~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty
PříspěvekPředmět: [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama   [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama EmptyMay 18th 2011, 17:45

[1 VS 1 Banditi] KAIHATSU HINOTAMA

~ Kaihatsu Hinotama X 20 Banditů


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne September 29th 2012, 00:08, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama   [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama EmptyMay 18th 2011, 18:26

Kaihatsu Hinotama

Dorazil jsem do arény a rozhížel se po tribunách.Téměř nikdo tu nebyl,avšak s tím sem počítal.Přešel jsem až k mému místu kde jsem měl začínat souboj a čakal na mého soupeře něž se dostaví.V tomhle zápase jsem si dost věřil a za žádnou cenu jsem nechtěl zklamat,neo se přinejhorším ztrapnit.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama   [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama EmptyMay 18th 2011, 19:50

Banditi

Okolo tebe se ve chvíli v kruhu seběhlo několik desítek banditů. Celkem si jich napočítal dvacet, dvacet banditů v kruhu okolo tebe, očividně velmi nepřátelští, protože v případě, že vyhrají můžou získat dokonce až i volnost pro svou duši Tak deme do něj chlapy, je jenom jeden... nemá proti nám všem šanci! vykřikl jeden z nich, ostatní začaly v tu chvíli velmi divoce křičet, ve chvíli se okolo Kaihatsa do země zapíchalo 20 výbušných lístků na kunai, kteří právě vybuchly. Ten výbuch byl dost obrovský a kdyby banditi nestáli dostatečně daleko, tak se jim něco mohla stát...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama   [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama EmptyMay 18th 2011, 20:20

Kuzuri Yuki

Po chvíli se odněkud vyhrnuli banditi s velkou motivací a naštěstí udělali přesně co jsem čekal.Jakmile jejich vůdc zahlásil "jdeme do něj",byl už můj měč zapíchlý v zemi a já skládal pečetě.Jejich kunaie letěli směrem ke mě a a nebýt mého štítu,který jsem pomocí techniky Raiton: Shīrudo vytvořil , bych byl už dávno rovnoměrně rozprostřený po okolí...prach který se však v tu chvíli zvedl byl pořád ve vzduchu a tak nemohli vědět,co se právě děje.Plně klidný jsem v kopuli začal skládat další pečetě,tentokrát ty šmejdy však čekal můj útok,nejsem tu proto abych se bránil.Raiton: Shichū Shibari-šeptl jsem tiše a v tom se po stranách arény začaly vysouvat 4 kamené monumenty,které mezi sebou začali posílat bleskové záblesky a půsovit velké škody.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama   [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama EmptyMay 18th 2011, 22:53

GM

Banditi se koukali okolo sebe. Ten nepříjemný kouř je velmi ošklivě oslepil, vůbec nevěděli, co se děje. Až ve chvíli, kdy uviděli čtyři velké pylíře, které doslova lezou ze země, tak už věděli, o co jde. Odhodili raději své železná zbraně, protože věděli, co začne a přesně to se stalo. Z pylířů začala proudit eletrická energie a všechny je doslova smetla Vítězem se stává Kaihatsu Hinotama... ozvalo se z ůst rozhodčího...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty
PříspěvekPředmět: Re: [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama   [1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama Empty

Návrat nahoru Goto down
 

[1 VS 1 Banditi] Kaihatsu Hinotama

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [1 vs 1 Banditi] Chrome Akuma
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari
» [1 vs 1 Banditi] Toshi "Nao" Takari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-