~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Potvrzení Technik

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyMarch 20th 2012, 21:13

First topic message reminder :

Potvrzení Technik

Zde se budou přijímat techniky na vaši postavu. Do tohoto topicu jste povinni napsat každou techniku, kterou se chcete naučit, a to jak vámi stvořenou, tak i originální techniku z anime. Takto se zachovává na našem fóru jistá rovnováha sil mezi jednotlivými hráči. V jednom postu můžete mít zmíněnou pouze jednu techniku kvůli přehlednosti při přijímání. Na samotné stvoření techniky, kterou případně chcete postnout do tohoto topicu existuje unikátní a speciální stránka stvořená administrátorem, která vám nabízí jednoduchou a velice rychlou cestu, jak sem techniku postnout, jedná se vlastně pouze o vyplnění informací o technice a následné odeslání skrze tlačítko Forms, které můžete vidět v horním menu.

Samozřejmě logicky nestačí techniku pouze sepsat do tohoto topicu, ještě vám ji musí okomentovat jeden z administrátorů. Okomentování vaší techniky probíhá formou editu vašeho originálního příspěvku, informace jsou pod tučnou šedou čarou v jedné řadě za sebou přímo pod popisem vaší techniky, základní hodnoty jsou tučně, proto to vskutku nejde přehlédnout. Vzhledem k tomu, že to probíhá ve formě editu neuvidíte novou zprávu, proto, pokud vám okomentuji vaši techniku dostanete v zápětí PM s informací o tom, že se tak již stalo. Pokud se stane, že nebudete mít u vaší techniky okomentování do 24 hodin od doby, co jste sem techniku poslali máte právo se dožadovat okomentování u administrátora například pomocí PM, Chatboxu či Skypu. Berte prosím v potaz to, že i administrátoři jsou pouze lidi a můžou někdy zapomenout či si nevšimnout.

• S T A V •
Stav je základní hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Stav určuje jednoduše to, v jakém aktuálním stavu se technik nachází, tzn. jestli byla vaše technika administrátorem Povolena či Nepovolena. U stavu existuje ještě jistá forma speciálního komentáře (NE)Povoleno, což jednoduše řečeno znamená to, že vaše technika jako taková (tzn. její samotná podstata) je v pořádku, ale prozatím se ji nemůžete naučit, protože vaše postava nesplňuje podmínku úrovně či talent points pro danou techniku. V takovém případě se ostatní údaje sepisují na základě toho, na jakých hodnotách se charakter techniku bude moci naučit.

• P O Č E T  Ř Á D K Ů •
Počet Řádků je základní hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Počet Řádků určuje jednoduše množství řádků, které budete muset povinně dodržet při psaní následného filleru. Pokud nebudete splňovat minimální hodnotu řádků, tak filler nebude přijat, ať už je jeho obsah jakýkoli, naopak nesmíte délku fillerů přesáhnout o více než deset řádků z původního zadaného množství, administrátoři jsou též pouze lidé. Též nebude od věci objasnit pojem filler. Filler je v podstatě forma krátkého slohového útvaru, jenž pojednávám o tom, jak se váš charakter postupně učí danou techniku. Filler si musíte rozvrhnout tak, aby vaše postava na začátku nic neuměla a na konci techniku plně ovládala. Je též pravidlem, že ve filleru musí být minimálně 80% čistého textu o tréninku.

• Ú R O V E Ň •
Úroveň je základní hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Úroveň určuje jednoduše minimální level či úroveň vašeho charakteru, která je aktuálně potřebná k úspěšnému naučení daného jutsu. U úrovně je nutno dodat, že se sepisuje v okamžiku, kdy je daná technika komentována administrátorem a tím pádem, pokud se charakter nenaučí techniku ihned po okomentování může tento údaj být změněn v závislosti na tom, jestli se za dobu nenaučení dané techniky uživatel nenaučil jinou techniku stejného ranku, která zabrala místo právě pro danou techniku, v takovém případě může být tato hodnota často velice matoucí.


