou techniku .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 15:51

Kenchiro Aokawa

Copak si o mě myslíš ty jeden hlupáčku... řekl jsem a vyhnul jsem se všem koulím, které ně mě poslal, jako kdyby to vůbec nic neznamenalo, vytáhnul jsem opět dva Kunaie a hodil na ně výbušné lístky, to co oni však neviděli byla ještě kouřová bomba na Kunaii, který jsem hodil ve stínu jednoho z těch dvou prvních Jakpak asi zareagují na kouř... budou zmatení, dezorianetovaní... a nebo snad budou mít chladnou hlavu? problesklo mi hlavou...


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne April 3rd 2011, 17:49, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 16:11

Kensei

Chtěl jsem se tomu vyhnout , ale Tsuki zase nesklamala a lepšího partnera do boje jsem si vybrat nemohl . Opět svkěle . Řekl jsem si , ale co jsem též nečekal , byl kouř ve kterým jsem trochu byl . Uskočil jsem do zadu a díval se do kouře . Určitě teď zautočí , když ho nevidíme , jestli skládá pečetě , nebo jestli tam čeká . Vytáhl jsem Noctisův meč a čekal jestli z kouře vyběhne či ne .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 16:49

Kenchiro Aokawa

Jakmile ustoupil kouř, viděli jste stále to stejné. Stál jsem na stejném místě a pousmíval jsem se mírně, něco jsem určitě udělal, ale vy jste nevěděli co, kouř úplně ustoupil a já jsem očividně čekal na váš další útok. Díky tomu, že jsem předtím použil ty Kunaie jsem teď už i věděl, že ta dívka používá nějáký zvláštní druh chakry...


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne April 3rd 2011, 17:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 17:47

Kenchiro Aokawa

Takže mě hodláte uvěznit jo? Jaká ironie, dobře teda... ozvalo se z pravé strany od vás, v tu chvíli se uvězněný klon změnil na stovky malinkých bublinek Budu si muset dávat pozor, jeden z nich, nejspíše ta dívka, jak jsem již viděl určitě ovládá nějáké speciální schopnosti, protože ovládání rostlin jsem opravdu ještě u nikoho neviděl... vlastně... Yorami... Shizenton, mohl jsem si myslet, že dřív nebo později sem příjde někdo z toho jejich klanu. No nevadí... problesklo mi hlavou...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 19:09

Kenchiro Aokawa

Ale jistě, jsem to ale nezdvořák... moje jméno je Kenchiro Aokawa, a dokážu ovládat speciální odrudu Suitonu, která se dědí v mojí rodině, a tím je moje Shabondama no Ninjutsu (しゃぼん玉の忍術, Úmění Mýdlových Bublin), nenechte se ale mýlit, moje bubliny nejsou jen tak normální dodal jsem s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 19:22

Kensei

Čekal jsem až kouř ustoupí a jenom jsem sledoval místo , kde byl naposledy . Když kouř ustoupil , tak tam pořád stejně stal jak minule . To tam jenom tak stojí ? Přece nečekal , až kouř ustoupí .!.! Chtěl jsem udělat další krok , ale Tsuki zautočila . Pozoroval jsem Tsuki a měla to dobře vymyšlené . Celé její KG je užasné . Jenže on tam opravdu jen tak nestál , protože se přeměnil na mnoho malých bublinek . Klon ? Otočil jsem se na pravého člověka , který byl na pravo od nás . Chytrý tah . No nic . Vypadá to že jsem na řadě . Tsuki začala sním hovořit a já je jenom poslouchal . Bublinky ? Konec mluvení ! Řekl jsem a začal skládat pečetě , přitom jsem ho pořád sledoval . Magen: Jubaku Satsu a já se pomalu strácel před jeho očima . Najedou se vynořovali kořinky ze země a začali ho pomalu chytat a obvazovat . Vypadalo to , jako by to byla práce Tsuki , ale omyl . Za ním rostl veliký strom , který ho obmotával velkými a silnými větvami . Nad jeho hlavou se objevila moje vrchní polovina a já držel v jedné ruce Kunai . Je konec . Řekl jsem a zautočil na něho pomocí kunaie .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 20:06

