~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 |3| Summon Kyūkei

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMarch 18th 2012, 14:55

First topic message reminder :

- Summon Kyūkei -

V této místnosti bude probíhat polapení summona Kyūkei, což je velice mocný summon obrovské masožravé květiny. Tato květina je výsledkem ne příliš zdařilých pokusů klanu Hantāzu. Původně je květina vlastně strom, který měl být určen na chakrové lístky, nezdařilým pokusem klanu Hantāzu je však to, že k tomuto stromu přiblížili kus meteoru, ve kterém ještě byla chakra Jūbiho, což způsobilo doslovnou mutaci daného stromu až do dnešní podoby květiny, i když už to od květiny moc znaků nemá. Kyūkei má na povrchu svého těla kutikulu, která je kombinací chitinu a slitin zvláštního kovu z meteoru. Je schopna používat pro ni specifické a unikátní techniky, stejně jako je schopná používat Shizenton až do druhého stupně. Její primární element je Shizenton, ale pokud je zakořeněná, tak dokáže ovládnout i Suiton a dokonce mírně Doton. Fyzicky útočit dokáže též velice dobře za pomocí velice nepříjemných liánám podobných chapadel s ostny. Kyūkei je též známá tím, že velice ráda hoduje na lidech, její žaludeční kyselina je schopna rozežrat lidské tělo zhruba do dvaceti sekund od pozření. Krom toho sladká vůně vábí do jejích úst též všechny známé druhy brouků.

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 27th 2012, 20:42

Saya Uchiha

,,Takhle,tahle kytička není žádná slečinka.Takže si dávejte pozor úplně na všechno.Nikdy nevíte s čím příjde.Musíte počítat i s nemožným.Tak to vidím já" oznámila jsem ostatním a jen se ještě více napřímila.Už tomu neutečeme.Sranda.A já myslela že tenkrát to bylo naposledy.Usmála jsem se pro sebe a hleděla na to co udělala nee-chan. ,,jestli má někdo nějakej nápad sem s ním a rychle" promluvila Moje katon techniky mi připadali opět k ničemu. ,,Něco bych udělala ale tahle potvora byla posledně nějak imuní vůči katonu" pošeptala jsem a zatla ruce v pěst.Mohla jsem jen jedno.Krýt ostatní nebo se o to pokusit.Složila jsem pečetě.. ,,Kage bunshin no Jutsu!" pronesla jsem a vedle mě se objevila moje dokonalá kopie. ,,Alespoň vám budu moct krýt" vysvětlila jsem.Nyní jsem tu byla jen jako ochranka.Svým způsobem.Přeci jen pokoušet se takhle na ni útočit katonem když to posledně nefungovalo byla naprostá pitomost.Docela jsme byla ráda že jsem již měla nějaký ty zkušenosti.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 27th 2012, 20:58

Date Masamune

Podle toho co o kytce říkala Saya a Tatsuki, vypadalo to na velké obtíže jak z pohledu elementárních technik, tak fyzických schopností. Jediná možnost by tu byla, že Raiton, který využíval on a Toshi by dokázal nějak narušit její stonek a tim jí poranit. Přeci jen Raiton jako průbojný element by mohl uspět. Bohužel to byly jen nepotvrzené domněnky takže nezbývalo nic jiného než si to ostestovat v praxi. "Bohužel jako bojovník na blízko jsem v nevýhodě, ale měl bych být schopen využít několik svých technik i na větší vzdálenost," hlesl chladně a přihmouřil oko. "Tatsuki, Sayo, nevíte o nějakém jejím slabém místě, kam by se měli koncentrovat naše útoky? Něco takového určitě mít musí..." optal se ještě s nadějí v hlase a pak již vytasil svojí katanu, která zářila bleskovou energií vyvolanou za pomoci Kirikae. Nebylo to však vše, energie kolem meče se začala zvětšovat a sílit. Vznikala tak obrovská koule z Raitonu okolo čepele. "Takari, zkusíme jak moc jí uškodí Raiton?" zavrčel s úsměvem a byl připraven tuto techniku použít. Avšak ještě vyčkával, zdali mu nebudou řečeny nějaké potřebné informace, kam by bylo nejlepší útok zacílit.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 27th 2012, 22:15