• T A L E N T  P O I N T S •
Talent Points je speciální hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Vzhledem k tomu, že množství minimálních TP je v podstatě určeno staticky na základě toho, jakého ranku dané jutsu je může být tato kolonka celkem matoucí. Skutečná podstata této kolonky však neslouží jakožto určení pevného množství TP, nicméně slouží jako speciální údaj, do kterého se zapisuje, pokud je pro naučení dané techniky buď odebráno minimální množství nutných TP či například z nějakého důvodu naopak přidáno do minimálního množství TP. Tato kolonka se však používá pouze ve speciálních případech a většinou se nepoužívá, což jde jednoduše poznat dle toho, že je proškrtnuta.

• K O M E N T Á Ř •
Komentář je speciální hodnota, kterou můžete při potvrzení technik najít. Komentář nemá v podstatě na první pohled viditelné místo, kam ho lze zapsat. Pokud je k nějaké technice přidán komentář, tak je jednoduše zapsán jako blok textu nacházející se pod základními informacemi o technice (tzn. Stav, Počet Řádků a Úroveň). Komentář se používá jen velice zřídka, zpravidla pokud má administrátor pocit, že musí ještě k dané technice něco nutně oznámit či pokud technika není přijata se skrze komentář administrátor vyjadřuje, proč danou techniku nepřijal.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master


Počet Příspěvků : 2496

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 17th 2013, 23:57


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Kaze no Sasayaki | 風遁・風の囁き | Element Větru: Šumení Větru

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Táto technika patrí medzi základy práce s elementom Fūtonu. Pomocou triviálnej pečate môže užívateľ manipulovať s vetrom, hoci na úrovni kedy nespôsobuje žiadnu škodu ale ani úžitok. Svojou čakrou je schopný rozfúkavať okolitý vzduch. Technika nemá žiadny špecifický účel ale priam vynikajúco sa dokáže pohrávať s inštinktom nepriateľa. Využíva ostražitosti a podozrievavosti svojho protivníka a obracia to všetko proti nemu z čoho vyplýva, že slúži k odvráteniu pozornosti. Pokiaľ je použité dostatočné množstvo čakry, tak technika dokáže rozptýliť vzduch v celkom solídnom okruhu okolo užívateľa.Stav: Povoleno | Počet Řádků: 21 řádků | Úroveň: 5 lvl | Talent Points: 0 TP

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 17th 2013, 23:59


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Tatsumaki | 風遁・竜巻 | Element Větru: Větrné Tornádo

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Technika pokročilejšieho formátu založená na defenzívnom využití. Po vykonaní potrebných pečatí užívateľ vytvorí intenzívny príval vetru a v priebehu krátkej chvíle je jeho telo zahalené menším tornádom, ktoré obklopí jeho telo. Interval po ktorý jutsu vydrží v nepretržitom stave je obmedzený po dobu troch minút, pričom zamedzuje svojmu užívateľovi v pohybe. Účel techniky je čisto obranný a preto dokáže odolávať väčšine fyzických a elementárnych útokov svojej úrovne. Toto jutsu nie je možné uplatniť na viac cieľov.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 49 řádků | Úroveň: 6 lvl | Talent Points: 2 TP

Fyzické útoky i zbraně beru, ale dávej si pozor na to, že např. Katon tě může i zabít, protože při přimíchání Katonu do něčeho takového se z toho stane velice rychle velká pec. Jinak Doton souhlasím, Suiton neodrazíš, přece jen je to tlak vody (mluvíme o B-rank Suiton jutsu) a Raiton má slabinu, takže je to jasné.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 18th 2013, 00:01


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Kami Oroshi | 風遁・神颪 | Element Větru: Svatý Tryskový Proud

