~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Celestus (Staré Příspěvky)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 19:51

Hyuuga Hiroki


Jen co jsem celý naštvaný vyletěl z hostince,tak jsem slyšel někde poblíž hlasy.Hmm..nějaké sledování?,vyskočil jsem na dům a díval se na dvě postavy.Ehh,není to ta holka?,naklonil jsem se na okraj,až jsem přepadl a spadl na toho mužíka co pod ní ležel.''Ehmm,mno ahoj'',pozdravil jsem a vyskočil na nohy.''Jak se máš?'',zeptal jsem se a culil,aby mě nezabila za to že sem je sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 19:57

Keiko Lysea

Bylo vidět,že Gintaki nelhal,a tak jsem svojí ruku pustila z jeho krku,původně jsem ho chtěla začít dusit,ale jakmile mluvil pravdu,nebyl smysl to dělat. S tím divným klukem? Myslíš toho s tou démonkou? Nemusíš si o mě dělat starosti,já se umím o sebe postarat a nejsem na to sama,je tu se mnou vždy Ame. Usmála jsem se,ale nějak se mi nechtělo slézat z Gintakiho,vlastně jsem ani neměla kam jít,a tak jsem si z něj udělala podsedák. Keiko? Co chceš Ame? Heh,já jen že je mi trapný sedět na něčím břiše. Ame sdílíme spolu tělo a to,že je ti to trapné mě nějak nebere.Beztak nemáme co dělat a mě nevadí sedět na někom. Hmm... Najednou k nám připadl ten kluk,kterého jsem už předtím viděla,byl to ten Hyuuga ze souboje. Sakra co si myslíš že děláš? To je můj podsedák a nepučim ti ho! Jo Keiko pojď zlámeme mu nohy! Ame! Něco jsem ti řekla! Jinak Hiroki,kde jsi se tu ty vzal? Neřikej,že si mě taky sledoval jinak ti urvu hlavu! Jo Keiko,pusť mě ven! Ame,přestaň být vlezdoprdelka! Tse.. Ame se urazila a zalezla si do mysli,kde začala trucovat,já jsem se jenom nenávistně podívala na Hyuugu a čekala na svojí odpověď,přičemž jsem stála seděla na Gintakim...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 20:05

Gintaki

Pomaly som čakal kým ju ten prvotný nával zlosti alebo skôr nedôverčivosti prejde. Keď zložila ruku z môjho krku tak som sa trocha nadvihol, bola vážne neodolateľná no v tom na mňa niekto spadol a ja som o seba vydal pridusený výkrik a keď zo mňa vstal tak som len ostal ležať na zemi s rozpažený-mi rukami a v očiach som mal také víriki očividne z nedostatku kyslíka. Keď som sa ako tak spamätal tak som len ostal ďalej hlaďieť tupo pred seba a vážne som rozmýšľal že ak toho baku nenapadne Ame tak to urobím ja.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 20:07

Hyuuga Hiroki

''Mno ehm..ne-sledoval,myslim'',pošeptal jsem a postavil se do zvláštního postoje.Podíval jsem se jí do očí,a tréma zmizela,byla stejná jako,jako můj bratr.Ksoo,bratře najdu tě.''Tak jo dost té hry,sledoval jsem tě protože si mi byla milá a jsi podobná mému bratrovi,a jsem připraven se ti postavit o můj holý život'',řekl jsem a postavil se do obraného postoje.Byakugan,jsem připraven na všechny její útoky,a snad všechny možnosti co ještě může udělat.''Mám rád i tvou druhou polovičku'',zasmál jsem se a neztrácel svůj obranný postoj.''Poznal jsem to hned když jsem tě viděl,trpěl s tím můj kamarád'',řekl jsem a můj obličej nabil vážnosti.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 20:21

Keiko Lysea

Ježiši co po mě chceš? Nejsem tvůj bratr a vůbec tě neznám! Začala jsem na něj křičet s ještě větší zlostí v hlase a rychle se zvedla z Gintakiho. Keiko můžu se do toho vložit? Ame čekala jsem kdy to řekneš! Kdyžtak Gintaki,víš co máš udělat! Dořekla jsem svoje poslední slova a celé tělo ovládla Ame. Konečně na svobodě! Tak teď si mě dost n****l Hyuugo! Co si myslíš,že když jsi z nějaký p*****ý rodinky,která je všude známá,že si mě můžeš sledovat?! Rozkřičela se sprostě Ame,což značilo,že je ve svém živlu,rychle sáhla po kataně a obrovskou rychlostí se rozeběhla proti Hirokimu,kde jsem do něj začala sekat ze všech možných stran...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 20:35

