~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Potvrzení Technik

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyMarch 20th 2012, 21:13

First topic message reminder :

Potvrzení Technik

Zde se budou přijímat techniky na vaši postavu. Do tohoto topicu jste povinni napsat každou techniku, kterou se chcete naučit, a to jak vámi stvořenou, tak i originální techniku z anime. Takto se zachovává na našem fóru jistá rovnováha sil mezi jednotlivými hráči. V jednom postu můžete mít zmíněnou pouze jednu techniku kvůli přehlednosti při přijímání. Na samotné stvoření techniky, kterou případně chcete postnout do tohoto topicu existuje unikátní a speciální stránka stvořená administrátorem, která vám nabízí jednoduchou a velice rychlou cestu, jak sem techniku postnout, jedná se vlastně pouze o vyplnění informací o technice a následné odeslání skrze tlačítko Forms, které můžete vidět v horním menu.

Samozřejmě logicky nestačí techniku pouze sepsat do tohoto topicu, ještě vám ji musí okomentovat jeden z administrátorů. Okomentování vaší techniky probíhá formou editu vašeho originálního příspěvku, informace jsou pod tučnou šedou čarou v jedné řadě za sebou přímo pod popisem vaší techniky, základní hodnoty jsou tučně, proto to vskutku nejde přehlédnout. Vzhledem k tomu, že to probíhá ve formě editu neuvidíte novou zprávu, proto, pokud vám okomentuji vaši techniku dostanete v zápětí PM s informací o tom, že se tak již stalo. Pokud se stane, že nebudete mít u vaší techniky okomentování do 24 hodin od doby, co jste sem techniku poslali máte právo se dožadovat okomentování u administrátora například pomocí PM, Chatboxu či Skypu. Berte prosím v potaz to, že i administrátoři jsou pouze lidi a můžou někdy zapomenout či si nevšimnout.

• S T A V •
Stav je základní hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Stav určuje jednoduše to, v jakém aktuálním stavu se technik nachází, tzn. jestli byla vaše technika administrátorem Povolena či Nepovolena. U stavu existuje ještě jistá forma speciálního komentáře (NE)Povoleno, což jednoduše řečeno znamená to, že vaše technika jako taková (tzn. její samotná podstata) je v pořádku, ale prozatím se ji nemůžete naučit, protože vaše postava nesplňuje podmínku úrovně či talent points pro danou techniku. V takovém případě se ostatní údaje sepisují na základě toho, na jakých hodnotách se charakter techniku bude moci naučit.

• P O Č E T  Ř Á D K Ů •
Počet Řádků je základní hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Počet Řádků určuje jednoduše množství řádků, které budete muset povinně dodržet při psaní následného filleru. Pokud nebudete splňovat minimální hodnotu řádků, tak filler nebude přijat, ať už je jeho obsah jakýkoli, naopak nesmíte délku fillerů přesáhnout o více než deset řádků z původního zadaného množství, administrátoři jsou též pouze lidé. Též nebude od věci objasnit pojem filler. Filler je v podstatě forma krátkého slohového útvaru, jenž pojednávám o tom, jak se váš charakter postupně učí danou techniku. Filler si musíte rozvrhnout tak, aby vaše postava na začátku nic neuměla a na konci techniku plně ovládala. Je též pravidlem, že ve filleru musí být minimálně 80% čistého textu o tréninku.

• Ú R O V E Ň •
Úroveň je základní hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Úroveň určuje jednoduše minimální level či úroveň vašeho charakteru, která je aktuálně potřebná k úspěšnému naučení daného jutsu. U úrovně je nutno dodat, že se sepisuje v okamžiku, kdy je daná technika komentována administrátorem a tím pádem, pokud se charakter nenaučí techniku ihned po okomentování může tento údaj být změněn v závislosti na tom, jestli se za dobu nenaučení dané techniky uživatel nenaučil jinou techniku stejného ranku, která zabrala místo právě pro danou techniku, v takovém případě může být tato hodnota často velice matoucí.