Toshi Takari

Tá vec je všade, ozval som sa, bol to viac menej logický záver, nakoľko sme sa nachádzali uprostred lesa a vzhľadom na jej veľkosť a to, že sme ju ani nevideli úplne celú sa to dalo očakávať. Tu to nepôjde, neexistuje spôsob ako zrušiť celý les naraz len s tím čo dokážeme, no... nejde tu ani o tak o to, tú vec musí predsa niečo poháňať, pretože ak nie... tak netuším akú môže mať táto vec slabinu ak ju nedokáže zastaviť ani oheň. Hm... fajn, prikývol som... tentokrát som hodlal spolupracovať, nebolo to ani tak preto že sme museli ako skôr pre fakt, že som chcel pochopiť čo alebo kým Kyūkei je. Začal som skladať pár pečatí pričom som sa ozval k Sayii... tá vec je v podstate všade, dokáže cítiť náš pohyb len tím, že sme v lese... čo znamená, že les je jej súčasťou, ak cíti skutočne všetko, možno dokáže cítiť aj bolesť a možno preto oheň priamo nezaberal netušil som síce ako ho minule použila, ale ak útočila nato načo sme sa hodlali momentálne zamerať s Datem, bolo pochopiteľné, že to bola jej asi najmocnejšia časť ale zapáliť tak celý les a oheň rozšíriť, Kyūkei by možno cítila oveľa väčšiu odozvu. Bol to však len môj nápad a nevedel som ani či to Sayii došlo, no keďže ona mohla lepšie ako ktokoľvek iný vidieť veľkosť toho kvetu mala by to chápať najlepšie, okrem Tatsuki a asi mňa hoci som s týmto mal skúsenosti nejaké 3 minúty. Raiton: Shichū Shibari... ozval som sa, v okamihu sa začali spod zeme vysúvať piliere ktoré zatriasli zemou okolo veľkej kvetiny a spustila sa reťazová blesková reakcia medzi piliermi, nechal som si záležať nech to spravím čo najrýchlejšie.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 27th 2012, 22:48

Date Masamune

Když Toshi spustil svůj útok v podobě jakýsich pilířů, nebylo nutno zase tak váhat. Dodal do katany poslední potřebnou chakru, takže koule dosáhla správné velikosti a pak jí jedním švihem odpálil přímo mezi dva již zmíněné pilíře, aby to celý útok posílilo. Vzhledem k tomu, že byla koule v průměru skoro dvoumetrová, Masamune doufal, že by to tu květinku mohlo aspoň štípnout. "Doragon Ryū: Shidenissen," dodal nakonec ještě jen tak pro zajímavost.
Bylo to prozatím to jediné, co mohli provést. Vše záleželo na reakci té kytky. Nedostatek potřebných informací byl nyní klíčový. Taktéž doufal, že pokud měl ještě někdo dálkové útoky, rozhodl se je použít nyní. Přeci jen kombinovaný útok spojený z více silných útoků byl lepší než kdyby každý útočil samostatně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 28th 2012, 10:16

Saya Uchiha

Poslouchala jsem všechny okolo sebe.Každý nápad se hodil.Po tom co promluvil Date jsem se musela pousmát.A pak že nejsme schopní spolupráce.Projelo mi hlavou.Poté promluvil Toshi mím směrem ještě než vytvořil svoji techniku.Dost dobře jsem chápala co tím myslel.Proč mě to nenapadlo dřív? Ihned jsem se podívala na svůj klon a ten jen kývnul na souhlas.Napadnout okolý květiny se mi nezdál jako šílený nápad.Pokud ta květina má nějaké spojení s okolím jistě jí bude vadit když napadnu zbytek.A pokud ta část která se z květiny ukázala je ta nejsilnější něde v okolí musela být její slabina.Přeci jen nemohla být tak silná po celé své délce.Sledovala jsem vše svým sharinganem a to samé dělal i můj klon.Já i on jsme se trochu posunuly dozadu což se mohlo zdát jako náznak úniku ale jakmile jsme se otočily obě jsme složili pečetě. ,,Katon : Igaina Ugoki" prnesli jsme dramaticky obě a z našich úst vyletěla katonová technika.Velká ohnivá koule o průměru tak dva metry.Nebezpečně se řítily na les.ALe kousek před svým cílem se každá z těchto koupí rozdělila na osm dalších částí o menším průměru a já jen sledovala jak les bude reagovat. Doufám že se nenaštve.Projelo mi hlavou ale na to již bylo pozdě.Zase budu bez chakry.Takovéhle postupy nejsou na chakru moc dobré.Ale co,lepší když útočí dva než jen jeden.Jen doufám že i ten raiton pomůže.Jak se jí asi líbí útok z více stran? Nad touto myšlenkou jsem se opět usmála a já i můj klon jsme byli v naprostém pozoru abychom vykrili útoky směřující ze zadu na naší skupinku.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 28th 2012, 10:48