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Táto technika sústreďuje čakru medzi dlaňami oboch rúk, kde dochádza k obrovskému stláčaniu vzduchu. Následne je potrebné techniku uvoľniť, čo prebieha nasmerovaním rúk pred seba. Vietor následne zmetie všetko, čo sa mu postaví do cesty. Technika má široký a veľmi veľký rozsah jedná sa v podstate o pokročilejšiu verziu Fūton: Daitoppa s cieľom natrvalo eliminovať akýkoľvek odpor protivníka. Nedochádza k rezným zraneniam ako u väčšiny techník tohoto elementu ale na druhú stranu môže spôsobiť ťažké poranenia okolitými predmetmi alebo poskytne veľkú výhodu. Jutsu môže byť obohatené o techniky ohňa, čím sa stáva ešte oveľa nebezpečnejšou zbraňou.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 49 řádků | Úroveň: 6 lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 18th 2013, 00:10


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Atsugai | 風遁・圧害 | Element Větru: Tlakové Zničení

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Atsugai vytvára veľmi silný vietor v podobe niečoho, čo vyzerá ako malé tornádo s vysokou hustotou vzduchu, ktorá je následne prudko uvoľnená. Tlak vetra sa zvyšuje až na najvyššiu možnú hranicu a akonáhle technika zasiahne svoj cieľ, následný poryv vetra zmetie všetko, čo mu stojí v ceste. Technika môže zmiesť prakticky čokoľvek vo svojom dosahu a vytvoriť masívne poškodenie na veľkom priestranstve.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 49 řádků | Úroveň: 6 lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 18th 2013, 22:42


  Ryuuzetsu Komori  Technika: Sōshuriken no Jutsu | 操手裏剣の術 | Technika Manipulace Shurikenů

Klasifikace: Ninjutsu

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Je to poměrně jednoduchá technika k ovládání letové dráhy vržených shurikenů pomocí lanek. Uživatel v mžiku připevní lanko na shurikeny, které vrhne. Po prvním útoku může být záměrně mířeno mimo, jelikož se pak nečekaně vrátí zpět a útočí na záda soupeře. Při vylepšování této techniky může uživatel pouhými pohyby prstů řídit letovou dráhu zbraní.Stav: (NE)Povoleno | Počet Řádků: 20 řádků | Úroveň: 1 lvl | Talent Points: 0 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 22nd 2013, 20:47


  Date Masamune  Technika: Shūchūteki Kirikae - Rairyū no Tekken | 中的 免 - 雷竜 の 鉄拳 | Bůh Blesků - Ocelová Pěst Bleskového Draka

Klasifikace: Nintaijutsu — Raiton, Chakura Nagashi

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Technika, která je pravým opakem Kōhan Kirikae - Rairyū no Yokugeki. Místo toho, aby Masamune Kirikae prodlužoval, koncentruje Raitonovou energii přímo do své dlaně. Technika ovšem nepracuje na principu jako Chidori. Neslouží k bodnému zranění, pouze propůjčuje vyšší údernou sílu a díky tomu, že Masamune ovládá stupeň B u Kirikae, tak dovoluje paralýzu 2-3 vteřiny, stejně jako původní technika. Ovšem existuje u ní jedna mírná nevýhoda. Díky tomu, že vychází z techniky na meč, může poškodit uživatelovu dlaň. Proto jí Masamune koncentruje většinou přes rukavice, co má na rukou, ale v případě nutnosti, jí zvládne i na holou kůži. Po užívá se na obě dlaně zároveň.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 56 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyFebruary 22nd 2013, 20:50


  Date Masamune  Technika: Date Ryū: Sai Kōsoku Kōgeki | 伊達流•最高速攻撃 | Date styl: Maximální Rychlost Útoku