• T A L E N T  P O I N T S •
Talent Points je speciální hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Vzhledem k tomu, že množství minimálních TP je v podstatě určeno staticky na základě toho, jakého ranku dané jutsu je může být tato kolonka celkem matoucí. Skutečná podstata této kolonky však neslouží jakožto určení pevného množství TP, nicméně slouží jako speciální údaj, do kterého se zapisuje, pokud je pro naučení dané techniky buď odebráno minimální množství nutných TP či například z nějakého důvodu naopak přidáno do minimálního množství TP. Tato kolonka se však používá pouze ve speciálních případech a většinou se nepoužívá, což jde jednoduše poznat dle toho, že je proškrtnuta.

• K O M E N T Á Ř •
Komentář je speciální hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Komentář nemá v podstatě na první pohled viditelné místo, kam ho lze zapsat. Pokud je k nějaké technice přidán komentář, tak je jednoduše zapsán jako blok textu nacházející se pod základními informacemi o technice (tzn. Stav, Počet Řádků a Úroveň). Komentář se používá jen velice zřídka, zpravidla pokud má administrátor pocit, že musí ještě k dané technice něco nutně oznámit či pokud technika není přijata se skrze komentář administrátor vyjadřuje, proč danou techniku nepřijal.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
AnonymníPotvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyJune 4th 2012, 12:59


  Naoto Ichiro  Technika: Chakra Sensing | チャクラ感知の術 | Cítění Chakry

Klasifikace: Ninjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Tahle technika není obyčejná technika. Pouze se složí jedna pečeť a začne se soustředit. Tahle technika slouží k vycítění cizí chakry, pronásledování a podobně. Může i poznat množství chakry, které dává ten druhý do své techniky. Díky ní se může odhadnout i kolik chakry má ta druhá osoba. Vzdálenost se liší podle úrovně uživatele, který ji používá.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 35 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyJune 10th 2012, 14:08


  Naoto Ichiro  Technika: Seikō Sōkifūin no Jutsu | 文字封止の術 | Technika Znakového Zapečetění

Klasifikace: Ninjutsu, Fūinjutsu, Jikūkan Ninjutsu

Třída: Neznámá

Účinek: Zapečetění do svitku

Popis: Speciální technika, která je považována za jednu ze základních pečetících technik. Tato technika dovolí uživateli za pomocí pečetícího svitku a unikátní pečetě na něm zapečetit určitou věc či dokonce určitou techniku do svitku s možností to později přivolat. Spojení mezi danou věcí a uživatelem vzniká na svitku skrze speciální kanji znak, který si určí sám uživatel, od toho se též odvozuje jméno techniky. Tato technika je považována za základní pečetící techniku a je používána převážně na pečetění zbraní a jiného druhu vybavení jako takového. Množství, které je schopen uživatel zapečetit do svitku se odvíjí dle velikosti pečetící formule a hlavně dle druhu svitku. Na to, aby mohl uživatel použít tuto techniku musí roztáhnout daný pečetící svitek, následně poskládat řadu tří ručních pečetí, položit danou věc na volné místo na svitku a vyřknout jméno techniky, tím se technika aktivuje a daná věc se zapečetí do svitku. Technika jako taková se dá jednoduše aktivovat mnoha způsoby, buď dotekem a přidáním menšího množství chakry či pouze za pomocí ruční pečetě a soustředění se na svitek.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 20 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 6th 2012, 22:36


  Nichiro Akuma  Technika: Doton: Retsudo Tenshō | 土遁・裂土転掌 | Element Zeme: Trhajúca Rana

Klasifikace: Ninjutsu — Doton

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Jedna z jednoduchších techník Dotonu. Pri tejto technike užívateľ nahromadí chakru do ruky, a potom jednoduchým úderom zasiahne zem. Tá sa následne pod vplyvom množstva chakry začne lámať, čím dokáže používateľ spôsobiť celkom decentné zemetrasenie. Toto zemetrasenie sa však dokáže rozšíriť len veľmi málo, jeho priemer je niečo okolo 3 metrov, no na techniku tohto kalibru sa spotrebuje len veľmi málo chakry, čo je obrovská výhoda.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 30 řádků | Úroveň: 3 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 6th 2012, 22:55


  Date Masamune  Technika: Seikō Sōkifūin no Jutsu | 文字封止の術 | Technika Znakového Zapečetění