Gintaki

Keď sa Keiko postavila tak som ju v momente chytil zozadu za ramená a kolenom som ju kopol medzi lopatky, teda do jej bodu ktorý uzemní Ame na slušnú dobu. Gomen Keiko-chan, ale keby si bola pri ňom tak riskujem že by som zranil aj teba. Povedal som kľudne a postavil som ju na nohy pri čom som ju zozadu objímal pohľad som pri tom hodil po tom debilovi. Teraz môžem, Ame je uzemnená a Keiko mi snáď nespraví nič. Prebehlo mi hlavou a otočil som k sebe Keiko pri čom som ju pobozkal. Celé dva roky som sa to snažil spraviť. šepol som a po tom som sa postavil kúsok pred ňu, teda medzi ňu a toho týpka. Vytasil som katanu a hodil som po ňom vražedný pohľad. Radšej.. vypadni, predo mnou ťa ani Noctis nezachráni, a ak si tu noví tak asi nevieš ako neznáša súboje v meste.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 20:58

Keiko Lysea

Najednou jsem zezadu ucítila prudký náraz mezi lopatky,věděla jsem,že to byl Gintaki,protože nikdo jiný se neuměl trefit do toho bodu lépe než on,ale nešlo mi do hlavy,proč mě uzemňuje tak brzy.Už jsem se pomalu skládala na zem,ale Gintaki mě chytil a objal,což mě dost zaskočilo. Heh Gintaki okamžitě mě pusť! Okřikla jsem ho,v sekundě si mě otočil tak,abych mu byla naproti a v další chvilce už jsem cítila jenom jak se jeho rty dotýkají těch mých. Poprvé v životě jsem zůstala v transu,nevěděla co dělat,řekl,že celé dva dlouhé roky se to snažil udělat a teď opravdu,pomoc od Ame se mi nedostávalo,protože ta teď byla uzamčená v koutě mysli,odkud se jentak nedostala.Jakmile mě Gintaki pustil,prudce jsem dopadla na kolena a držela si rukama ústa,měla jsem takový nechápavý výraz a dlouze se zahleděla na zem,přičemž jsem se pomalu choulila do klubíčka. ,,Ame,kde sakra jsi když tě nejvíc potřebuju! Ameee!!!'' Začala jsem řvát v mysli,no navenek to vypadalo stále stejně,byla jsem stočená v klubku a rukama se držela za hlavu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 8th 2011, 21:24

Shaku Hantazu

Dále jsem jen bezduše chodil městem a absolutně jsem nevěděl, co mám dělat, nikoho jsem tu neznal a byl jsem tu nový. Šel jsem dál, když najednou jsem spatřil tu holku s tím klukem, které jsem už dnes jednou potkal. Huh? Zase oni? pomyslel jsem si a chvíli jsem je sledoval. Byl s nimi ještě jeden neznámý týpek. Ta holka se tam jen válela na zemi. Přišel jsem až k nim a s úsměvem, s až tak lehce výsměvným výrazem jsem je chvíli sledoval. Potom jsem se rozhodl, že TAM už vyrazím. Z kapsy jsem vytáhl pomuchlanou mapičku, kterou mi dal můj otec, byla na ní mapa. Mapa, která označovala ostrůvek, na kterém se pravděpodobně nachází jistý summon. "Že by už nadešel čas?" váhal jsem. Ale potom jsem se rozhodl, že nyní už je skutečně ta pravá chvíle. Odhodlaně jsem se tedy vydal směrem za bodem "X", který byl na mapě vyznačen.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:00

Hyuuga Hiroki

Po**** rodinky?,pořád jsem si přehrával v hlavě.Nějaký blbý bratr?.Smutek,zmatek a zlost se ve mě vířili.A ještě do toho ten malej haj***,pomyslel jsem celý zlostí.''Zabiju tě'',řekl jsem a rozeběhl se proti tomu prckovi.Budu si dávat pozor na jeho Katanu.Zkusím si co udělá.,v běhu jsem po něm hodil 3 Kunaie s obrovskou rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:04

Gintaki

Ehm.. tak ako chceš. Povedal som a čupol som si pred jeho kunaimi tak, že som bol takmer úplne prilepený na zemi, stále som však bol na nohách a tento krát som katanu ako keby zasunul pred seba, tak poď.. šepol som si pre seba a s ľadovým kľudom som vyčkával kým príde na dosah mojej katany.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:11

Ta Katana nebude nromální,budu si na ni dávat pozor.Nechtěl jsem se přiblížit na dosah,ale musel jsem.Běžel jsem přímo proti,ale půl metr od Katany jsem udělal otočku,a v tu chvíly jsem byl kousek od něj i na dosah Katany.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:23