Klasifikace: Nintaijutsu, Hiden, Kenjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Technika pojící se částečně s technikou Date Ryū: Sensō Odori – Ginkaze díky které jí lze vlastně použít a zároveň i s technikou Date Ryū: Sensō Odori – Nikatana v případě, kdy se uživatel rozhodne používat obě katany zároveň. V principu se jedná, jak již název techniky napovídá, o vysokorychlostní útok v podobě Kenjutsu. Uživatel částečně nabudí jednu, či obě paže chakrou, aby byl schopen vyššího výkonu nežpři normálních pohybech a zahájí útok, který se soustředí, na přesné seky a údery v co nejvyšší rychlosti. Počet rychlo-seků a bodnutí je přibližně deset a slouží především na vyrušení rovnováhy, zablokování možnosti tvořit pečetě a dost často i k poranění. Prostřednictvím těchto útoků je pak uživatel schopný za pomoci jiného tahu uživatele rychle dodělat.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 35 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 1 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyMarch 6th 2013, 01:34


  Toshiro Akaketsu  Technika: Kimera no Tsume | | Drápy chiméry

Klasifikace: Taijutsu, Kekkei Genkai

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Uživatel pomocí své vrozené schopnosti transformuje buněčnou strukturu svých rukou a zároveň je zvětší. Ruce se promění na spáry, při čemž každý prst vypadá jako 40 cm dlouhá čepel, jen palec je o něco kratší. Navíc z rukou následně vyjede několik různě dlouhých trnů. Je tedy samozřejmostí, že horní končetiny získají zvýšenou odolnost proti fyzickým útokům a zároveň sami mohou způsobit kritické poškození. Ostrost a pevnost drápů se odvíjí od schopností uživatele, kontrolovat svou kekkei genkai.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 45 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 1 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyAugust 31st 2013, 19:59


  Saru Fubukiro  Technika: Iyashibunshin no Jutsu | | Technika Léčivého Klona

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai, Iryō Ninjutsu, Bunshinjutsu

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Toto jutsu utvoří speciální bunshin, který je tvořen tenshoku chakrou. Síla a odolnost tohoto klonu se odvozuje od toho, jaké množství tenshoku chakry uživatel do klonu vloží, existuje však určitá maximální hranice omezující klon. Technika je určena primárně na léčení uživatele, ačkoli je klon mobilní, nepřebírá po uživateli jeho jutsu a tím pádem není schopen je používat. Jeho existence slouží čistě léčícím účelům, které fungují na jednoduchém principu přenosu zranění na klon. Díky specifickým vlastnostem tenshoku chakry je totiž uživatel schopen do onoho klonu určitým způsobem vtisknout svou duši na takové úrovni, že menší zranění jsou automaticky přenášena na klon i se všemi následnými důsledky. Maximální počet klonů v jeden moment je jeden, uživatel je však schopen jutsu použít i na jinou osobu.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 100 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyAugust 31st 2013, 21:01


  Saru Fubukiro  Technika: Sammenkyou no Jutsu | | Technika Trojstranného Zrcadla

Klasifikace: Genjutsu, Kekkei Genkai

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Tato technika zasáhne cíl přímou vlnou tenshoku chakry, která upraví vnímání okolního světa na bázi prostorové orientace a to tím způsobem, že prohodí jednotlivé rozměry, například výšku za šířku, šířku za délku a délku za výšku. Problematikou tohoto genjutsu je fakt, že pokaždé, když si zasažený uvědomí, že je jeho vnímání pozměněno, znovu se jednotlivé rozměry prohodí.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 48 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 1 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyAugust 31st 2013, 21:08


  Saru Fubukiro  Technika: Akutou no Jutsu | | Technika Divoké Tóniny

Klasifikace: Genjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Tato technika ovlivňuje sluchové ústrojí cíle a přeměňuje veškeré zvukové podněty na vysoký, pro cíl velmi otravný a nepříjemný tón, který i po odeznění původního podnětu stále zní v hlavě zasažené osoby. Tento tón se postupně vrství a zesiluje vlivem přibývajících podnětů, dokud není technika zrušena, přerušena anebo dokud cíl neupadne do mdlob, či bezvědomí.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 24 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 1 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyAugust 31st 2013, 21:16