Klasifikace: Ninjutsu, Fūinjutsu, Jikūkan Ninjutsu

Třída: Neznámá

Účinek: Zapečetění do svitku

Popis: Speciální technika, která je považována za jednu ze základních pečetících technik. Tato technika dovolí uživateli za pomocí pečetícího svitku a unikátní pečetě na něm zapečetit určitou věc či dokonce určitou techniku do svitku s možností to později přivolat. Spojení mezi danou věcí a uživatelem vzniká na svitku skrze speciální kanji znak, který si určí sám uživatel, od toho se též odvozuje jméno techniky. Tato technika je považována za základní pečetící techniku a je používána převážně na pečetění zbraní a jiného druhu vybavení jako takového. Množství, které je schopen uživatel zapečetit do svitku se odvíjí dle velikosti pečetící formule a hlavně dle druhu svitku. Na to, aby mohl uživatel použít tuto techniku musí roztáhnout daný pečetící svitek, následně poskládat řadu tří ručních pečetí, položit danou věc na volné místo na svitku a vyřknout jméno techniky, tím se technika aktivuje a daná věc se zapečetí do svitku. Technika jako taková se dá jednoduše aktivovat mnoha způsoby, buď dotekem a přidáním menšího množství chakry či pouze za pomocí ruční pečetě a soustředění se na svitek.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 20 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 7th 2012, 18:17


  Nichiro Akuma  Technika: Doton: Doroana | 土遁泥穴 | Doton: Podzemná Jama

Klasifikace: Ninjutsu — Doton

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Veľmi primitívna technika, táto technika dokáže sformovať jamu, ktorá je približne dva metre hlboká, no zároveň asi 1x1 meter široká. Dôvod, prečo je táto technika D rank je ten, že veľmi veľká nevýhoda je čas, ktorý treba na sformovanie tejto jamy, no zato je veľmi veľka výhoda, že pokiaľ Nichiro ovláda techniku Doton: Moguragakure no Jutsu, tak dokáže túto jamu sfomrovať voľne v zemi, napríklad aj pod povrchom, tak že z povrchu nie je vidno, no zároveň nie je až tak hlboko, aby sa výbuchom nedala porušiť vrstva, ktorá túto dieru oddeľuje od povrchu. Tvorba tejto jamy, resp. priestoru trvá až 30 sekúnd, no chakra, ktorá je spotrebovaná je skoro stopová.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 20 řádků | Úroveň: 2 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 7th 2012, 21:34


  Kuzuri Yuki  Technika: Suiton: Takitsubo no Jutsu | 水遁・滝壺の術 | Technika vody: Vodopád

Klasifikace: Ninjutsu — Suiton

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Toto je technika, která vytváří vodopád vytvořením pramene i bez jakékoliv podzemní vody.Jelikož má tato technika efekt na širokou uzemni plochu, můze byt použita na zmateni nepřítele, nebo i schovaní. Sama o sobe technika nebere nijak velké množství chakry, jelikož není nikterak složitá.Avšak odsává chakru tak dlouho, jak dlouho z toho vodopádu teče voda a množství se samozřejmě zvětšuje společně s tím, jak dlouhý a široký vodopád je.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 60 řádků | Úroveň: 3 lvl | Talent Points: 1

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 8th 2012, 17:13


Date Masamune Technika: Raiton: Hiraishin | 雷遁・避雷針 | Raiton: Bleskosvod

Klasifikace: Ninjutsu — Raiton

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Při použití této techniky, musí uživatel zvednout ruku do vzduchu, přičemž přes jeho tělo projede silný elektrický výboj, který při kontaktu přeskočí na soupeře, se kterým je uživatel právě v kontaktu.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 32 řádků | Úroveň: 2 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 8th 2012, 17:14


Date Masamune Technika: Raiton: Jibashi | 雷遁・磁場死 | Raiton: Elektromagnetická vražda

Klasifikace: Ninjutsu — Raiton

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Tato technika dovoluje uživateli vypustit uživateli z rukou, ovšem v malém dosahu, prou elektřiny, u kterého může regulovat jeho sílu od slabého šoku po sílu rozdrásání země pod rukama.
Technika je nejvhodnější v kombinaci s vodní technikou, ale lze jí použít i samotnou.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 32 řádků | Úroveň: 2 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 8th 2012, 17:16


