~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share | .
 

 Takerovo Dojo

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 19:01

Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 19:11

Nichiro Akuma

Bol nedeľný podvečer a mladý Akuma sa prechádzal popri bránach Celestusu. Slnko bolo ešte stále letné, aj keď bol cítiť zvláštny vánok, ktorý nepríjemne fúkal Nichirovy do tváre, a ten bol len natočený bokom dopredu. Nevedel čo tu hľadá, no vedel že musí ísť. Chcel si prečistiť hlavu, aj keď je fakt že v poslednú dobu sa toho moc nedialo, bolo to ako ticho pred búrkou. Jeho vnútorné pocity boli zmiešané a väčšina z nich bola negatívna. Nemal moc dobré časy pretože tá pasivita, ktorou ovplyval bola otravná. Chýbali mu dôležité osoby, ako Keiko, ktorá mohla byť hocikde. Nemal o ňu však strach, pretože vedel že sa o seba dokáže postarať. Čo mu robilo väčšie problémy bol jeho deficit démona, a tým stratil aj jediného tvora, s ktorým by udržiaval pravidelný kontakt. Keď uvidel menšie jazierko, pri ktorom sa nádherne odrážal obraz zapadajúceho slnka, rozhodol sa že sa pri ňom zastaví. Aspoň na chvíľu, bol aj pomerne unavený, aj keď môžeme rozprávať o únave z nič nerobenia. Keď si konečne sadol, napravil si Shiraishiu a neskôr si ju aj chytil do ruky. Bola taká čistá a zapáchala novotou, až mu bolo ľúto že musel dostať novú. Bol to však prípad, v ktorom sa presvedčil že všetko ma svoje dôsledky. V súčasností na neho vplývalo množstvo rôznych filozofií o tom, ako by mal pristupovať k sebe samému a k okolnému svetu, no jeho prístup nezodpovedal ani jednej z nich. Mal pocit že najlepšie by bolo, keby sa prihodilo niečo, čo by ho prinútilo rozmýšľať nad inými vecami, ako nad minulosťou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 19:25

Ichiro Akuma

Odcházel jsem daleko od toho hloupého sídla. Už jsem nemohl, na rukách jsem stále cítil krev a v duši jsem cítil hněv, nenávist a mnoho dalších podobných emocí, které se draly ven přes můj veškerý vzdor. Už jsem nemohl, měl jsem pocit, že je najednou všechno proti mně. Pomalu ale jistě jsem se blížil k branám... konečně, získal jsem sílu a odhodlání k tomu, abych to udělal. Pocit svobody skrývající se pouze několik desítek metrů ode mne mi úplně zatemnil mysl, takže mě náraz v podstatě ani nepřekvapil "Hej ty blbče, dávej si pozor kudy chodíš. Nebo ti upravím fasádu ty hlupáku." řekl jsem a šel jsem dál, přičemž při průchodu kolem onoho chlapce jsem do něj ramenem narazil aby mi uhnul, jakmile jsem však prošel kolem něj, ucítil jsem něco pro mne velice známého. Jen velice pomalu jsem se otočil a zadíval jsem se na něj "Yare Yare, copak to tu máme? A to jsem myslel, že jsou všichni ti prašiví psi zalezlí jen v sídle... a ejhle, jeden se nám zatoulal." řekl jsem provokativně a můj pohled směřující k chlapci nabral velice nepřátelský podtón, který se s přibývajícím časem stále zesiloval "Mám na tebe otázku mladý Akumo, co bys dělal, kdybych ti řekl, že krev, jež spočinula na mých rukou patří tvé takzvané rodině?" dodal jsem ještě provokativně a olízl jsem si kapající krev z palce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 19:40