Kenchiro Aokawa

Yare Yare... Genjutsu a Element Přírody... zvláštní dvojice... řekl jsem a pousmál se, tamten klon se opět změnil na bublinky Něco vám prozradím řekl jsem a ukázal jsem rukou nahoru, nad sebou jste mohli vidět obrovskou bublinu, která v podstatě tvořila něco jako kopuly nad celou arénou, respektive manéží, ve které jste bojovali Tahle bublina specificky láme sluneční světlo a vytváří mojí techniku, v podstatě útočíte do ničeho, to co vidíte je pouze můj obrys, pravé já je- nedořekl jsem a bublina praskla -za vámi... dodal jsem a pousmál se, namočil jsem svůj bublifuk ve speciální rozhoku a rozfoukal jsem po celém bitevním poli, pouze několik metrů od nich stovky bublin Santoka! vykřikl jsem, v tu chvíli každý bublina, která s něčím přišla do kolize praskla a uvolnila kyselinu, která žírala všechno v okolí...

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Naruto_o_GIFSoup.com-2


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne April 3rd 2011, 20:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 20:38

Kensei

Poslouchal jsem co nám říkal a byl jsem naštvaný , že se mi nevivedla moje nová technika , ale byl jsem rád , že se mi alespoň povedla . Poslouchal jsem ho i potom Tsuki a kývl jsem hlavou . Začal jsem se soustředovat a nemyslel na nic jiného než na to , aby se mi technika povedla . Ze mě začali vyletovat obrovské ohnivé koule , veliké jako Gōkakyū a po chvíly se nebe změnilo na červenou rudou barvu . Z mraků vylétl obrovský ohnivý fénix . Byl opravdu veliký a lítal nahoře pořád dokola . Samozřejmě že jsem ho ovládal .. Můžeš Tsuki .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 3rd 2011, 22:45

Kenchiro Aokawa

Rychle jsem začal skládat pečetě Je to Genin... jak může ovládat takhle silnou techniku Katonu... tohle nebude jen tak normální Genin! pomyslel jsem si a začal jsem skládat pečetě Roshinkū (Vakuová Bublina) vykřikl jsem a vyfouknul jsem obrovskou bublinu, velikostí rovnající se tomu obrovskému ptáku, kterého vyvolal. Bublina nepraskla, naopak doslova toho ptáka pohltila, poté si mohl pozorovat, jak oheň pomalu ale jistě mizí Yare Yare, vypadá to... že nebudeš jen tak obyčejný Genin... naštěstí na mě Katon nemá účinek, respektive Katon tvé úrovně... tahle bublina totiž ve svých útrobách vysaje všechen kyslík a oheň bez kyslíku nehoří, naštěstí pro mě... řekl jsem s úsměvem, potom jsem začal skládat pečetě, avšak přerušil nás rozhodčí, respektive vůdce neutrální oblasti, který stál na balkónu a celý souboj pozoroval Hej vy dva, ukažte mi vaše tváře... tahle technika, tahle Katonová technika, znám pouze jednoho člověka, který ji ovládá... řekl jsem a podíval jsem se na ty dva, respektive jejich záda...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 15:13

Kensei

Mého fénixe normalně zničil a jen tak . Sakra ! Pomyslel jsem si a díval jsem se na něho , přitom jsem přemýšlel na dalším tahu . Jenže se to všechno ještě více shoršilo . " Hej vy dva, ukažte mi vaše tváře ." Na téhle věte jsem se zarazil a ani se nehnul . Docela jsem se třepal , protože , tohle jsem opravdu nečekal a přemýšlel co dělat . Sakra ! Nesmím tu jen tak stát . Pomali se otočil a řekl . To jste na omylu , tu techniku umí všichni v mé rodině . Řekl jsem a čekal co na to řekne . Doufám , že ho zmatu , ikdyž nemůže být tak hloupý , když je to Vůdce Neutrální . Řekl jsem si a čekal .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 16:13

Mifune

Všichni ve tvé rodině? Jistě, že vím, že klan Uchiha má specializaci na Katon, ale tohle je technika ctihodného fénixe, existuje pět těhle technik a ty dokáže ovládnout pouze jeden člověk, pokud tedy někdo nemá přístup k médiu, skrze které lze techniku použít... řekl jsem a pousmál se, potom jsem se otočil na Yorami a Kioshiho Postarejte se o zabezpečení arény, tohle bude ještě zajímavé... řekl jsem jim, na to jsem slyšel pouze Hai! a poté oba dva zmizeli...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 16:28

