~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 1 Summon Umibōzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 7th 2011, 22:15

First topic message reminder :

Místnost pro Summona 1


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 12:20, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : - Kaihatsu)
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master


Počet Příspěvků : 2496

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 9th 2011, 16:28

Toshi Takari

Zaberá to, pomyslel som si pričom ma to napriek predpokladom prekvapilo, momentálne som sa len tak vznášal mimo jeho dosah, bol som kedykoľvek opäť schopný aktivovať svoje piliere.. tak sme teda našli účinný spôsob ako čeliť vode, stále tu však bol Umibozu, ktorý očividne s nami ešte neskončil, ako reakciu na vytvorenie dvoch vodných drakov som hodil pohľad na tvora, ten útok bol niečím zvláštny, .. drak na mňa nemal ako dosiahnuť, takže mieril ku Kuzurimu, akoby sa snažil odvrátiť pozornosť od seba. Ten drak je tvoj! Zvolal som silno aby ma Ayame počula a obrovskou rýchlosťou presvišťala vzduchom v pätách toho vodného draka, .. momentálne bol Umibozu vo forme tej želatínovej hmoty, Kuzuri mal možnosť využiť plný potenciál tých svojich Hyotonových techník nato, aby ho rozdrvil, kým mu energia vstrebaná z mojej techniky nedovolí sa okamžite zmeniť späť. Spoza vodného draka sa ozval masívny výbuch niekoľko desiatok výbušných lístkov ktoré vybuchli tesne pred stykom z vodou ako som zamýšľal, a následne skrz neho 3 a pol metrová orlica doslova preletela, čím ho rozprášila všade v okolí... bol rad na Kuzurim, celé to teraz bolo v jeho rukách, mal dostatočný priestor zmraziť tú vec skôr, než urobí omnoho väčšie problémy, môj plán okolo raitonu očividne vyšiel, teraz trebalo toho summona dokončiť..
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 9th 2011, 17:54

Kuzuri Yuki

To snad ne... ten parchant pořád žije... předpokládal jsem, že mi můj tygr pomůže o vela víc...I když to bylo logické, když jsme mu zatim nic neudelali...Avšak nově popohnaný touhou dostat ho jednou pro vždy jsem vstal a složil k sobě ruce.Měl sem větší množství chakry než mnozí mí vrstevníci, což byla má výhoda, oproti tomu, nevýhod jsem měl plno, ale abych toho pořádně využil, musel jsem zjistit o kolik moc chakry mám víc. Bál jsem se, že mi chakra dojde a že umřu bolestivou smrtí, ale pocit velkého vyčerpání nepřicházel, ale za to si ho dosazoval můj mozek, aby mě ochránil tomu, že veškerou chakru vyčerpám.Popravdě jsem vlastně nevěděl, kolik toho ještě zvládnu, ale nově vehnaná krev do žil způsobená tím, že teď jsem měl šanci to dokončit udělala to, že jsem měl chuť jít do míst mých sil, kde jsem ještě nebyl. Stručně, mě ztuhlé ruce se spojily a já ze sebe vydal další chakru.Hyōton: Haryū Moko.Tygr byl vytvořen s jasným cílem, zmrazit Umibōzu a vyhnout se všem jeho technikám, při kterých by mohl být zničen.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 9th 2011, 18:06

Umibōzu

Želé se v sekundě změnilo zpět na vodu, jakmile šlo vidět, že Kuzuri vytvořil ledového tygra Hmm... musím uznat, podcenil jsem vás, hlavně tebe... kluku ozvalo se z vody směrem na Toshiho Očividně proti vám budu muset použít... svou nejmocnější formu dodal potichu, v tu chvíli jste mohli vidět, jak se voda začíná částečně vypařovat a nad vodou se tvoří jistý mrak z koncentrované páry, nemohli jste to cítit, protože jste tam nebyli, ale teplota v tomto oblaku páry byla nadstrandartně vysoká, zhruba něco kolem 150°C, což byla velice vysoká teplota Jokigakure no Jutsu ozvalo se, všude okolo vás se zformovala a zahalila vás pára, která vám znemožnila pozoroval okolí, tygr z ledu se už dávno rozplynul na vodu díky schopnosti Umibōzu nad vodou...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 10th 2011, 12:47

Toshi Takari

Zostal som stáť na chrbte Ayame, asi 2 metre nad Kuzurim, pričom sa vysoko nad našimi hlavami začal formovať hustý oblak z koncentrovanej pary Umibozu. Nič nevidím, ozval som sa nahlas, keď sa para rozľahla prakticky po celom okolí, a ja som nebol schopný vidieť ani Kuzuri-ho... musíme zaútočiť v tej istý okamih, príliš dlho sme váhali, ak by sme skombinovali techniky dokopy, mohla byť z Umibozu kocka ľadu, takto mal čas sa opäť previesť na vodnú formu, napriek tomu, sme schopný ho dostať z vodnej formy do tej druhej, ale ako ho prinútime aby prešiel z pary do niečoho iného ? ..