Gintaki

Pozorne som sledoval jeho pohyby a v hlave sa mi vynárali techniky a pohyby ktoré používal Lavi. Jednou rukou som prechitil katanu do takej inej polohy aby sa mi ľahšie tasila v prípade núdze a aj keď bol na dosah mojej katany tak som stále čakal kým príde o trošičku bližšie. On na tie svoje techniky potreboval rôzne postoje, no mne stačil sotva okamih.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:29

Jun´ichi - Zoki
Vstal som z kresla zo stola som zobral svoju výbavu a aj bodec ktorý stále ležal na dlážke zišiel som dole schodiskom a vyšiel pred dom rozhliadol som sa po okolí a vydal som sa ulicami. Po nejakej chvíli som natrafil na nejaké osoby vyzeralo to že budú bojovať podišiel som bližšie aby som mal lepší výhľad Zoki týchto som tu ešte nevidel zdá sa že budú bojovať čo ty na to ? No nepamätám sa na niekoho ako oni ale súboj si rád pozriem som zvedavý čo dokážu. To aj ja . prišiel som ešte bližšie a sledoval ich v tom sa ozval Zoki Tak a do seba poďme ruka noha nech to lieta vole!!! zakričal na tých dvoch a pri tom sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:36

Hyuuga Hiroki

Viděl jsem,jak čeká co udělám.Když jsem měl aktivovaný Byakugan při boji s tím druhym Hyuugou,tak jsem si ho všimnul na střeše,takže pravděpodobně ví co umím.Udělal jsem druhou otočku a stál na dva centimetry od něj,při čemž jsem mu chytil ruku s Katanou.Už jsem se uklidnil a zlost ze mě naprosto vyprchala.''Nechci s tebou bojovat teď,''řekl jsem a deaktivoval Byakugan.''Ale víš co?Vyzívám tě na boj v aréně'',řekl jsem a podíval se na Keiko.Byla celá rozpačitá,z toho jak ji políbil.Myslím že ho neměla ráda v tom smyslu jako on ji,teda podle toho jak se tvářila.Pustil jsem mu ruku a příblížil se ke Keiko.''Vím,že tvé druhé já mě chce zabít,a možná teď i ty'',pošeptal jsem jí,''Ale věř že se tě tak lehko nevzdám i přez to co si mi řekla'',pousmál jsem se a obrátil se kní zády,při čemž jsem aktivoval Byakugan,abych se vyhnul útoku zezadu.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:45

Gintaki

Keď sa priblížil ešte bližšie a chcel mi chytiť ruku tak som len poskočil trocha do strany, po jeho slovách som sa však narovnal a nechal som katanu volne za opaskom. Pche.. nemysli si že by som za tebou doliezol do arény, neznášam boj. Zahundral som a malíčkom som sa znova začal špárať v nose pri čom som ho pozorne sledoval či nechce nejak ublížiť Keiko.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:51

Jun´ichi - Zoki
Sledoval som ich Tak vidíš nakoniec boj nebude. Áleee *cenzura* toto sú bojovníci pche nechápem ako sa sem dostaly kokso . No vidíš Zoki ja ti to hovorím nemusíš hneď všetko zabíjať. No to hovorí ten pravý ty....Ticho radšej nepokračuj ak nechceš prísť o ucho. prebehol ďalší viac menej monológ a s úsmevom som pozeral na tú partičku Hm takže niekto mierumilovný v týchto miestach to sa nevidí často.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 17:59

Keiko Lysea

Vůbec jsem si nevšímala boje,který měl započít,najednou ke mě přišel Hiroki a začal na mě něco říkat. Vypadni! Příště až tě uvidím tak tě zabiju na místě! Křikla jsem na něj s hlasem,který naznačoval,že mu vážně každou chvíli něco udělám,mezitím Ame už se pomalu vzpamatovávala a hned se ujala dalšího slova. Do p****e už mi nikdy nelez na oči ty h****e z******j! Ame se rozeběhla proti Hyuugovi a s katanou,kterou stihla vytasit v běhu,prudce švihla ze strany na stranu v oblasti boku...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:13

Hyuuga Hiroki

Zachytil jsem jí tu Katanu a vytrhl z ruky.Plná zlosti neměla šanci někoho porazit.Zasunul jsem ji zpátky k ní do krytu.''Až budeš v lepší náladě,tak se ještě uvidíme'',řekl jsem a zmizel všem z dohledu.Viděl jsem tam Chakru,někdo nás sledoval,pomyslel jsem a obešel velkou budovu.Ano,určitě tam někdo je,vyběhl jsem nahoru a potichu se schoval za menší komín.Vypadá divně,a ta zbroj to není normální ninja,pomyslel jsem a rychle jsem se příblížil k jeho zádům,při čemž jsem byl velmi opatrný.On stále koukal na místo kde jsem do teď byl,a já si sedl vedle něj.''Ahoj'',řekl jsem a podíval se na něj.''Mé jméno je Hyuuga Hiroki,no hledám nějakého společníka na misi a myslel jsem jestli bys nešel.'',optal jsem se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:21