Kensei

Poslouchal jsem vůdce Neutrální a jenom jsem se usmíval . 5 těhle technik a ovládá je pouze jeden člověk ? Takeru ? Pomyslel jsem si . Poslouchal jsem ho dále a tahle věta se mi nelíbila . Postarejte se o zabezpečení arény . Sakra ! Je hodně opatrný . Mohl bych zkusit to využít v můj prospěch . Zamyslel jsem se a po chvíly dodal . Hele , klidně se zeptejte mého bratra Kasakiho , ale první ho musíte najít , což jsem já nedokázal . Dořekl jsem si polovinu věty sám sobě . On mě tuhle techniku naučil . Dodal jsem a čekal co z toho vyleze .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 16:37

Mifune

Já jsem vůdce Neutrální Oblasti, i přes to, že jsme vojensky neutrální to neznamená, že nemám přístup k informacím, které vlastní i Noctis-dono a Snow-dono... takže vím o Kasakim všechno, co jde vědět. Udělal si ale chybu, Kasaki má jenom jednoho bratra... a toho čirou náhodou před několik týdny unesli Akatsuki, zvláštní, že? A ještě k tomu náhodou ovládáš techniku, kterou ovládá pouze jeden ze členů Akatsuki... dořekl jsem a pousmál se, potom jsem se podíval za sebe, tam už stála Yorami a Kioshi se zprávou, že celá tato část arény byla evakuována...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 17:09

Kensei

Šach a mat .. Bohužel mě dostal , ale o Tsuki nic neví . Mohla by to být jen obyčejná dívka , která nemeěla ským do arený . Pomyslel jsem si a potřeboval jsem alespoň zjistit něco o mém bratrovi , protože nikdo mi nic neřekl . Zvláštní to je , ale já nejsem jeho pravý bratr . Jsem adoptovaný . Řekl jsem a snažil se nesmát . Takže nevím o kom mluvíte . Pověděl jsem a čekal na jeho reakci .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 17:14

Mifune

Dobře teda, her už bylo více než dost, Noctis-dono bude velmi mile překvapen... řekl Mifune, potom mu Yorami podala nějáké dva svitky Kensei Uchiha a Tatsuki Hantāzu, přesně, jak jsme si mysleli... chyťte je! vykřikl jsem, v tu chvíli začala Yorami skládat pečetě Shizenton: Sokubaku no Shinrin! vykřikla Yorami a pousmála se, v tu chvíli za Tatsuki a Kenseiem vyrostly dva stromy které je ovázaly stejně jako při technice Magen: Jubaku Satsu...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 17:43

Kensei

Sakra . Je to čím dál tim lepší . Řekl jsem si a čekal co bude dál , když se nemohu ani pohnout . Poslouchal jsem Tsuki , když ke mě něco šeptala a já kývl hlavou . Když Tsuki řekla Teď
tak jsem se z toho snažil vykroutit , ikdyž to bylo hodně namáhavý tak se mi to nakonec povedlo . Stoupl jsem si daleko od tých stromů a díval se na toho jejich vůdce . Tohle není dobrý , opravdu ne . Proč jsem navrhoval sem jít . Mysli mysli . Sakra !
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 17:47

Mifune

Skvěle Yorami... a teď ty... Kioshi! řekl jsem s úsměvem, Kioshi poskládal několik pečetí a jakmile se Kensei vyprostil ze země vytřeštilo několik desítek vodních lanek z vody Mizutonu, které ho svázaly Odpor... je marný... řekl jsem s úsměvem na tváři, při tom jsem seskočil do arény a pozoroval jsem Tatsuki a Kenseie...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu EmptyApril 4th 2011, 18:06

Kensei

Ani jsem neodskočil od stromů a hned mě chytily mnoho vodnich lanek . Sakra ! Nemohl jsem nic dělat , ikdyž jsem se pořád vzpíral , ale i to nepomohlo . Co snámi bude ? Zeptal jsem se , ale pořád přemýšlel jak se z tohoto dostanu .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu   [2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[2 vs 1 NPC] Kensei Uchiha, Tatsuki Hantāzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)
» [1 vs 1 NPC] Kagura Uchiha
» Saya Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-