Date Masamune Technika: Raiton: Kangekiha | 雷遁・感激波 | Raiton: Vlna inspirace

Klasifikace: Ninjutsu — Raiton

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Uživatel po složení potřebných pečetí generuje ze svých rukou chakrové blesky, které lze poslat po vodivém materiálu, buď pro zesílení techniky, případně jako útok proti nepříteli. Vhodný na kombinování s vodou, či jiným dobře vodivým materiálem, jinak je technika téměř bezmocná.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 28 řádků | Úroveň: 3 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 8th 2012, 21:16


  Keiko Lysea  Technika: Makyō no Ran | 魔境の乱 | Vzpoura démoního světa

Klasifikace: Ninjutsu, Hijutsu

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Keiko za pomoci určité melodie násilně uvolní ze svých Doki zmaterializované duchy, kteří jsou ve skutečnosti tvořeni výhradně mentální energií, čímž se jejich chakra stává nestabilní, proto jsou instinktivně hnáni chutí žrát fyzickou energii téměř donekonečna a bez přestávek. Hladově loví nepřítelovu fyzickou energii, ze které následně rostou a sílí, přičemž tím zároveň narušují poměr chakry v samotném oponentovi, který je tak donucen vzdát se na nějakou dobu všech svých ninja technik a spolehnout se na útoky bez využití chakry. Ze začátku je prapodivný červ tvořen třiceti tlamami různě rozmístěnými po celé své délce, s přibývajícím množstvím přijaté energie se jejich počet zvyšuje a tím narůstá i celková délka červa, který je navíc k tomu všemu nehmotný, tudíž může bez větších problémů procházet různými předměty.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 80 řádků | Úroveň: 5 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 10th 2012, 14:51


  Kuzuri Yuki  Technika: Hyōton: Korikoramu Tensō | | Element Ledu: Ledový Sloupcový Přenos

Klasifikace: Ninjutsu — Hyōton, Kekkei Genkai

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Toto je jedna ze složitějších technik Hyōtonu. Bere uživateli poměrně vysoké množství chakry, když s ní nedokáže úsporně zacházet.Tato technika nejlépe navazuje na techniku Hyōton: Hogo Kōri no Dōmu a stane se to, že po složení pečetí se zevnitř štítu led mnohonásobně zesílí, a přiblíží se až k uživateli,kde mu nechá místo pro volný pohyb rukama a místo pro úlož kyslíku. Tento vnitrně led je z vnitřní strany dokonale průhledný, avšak z druhé strany vypadá jako zrcadlo. Když je technika užita bez Hyōton: Hogo Kōri no Dōmu, ztrácí na pevnosti a je křehká avšak stále vytváří pouze zevnitř průhlednou clonu. Vlastnost techniky je však taková, že když do stěn zaboří uživatel své ruce, meč či jinou zbraň nebo část těla a kdekoliv, do třiceti metrů od uživatele se nachází led, se tato část těla/zbraň z ledu vysune v mnohonásobné zvětšenině a uživatel na ní má stejnou manipulaci, jako kdyby se jednalo o jeho vlastní ruce. Uživatel může kdykoliv část svého těla/zbraň z ledu vytáhnout, nebo je vrátit zpět, pričemž led stále pohyby kopíruje.Pokud je zbraň/část těla z ledu zničena, pak na její znovuvytvoření musí uživatel znovu vyndat ruce z ledu a opět je do něj vložit.Tato technika končí tehdy, když je zničena řídící jedotka, neboli ledová koule, v níž je uživatel.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 85 řádků | Úroveň: 4 lvl | Talent Points: -

Heh, chtělo by to trošku lepší popis toho, co vlastně ta technika dělá. Chápu princip, máš tu kopuli okolo svého těla, její stěny se přiblíží a když zaboříš do nich pak ruce, tak se utvoří stejná ruce i venku, jen větší. Jen by to chtělo popsat přesněji jak funguje ten proces toho zaboření, protože tam je, že se to dá použít i bez toho a to mě mírně mate. Taky bych chtěl vědět velikost těch končetin/zbraní, několikanásobně je přece jen nedostatečný popis.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 28th 2012, 12:53