Môže útočiť odkiaľkoľvek, pomyslel som si, následne som sa zadíval hore, čím vyššie budeme, tím bude chladnejšie, para sa tam neudrží, musíme sa ale vyhnúť tomu mraku.. povedal Toshi, a Ayame to pochopila, pretože následne udrela prudko krídlami čím rozvírila vzduch okolo seba v pláne vyraziť čo najvyššie to pôjde, skôr než Umibozu zaútočí, ak by sa nám to podarilo, jeho para by mu bola nanič, v tej výške. Kuzuri.. ?! ozval sa môj hlas, pretože sme ho tu nechať len tak nemohli, to už však Ayame vyrazila vysoko do výšin, ešte však mal čas zostať alebo sa pripojiť bolo to na ňom, ja som voči pare inú obranu nemal, pokiaľ som nechcel skončiť na smrteľnej posteli. Ak by to vyšlo, mohli by sme ho pri prechode do vodnej formy zasiahnuť opätovným výbojom, a súčasne s niekoľko sekundovým rozdielom aj ľadovou technikou, avšak musel by som Kuzuriho dostať k nemu veľmi blízko aby to vyšlo, možno by to aj zabralo, šanca 50/50 .. takýto súboj nebol práve tím čo by ma nebavilo, mal som rád mocných protivníkov, veril som v to, že každá technika má svoje slabiny, a Umibozu mal svoju práve v tom, že každá jeho forma mala inú, nebolo sme preňho tí najdokonalejší súperi a mohol by nás rozdrviť v sekunde, ale dal nám príležitosť, kopu príležitostí nato, zistiť čo je vlastne zač, hoci sme to asi aj napriek tomu ešte plne nechápali.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 10th 2011, 20:42

Kuzuri Yuki

Okolí se začalo naplňovat houstnoucí mlhou a já neměl na výběr.Musel jsem se odtud dostat.Ledová obrana se rozpadla a já vyskočil do vzduchu, směrem k místu, kde právě mizel Toshi a jeho hlas.Jen tak tak jsem doskočil, abych mohl zasednout za Toshihona jeho orlici.Promiň Ayame.Řekl jsem, když se o ní opřela moje váha.Určitě to pro ni nic nebylo, ale nebylo hezké takhle na ní vyskočit. V tom už se Ayame několika rychlými máchnutími dostala vysoko nad páru, kde jsme byly mimo dosah nebezpečí.Musíme zaútočit společně.- Řekl jsem, i když to bylo jasné.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 11th 2011, 15:33

Toshi Takari

Skutočne, nato si prišiel sám, pomyslel som si nevrlo, keďže som nemal náladu na reči, len som prikývol mierne hlavou, boli sme už príliš vysoko nato, aby sa nás para akokoľvek týkala, pričom sa nám úspešne podarilo vyhnúť veľkému mraku stvoreného práve z onej pary. Nemal som tak ani strach o to či to prežije ako o to, či máme vôbec nejakú šancu Umibozu zastaviť, alebo prekonať. On to už dlho predsa len vydržať nemôže, prechod z jednej formy do druhej musí brať isté množstvo chakry, naviac ak svoje schopnosti využíva v takej rozsiahlej množine, nechce sa mi veriť, aby prežil bude si musieť isté množstvo chakry ponechať, nemá ani ustálenú formu, je to len kaluž vody, čím bude mať menej chakry tím by sa mal zmenšovať alebo niečo na ten spôsob, zamyslel som sa, pre seba... bol to veľmi nepríjemný protivník.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 11th 2011, 22:04

Umibōzu

Hmm... takže se nakonec rozhodli nahoru. Musím uznat, že rozhodně dokážou přemýšlet a promyslet si plán dopředu, minimálně ten kluk na tom orlovi, rozhodně to bude taktik a taky umí dobře spozorovat slabiny... škoda, že už ovládá Kuchiyose no Jutsu. pomyslel si Umibōzu, stále ve formě páry, v podstatě jste nemohli vědět, kde se jeho tělo nachází, protože pára, která byla jeho tělem a klasická pára vypadaly překvapivě úplně stejně, jakmile jste se dostali nahoru, tak se vůbec nic nedělo Mizuton: Jōki - Kumo Seitan (Mizuton: Styl Páry - Zrození Mraku) ozvalo se z páry, v tu chvíli začala pára stoupat směrem nahoru do nebe, díky tomu začala probíhat reakce dokud se nad vámi neutvořil mrak, ze kterého v zápětí začalo pršet.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 12th 2011, 18:44

Toshi Takari

Mizuton ?! Vedel som to... zvolal som nahlas s úsmevom a zadíval sa vysoko nad naše hlavy, kde sa začali tvoriť mraky, bolo mi jasné, že tomu čo príde ďalej sa už nevyhneme za žiadnu cenu, ... od samého začiatku, poslednú časť vety ktorú som zvolal pre Umibōzu, som si len pošeptal. To je zlé, doposiaľ som šetril svoju chakru, avšak je to príliš silný protivník, aj keby sa mi ho podarilo dostať späť do vodného a následne do toho ďalšieho skupenstva, skôr či neskôr padnem od vyčerpania... zadíval som sa na Kuzuriho, ... rovnako ako on. Kuzuri už z môjho pohľadu mal očividne dosť a techniky jeho Kekkei-Genkai sa na ňom nepekne začínali podpisovať.

