~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 U Summon Psa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 4th 2011, 19:03

Místnost pro Summona U


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 12:19, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : -)
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 4th 2011, 19:07

Hiroshi Okinawa

Vyšel jsem po cestě, avšak tušil jsem, že brzy sejdu, jelikož jsem musel jít podle mapy, kterou jsem si sehnal. Už shánění té blbé mapy bylo docela těžké, takže jsem měl neblahé tušení, že dál to nebude o nic lehčí. Pravdou bylo, že jsem občas pomocníka prostě potřeboval a to, že mi byli ochotní prodat mapku k místu, kde se nachází ninja psi mi celkem hrálo do karet. Po náročném tréningu, který jsem absolvoval v poslední dnech, jsem se tedy vydal hledat to místo...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 6th 2011, 18:20

GM

Po několika minutách, co jsi sešel z lesní cesty si uslyšel jasný zvuk, byly to štěkající psy, i když byl zvuk mírně slabší, protože očividně měl určitou zábranu. Po několika minutách, při kterých jsi šel za tímto zvukem jsi před sebou uviděl horu, respektive skálu. V této skále byl nespočet děr, respektive vchodů do různých jeskyní. Onen štěkot se ozýval právě z jedné z těchto jeskyň, problém je v tom, že kvůli ozvěně si ani zdaleka nemohl přesně určit, která z jeskyň je správná...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 7th 2011, 16:05

Hiroshi Okinawa

No, zdá se, že je to takto schválně. Mám si vybrat jednu z x vchodů. Nemůžu vybírat podle zvuku, protože tu funguje rozptyl. Možná, že je to nějaký druh zkoušky, nebo tak něco, každopádně... nemůžu použít všechny své smysly najednou, musím se soustředit pouze na ty, co zbyly.

Nevidím, protože jsou uvnitř jeskyní. Neslyším, protože je tu obrovský rozptyl. Musím se soustředit na vlastní čich, to je jediná možnost, který zbývá a je rozumná.


Vydal jsem se obhlédnout jeskyně, soustředil jsem se hlavně na čich, protože jsem tušil, že psi budou vydávat nějaký specifický pach...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 13th 2011, 22:09

GM

Postupně si prozkoumával všechny jeskyně, které si viděl. Bylo jich opravdu dost, když si však byl zhruba u čtvrté jeskyně, tak si ucítil něco zvláštního, bylo to jako pečené maso, nebo něco podobného, což v tobě na jednu stranu způsobilo pocit hladu, ale na druhou ti doplo, že to nejspíš bude mít co dělat s jídlem pro psa, krom toho po několika krocích tou jeskyní si uslyšel celkem dost silné a hlasité štěkání z jeskyně před tebou, sice to mohla být i iluze, ale stále silnější vůně tě vedla dál do jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 21st 2011, 14:24

Hiroshi Okinawa

Hledal jsem psy, bylo jedno, kde se nachází. Šel jsem opatrně dovnitř prozkoumat, co se tam děje. Byl jsem ostražitý proti jakýmkoliv mechanismům nebo dokonce strážím, i když jsem tušil, že psi s jejich čichem dokážou mnohonásobně rychleji než já odhadnout přítomnost toho druhého.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 22nd 2011, 12:59

GM

Po několika minutách si dorazil do hluboké chodby, byla tam zima, což pouze utvrdilo tvojí myšlenku, že to určitě bude pěkně hluboko, před sebou si uviděl obrovské kamenné dveře, na kterých byl znak obrovské psí tlapy. Bylo ti jasné, že toto je to místo, kam máš jít a to psí vytí tě sem mělo dovést. Rozhodným pohybem si otevřel mohutné kamenné dveře, které byly ještě těžší, než se prvně zdálo z jejich vzhledu, obešel si stěnu a zjevil si se v obrovské místnosti tvaru obdélníku s vysokým stropem. Před tebou bylo něco jako dlouhá roleta, za ní si viděla na polštáři obrys obrovského psa Kdopak ruší můj spánek? optal se pes.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 23rd 2011, 16:35

Hiroshi Okinawa

Dokázal jsem to, přeci jenom jsem našel to, co jsem hledal. V duchu jsem poděkoval své mapě, která mi celkově dost pomohla toto místo najít. Kamené dveře celkově naháněly hrůzu, takže muselo být jasné, že tu nezvané hosty nemají rády, na druhou stranu museli čekat, že někdo příjde, jinak by se zajistili lépe.