  Date Masamune  Technika: Shūchūteki Kirikae - Rairyū no Tekken | 中的 免 - 雷竜 の 鉄拳 | Bůh Blesků - Ocelová Pěst Bleskového Draka

Klasifikace: Nintaijutsu — Raiton, Chakura Nagashi

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Technika, která je pravým opakem Kōhan Kirikae - Rairyū no Yokugeki. Místo toho, aby Masamune Kirikae prodlužoval, koncentruje Raitonovou energii přímo do své dlaně. Technika ovšem nepracuje na principu jako Chidori. Neslouží k bodnému zranění, pouze propůjčuje vyšší údernou sílu a díky tomu, že Masamune ovládá stupeň B u Kirikae, tak dovoluje paralýzu 2-3 vteřiny, stejně jako původní technika. Ovšem existuje u ní jedna mírná nevýhoda. Díky tomu, že vychází z techniky na meč, může poškodit uživatelovu dlaň. Proto jí Masamune koncentruje většinou přes rukavice, co má na rukou, ale v případě nutnosti, jí zvládne i na holou kůži. Po užívá se na obě dlaně zároveň.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 65 řádků | Úroveň: 4 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 30th 2012, 14:24


  Hideki Nara  Technika: Gyaku Kagemane no Jutsu | | Technika Obrácené Stínové Imitace

Klasifikace: Ninjutsu, Hidden

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Jedna z pokročilejších technik rodu Nara. Na použité této techniky uživatel musí ovládat Kagemane no Jutsu. To následně použije na svého spolubojovníka a aktivuje tuto techniku, v případě, že se cíl poddá technice a použije následně nějakou techniku začne uživatel dělat úplně stejné pečetě a dokonce i koncetrovat úplně stejné množství chakry jako cíl. Tato technika v podstatě dokáže reprodukovat techniku, kterou právě používá cíl s omezením na unikátní hijutsu či Kekkei Genkai. Krom toho musí mít uživatel i stejné fyzické předpoklady jako cíl, pokud se jedná o taijutsu techniku. Tato technika se používá převážně v případech elementárních technik, kdy je vlastně člen rodu Nara schopen používat skrze svého spolubojovníka elementární techniky, krom toho v případě, že spolubojovník již nemá dostatek chakry avšak uživatel ano je zde možnost provést tuto techniku, i přes to, že tato technika kopíruje v podstatě posunky cíle se totiž chakra odebírá uživateli z rodu Nara.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 35 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 30th 2012, 14:27


  Hideki Nara  Technika: Kageyose no Jutsu | | Technika Stínového Vrhu

Klasifikace: Ninjutsu, Hidden

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Jedna ze základních technik rodu Nara. Tato technika použije něco jako nitě při Kage Nui no Jutsu a poté použije nitě místo útoku na nepřítele v podstatě na to, aby chytil nepřítele nebo nějakou věc. Pomocí této techniky může uživatel klidně i vrhat v obrovskou rychlosti Kunaie, či jiné házecí zbraně. Tato technika nebere skoro žádnou chakru, krom toho není potřeba ani koncentrace, takže se může v pořádku použít uprostřed tvrdého boje. Obrovská výhoda této techniky je v tom, že to, co stín může vrhnout nelpí na velikosti, váze a dokonce ani síle odporu dané věci, protože stín patří mezi jednu z těch nejpevnějších hmot vůbec.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 25 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptySeptember 30th 2012, 14:28


  Hideki Nara  Technika: Kagemane Shuriken no Jutsu | | Spoutání Stínového Shurikenu

Klasifikace: Ninjutsu, Hidden

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Jistá odrůda techniky Kagemane no Jutsu. Tato technika ale vyžaduje zbraň, která je schopna pohltit chakru uživatele a skrze tu poté aktivovat techniku. Jedná se v podstatě o to, že uživatel napustí svou chakrou chakrovou čepel, tu poté zabodne na místo, kde má nepřítel stín a aktivuje techniku Kagemane no Jutsu skrze zbraň, to nepřítele znehybní a není potřeba přímý kontakt se stínem nepřítele. Krom toho technika nebere tak enormní množství chakry jako klasické Kagemane no Jutsu.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 32 řádků | Úroveň: , lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyOctober 2nd 2012, 21:21


