~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Lesní Brána

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Lesní Brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Lesní Brána   Lesní Brána - Stránka 3 EmptyMarch 5th 2011, 00:03

First topic message reminder :

LESNÍ BRÁNA

Lesní brána je obrovská brána, která se nachází ve velmi hustém lese a horách, které jsou na sever od Sanctum, zhruba několik stovek kilometrů daleko. Tato brána dosahuje velikosti 10 metrů a jen málokdo se odváží tam vejít. Dle všeho vede do obrovské podzemní jeskyně, kde existuje něco jako miniaturní další svět, avšak nikdo netuší pravdu, protože většina lidí se od tud nevrátila a ti, co ano o tom raději nemluví.

Lesní Brána:

Jeskyně:


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 10th 2012, 00:53, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master


Počet Příspěvků : 2496

Lesní Brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní Brána   Lesní Brána - Stránka 3 EmptyNovember 4th 2011, 21:26

Toshi Takari
Svetlá Ríša (Lesní Brána)

Ach.. povzdychol som si, úžasnuto, potom ako som asi cez nejaké 3 minútky počul dopadnutie kamienka, len v podobe mohutnej ozveny, ktorá ma následne zasiahla. Premýšľal som nad tím ako sa dostať na druhú stranu, pričom sa mi v hlave neustále zobrazovala vety toho ducha..

FlashBack:
"Ten, kdo chce pojíst ze stromu poznání musí nejdřív sám prozřít a očistit svou duši. Právě jablko je věc, která způsobila hřích, proto každý, kdo jej pojí už podruhé nemůže, dokud se svého hříchu nezbaví"

Následne ma napadla otázka.. čo je mojím hriechom ? opýtal som sa len tak do vetra, keď v tom, som sa prudko obrátil a uskočil do strany, ďalšie oštepy ? .. následne sa ozval výbuch, výbušné lístky ale vybuchli naštastie v dostatočnej vzdialenosti, aj keď mi moju cestu tento pokus o môj život, nijako nepomohol, došlo mi, že musím nájsť odpoveď na otázku čo je mojím hriechom, a ako ho očistiť, len tak som sa mohol predsa dostať k stromu, dúfal som teda, že si to celé nevysvetľujem zle. No tak, moje svedomie je predsa čisté, ... ale následne som sa vrátil späť do svojej ďalekej minulosti...

FlashBack
Ako desaťročný chlapec, som sa díval do očí omnoho staršieho muža. Tento starček bol na úrovni mojich očí, tvár mal od krvi, a vedľa mňa stál on. Meno nemal, volali sme ho skrátka pane, alebo výnimočne dovolil aby sme ho oslovovali aj majster a otec, hoci ním nikdy nebol. Spomienka sa však následne skončila, potom, ako sa kunai v mojej ruke mihol, a ja som zabil prvého človeka.

Mal som im pomôcť, pomyslel som, pri pohľade na rozmetaný oštep v celej miestnosti, kde bolo obhorené drevo. Neprítomným pohľadom som sa díval, do dymu, čo výbuch spôsobil, a myšlienkami sa vrátil k Toshiovi Aburame, a následne k Natsuki Shinra, ako aj mnohým ďalších, hoci som to nikdy nepriznával tak ako iný, nebol som z minulosťou vyrovnaný, nemohol som, prežil som si toho príliš veľa a ešte ťažšie sa zabúdalo. Nenávisť plodí nenávisť... napadlo mi následne, keď sa mi vybavili obrazy tých, ktorý mi to všetko spôsobili, a ktorý dostali moje myšlienky práve sem, Takeru Takahashi, Ken"nichi, a mnohý další... od príchodu do Sanctum, sa toho veľa zmenilo, ale udalosti sa neustále opakujú a nech robím čokoľvek nedokážem nikomu pomôcť, hoci by som chcel .. nakoniec som to ja, kto potrebuje byť zachránený za cenu života druhého...

