~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Jigoku Kuchiyose

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 10th 2013, 12:13


Jigoku Kuchiyose


ingame
Takže, vzhledem k faktu, že se mi do rukou dostal (při mém prohledávání wikipedie) vskutku velice zvláštní seznam japonských nadpřirozených kreatur, napadla mě taková možnost, jak mírně osvěžit hru a dodat do ní něco nového. Jedná se o tzv. Jigoku Kuchiyose, co to je? Jigoku Kuchiyose je zapomenutá odrůda klasického Kuchiyose, rozdíl je v tom, že toto Kuchiyose je určené pro svolávání jiné úrovně summonů než klasické svolání. Příkladem takového svolání jsou například Tengu, Enenra, Shinkirō, atp. Co to znamená pro vás? Zajímavější verzi svolání se zajímavější příběhem a samozřejmě - schopnostmi. Nicméně, vzhledem k faktu, že toto Kuchiyose je tak mocné je i obtížnější na odchycení, a to nejen ve smyslu úrovně daného monstra, ale též způsobu, jak se k němu dostat. V Narutovi jsme již měli možnost vidět několikrát určité Kuchiyose, které se vymykalo normálním summonům jako například již zmíněné kuchiyose Shinkirō, či popřípadě Umibōzu a podobně. Já se vás ptám, jaký je váš názor?
Noctis Lucis Caelum10. února 2013

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 10th 2013, 12:22

WOAAAH! Ano, chceme, bereme! Nápad se mi hodně líbí, sic nejspíše stávající držitelé nějakého Kuchiyose no Jutsu nebudou mít nárok na toto, ale i tak to beru! Znám alespoň část japonských mytologických stvoření a co jsem zatím četla, tak mě oslovil jak například vzhled kreatur, tak legenda či příběh s tím daným "démonem" spojený, takže rozhodně nejsem a ani nemůžu být proti! Ačkoli jsem velice zvědavá na to, jak zakomponuješ mýtické potvory do naší doby, ale o to víc mám zájem, takže jsem pro ^^
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 10th 2013, 13:29

JOPA! Mne sa to takisto dosť páči. Zaujíma ma, či budú môcť majitelia klasického Kuchiyose mať zároveň aj toto Jigoku Kuchiyose a potom jak to bude ďalej, pretože už teraz máme niekoľko foriem ako normálny, unikátny, elitný a legendárny summon pact, či to nejako ovplyvní tieto skupinky.

P.S. Keiko je už nažhavená pozerám... (n_n)
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 10th 2013, 14:44

To je pěkné! ^^
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 15th 2013, 21:22

Tatáž otázka, co měl Marw.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 15th 2013, 21:22

Nuže, vzhledem k moci, které Jigoku Kuchiyose bude svému nositeli přinášet a navíc k tomu, že bude mít velice specifické rozřazení a možnosti schopností nevím, jestli mám povolit jejich možnost k normálním summonům, to je jakýsi spec. statut. Pokud mi k tomu dáte dobrý důvod, popřemýšlím o tom.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 16th 2013, 23:40

Nuže, jak jsem tak postřehl, tak tato anketa byla jednohlasně odhlasována pro ano (how suprising xD). Jigoku Kuchiyose je něco, co mi zabere udělat tak hodinu, možná i méně, protože na tom není nic složitého. Ptám se vás ale, jste spíše pro a nebo proti, aby tihle summoni mohli být přidáni i ke klasickým (a to bez myšlení na vlastní dobro xD).
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 17th 2013, 05:04

Já jsem tak či tak pro ^^ Beztak nejspíše nebudu moci mít žádné Jigoku, když jsem akorát dočetla chat, kde jsi psal, že Jigoku budou místo čísel, takže myslet na vlastní dobro ani nepůjde ( sic mě to solidně štve >.> Mám ráda japonské příšerky a chtěla jsem jednu do party ). Jde o to, že už samotná cesta, způsob získání a všechno okolo bude o hodně těžší než u normálních summonů, takže bych to přidala k těm obyčejným z toho důvodu, že si to potencionální svolávač bude muset pořádně zasloužit. Co bych ale možná zavedla je to, že by se to muselo chodit sólo, aby si nějaký slabý char nabral skupinku nadupaných shinobi, a potom získal summona lusknutím prstu, to by mi přišlo mírně nefér. I když je fakt, že i já a Tsu jsme si na čísla někoho vzaly, takže rozhodnutí nechám na Takem, nechci být přeci za svini ;D
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 17th 2013, 10:40

Teraz si nie som istí, čo sa myslí pod slovom klasický summon ale jigoku mi teda aspoň z opisu toho čo viem jak klasický summoni neprišli. Ich lov má byť omnoho náročnejší a to by som sa nebránil keby prebiehal ako poniektoré misie, skrátka na časti ako príbeh - bolo by to minimálne zaujímavejšie ale teraz nevravím, že by to tak malo byť u každého. A to čo si navrhla Keiko, tak mne sa to nepáči. Vynímajúc to, že sa Doki i Kyūkei lovili v skupinkách a tak.. hráč by mal mať právo si zobrať nejakú pomoc a to už len z toho silového dôvodu oproti klasickým summonom. Okrem iného mnoho summonov sa dá nastaviť aj tak aby napríklad vo väčšom alebo menšom počte skrátka nešli uloviť - či už pre to, že to sám jeden shinobi nemôže dokázať alebo že veľa shinobi zas púta prílišnú pozornosť. Každému sa dá vymyslieť kopa absurdných a zaujímavých pravidiel pri love, ktoré zas len oživia postovanie ako to robí prítomnosť viacerých hráčov v miestnosti. Naviac myslím, že či už vo väčšom alebo menšom počte summona na NCH dostane každý až skutočne potom, čo si ho zaslúži takže o to by som strach nemal ;D
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose EmptyFebruary 17th 2013, 11:06

No, jde právě o fakt, že Jigoku Kuchiyose je bráno jako velice mocné a unikátní Kuchiyose. Máme kuchyiose z normálního světa, což jsou vám aktuálně známé Kuchiyose, ty stvořil Rikudō Sennin za pomocí Fénixe a Baziliška. Nicméně Jigoku Kuchiyose má úplně jiný původ, ani nepochází od RS a proto nevím, jestli dovolit je dát k dalšímu summonovi, jejich společná moc s nějakým norm. summonem by totiž byla obrovská.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Jigoku Kuchiyose Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jigoku Kuchiyose   Jigoku Kuchiyose Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Jigoku Kuchiyose

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Město Jigoku
» Jigoku Kuchiyse

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Oznámení-