  Amaya Aburame  Technika: Kuchiyose no Jutsu | 口寄せの術 | Technika Přivolání

Klasifikace: Ninjutsu, Jikūkan Ninjutsu

Třída: C-rank

Účinek: Svolání Zvířete

Popis: Technika přivolání je unikátní časoprostorová technika, která se používá k přivolání velice vzdáleného zvířete či člověka k uživateli. K použití techniky přivolání musí uživatel při procesu pečetí mít na prstech svou vlastní krev, která značí krevní pouto s daným zvířetem či člověkem, kterého se chystá přivolat. Cíl, který chce uživatel přivolat je schopen dobře poznat to, kdo ho chce svolat dle chakry, která je na techniku použita a pokud uzná za vhodné, tak nemusí v podstatě přivolání dokončit a tím pádem být svolán. Na techniku přivolání se dá používat i speciální druh pečetě, která se většinou dává na ruku, skrze tuto pečeť může následně uživatel svolat dané zvíře skrze někoho jiného, stále je na to však potřeba chakra uživatele a stejně tak i jeho krev.

Na to, aby mohl uživatel použít přivolání na nějaké zvíře či osobu, tak musí mít prvně s daným zvířetem podepsanou takzvanou smlouvu. Smlouva se jeví v podobě unikátního svitku, na tomto svitku se musí uživatel podepsat svou vlastní krví a navíc tam dát otisk prstů, čímž značí a stvrzuje krevní pouto mezi ním a daným zvířetem. Je známo, že v jeden okamžik může mít shinobi podepsanou pouze jednu smlouvu s jedním zvířetem i přes to, že některá zvířata se dají přivolat ve větším množství. Existuje i několik málo výjimek, které dokážou svolat více druhů zvířat najednou, stejně tak jako existuje i několik zvířat, která se nepočítají jako klasičtí summoni a proto je lze přivolat i v případě, že uživatel jednoho summona má.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 60 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyOctober 6th 2012, 11:55


  Shi  Technika: Katon: Kaen Nami | | Element Ohně: Ohnivá Vlna

Klasifikace: Ninjutsu — Katon

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Na tuto techniku se nepotřebují dělat ruční pečetě, stačí jen pohyb s rukou, který tu techniku aktivuje. Musí být dlaň s roztaženými prsty a blízko těla, pak prudkým pohybem se s tou dlaní pohne dopředu a z té dlaně vylětí ten útok. Je to technika na kratší vzdálenost a slouží spíše k obraně před nepřítelem, protože když jde na něj někdo na blízko, tak tomuhle útoku není jednoduché uniknout, když se vyvolá z menší vzdálenosti. Z dlaně tedy vyletí ohnivá vlna, která je rychlá podle toho, jak prudký pohyb to byl. Nedá se s ní manipulovat, letí jen do předu. Může nepřítele nepříjemně popálit, nebo dokonce i na menší chvilku oslepit, nebo dokonce odhadit o pár metrů dál.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 28 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyOctober 9th 2012, 10:21


  Date Masamune  Technika: Date Ryū: Sai Kōsoku Kōgeki | 伊達流•最高速攻撃 | Date styl: Maximální Rychlost Útoku

Klasifikace: Nintaijutsu, Kenjutsu, Hijutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Technika pojící se částečně s technikou Date Ryū: Sensō Odori – Ginkaze díky které jí lze vlastně použít a zároveň i s technikou Date Ryū: Sensō Odori – Nikatana v případě, kdy se uživatel rozhodne používat obě katany zároveň. V principu se jedná, jak již název techniky napovídá, o vysokorychlostní útok v podobě Kenjutsu. Uživatel částečně nabudí jednu, či obě paže chakrou, aby byl schopen vyššího výkonu nežpři normálních pohybech a zahájí útok, který se soustředí, na přesné seky a údery v co nejvyšší rychlosti. Počet rychlo-seků a bodnutí je přibližně deset a slouží především na vyrušení rovnováhy, zablokování možnosti tvořit pečetě a dost často i k poranění. Prostřednictvím těchto útoků je pak uživatel schopný za pomoci jiného tahu uživatele rychle dodělat.
Stav: Povoleno | Počet Řádků: 32 řádků | Úroveň: 3 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyNovember 18th 2012, 00:03


