~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Projekt Revitalizace II

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Projekt Revitalizace II Empty
PříspěvekPředmět: Projekt Revitalizace II   Projekt Revitalizace II EmptySeptember 15th 2012, 16:51


projekt revitalizace II


administrativa | ingame
Takže, toto je velice důležité oznámení a chci dodat, že je velice důležité pro další vývoj vaší postavy. Též chci dodat, že budu veškeré údaje a kdo by se pokusil cokoli zfalšovat, tak za to bude krutě potrestán (ingame!), takže dělejte jak chcete, ale za ten risk vám to nestojí, to mi věřte. A teď k samotnému oznámení, vzhledem k faktu, že si chci ulehčit práci (proč to nepřiznat, že?) a zároveň mi to dá čas na to upravovat důležitější věci vás žádám o to, aby mi každý hráč poslal jeho aktuální seznam technik (aktuální! pokud máte techniku z filleru, který jste napsali a není přijat, tak tam techniku nepište) a ke každé technice mi s dovolením připsali, jak jste ji získali (tzn. filler, odměna, atp.) a hlavně mi k ní připsali její rank! Prosím pokud máte více, jak jednu postavu, tak mi pošlete za všechny tento seznam, pro vás to zabere možná několik minut, maximálně několik desítek minut, tak obětujte ten čas a ulehčete mi práci, díky!
Noctis Lucis Caelum15. září 2012

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
 

Projekt Revitalizace II

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Projekt Revitalizace I
» Projekt Revitalizace (I/III)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-