Postavil som sa zo zeme, a prešiel som k okraju toho útesu, pričom som sa pozrel len na ten strom, naraz som nechcel žiadne jablko, len sa odtiaľto dostať preč... späť sa vrátiť nemôžem, takže teda... skúsime to po zlom, pomyslel som si a spravil skutočne neohrabaný risk, spravil som niekoľko krokov, dozadu, a rozbehol som sa vpred, na samom okraji priepasti, som využil všetku silu, rýchlosť, a množstvo chakry, ktoré mi to dovoľovalo, a odrazil som sa smerom dopredu... hoci vzdialenosť skutočne nebola malá, myšlienkami som pevne zovrel Fuuma Shuriken pripevnený o svoje lanká, a pocítil, skutočne bezvýhradnú nenávratnosť tohto rozhodnutia, v momente, keď som si uvedomil, že nieje cesty späť.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Lesní Brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní Brána   Lesní Brána - Stránka 3 EmptyNovember 5th 2011, 18:08

GM

Rozeběhl si se oproti tomu útesu a ve chvíli si skočil, jakmile si skočil si cítil velice zvláštní pocit, který se postupně rozlíval po celém tvém těle, bylo to zvláštní, skoro jako kdyby z tebe něco odcházelo a něco do tebe naopak přicházelo, jakmile si se blížil k hranici, kde už byla propast, tak se tvoje nohy postavili na neviditelnou zem, vypadalo to jako kdyby si vlastně stál ve vzduchu Pouze někdo s čistou myslí a čistou duší může vkročit ke stromu ozvalo se opět, nevěděl jsi, odkud se ten zvuk ozývá, ale jakmile si se přiblížil ke stromu, tak si mohl vidět, jak z vodopádu vystupují zvláštní stvoření, vypadající skoro jako duchové, vypadali jako lidé, které si zabil. Prošli vodopádem a zvláštně se na tebe pousmáli, poté si pouze mohl vidět, jak kráčí směrem k tobě skrze propast, nad propastí vždy jeden z nich zmizel a proměnil se v cestu, skrze kterou si mohl projít ven potom, co si odneseš svou zaslouženou odměnu. Očividně tě nikdo nikdy nesledoval, celou dobu tě sledovali pouze duchové tvé minulosti, které na tomto místě získavají větší slovo, než kdekoliv jinde, ony oštěpy museli být bezpochyby právě jejich dílem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Lesní Brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní Brána   Lesní Brána - Stránka 3 EmptyNovember 5th 2011, 18:55

Toshi Takari
Svetlá Ríša (Lesní Brána)

Letel som vzduchom svojím skokom, v momente ako sa však moje nohy odlepili od zeme, som vedel, že tu končím, myseľ mi vypla, nič som nerobil, len som dúfal, že to zvládnem akýmsi zázrakom, akoby to bola všetko otázka ilúzie. Keď však moje nohy dopadli na neviditeľnú plochu, a ja som ostal kľačajúc presne nad priepasťou zostal som viac než zaskočený. Naraz sa ozval čísi hlas, vzpriamil som sa a opatrne prešiel na druhú stranu až kým som sa neocitol tesne pod stromom, v tom som sa obrátil, sledoval som ako z vodopádu vystúpili tiene tých ktorých som kedysi pripravil o životy, ale za životy ktoré som bol zodpovedný, alebo sa za nich zodpovedný aspoň cítil, keď mi otvorili cestu preč, obrátil som sa ku stromu, očividne som to zvládol a podarilo sa mi urovnať a vyčistiť si ako myseľ tak ducha. Toto miesto je svojím spôsobom skutočne famózne, pomyslel Toshi, a zadíval sa do koruny stromu, kde naposledy získal jablko prehltené chakrou.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Lesní Brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní Brána   Lesní Brána - Stránka 3 EmptyNovember 5th 2011, 19:22

GM

Cesta se uvolnila. Podíval si se na strom, přímo před tvýma očima skoro jako kdyby to jablko teprve vyrostlo. Utrhl si ho ze stromu a dal sis ho do jedné z mnoha kapes, které jsi měl. Poté si ucítil opět ten zvláštní pocit a padl si na zem. Probudil si se až za několik minut, ležel si na obrovském kameni, který tvořil vstupní bránu do jeskyně. Měl si pocit, jako by se ti toto celé v podstatě pouze zdálo, ale po nahmatání objektu tvaru jablka v jedné z kapes si věděl, že celý tento zážitek rozhodně nebyl snem a už vůbec ne iluzí. I když jeskyně očividně iluzemi byla přeplněná.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Lesní Brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní Brána   Lesní Brána - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Lesní Brána

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Lesní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-