  Nokaru Uchiha  Technika: Magen: Nenrei | 高齢化 | Technika iluzí: Stárnutí

Klasifikace: Genjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Další z řad Genjutsu. Pokud nepřítel padne do Genjutsu, ucítí a uvidí jak každou sekundou stárne. Jeho tělo začíná vypadat starší a začne slábnout. A až dosáhne věku s číslem sto, uvidí před sebou velký hrob. Poté se Genjutsu zruší. Hlavní důsledek je to, že krátce po zrušení Genjutsu bude nepřítel mírně oslaben a budou se mu podlamovat nohy. Trvá zhruba pár minut než si odvykne na to že už je v normálním stavu. Nemusí se dělat pečetě, nutností aktivace je hlavně dotknout se nepřítele a pevně ho stisknout.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 28 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: -

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyJanuary 12th 2013, 12:30


  Kaito Hyūga  Technika: Hakke Kusho | 八卦空掌 | Vzdušná dlaň

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Jedna z málo techník rodiny Hyūga, ktorá je na väčšiu vzdialenosť, pri tejto technike uživateľ nahromadí chakru vo svojej dlani, poprípade dlaniach a potom ju všetku naraz vypustí, pričom spôsobí rovný prúd hmotnej chakry priamo na miesto, kam udrel dlaňou. Táto technika dokáže odhodiť aj nepriateľa, ktorý váži niekoľko stoviek kilogramov, je veľmi silná a hodí sa hlavne na to, aby sa uživateľovi nikto nepriblížil k telu.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 48 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: 1

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyJanuary 12th 2013, 13:56


  Kami Inazuki  Technika: Kamikaze Kenjutsu Sutairu: Guraindāguraundo | グラインダーグラウンド | Kamikazeho Kenjutsu štýl: Drvič zeme

Klasifikace: Taijutsu, Kenjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Kami nahromadí chakru do rúk a zabodne meč do zeme celou silou. Zem sa začne štiepiť, no iba maximálne 2-3 metrov do diaľky a maximálne 1 meter do šírky. Kusy rozštiepenej zeme vystúpia do vrchu, takže sa to dá použiť na odhodenie, odrazenie slabšieho útoku, alebo aj na odhalenie nepriateľa nízko pod zemou. Vyslovuje sa to bez Kamikaze Kenjutsu Sutairu.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 40 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: 1

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 22:12


  Nero  Technika: Heimen Shōgeki | | Plošný úder

Klasifikace: Nintaijutsu — Raiton, Kenjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Celkom jednoduchá technika, ku ktorej musí užívateľ poznať aspoň základy koncentrovania chakry, poprípade techniku na napustenie elementárnej chakry do zbrane. Užívateľ vlastne touto technikou po zasiahnutí nejakého materiálu, zeme či dokonca nepriateľa, vytvorí plošný efekt danej podstaty, napríklad tuto raitonu. Raitonová chakra sa dostane do okolia dopadu zbrane, čím môže spôsobiť menšiu deformáciu okolia či v prípade živej bytosti menšie skolabovanie nervov alebo menšiu paralýzu. Technika slúži napríklad, keď sa zrazia dve zbrane, tak z tej užívateľovej vyšľahnú raitonové iskri a aj cez nie priami dotyk, zbrane s nepriateľovim telom, ho raitonová chakra zasiahne.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 48 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: 1

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyFebruary 9th 2013, 10:43


  Date Masamune  Technika: Kuchiyose no Jutsu | 口寄せの術 | Technika Přivolání

Klasifikace: Ninjutsu, Jikūkan Ninjutsu

Třída: C-rank

Účinek: Svolání zvířete

Popis: Technika přivolání je unikátní časoprostorová technika, která se používá k přivolání velice vzdáleného zvířete či člověka k uživateli. K použití techniky přivolání musí uživatel při procesu pečetí mít na prstech svou vlastní krev, která značí krevní pouto s daným zvířetem či člověkem, kterého se chystá přivolat. Cíl, který chce uživatel přivolat je schopen dobře poznat to, kdo ho chce svolat dle chakry, která je na techniku použita a pokud uzná za vhodné, tak nemusí v podstatě přivolání dokončit a tím pádem být svolán. Na techniku přivolání se dá používat i speciální druh pečetě, která se většinou dává na ruku, skrze tuto pečeť může následně uživatel svolat dané zvíře skrze někoho jiného, stále je na to však potřeba chakra uživatele a stejně tak i jeho krev.