Lhát nemá nejspíš cenu, většina stvoření zde budou daleko starší než kdokoliv koho znám. Nehledě na to, že jsem na jejich půdě, kde mohou platit úplně jiné zákony než na povrchu...

Hiroshi Okinawa...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 23rd 2011, 19:19

GM

Jaký to odvážný člověk, dovolí si dokonce i promluvit ke mne. Ale dobrá, nikdo, kdo má strach by i tak nemohl projít mým testem... ozvalo se opět spoza oné rolety, či spíše závěsu, ve chvíli se začal tento závěs zvedat směrem ke stropu a před tebou spočinul obrovský pes, jeho velikost tě přímo ochromila a zároveň tě i vyděsila, to, co pro tebe však byl ještě větší šok nebyl tolik pes jako takový, jakožto spíše jeho tělo, měl totiž tři hlavy, přičemž každá z nich měla jiný pohled.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 23rd 2011, 19:28

Hiroshi

Když se přede mnou objevil ten obrovský pes, byl jsem v absolutním šoku. Nečekal jsem nic tak velkého, ale tohle bylo doslova gigantické. Už ten první pes byl dost absurdní a teď tohle. Při pohledu na něj jsem jednou nohou instinktivně ustoupil dozadu.

Mluvil o zkoušce... snad nečeká, že budu bojovat s takovým to obřím kolosem. Navíc jsou tu celkem stísněné prostory, moje manipulace by byla omezená. Nehledě na to, že jsem bojovat nechtěl...

Jakým testem? Zamumlal jsem si spíš pod fousy doufajíc, že na mě nepošle tento přerostlý hrad.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 25th 2011, 01:39

GM

To je přece jednoduché, každý z mých bratrů- nedořekl pes do konce a poukázal na své ostatní dvě hlavy Ti zadá jeden úkol, který budeš muset splnit. Takzvaný test, to, jestli projdeš je pouze na tobě, ale pamatuj, že tento test není pro každého. Tak jako tak, celkem budou testy tři, jak ti jistě už došlo, a rozhodně to nebude vůbec nic jednoduchého, pokud chceš, tak máš poslední šanci si to rozmyslet, člověče... dodala ještě další hlava a mírně se zakřenila, přičemž ji z huby vyjelo několik proudů slin...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 25th 2011, 09:00

Hiroshi Okinawa

Tři testy velkých bratrů. Jak nenápadně ironické - jedno tělo mi vymyslí tři různé úkoly. Tady ve skalách to může být trochu těžší, avšak furt by se tu nemělo nacházet nic nesplnitelného. Pokud budu nohama furt na zemi, budu moc plnit ty jejich "úkoly".

Škoda je, že já nejsem každý.... Jdu do toho. Utrousil jsem směrem k obecenstvu. Dost mě mátlo zdejší prostředí, přeci jenom jsem byl v jeskyni s obřími psy.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 25th 2011, 17:47

GM

Jistě, toto mě v podstatě ani nepřekvapuje. Ten, kdo by nebyl odhodlaný pro to, co chce... by se sem vlastně asi ani nedostal živý... řekla jedna z hlav a mírně se opět zakřenila, společně s tím na tebe opět vykouklo několik bílých a velice nepříjemně ostrých zubů Takže, nejdříve můj bratr napravo ozvala se prostřední hlava, ihned poté se podívala pravá hlava směrem k tobě Můj úkol je jednoduchý, nejednoduší ze všech, avšak i přes to si dávej velký pozor, protože ten, jež nedává zřetel na má slova na to může velice nepříjemně doplatit. dokončila hlava, potom se zhluboka nadechla a začala mluvit "Čtyřnohé, dvou- i trojnohé to pobývá na zemi, má to však pouze jeden hlas; jako jediný ze všech tvorů, kteří se pohybují po zemi, ve vzduchu či ve vodě, to mění držení těla. Když však kráčí po všech čtyřech končetinách, je jeho rychlost nejmenší." dořekla hlava, poté se podívala a dodala pouze Co to je?
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 25th 2011, 18:36

Hiroshi Okinawa

Člověk! Vypálil jsem bez rozmyšlení....