Nichiro Akuma

Náhodné stretnutie Nichira zamrazilo, dotyčného síce vôbec nepoznal, no podľa jeho tónu hlasu a toho čo rozprával si mohol odvodiť, že na dobrú stranu nepatril. Aj keď v týchto dobách bolo diskutabilné čo je dobré a čo nie. Zachoval si chladnú tvár, odstúpil dva kroky aby si zachoval osobný priestor. Zároveň si však prehrával predošlé neúspechy v bitkách, ako s Akirou, tak aj s Kenseiom. Vedel že nemôže byť drzý, dopadlo by to rovnako ako predtým. Bol v nevýhode. Tieto predstavy o boji boli však zbytočné, preto sa rozhodol len prehovoriť. "Ospravedlňujem sa, nevšimol som si ťa." Prišiel mu však zbytočne agresívny, a svojou  asertivitou by ho mohol len viacej vyprovokovať. "Nechcem znieť hlúpo, ale pravdepodobne poznáš klan Akuma, rovnako ako ho asi nemáš rád. Prečo?" Táto otázka ho zaujímala, a vedel že by na ňu mohol dostať aj zaujímavú odpoveď. Fakt, že spomenul krv jeho rodiny, pravdepodobne nejakú vraždu ho moc netrápil, mal dosť problémom so samým sebou. "A mimochodom, ja nukeninov neodcudzujem, zopár ich už aj tak poznám." Poznamenal, aj keď to nemal na pláne, pôvodne sa chcel predstaviť, no nevedel kto to je, a ak by to bol niekto z vedľajšej vetvy, tak by pravdepodobne moc dobre nedopadol, keďže naposledy sa mu Akira snažila vysať démona, ale teraz žiadného nemal, tak sa rozhodol, že nakoniec zariskuje. "Volám sa Nichiro." Čakal, či pri spomenutí jeho mena nejako zareaguje, no chcel by vedieť aj jeho meno, len mu prišlo už teraz blbé ako sa k nemu správal, ale Nichiro takéto veci riešil skoro stále.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 19:49

Ichiro Akuma

Už od pohledu byl pro něj onen chlapec více, než-li nepříjemný a jeho milost a ostatní pozitivní vlastnosti mu zvedaly žaludek "Jestli nechceš znít hloupě, možná bys raději neměl vůbec mluvit." řekl opět svým chladným a nepříjemným tónem, na jeho tváři se však zjevil ďábelský úsměv "Říkal tu někdo něco o nukeninech? Já nejsem Nukenin ty hlupáku, jsem jeden z nejtalentovanějších shinobi... náležících do klanu Akuma, respektive shinobi, jež patřil ke klanu Akuma." dodal s patřičným tónem, moc dobře věděl, že tenhle kluk pro něj znamená pouze další cíl, když však uslyšel jeho jméno, mírně se pozastavil a úsměv na jeho tváři se ještě více prohloubil "Copak dělá následník celého klanu mimo sídlo... když se koná sraz rady? A nebo bych snad měl říct... poprava rady? To je jedno. Zaujal jsi mne mladý Akumo. A není to pouze tvé jméno, které mi vaří krev a způsobuje neuvěřitelnou touhu projít Shiraishiou tvým srdcem. Po těchto slovech palcem s krví přejel po své pečeti, jejíž znázornění jsi nemohl vidět a za ním se zjevil o několik málo hlav větší tvor... démon, z nějž vyzařovala temná energie démonické dimenze a jehož pohled pronikal skrz tvé tělo až do morku kostí "Ukaž se, Threshi!" vykřikl jen pár okamžiků před zjevením démona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 19:59