  Saru Fubukiro  Technika: Mukamuka no Jutsu | | Technika Zvýšené Citlivosti

Klasifikace: Genjutsu, Kekkei Genkai

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Tato technika využívá tenshoku chakru k stimulaci nervů cíle, takto zasažený člověk je citlivý vůči všemu, včetně vnitřních pocitů a emocí. Cílem techniky je vytvoření tak silných a tak četných stimulací nervové soustavy cíle, že tento již nedokáže vnímat nic jiné, natož své okolí. Častými příznaky jsou zvýšený stres, vztek, úzkost a nevolnost podobná mořské nemoci.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 40 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 1 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyAugust 31st 2013, 21:23


  Saru Fubukiro  Technika: Yawarakanahikari no Jutsu | | Technika Jemného Světla

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Uživatel této techniky soustředí chakru do své dlaně a vytvoří malý bod koncentrované tenshoku chakry, ta je posléze vyzářena do okolí ve formě jemného světla. Uživatel je však schopen tuto koncentrovanou chakru uvolnit v jeden jediný okamžik a na chvíli tím oslepit nepřátele.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 36 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 0 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyAugust 31st 2013, 21:38


  Saru Fubukiro  Technika: Jishinha no Jutsu | | Technika Otřesu

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Tato technika je použita jako ninjutsu \"past\" a to tím způsobem, že je tenshoku chakra nakoncentrovaná do objektu (chakrového papírku anebo jiného chakra-vodivého předmětu) anebo je část duše jako tenshoku chakra otisknuta do osoby, či zvířete. Jakmile se kdokoliv jiný než uživatel dotkne předmětu, osoby, či zvířete, projde jím vlna tenshoku chakry a způsobí mu nepříjemné mravenčení na místě dotyku.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 36 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 0 TP

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptySeptember 9th 2013, 16:07


  Saru Fubukiro  Technika: Taishakeijiteki no Jutsu | | Technika Postupného Obnovení

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai, Iryō Ninjutsu

Třída: C-rank

Účinek: -

Popis: Uživatel této techniky doslova vrazí svou chakru do těla cíle. Na rozdíl od shousenu může být tato technika použita i proti vůli cíle. Technika sama o sobě nedělá vůbec, nezraní a ani nevyléčí cíl, namísto toho mu umožní přístup k části Tenshoku chakry a umožní mu posílit svou příští techniku právě o tuto chakru, mimo toho že mu technika chakru doplní, sic jen částečně.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 64 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 1 TP

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptySeptember 9th 2013, 21:41


  Nichiro Akuma  Technika: Kuroakki Majutsu: Dōkishiki | | Temné Démonické Umění: Synchronizace

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai, Fūinjutsu

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Pokročilá technika klanu Akuma. Tato technika jde použít pouze v kombinaci s technikou Kuroakki Majutsu: Yusashīru. Jakmile uživatel jednou aplikuje pečeť na svého protivníka, tak je schopen pomocí tohoto jutsu udělat spojení mezi sebou a nepřítelem. Jedná se v podstatě o to, že veškerá zranění, které obdrží uživatel v době působení tohoto jutsu obdrží i nepřítel, jedná se však o spojená na spirituální úrovni, nikoli fyzické, takže zde pracuje primárně hlavně mozek. Pokud například nepřítel odsekne uživateli ruku, tak nepříteli neupadne ruka, pouze ztratí schopnost s ní pohybovat a nebude ji cítit, stejně jako kdyby ji neměl. Tato technika působí tak dlouho, jak dlouho působí pečeť, odsává však z pečetě celkem markantní množství démonické energie. Technika funguje na principu toho, že uživatel použije svou fyzickou energii, mentrální energii od svého démona a démonickou energii od nepřítele, čímž se právě stvoří takové pouto.Stav: Čeká se | Počet Řádků: 100 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptySeptember 9th 2013, 21:49


  Nichiro Akuma  Technika: Kuroakki Majutsu: Jiten Akkiken: Tatsumaki | | Temné Démonické Umění: Víření Démonické Čepele: Tornádo