Na to, aby mohl uživatel použít přivolání na nějaké zvíře či osobu, tak musí mít prvně s daným zvířetem podepsanou takzvanou smlouvu. Smlouva se jeví v podobě unikátního svitku, na tomto svitku se musí uživatel podepsat svou vlastní krví a navíc tam dát otisk prstů, čímž značí a stvrzuje krevní pouto mezi ním a daným zvířetem. Je známo, že v jeden okamžik může mít shinobi podepsanou pouze jednu smlouvu s jedním zvířetem i přes to, že některá zvířata se dají přivolat ve větším množství. Existuje i několik málo výjimek, které dokážou svolat více druhů zvířat najednou, stejně tak jako existuje i několik zvířat, která se nepočítají jako klasičtí summoni a proto je lze přivolat i v případě, že uživatel jednoho summona má.
Stav: Povoleno | Počet Řádků: 35 řádků | Úroveň: 2 lvl | Talent Points: 1

Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyFebruary 9th 2013, 21:56


  Keiko Lysea  Technika: Kage Shuriken no Jutsu | 影手裏剣の術 | Technika stínového shurikenu

Klasifikace: Ninjutsu

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Jedná se o velice primitivní techniku, při které se dva Fūma shurikeny, v případě Keiko pouze obyčejné shurikeny, hodí současně ve stejnou chvíli a jejich stíny se tím pádem překrývají natolik, že nepřítel většinou stačí postřehnout pouze vrchní shuriken, zatímco spodní se tak stává menším a zároveň nebezpečným překvapením. V závislosti na způsobu a provedení samotného uživatele, může však výsledek tohoto jednoduchého jutsu být více než efektivní, trik spočívá v tom, že pozornost nepřítele se zaměřuje primárně na horní shuriken, přičemž spodní zůstává skryt a jen velice bystré oko by zaregistrovalo oba dva shurikeny hned po hodu. Jakmile je již technika jednou prohlédnuta, ztrácí tím pádem veškerou účinnost a není těžké se ji vyhnout.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 18 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: 0

Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyFebruary 17th 2013, 23:54


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Kazekiri no Jutsu | 風遁・風切りの術 | Živel větru: Větrný kráječ

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Fūton: Kazekiri no Jutsu je technika, ktorá po zložení určitých pečatí vytvorí silný zdroj vetra, ktorý v akejsi jednotnej forme vytvára masívne ostrie v danom živle. Takto vytvorení vietor je schopný preseknúť širokú škálu vecí s ľahkosťou.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 49 řádků | Úroveň: 5 lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 EmptyFebruary 17th 2013, 23:57


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Kaze no Sasayaki | 風遁・風の囁き | Element Větru: Šumení Větru

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Táto technika patrí medzi základy práce s elementom Fūtonu. Pomocou triviálnej pečate môže užívateľ manipulovať s vetrom, hoci na úrovni kedy nespôsobuje žiadnu škodu ale ani úžitok. Svojou čakrou je schopný rozfúkavať okolitý vzduch. Technika nemá žiadny špecifický účel ale priam vynikajúco sa dokáže pohrávať s inštinktom nepriateľa. Využíva ostražitosti a podozrievavosti svojho protivníka a obracia to všetko proti nemu z čoho vyplýva, že slúži k odvráteniu pozornosti. Pokiaľ je použité dostatočné množstvo čakry, tak technika dokáže rozptýliť vzduch v celkom solídnom okruhu okolo užívateľa.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 21 řádků | Úroveň: 5 lvl | Talent Points: 0 TP

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Sponsored content
Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Potvrzení Technik

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Technik-