Nichiro Akuma

Nichirova túžba po zážitkoch ho v momente prešla. Keď zistil že dotyčný ho pozná, tak sa ešte viacej zamyslel. "Čo ti urobil klan Akuma?" Predpokladal že táto nenávisť pramení dosť hlboko, aj keď si nebol istý či to chce poznať. Poznal už toľko verzií, že ďalšia by ho zmiatla. Keď sa objavil démon, tak si ho len skúmavým pohľadom premeral, pričom poznamenal. "Takže hlavná vetva. Neviem pochopiť dôvod prečo by sa tu niekto z hlavnej vetvy chválil tým že zabil ľudí zo svojho klanu. Pochopil by som možno niekoho z vedľajšej. Ešte stále si sa nepredstavil, Akuma." Jeho milý tón sa trocha ukrátil, pričom rozprával už pomerne celkom chladne. Nastal ten trápny moment, kedy zistil že on nemá démona, ktorého by teraz mohol predstaviť, no to mu rozhodne nechcel povedať. Preto sa len pousmial, a vytiahol Shiraishiu. Už teraz mal nevýhodu, plus ešte z jeho rečí, nevedel či im má veriť, no jeho démon vyzeral celkom mocne. "O akej poprave tu hovoríš?" Pričom si predstavil, ako mu povie že to bude Nichirova poprava, čo by bola situácia ako z nejakého hororu, nechcel si však takéto veci pripúšťať, chcel vedieť len kto je to zač. Pokiaľ by sa to schýlilo k boju, je takmer jasné, že prehrá, no vzdať sa rozhodne neplánoval. Preto už nič nerobil, len chladným pohľadom premeriaval ako Ichira, tak aj jeho démona, Tresha.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 20:10

Ichiro Akuma

"Mé jméno není podstatná informace. Už dávno jsem ztratil to, proč mi bylo to jméno dáno, není dále důvod žít ve lži a představě, že mi stále náleží, Nichiro." řekl jsem a pousmál jsem se, Thresh se mezitím posunul a stál přímo vedle mě, točil řetězem na jehož konci byla menší kosa a na jeho kamenné tváři šla vidět touha po krvi "Mé jméno je Ichiro." dodal potichu, v tu chvíli jeho meč začal pomalu zářit, jak ho Ichiro nabíjel démonickou chakrou "Jak tak koukám, tak před odchodem mám ještě nedokončenou práci. Měl jsem pocit, že jsem svou pomstu dokončil, ale očividně se ti povedlo se tomu vyhnout... nevadí, jsem rád, že zrovna tebe si budu moci vychutnat v soukromí, Nichiro." řekl chladným hlasem a pousmál se, chakra na jeho čepeli se stále zvětšovala až dosáhla konstantního tvaru a množství, začala tvořit kolem čepele jakousi pile podobnou vrstvu z démonické chakry. Zatím však nic nedělal, pouze stál na místě a čekal na další krok, který Nichiro udělá...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 20:27

Nichiro Akuma

"Ichiro? Prvý syn. Zvláštne" Zamyslel sa, no stále si nevedel zaradiť miesto, kam by mohol patriť. Očividne to najšťastnejší človek nebol, keď si však všimol že sa jeho meč rozžiaril démonickou chakrou, Nichiro vzpriamil svoju pravú ruku, v ktorej držal Shiraishiu smerom k oblohe, a podobne ako pri Ichirovej Shiraishii, tak aj Nichirova Shiraishia sa rozžiarila démonickou chakrou. "Ako vidím, budeme musieť bojovať. Máš výhodu, ja démona nemám. Ale predtým, než začneme, povedz mi čo ti klan Akuma urobil?" Opýtal sa, pričom už len pozorne sledoval démona, vedel, že pokiaľ bude musieť bojovať, bude mať ťažké časy ustrážiť si dvoch nepriateľov. Nepoznal ani Threshove schopnosti, no očividne bol ten démon rovnaký ako jeho pán. Preto len ticho čakal, popričom Shiraishiu sklopil, aj keď démonická chakra v nej ešte stále prúdila. Nechcel ani začať prvý, keďže jeho sebavedomie bolo už dosť poškvrnené, na to aby si mohol dovoliť ďalšiu chybu. Dúfal, že tento boj bude lepší ako tie ostatné, že ho nebude musieť nikto zachraňovať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 20:46

