~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Information Window

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Information Window Empty
PříspěvekPředmět: Information Window   Information Window EmptySeptember 15th 2012, 16:53


INFORMATION WINDOW
status: neznám | referendum: ne | důležitost: méně důležité

Vzhledem k faktu, že Information Window (to okno nahoře při otevření portálu) už je tu nějakou tu dobu a celkem dost dobře funguje jsem se rozhodl ho tu nechat. Jenže je problém, že netuším, co tam mám zařadit, takže bych byl rád, kdyby jste se vy, hráči vyjádřili, co by jste si tam představovali, popřípadě co se vám tam nelíbí z toho, co tam aktuálně už je. Máme tam online díly Naruta & Naruta SD. Dále (zatím nepoužitelné) informace o aréně a potom tam jsou dvě "volné" záložky, ve kterých zatím není vůbec nic a více méně si do nich můžete vymyslet co chcete.

A teď přejdeme ke druhé části tohoto oznámení. Vzhledem k faktu, že společně s mým nejnovějším nápadem pravděpodobně možnost stáhnout si informační tabulku zmizí (stejně byla prakticky nevyužita dodnes) a neaktivitu lze přesunout jinam jsem myslel, že bych mohl udělat jednoduše to, že bych každému oznámení udělal vlastní topic v kategorii oznámení. Za prvé by to umožnilo na portálu ukazovat nejnovější oznámení díky tomu, že by to byl odlišný topic a za druhé by to umožnilo hráčům komentovat dané oznámení přímo v topicu toho oznámení. Bylo by to více oficiální a celkově pravděpodobně i lépe vypadalo, ale nechám to na vás. Mě osobně se tento nápad líbí. Své názory mi pište do PM prosím.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
 

Information Window

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-