Jun´ichi - Zoki
V momente keď som začul ako ku mne podišiel a keď spustil to jeho ahoj v zlomku sekundy som sa otočil pri čom som vytasil moju katanu a tá mu zastala tesne pri krku Nikdy , nikdy viac sa ku mne nepribližuj zozadu lebo ťa to môže stáť život. A čo sa týka tej misie myslíš že len tak sa vydám niekam s človekom ktorého vôbec nepoznám ? Aj keď zaujímavo si sa vyhol tej katane to musím uznať no si si istý že nezomrieš skôr ako tá misia vôbec začne ? dokončil som a katanu som mu dal preč od krku a vrátil som ju späť do púzdra.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:27

Hyuuga Hiroki

''No..v to doufám že nezemřu'',řekl jsem pomyslně a usmál se.''Ta holka je zajímavá viď?'',šeptl jsem a poukázal na ni.''Mno a o tom poznávání,co kdybych tě pozval třeba na rámen?'',vstal jsem a skočil dolu z budovy,na opačnou stranu,než stála Keiko s tím klukem.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:31

Keiko Lysea

Tse až se příště uvidíme,doufám že budeš mít objednanou rakev ty d****e! Ame,jdeme pryč! Ne Keiko,nikam nejdu! Ame! Ne! Přestaň,jdeme pryč a to bez diskuzí! Rozeběhla jsem se z náměstí,byla jsem tak vynervovaná,že jsem neměla skoro na nic náladu,utíkala jsem poměrně dlouho až jsem se zastavila v menším lese,kde si sedla na zem a začala pěstí mlátit do země. Zabiju ho! Jednou určitě! Keiko zabijeme všechny a potom si podmaníme svět! Máš pravdu Ame,s pomocí někoho pozabíjíme všechny,kteří nám polezou na nervy! Jo! Začala jsem plánovat věci se svým druhým Já,no po chvilce vytáhla svojí flétnu zpoza pláště a přiložila si jí k ústům,byla to asi jediná věc,která mě teď dokázala uklidnit...

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:36

Jun´ichi - Zoki
Pozeral som na neho Zabime ho počuješ dobre ti radím zabime ho. Prestaň furt by si len vraždil. Tak to prrr nie vraždil normálne korektne zabíjal . Aha a to je ako korektne s požehnaním či ako nemám ti zavolať rabína ? Nebuď ironický . Tak prestaň. Zoskočil som k nemu a povedal Takže rámen hm no dobre tak teda poďme nejako my vyhladlo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:44

Hyuuga Hiroki

Procházeli jsme městem,a viděl jsem jak Jun`ichi zabočuje k nejbližší hospodě s vyraženými dveřmi.''Sem ne,tady mě jak si nemají v lásce'',řekl jsem a ukázal na rozbité dveře.''Á hele,támhle je něco jako hospůdka a mají tam i rámen'',dodal jsem a vešel do vnitř.''Dobrý den,dáme si 2 rámeny a něco k pití'',řekl jsem a posadil se ke stolku dál od lidí,abych se vyhnul nepříjemným posluchačům.Udělal jsem gesto aby si sedl naproti mě a začal jsem ''Takže,pokud půjdeme na nějakou misi, tak by to chtělo abychom něco věděli o svých schopnostech.''Zrovna nám hospodský donesl rámen a minerálku.Zaplatil jsem mu a ukázal,aby odešel.''Tak jaké schopnosti ovládáš?'',zeptal jsem se okázale.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 18:54

Jun´ichi
Sadol som si a pustil som sa do rámenu chvíľu som neodpovedal no potom som spustil Takže ja troška ovládam doton nič moc a potom využívam svoje zbrane čiže kapečka doton a tak trocha boj so zbraňami inak tá krčma tam predtým prečo si nechcel ísť tam ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) EmptyMay 9th 2011, 19:14

Hyuuga Hiroki

''No vzhledem k mému věku mi nechtěli nalít..a tak jsem jim kapku strčil do dveří nic víc..'',dojedl jsem rámen a opřel se o zeď.''No já využívám svou rychlost,a manipulaci s chakrou'',řekl jsem a zavřel oči.Nebudu mu hned všechno říkat,nic o něm ještě nevím..''Vidím že si dojedl,tak co půjdeme na nějakou misi?'',optal jsem se a vstal.Donesl jsem prázdnou misku na pult a otevřel dveře..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Celestus (Staré Příspěvky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celestus (Staré Příspěvky)   Celestus (Staré Příspěvky) Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Celestus (Staré Příspěvky)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Filler (Smazané Příspěvky)
» Město Celestus
» Sanctum, Celestus & bydlení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-