Ichiro Akuma

"Nikdy jsi se neptal, proč ti dali jméno Nichiro a nikoli Ichiro?" řekl chlapec s úsměvem na tváři, chtěl v něm probudit zvědavost a pochybnosti. Když si všiml, že Nichiro očividně nechce začít souboj, jen se pousmál a lehce zvedl Shiraishiu na úroveň svého pasu, jen ladně máchl a pozoroval letící energetickou vlnu, která si to valnou rychlostí mířila přímo na Nichira, nechtěl mu prozatím ukazovat moc z jeho schopností a proto se držel spíše zpět "Je irelevantní, co mi klan udělal. Co se stalo stalo se, navíc je čas tvé smrti, je jedno, jestli se to dozvíš či nikoli, hloupý Akumo." řekl a sledoval letící energetickou vlnu. Složil sadu pečetí a vedle něj se zformovala dvojice klonů "Kage Bunshin no Jutsu!" ozvalo se poté. Všichni tři jen pobaveně sledovali celou událost "Nebudu zbytečně používat moc klonů..." pomyslel si ještě, úsměv na jeho tváři, stejně jako celkový výraz se však stále neměnil, na venek působil stejně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 21:11

Nichiro Akuma

Hneď, ako letela proti nemu vlna démonickej chakry, zem popod ním sa prepadla, čím v podstate celý zmizol, a vlna len pokračovala vo svojej ceste. Nichiro použil techniku Moguragakure no Jutsu, no to nebolo všetko, ako bol pod zemou, použil ďalšiu techniku, čo bola Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu, tou jedného klona stiahol pod zem, potom tam však už nechcel tráviť viacej času, keďže vedel že jeho nepriateľ má oveľa viacej chakry ako on, a toto mu len pomáha. Objavil sa za ním, pričom sa poobzeral po okolí, ešte stále tam bol jeden klon, a jeho démon. "Ale ja mám len jednu nevlastnú sestru." Nechcel sa tým moc vyrušovať, ale aj tak to bolo ťažké. Nechcel však ďalej útočiť. Teraz poznal jeho element, a to už bolo dosť nebezpečné. Preto len vkľude pozoroval, pričom tento súboj bral aj ako inšpiráciu, pokiaľ by sa mu podarilo vyviaznuť živému. Myšlienky mu však stále blúdili okolo vety, mohol to byť však aj niekto, kto nie je jeho rodina, len mal mať jeho pozíciu. Nechcel sa ho na to pýtať. Už teraz tam vládla vskutku zvláštna atmosféra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 21:38

Ichiro Akuma

"Stejná matka, jiný otec. Ty a Moka jste zdědili dar po matce a otci, já jsem jen prašivý kříženec, experiment, který se nepovedl." řekl Ichiro, jakmile se pokusil Nichiro zatáhnout jednoho z klonů pod zem, tak zjistil, že se nejednalo o Kage Bunshin, nicméně pouze o Bunshin no Jutsu "Má doton..." pomyslel si bleskurychle Ichiro a pousmál se, jen jeden letmý dotek jeho Shiraishiou na Nichirovu ruku a následný úsměv a odskok. Thresh, stále stojíc na tom stejném místě začal mírně točit s jeho kosou na řetězu, pravděpodobně se připravoval na nějakou techniku "Je jedno jak moc se budeš snažit Nichiro, tvoje úpíří krev ti v ničem nepomůže, zabiju tě tak jako tak ty jeden urozený hlupáku!" zakřičel opět Ichiro a jeho úsměv z tváře stále nemizel, naopak zůstával chladným až do úplného konce "Už je označen Thresh! Máš volnou ruku, ale poslední ránu nech pro mne, jeho dušičku si přece můžeš trápit jak dlouho chceš." řekl v mysli Ichiro svému démonovi a stál o několik metrů dále od Threshe, mezitím se druhý Bunshin samozřejmě vypařil, doslova zmizel, jako pouhá iluze.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 24th 2013, 22:05

