~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Aréna [Recepce]

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyJanuary 20th 2011, 16:28

ARÉNA [RECEPCE]

Recepce je jedna z čásmála částí Arény, kde se nebojuje. Tato místnost se v podstatě využívá pouze k informování Shinobi o tom, jak aréna funguje. Též se zde můžete dozvědět, proti komu budete bojovat, ale hlavně se zde můžete zaregistrovat do vámi vybraného typu boje, například 2 vs 2. V recepci si též vaše postavy vyzvedávají odměny, tak pozor na to!

- Pokud chcete napsat příspěvek o tom, že si chcete zaregistrovat s někým nějáký souboj, tak musíte nejdříve SEM


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 23:55, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyJanuary 20th 2011, 16:37

Toshio Aburame

,, No tak Toshi nespi dnes to ešte stihneme."
prehovoril Toshio keď vošli do veľke obrovskej haly.,, Konečne vojdeme do toho veľkého út... ehm myslím do arény." opravil sa Toshio a prišiel k recepčnému.,, Dobrý večer." ozval sa Toshio.,, Chceli by sme si podať prihlášku do súboja Shinobi proti Shinobi. Ale dvaja versus dvaja ak by to bolo možné." nadýchol sa a pokračoval.,, Ja som Toshio a tuto je Toshi." dopovedal.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyJanuary 23rd 2011, 20:47

Kenta Akuma

Jun´ichi ... kde sme sa to dostali ?!!! zahučal som naň keď sme stáli pred recepciou ale keď sme tu ... tak to aspoň skúsime .. pozrel som sa na Shitchi a povolal ju späť do jej sveta ešte príde tvoj čas Shitchi ... za chvíľku ... chceli by sme sa prihlásiť do ... arény ? spýtal sa trocha bojazlivo ... Kenta Akuma a Jun´ichi Nemuro ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyJanuary 23rd 2011, 21:10

Toshio Aburame

,, A som opäť tu." pousmial sa Toshio keď sa opäť ocitol v tej známej miestnosti recepcie.,, Tak konečne si to zopakujeme. Ide nám predsa o slávu." zasmial sa a prišiel k pultu.,, Dobrý chcel by som registrovať seba, Toshia Aburameho, a Toshiho Takari ná súboj shinobi dvojíc." dodal úplne vážne. a čakal na reakcie alebo pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyFebruary 19th 2011, 17:00

Toshio Aburame

,, Tak som tu." zazíval Toshio po dlhom spánku ktorý musel absolvovať aby bol opäť v pohode.,, Už len jeden súboj a pôjdem domov. Potrebujem len vedieť či som skutočne tak neužitočný alebo to je len zhoda náhod." premýšľal Toshio až prišiel k stolu pre registrácie.,, Dobrý." pozdravil Toshio.,, Chcel by som Vás požiadať o registráciu na súboj. Jeden proti jednému." vysvetlil Toshio.,, Moje meno je Toshio Aburame, ďakujem." doplnil a pre istotu aj poďakoval.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyFebruary 20th 2011, 15:30

Chrome Dokuro

Prišla som na recepciu a poobzerala som sa naokolo. Etoo.. Takže ehm.. chcem sa registrovať na súboj ja vs banditi, aspoň taký dvaja aby som sa tam moc nenudila. Zahundrala som na recepcii a čakala ako na to zareagujú.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMarch 14th 2011, 21:43

Toshi Takari

Vošiel som na recepciu arény Nagatashi už po nie prví raz, tak som vedel čo a jak. Došiel som k recepčnej v momente ked som bol na rade, a pousmial som sa, Toshi Takari, Svetlá Ríša, predstavil som sa.. chcem sa zúčastniť boja v aréne proti niekoľkým banditom..chcem niečo vyskúšať, dodal som len pre informovanosť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyApril 3rd 2011, 07:10

Toshi Takari

Po chvíľke som dorazil na recepciu bolo skoro ráno, nikto tu ešte nebol, dokonca som pochyboval že tu nájdem čo len to dievča, ktoré mi naposledy vybavilo v aréne dosť zaujímavý súboj. Nateraz som mal v pláne, vyskúšať si svoju dalšiu techniku na nových nepriateľoch, kedže som ju už dlho neotestoval, tentokrát som sa rozhodol však počet protivníkov navýšiť dosť rapídne, o dalších 10 ľudí. Nateraz som nechcel vyzvať na boj žiadneho shinobi, pretože som netušil kedy ma Snow zavolá na misiu, okrem toho, boj voči banditom nech už v akomkoľvek počte predstavoval menšie riziko, kedže nedokázali využívať čakru, boli to len zločinci, zlodeji, vrahovia a násilníci s ktorými nikto nemal zľutovanie.
Dobrý...deň, Toshi Takari, chcel by som sa zúčastniť súboja v aréne, 1 proti 30 banditom tuto v meste, podotkol som a čakal kým sa vybavia potrebné veci, nakoľko som bol stále začiatočník, neunikol mi prekvapený výraz na jej tvári. Arigato.. poďakoval som ked bolo všetko hotové, a ja som sa pobral ešte poriadne najesť, pred súbojom ktorý ma čakal za necelé 2 hodiny.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyApril 3rd 2011, 12:34