Tahle hádanka nepochybně popisuje lidský život. Ať se na to dívám sebejinak, neexistuje jiná alternativa. Jedině lidský život je plný tolika paradoxů - když by měl člověk být nejrychlejší, tedy na čtyřech nohách, je jeho věk velmi malý a jeho pohyblivost minimální. Nejrychlejší je ironicky když chodí po dvou. Třetí noha pak znamená konečnou v podobě staříkovi hole. Není pochyb.

Pak jsem se ale zasekl, protože jsem přeci jenom mohl hned na začátku lehce chybovat tím, že jsem nepromyslel svojí odpověď. Co když jsem přeci jenom přešlápl?
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 25th 2011, 18:48

GM

První zkouškou si prošel, dobrá tedy. řekla hlava, která ti zadala onu hádanku, poté se na tebe podívala opět prostřední a promluvila Následuje můj bratr... nalevo. řekla a pokynula levé hlavě, ta se nadechla, stejně jako předtím druhá hlava a začala z plných plic mluvit Zkouška mého bratra byla o inteligenci, mě zajímá... proč sis vybral právě nás a též mi řekni, jak se hodláš o psy starat? dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 25th 2011, 18:56

Hiroshi Okinawa

Lhát by nemělo cenu. Psi by podle čichu poznali pach mého potu a snadno by odhadli, že lžu. Jednoduchá pravda, by jim mohla stačit.

Čtyřnozí tvorové jsou už od pradávna pomocníky lidí. Nevidím sebemenší důvod v tom nepokračovat. Zadívám se na jednu ze hlav, ve které se snažím rozpoznat obrys jeho černé duhovky. Nemělo to žádný účel, avšak já to tak často dělával. Vaše schopnosti, které jsou daleko za hranicemi lidského vnímání, jsou pro mě výhodné. Též si velice cením vaší inteligence a věrnosti. Pak se podívám směrem ke stařešinovi. O psy bych se staral jak bych nejlépe mohl, víc vám slíbit nemohu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 26th 2011, 19:24

GM

Dobrá tedy, z tvého hlasu i pachu lze velice jednoduše poznat, že říkáš pravdu a nebo seš minimálně velice schopný v lhaní, tak jako tak. Třetí zkouška je ta nejtěžší, pokud se ti však povede ji splnit, tak budeš obdarován tím největším pokladem zde, svitkem Kuchiyose Psů. dokončila třetí hlava, poté se pousmála a vycenila na tebe své sněhové bílé zuby, už teď ti došlo, že to bude souboj s třetí hlavou, avšak pouze s onou třetí hlavou, poté se stalo něco, co si opravdu nečekal. Ten pes se rozdělil na tři rozdílené, každá hlava měla aktuálně své vlastní tělo.

Pozn.: Asi tak nějak, jako ten pes Peina.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 26th 2011, 20:28

Hiroshi Okinawa

Ups... Vyhrkl jsem.

Zdá se, že nakonec nebudu bojovat s celým gigantem, ale pouze s jeho jednou třetinou! Jaká ohromná výhoda! Takhle šťastný jsem snad nikdy nebyl. CO TO MÁ SAKRA BÝT!