Nichiro Akuma

"O koľkej rodine sa to ešte dozviem?" Poznamenal s úsmevom, no všimol si že sa ho dotkol Shiraishiou, čo znamenalo len jednu vec, a tá neznamenala nič dobré. "Pečať? To si teda moc nezabojujeme." Využil presne tú nevýhodu, ktorú Nichiro mal. Nezostávalo mu nič iné, pretože pokiaľ sa ho zhostí démon, tak by sa musel spoliehať na najväčší zázrak, ale to nechcel. Musel následovať prudký útok na Thresha, musel ho dostať mimo z boja. Nebol si istý ako to dokáže, keďže bol zo svojich súrodencov najmladší. "To sme ale veselá rodinka." Poznamenal s úsmevom, aj keď to bol ten vtip druhu poslednej záchrany, avšak mal plán. Očividne Ichiro ovládal už tretí stupeň KG, keďže si všimol útvary ktoré pokrývali jeho Shiraishiu, čo bolo dosť nebezpečné. Nichiro nemal skoro žiadnu výhodu, maximálne len to, že on ten nepodarený experiment nebol, aj to nevedle naisto. Nichiro len nenápadne švihol svojou Shiraishiou, naproti Threshovy, pričom už od začiatku nabíjal dostatok chakry na techniku Akuma Keiken. Nevedel, či to zaberie, ale keďže bol realista, bol si istý že to stačiť nebude. Bič, ktorý vytvoril bol skoro neviditeľný, aj keď si bol istý že ten démon to vycíti. Preto nečakal a skoro v rovnakom okamžiku, ako uvoľnil bič, použil Akkigami Tensō aby prišiel k démonovy bližšie. Tam sa ho z podrepu snažil prebodnúť priamo smerom do srdca, čo vlastne spôsobilo zvláštnu rotáciu biča, ktorý smeroval zo zadu, mieril presne na Threshov chrbát.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 25th 2013, 00:26

Ichiro Akuma

"Už žádnou. Všichni ostatní jsou buď mrtví a nebo si na to minimálně hrají, jako tvůj povedený otec." prohodil jen tak mezi řečí a pousmál se. Věděl, že Nichiro nemá démona a tak mu to přišlo relativně nefér aby bojoval proti dvěma najednou, pozoroval zajímavé kombo, které Nichiro očividně plánoval ve své hlavě a úsměv z jeho tváře pomalu mizel a měnil se na vážný výraz, jakmile Shiraishia prošla Threshem skrze brnění, začal se Ichiro opět mírně pousmívat Víš, měl bys vědět, že Thresh pochází z mocné rasy duchů, sic slabší než vy upíři, stále je nadrasa. Jeho unikátní brnění udržuje jeho duševní podstatu ve fyzickém stádiu, stále ho však nedokážeš jakkoli pořádně zranit." dořekl Ichiro s mírným úšklebkem, moc dobře věděl, že rána od Nichira se do pár sekund opět zregeneruje "Ovšem... pokud vím, tak ty nemáš prostupné tělo." dodal úsměvně, v tu chvíli se kosa Threshe společně i s řetězem ostře zabodla do Nichira, který však necítil jakoukoli bolest, řetěz z kosy se kolem něj obmotal a svázal ho. Bylo to zvláštní, Nichiro moc dobře vidět, že kosa je v něm doslova zapíchnuta, netekla však jakákoli krev a ani nic necítil. Ichiro se začal přibližovat k Nichirovi a pomalu ho obcházet "Pravděpodobně tě stále zajímá má nenávist vůči naší rodině, že? Komické, můj prvotní cíl byl pouze tě zabít, ale možná nebude od věci ti říct, jaká je tvá rodina ve skutečnosti předtím než zemřeš. říkal provokativně Ichiro a stále kolem Nichira obcházel "Víš, celá tahle záležitost začala už při mém narození. Ty a Moka, vy dva jste dokonalí. Jste potomci krvavé řeky a nositeli dědictví našich předků, ale já jsem byl vždy jen ten, který se nepovedl... o jehož existenci nikdo netušil a tušit ani nechtěl."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 25th 2013, 08:40