Toshi Takari

Dokráčal som na recepciu mesta, práve do miestnosti kde som už dnes bol, asi o niekoľko hodín potom ako som si zdriemol a oddýchol príjemným relaxom a to tak že som pozoroval súboje v aréne. Celkom som ich videl hneď niekoľko, a každý z nich bol viac ako zaujímavý. A zároveň bola pravda aj to , že som mal byť na pol ceste domov, avšak, to čo povedal Jonin bola pravda, už by to chtělo něco jinýho než Bandity, tyhle budižkničemu ti nikdy neudělají moc práce nejaká prestíž a podobné veci mi boli ukradnuté, pravda bola taká , že som len stagnoval, bolo načase posunúť sa dopredu. Som tu zase, prosím...chcem nastúpiť ešte dnes, 1 proti 1 , shinobi proti shinobi, dodal som a čakal.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyApril 3rd 2011, 12:46

Mifune

Yare Yare, a seš tady zase... už od tvého druhého souboje tě pozoruju. Naši arénu navštěvuješ celkem často, brzy... nejspíše po tomto souboji se dostaneš možná i na další úroveň, ale o tom více ve věži... pojď za mnou, něco ti chci říct...

Pozn.: Klik
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyApril 3rd 2011, 13:22

Kensei

Když Tsuki taky spadla , tak jsme se oba začali smát a pomyslel jsem si , že jsem našel někoho , kdo mi možná začne rozumět . Celou cestu jsem ji pozoroval a když jsme přišli do města , tak jsme hledali arenu , kterou jsme našli skoro hned . Došli jsme do recepce a Tsuki nás objednala a už jsme chvíly čekali , než si náš zavolají . Po chvíly nás zavolali a mi jsme Tsuki vešli do arený .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyApril 3rd 2011, 15:32

Kuzuri

Vešel jsem pomalým rozvážným krokem do recepce a rozhlédl se.Tady jsem ještě nebyl což?...Přitom mi to tu připadalo známé..Přišel jsem k pultíku,kde stál nejspíše ten,u koho jsem se měl oznámit.Dobrý den...Jsem Kuzuri Yuki a rád bych se tu utkal proti nějakému shinobi,zdali je to tedy možné. A pak jsem se jen mile usmál na tu osobu předemnou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMay 8th 2011, 11:48

Kagura Uchiha

Prišla som na recepciu v aréne na ostrove Nagashi, bola som celkom zvedavá ako to tu vyzerá a v ústach som stále mala sušené mäso, v podstate ako vždy. Obzerala som sa naokolo až kým som nepodišla k recepčnému a milo som sa na neho usmiala. Mohla by som sa registrovať? na súboj jeden na jedného proti nejakému shinobi. Povedala som neisto a vystrúhala som taký zaujatý výraz.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMay 18th 2011, 15:07

Kaihatsu Hinotama

Došel jsem na recepci zahalený v mém bílém plášti.Už jsem tady jednou byl,když probáhal event a tak mě nic nepřekvapilo.Lehkým krokem jsem došel k recepčnímu a zadíval se mu do očí.Potřeboval bych se zaregistrovat...Omlčel jsem se a nasai lnezaujatý výraz ,který měl vypadat jako že se zamýšlím,ale už jsem měl jasno.Chci pobouchat nějaké bandity,jestli je to možné.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMay 18th 2011, 15:08

Toshi Takari

Došiel som spolu s Natsuki na recepciu kde sme sa hodlali zapísať na spoločný súboj. Pozrel som sa na dievča, ktoré som už celkom dobre poznal a pozdravil som ju, Sate.. chceme sa prihlásiť do arény, 2 proti 3 usmial som sa a čakal až to pre nás vybaví.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMay 19th 2011, 14:21

Kaihatsu Hinotama

Vylezl jsem ven z arény,po mém jednoduchém boji a rozmýšlel si,co bude dál robyt.Chvíli seděl na recepci,ale nakonec se odhodlal a přešel k pultíku..Kaihatsu Hinotama...1 vs. 1 NPC prosím..-řekl jsem tiše a čekal co se bude dít.Na dobu čekání jsem si rači šel pročítat nějaké knížky,co byly vedle pohovky na stolku v recepci položené.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMay 24th 2011, 16:21

Shikon Inuzuka
Shikon spolu so Shiromarom strávili nepekný čas na lodi, ktorá mala namierené do mesta Nagashi. Shikon ani tam moc nevedel, prečo tu chcel ísť, no bol si istý že si musí overiť svoje znalosti z boja ako takého, pretože teóriu ovládal, no prax, na tu sa práve chystal. Keď už vošiel do mesta Nagashi, len sa porozhliadol, pričom ho Shiromaru slušne následoval. Dostali sa až do samotného stredu mesta, arény. Presne tam chceli ísť. Shikon sa avšak zatváril veľmi zvláštne, pretože tu cítil mnoho pachov, avšak Shiromaru ho len packou popohnal, aby už išli dnu. Tam na recepcii zastal, porozhliadol sa a pričom podišiel bližšie.
"Prosím... súboj 1vs1NPC" pošeptal, pričom začal rozmýšľať čo to bude zač. Bol pripravený na všetko, teda takmer na všetko.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMay 31st 2011, 19:08

Toshi Takari

Dorazili sme všetci traja na zápis. Shiki-ch... teda Okori, zasmial som sa rozpačito, Hiroshi Okinawa a Toshi Takari, nadiktoval som naše mená a zvolil som typ súboja ktorý sme si spoločne určili, následne sme šli pomaly do arény pripraviť sa na zápas.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] EmptyMarch 19th 2012, 21:58

Aréna [Recepce] ToArchive
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Aréna [Recepce] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna [Recepce]   Aréna [Recepce] Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Aréna [Recepce]

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Aréna Nagashi
» Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)
» Aréna [Tréninkové Prostory]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-