Nečekal jsem, pod jsem sem hodil dvě kouřové bomby, v nichž jsem zmizel. Věděl jsem, že psi se orientují podle čichu, takže jsem potřeboval nějak zamaskovat svůj tělesný pach. Z dosahu kouřové bomby jsem se dostal dál, kde jsem se snažil potřít bahnem na nejdůležitější bodech, kde se koncentruje můj pach. Pak jsem už jenom s kunaií v ruce čekal, jakým způsobem mě napadne.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 27th 2011, 10:46

Raitsume

Ale copak? Pamatuj chlapče, že pokud chceš bojovat se psem, tak musíš prokázat i odvahu, to, že dokážeš logicky přemýšlet a dokážeš taktizovat si již ukázal, teď přichází na řadu čistý souboj, nic víc. Prostě zkouška síly, opravdu v tom nic víc nehledej... řekl pes a pousmál se, v jednu chvíli máchnul tlapou, v jeho drápech proudila blesková chakra, takže ihned po máchnutí se utvořilo v podstatě něco jako bleskové provazce směřující směrem k tobě.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyOctober 27th 2011, 11:50

Hiroshi Okinawa

Předpokládat, že jeho přírodní talent zahrnuje jenom raiton by bylo krátkozraké. Tahle technika však umožňuje každému s lepšími fyzickými vlastnostmi jistou cestu uniku.

Vzhledem k blížícím se provazcům, jsem určil mezeru mezi jednotlivými provazci, následně jsem jednoduchým ninja pohybem proskočil mezerou.(Matrix powa, ale pro cvičené ninji snad nic neobvyklého) . Po té, co jsem dopadl na zem, jsem se rozeběhl ke gigantickému psovi. Měl jsem takové tušení, že bude méně obratnější než já, takže jsem odskočil a zaútočil z pravé strany, abych se vyhnul jeho tlamě.


Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyNovember 4th 2011, 20:48

Raitsume

Očividně si hodně dopředu plánuješ, jak na to tak koukám, že? optal jsem se usměvavě, jednou tlapou jsem dupnul do země, v tu chvíli se začala země mírně třepit až praskat a ty si mohl mírně ztratit rovnováhu, v tu chvíli se pes opět rozeběhl proti tobě s úmyslem tě kousnout (předtím se zastavil). Ještě předtím si však mohl vidět, jak se na špičce jeho ocasu tvoří něco jako blesková koule, která se neustále nabíjí a zvětšuje, očividně si na tebe chystá velice nepříjemnou techniku. Rozhodně to nevypadá, že pokud tě zasáhne, tak budeš ještě něčeho dalšího schopen, takže být tebou se tomu cíleně vyhnu, pokud to bude samozřejmě možné.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyNovember 8th 2011, 23:03

Hiroshi Okinawa

Odhadl to? Blbost! Vypadá to, že dokáže koncentrovat chakru a zároveň se pohybovat, což je dost nepříjemný! Musím ho rozhýbat ještě víc....

Uskočil jsem do pravé strany, kde se zem tolik nehoupala. Blížil se docela dost rychle, ale skládání pečetí byla moje kladná stránka. Ve chvilce jsem byl hotový, jeho oči mohli postřehnout jenom posledních pár mávnutí rukou.

Katon: Housenka no jutsu! Vypálil jsem na něj houf ohnivých střel, který jsem schválně umisťoval tak, aby jejich rozptyl byl co největší vzhledem k rozměrům oponenta. Každopádně jsem neměl ještě vymyšlený další plán.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa EmptyNovember 8th 2011, 23:14

GM

Pes jasným pohybem jako kdyby kopnul do země a tím před sebou utvořil větší kamennou desku, která ho před technikou ubránila, začínal však pociťovat jasný úbytek chakry, protože povětšinou používal samé vysokorankové techniky, což nebylo vůbec dobré. Aktuálně si už nemohl dovolit víc než tři A-rank jutsu a to ještě z větším-menším štěstím. Pes ve chvíli začal skládat pečetě, očividně to z rychlosti co neměl v těle pobral do rychlosti tvoření jeho pečetí. Po několika řadách pečetí se konečně dotvořila blesková koule na jeho ocasu a jasně vyrazila oproti Hiroshimu.

Pozn.: Konečně sis změnil profilovku, pěkné.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




U Summon Psa Empty
PříspěvekPředmět: Re: U Summon Psa   U Summon Psa Empty

Návrat nahoru Goto down
 

U Summon Psa

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» |C| Summon Ama
» 1 Summon Umibōzu
» |R| Summon Lva
» |F| Summon Žab
» R Summon Lva

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-