Klasifikace: Ninjutsu, Kekkei Genkai, Kenjutsu, Chakura Nagashi

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Velice mocná technika klanu Akuma. Tato technika se dá použít pouze v kombinaci s technikou Kuroakki Majutsu: Jiten Akkiken. Jakmile uživatel nabije čepel démonickou chakrou, tak může čepel roztočit až do takové úrovně, že energie nabere takovou kinetickou energii, že se doslova vystřelí směrem dopředu v podobě dlouhého, tvar držícího a velice nebezpečného energetického sloupu, který je schopen proříznout se téměř čímkoli, co mu stojí v cestě. Jedná se o velice ničivou techniku, jejíž destruktivní účinek je posilněn ještě tím, že je uživatel schopen mečem pohybovat a tak pohybovat i s energetickým sloupem. Tato technika se dá zkombinovat s technikou Kuroakki Majutsu: Akuma Keiken.
Stav: Čeká se | Počet Řádků: 100 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptySeptember 14th 2013, 13:59


  Toshi Takari  Technika: Fūton: Kazekami no Doki | 風遁・怒り神風 | Element Větru: Hněv boha větru

Klasifikace: Ninjutsu — Fūton

Třída: B-rank

Účinek: -

Popis: Technika pokročilejšieho formátu založená na ofenzívnom použití. Po vykonaní potrebných pečatí užívateľ vytvorí intenzívny príval vetru a v priebehu krátkej chvíle sa vďaka potrebnej manipulácii s čakrou elementu podarí sformovať akási podobizňa veľkého luku a šípu. Všetka sila techniky sa hromadí v akomsi pomyselnom hrote šípu. Následne sa šíp vetra pod náporom čakry užívateľa uvoľní a v ten samí okamih sa rozplynie aj vzduch, pripomínajúc luk. Technika je schopná za veľmi krátku dobu, prekonať enormnú vzdialenosť a podobne ako u techniky Raiton: Gian, je jej účelom neľútostná likvidácia cieľa. Pri zásahu technika spôsobuje hlboké, smrteľné zranenie nakoľko je schopná doslova prepáliť svoju obeť. Po zásahu techniky sa následne nahromadená sila vetru uvoľní a v okolí desiatich metrov okolo epicentra zásahu vyvolá silnú tlakovú vlnu, ktorá od spomínaného centra zásahu všetko v dosahu odsotí. Táto forma sa udrží len po dobu jedného výstrelu. Technika sa dá použiť aj na viac šípov súčasne, ale každý šíp je násobený rovnakou spotrebou čakry, ako vyvolanie novej techniky. Pokiaľ je cieľ v dostatočne veľkej vzdialenosti má väčšiu možnosť sa priamemu zásahu techniky vyhnúť. Technika má výhodu oproti elementu blesku, avšak ak sa použije v príliš veľkej blízkosti ohnivej techniky môže to mať katostrofálne následky aj pre samotného užívateľa a jeho blízke okolie. Na stredné a dlhšie vzdialenosti slúži technika ako dobrá podpora pre katon.

Potvrzení Technik - Stránka 3 320px-Chakra_Arrow_Technique

Stav: Čeká se | Počet Řádků: 49 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 2 TP

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 EmptyJanuary 22nd 2014, 16:57


  Keiko Lysea  Technika: Konoha Senpū | 木ノ葉旋風 | Hurikán z Listové

Klasifikace: Taijutsu

Třída: D-rank

Účinek: -

Popis: Konoha Senpū je jedna z nejzákladnějších Taijutsu technik. Během téhle techniky začne uživatel používat střídavě vysoké i nízké kopy.Protivníkova pozornost se povětšinou speciálně zaměří na vysoký kop, ale ten je použit pouze jako finta, aby pak mohl nízký kop zasáhnout cílové místo na těle oponenta.
Stav: Čeká se | Počet Řádků: 18 řádků | Úroveň: lvl | Talent Points: 0 TP

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potvrzení Technik   Potvrzení Technik - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Potvrzení Technik

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Technik-