Nichiro Akuma

Nichira ten duch dostal, nemohol však vedieť že je taký unikátny. Niečo o duchoch vedel, no to čo vedel ho práve moc nepotešilo. "Ako môžeš niekoho, kto má démona z démonickej rasy nazývať nepodarok?" Zamyslel sa presne nad tou vetou. Ďalej ho zamrzel fakt s jeho otcom, pretože ďalší človek o ňom vedel. Ale bol to Nukenin, ktorý ho chcel zabiť, nemal dôvod klamať. Pozrel sa na reťaz, ktorá v ňom bola zapichnutá, pričom to vôbec nebolelo, a zároveň tým bol obmotaný, no stále nepociťoval žiadnu bolesť. Obával sa že toto môže byť aj jeho koniec, no mal jednu nádej. Duch sa dá prerezať chakrovým ostrím, čo ho síce nezabije, pretože má extremne rýchlu regeneráciu, no keďže ho kosa, zapichnutá v ňom nebolela, mohol si domyslieť že nemusí byť hmotná, táto teória však mohla byť úplne zlá, a ďalšou proti akciou ho mohol len povzbudiť. "Mimochodom, keď už všetci viete o mojom otcovi, aj Reibi, prečo sa ten zbabelec neukáže? Urobil mi viacej problémov ako hocikto iný." Tačal sa sústrediť, keďže vedel že nemôže urobiť pečať tygra on sám, mohol by to urobiť jeho démon, ktorého však nemá. Preto sa snažil uvolniť čo najviac démonickej chakry, pričom keď cítil že viacej nedokáže, len sa snažil prudkými pohybmi roztrhnúť reťaz.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 25th 2013, 12:22

Ichiro Akuma

"Tvůj otec... je hrdina, stejně jako tvá matka. To však nic nemění." řekl chladně a jen se pousmál směrem k Nichirovi, když mu Thresh oznámil, že začal uvolňovat velké množství démonické chakry "Víš, Thresh vážně není jen tak obyčejným démonem. Pravděpodobně sis správně odvodil, že tahle kosa je sice fyzická součást jeho zbroje, ale neútočí fyzicky... Thresh je duch, jeho schopnosti mu dovolují přivolávat a komunikovat s mrtvými dušemi, a v tomhle ohledu je Thresh mnohem víc, než ostatní duchové. Tahle kosa se nechytá za tvou fyzickou schránku, drží tě chyceného za tvou vlastní duši. Ale neboj, na to, aby ji z tebe vytáhnul není dostatečně silný, stále jsi potomek předků. Nicméně se z toho jen tak nedostaneš bez tvého démona, který by ti pomohl, tahle kosa se fyzicky nedá jakkoli odstranit, jakmile se ji jednou povede znehybnit cíl, tak už to tak i zůstane, Nichiro." dořekl dlouhý monolog Ichiro a ještě jednou se podíval na chlapce před sebou "Co budeš dělat dál, mladý Akumo?" zněla jeho poslední otázka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 25th 2013, 12:50