Prudko oteplil studený vzduch, to je ten dôvod ?? Zadíval som sa na mraky, pričom som pozrel na Kuzuriho už opäť, ak by bol schopný vytvoriť ešte tak niekoľkých drakov Hyotonu, mali by sme vyhrané, problém však je... že už teraz máme dosť, ak by som ho donútil vyslať do tých mračien čo i len jedného, ... následné prudké ochladenie, by možno jeho techniku opätovne vyradilo, a zložilo aj Umibozu, ... zmenilo sa to už len na súboj výdrže ? Genin sa s týmto tvorom rovnať nemôže, máme všetko čo by mohlo zabrať, problém je.. že naše schránky sú príliš malé....

Tak čo ? ozval som sa na Kuzuri-ho, akonáhle na moju tvár a veľké pierka mojej orlice, nepadli prvé kvapky dažďa.. máme dosť.. alebo pokračujeme ? ... ťahajúc to do extrémov spýtal som sa ho diplomaticky s poslednou vsuvkou vo vete, ja som pokračovať mohol, lenže bez Hyotonu v jeho žilách, by sa so mnou Umibozu len škaredo zahrával.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 12th 2011, 19:50

Kuzuri Yuki

Promiň...Byla moje první reakce na to, že jsem Toshiho do toho vůbec zatáhl.Musim zesílit, nečekal jsem, že si ani neškrtnu.Chakru už mám na bodu mrazu a to jsem tu nic nepředvedl.Příště si snad schytám lepšího protivníka.Smutně jsem sklopil pohled a naznačil tak, že to vzdávám.Tohle sice nebyl můj styl, ale nezodpovědným chováním bych dále mohl poranit nejen sebe, ale I Toshiho s Ayame.Seš drsnej bojovník a díky, že jsem se na tebe mohl spolehnout, ale z tohodle není cesta ven, kdy bych tu neskapal....Prosim,lěť.A v tom dal Toshi pokyn Ayame aby letěla, a my zmizeli na kilometry daleko od Umibōzu.Já se vrátim... Pronesl jsem se zaťatou pěstí a hleděl vstříc obzoru.
Mimochodem, bejt takhle ve vzduchu je úžasnej pocit. Pronesl jsem směrem k Toshimu.Avšak po několika vteřínách jsem dostal slušnou závrať.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 12th 2011, 20:57

Toshi Takari

Počula si ? Sme len sprievod Ayame... , takže pre tentokrát... leť, potľapkal ju po hlave, pričom sa len uškrnul, a orlica následne len s prikývnutím poslúchla čo som jej povedal. Chakra na bode mrazu ? To znie vážne absurdne u niekoho, okolo koho sa mení všetko na cencúle, zasmial som sa, a už sme sa následne dostali za mračná, Umibozu ostal opäť nepolapený a slobodný, hoci som veril, že tomu tak už dlho nebude. Nepotrvá to dlho, a vráti sa ... zadíval som sa na chrbát Kuzuri-ho, jeho element Hyoton bol tak či onak mocnou zbraňou, ktorú sa potreboval len naučiť lepšie využívať, o tom som vedel z istej časti svoje aj ja.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 EmptyDecember 14th 2011, 17:30

Umibōzu

Správně... shinobi musí sám poznat, kdy je čas ústupu i přes to, že ho to něco bude stát, velice dobře. Už jen počkat, až se vrátíš... silnější, chytřejší a hlavně připravenější, náš následující souboj bude rozhodně zajímavější, Kuzuri Yuki... pomyslel si Umibōzu, ve chvíli se pára v okolí pobřeží začala měnit zpět na vodu, která dopadla na mořskou hladinu, ještě naposled se na vodě zformovalo tělo Umibōzu v jeho vodní podobě, po několika sekundách však šlo vidět, jak se masa vody otáčí směrem k oceánu a pomalu mizí do vody, vrací se zpět tam, odkud byl vyrušen a už pouze čeká na den, kdy se ten chlapec, ten shinobi vrátí zpět, aby získal to, co považuje právoplatně za své...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

1 Summon Umibōzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» |1| Summon Umibōzu
» |F| Summon Žab
» R Summon Lva
» U Summon Psa
» |C| Summon Ama

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-