~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Celestus (Staré Příspěvky)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 EmptyMay 8th 2011, 19:51

First topic message reminder :

Hyuuga Hiroki


Jen co jsem celý naštvaný vyletěl z hostince,tak jsem slyšel někde poblíž hlasy.Hmm..nějaké sledování?,vyskočil jsem na dům a díval se na dvě postavy.Ehh,není to ta holka?,naklonil jsem se na okraj,až jsem přepadl a spadl na toho mužíka co pod ní ležel.''Ehmm,mno ahoj'',pozdravil jsem a vyskočil na nohy.''Jak se máš?'',zeptal jsem se a culil,aby mě nezabila za to že sem je sledoval.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 EmptyMay 9th 2011, 19:14

Hyuuga Hiroki

''No vzhledem k mému věku mi nechtěli nalít..a tak jsem jim kapku strčil do dveří nic víc..'',dojedl jsem rámen a opřel se o zeď.''No já využívám svou rychlost,a manipulaci s chakrou'',řekl jsem a zavřel oči.Nebudu mu hned všechno říkat,nic o něm ještě nevím..''Vidím že si dojedl,tak co půjdeme na nějakou misi?'',optal jsem se a vstal.Donesl jsem prázdnou misku na pult a otevřel dveře..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 EmptyMay 9th 2011, 19:18

Jun´ichi
Pozrel som na neho Sakra toto sa my nezdá ale potrebujem peniaze. No nič risknem to.
pomyslel som si a trocha som sa zamračil potom som vstal Tak dobre teda ale pamätaj ja niesom nejak extra typ človeka ktorý by riskoval život aby niekoho zachránil . povedal som a vykročil som smerom k hlavnej budove.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 EmptyMay 9th 2011, 19:28

Hyuuga Hiroki

''S tím ani nepočítám že by si za mě nastavil život..'',řekl jsem a otevřel dveře od hlavní budovy.Pozdravil jsem a vešel do hlavní místnosti za zástupcem Noctise.''Dobrý den,měli bychom zájem o nějakou misi pro dva,popřípadně když se tu najde třetí tak pro tři'',řekl jsem k zástupci s vážným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Staré Posty (Celestus - ZÁLOHA)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 EmptyMay 9th 2011, 19:30

Jun´ichi
Keď som videl ako tam vstúpil tak som stál radšej trocha vzadu keby náhodov Shikiovi alebo Archonovi ruply nervy nerád by som to schytal (zase) stál som a čakal čo odpovie Ach ten blázon mohol aspoň zaklopať.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 EmptyMarch 3rd 2012, 15:59

Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 ToArchive
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Celestus (Staré Příspěvky)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Filler (Smazané Příspěvky)
» Město Celestus
» Sanctum, Celestus & bydlení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-