Nichiro Akuma

Ichiro trefne poznamenal jeho nevýhodu, čo bol fakt že mu chýba démon. Thresh mal obzvlášť zaujímavú schopnosť, a hneď ako bol Nichi oboznámený so schopnosťou, prestal uvoľňovať démonickú chakru. Musel šetriť. "Máš pravdu. Démon mi chýba, no je to moja chyba, mohol som si ho uloviť skôr." Pošeptal, pričom sa poobzeral naokolo. Bolo by to zaujímavejšie kebyže to je 2v2, aj keď teraz to bolo niečo ako jeden proti jednému, keďže Ichiro moc nebojoval, no Nichira dostatočne zamestnal aj jeho démon. Mal však lepšiu náladu už len kvôli tomu, že vedel že mu dušu nevysaje, aj keď nevedel čo bude jeho posledná schopnosť. "Čo budem robiť ďalej? No pravdepodobne sa modliť za zázrak, ale nezdávam sa. V podstate na zázraky aj tak neverím." Pousmial sa, následovala časť toho optimistického, aj keď nič optimistické na tom nebolo. Ichira mu v podstate prišlo ľúto, aj keď nechápal, pokiaľ to je jeho brat, ako to, že obaja jeho súrodenci sú takí silní a majú unikátnych démonov. Odpoveď mohla byť aj v tom, že démon, ktorý na Nichira čaká bude ešte lepší, no týmto sa teraz nechcel zaoberať. "Mám pocit že si vyhral, už druhý Akuma, ktorý ma porazil." Pošeptal, aj keď znel celkom smelo, bol fakt že obidvaja, aj Ichiro, aj Akira mali tretí stupeň pečate, čo nebolo všetko. V hlave sa mu vybavilo pár fleshbackov, aj keď sa dostal hneď do prítomnosti, pretože musel uvažovať čo má urobiť. Démona si neuloví, na Moku sa spoliehať nechcel. Len sa pozrel na Ichira, a čakal na jeho reakciu, ak vôbec nejakú bude mať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 25th 2013, 13:24

Ichiro Akuma

"Nikdy jsem neřekl, že to není tvoje chyba. Ostatně je to tvoje hloupost pohybovat se po okolí a přitom nemít démona, který je nejmocnější součástí členů klanu Akuma, ale to už je jedno, ne?" řekl Ichiro a zastavil se před Nichirem "Víš, co se říká Nichiro... Nevěř na zázraky, spoléhej na ně." dořekl ještě Ichiro a na jeho tváři se po dlouhé době objevil úsměv, který neoplýval pouze nenávistí a touhou po krvi Pro dnešek tě ušetřím, ani to nemůžu nazvat souboj. Přece nemůžu svého nevlastního bratříčka zabít v takovém souboji, co by si o mě potom ostatní z mých řad mysleli, že? dodal ještě Ichiro a lusknul prsty, v tu chvíli Thresh společně i s jeho kosou zmizel v démonické dimenzi "Tohle není naposled, co se vidíme, Nichiro. A v našem příštím souboji už se na zázrak nespoléhej, v příštím souboji už totiž nebudu mít slitování." dořekl Ichiro a otočil se směrem k branám Celestu "Budu pozdravovat tvého otce... nebo alespoň jeho část." dodal ještě nakonec, to už však jeho obrys pomalu mizel v branách Celestu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
avatar

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   August 25th 2013, 17:43

Nichiro Akuma

Nichiro bol zmätený zo sledu udalostí ktoré práve nastali. Nečakal že sa to tak vyvinie, no aspoň to bola motivácia chytiť si démona. Nebol si ani istý ako sa to robí, ešte tak nebojoval. Pozdrav otcovi moc ani predávať nechcel, bol to možno hrdina, ale aj tak nechápal celé vzťahy, ktoré v tomto klane vládli. Ichiro nebol očividne jeden z tých najlepších, no zároveň bol férový nepriateľ. Okrem toho mal nastavený nový cieľ, Ichiro vyzeral byť slabší ako Moka, a Shikio. Preto sa len oprášil, odložil si Shiraishiu, a pomalým krokom sa rozkráčal naspäť, smerom do Celestu. Bol to vskutku zvláštny zážitok, avšak nevyšiel tak zle, pretože síce prehral, no jednak mal motiváciu a po druhé mal ohromnú nevýhodu voči Ichirovy, nie len to že bol skúsenejší, ale už spomínaného démona. Pomaly zašlo aj slnko, a spolu s ním aj mladý Akuma.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Takerovo Dojo   

Návrat nahoru Goto down
 

Takerovo Dojo

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: Zábava-