Toshi Takari

Aspoň je tentokrát na našej strane. Dúfam, že sa nehodlá držať svojej bežnej taktiky chrániť všetko čo uvidí, pri niečom takom to moc nepomôže, ... hej Tatsuki, možno by bolo dobré strážiť nejakým spôsobom to na čom stojíme, upozornil som, pretože sám som nevedel ako nato, vedel som len to, že ak niekto dokáže niečo také bude to najskôr ona. Aspoň si nemusíme lámať hlavu so zásobou chakry, pomyslel som si a spomenul si na predmet čo sa mi momentálne váľal v batohu. Môj útok a útok Dateho mal určite niečo do seba, táto nazval by som to elektrická smrť mierená voči obrovskej kvetine nielenže nevyzeralo slabá ale aj sa navzájom podporila na sile, pri predstave, že mi tento Date navrhol spoluprácu som sa uškrnul... zaujímalo ma totiž prečo to na mňa nepoužil keď sme spolu mali tú menšiu bitku za Celestom. Každopádne dobrá práca Saya, pomyslel som naviac s úsmevom akonáhle som ucítil šíriace sa teplo smerom od svojho chrbta.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 28th 2012, 21:00

Kyūkei

Obrovská květina, nebo spíše něco tomu podobného se pouze potutelně pousmála. Jakmile ze země začala vyjíždět štveřice masivních kamenných sloupů, tak ve stejné sekundě ze země začaly rašit prazvláštní, velice masivní kořeny, velice nápadně podobné těm, které jste viděli v okolí květiny. Každý jeden kořen se zaměřil na jeden sloup, nemohli jste tomu uvěřit, ale čím více kořen obmotával daný sloup a pokrčoval směrem nahoru, tím se zvětšovala jeho tloušťka a mocnost, jakmile dorazil masivní kořen až na vrchol, tak jste pouze uslyšeli velice hlasité a pro vás pravděpodobně nepříjemné křupnutí, které značilo, že sloupy už teď mohou sloužit spíše jako párátko pro květinu, až si vás k večeři, co však bylo ještě horší, kořeny začaly doslova vzpírat obrovské sloupy, napřáhly se a následně doslova vrhly všechny čtyři sloupy směrem k té skupince chudáků. Následoval sled několika technik, přičemž jako ke květině doputovala technika Masamuneho, obrovská blesková koule narazila do pláště květiny a následně se její elektrická energie doslova rozšířila po celé květině, mohli jste v podstatě vidět, jak květinou doslova probíjí elektřina, něco však bylo špatně, protože květina vystřelila jednou z mnoha lián v jejím okolí a z jejího konce v tu chvíli vystřelil koncentrovaný blesk směrem přímo na Masamuneho, vypadá to, že tato květina díky svému původu jakožto chakrový strom schopný pohltit chakru dokáže útoky ninjutsu doslova vstřebat a následně odeslat proti komukoli se ji aktuálně zlíbí. Ohnivá technika, kterou vyslala členka rodu Uchiha míříc směrem někam do lesů mířila na několik málo míst najednou díky její flexibilitě, to však nic nemělo na tom, že stromy na místě, kde hrozil zásah doslova vykořenily a posunuly se o několik metrů dál, kde se opět zakořenily.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 09:03

Toshi Takari

No... to snáď zlý vtip, pomyslel som si, sledujúc šou pri ktorej sa mi priamo nad hlavou začali vracať obrie kúsky balvanov z mojich kamenných stĺpov, normálne by som sa vyhol ale bolo ich až príliš veľa naviac tu bolo kvantum ďalších ľudí čo by možno reagovať nestihlo. Oproti nim teda vyleteli asi dve záblesky rýchleho svetla v podobe koncentrovaného blesku, prvý prevŕtal len málo z kameňov no aspoň zvyšok odklonil od nás, ten druhý trafil zvyšok mieriaci na zvyšok skupinky, keďže bližšie ku mne stáli asi len traja, drobné kamienky nás síce zasiahli ale zvyšok veľkých balvanov zo stĺpov prefrčal v rýchlosti okolo nás čím rozmlátil aj zem. To bolo tesné, pomyslel som si, keď som spozoroval pod svojimi nohami tieň, strhol som sa a so sebou som k zemi stiahol aj Sayu Uchiha, na mieste kde sme pred chvíľkou stáli bola podstatná časť z jedného zo stĺpov. No, nebol najlepší nápad nechať sa presvedčiť, prevrátil som oči ako som ležal na zemi. Nakoniec som to aspoň zvládol odraziť bez Dateho, hoci to bolo skôr o náhode. V pohode ? opýtal som sa, načo som sa začal zbierať zo zeme.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 09:15

Saya Uchiha

Chtěla jsem přejít k nee-chan abych ji mohla krýt no v tom mě Toshi strhnul k zemi.Téměř jsem si ani nevšimla toho co proti nám letělo a tak jsem dostala nemalý šok.Ale jak se zdálo můj klon tohle přežil.Nějakým způsobem se mu povedlo tomuhle vyhnout.Trochu jsem nechápala kam jsem opět dala oči ale jen tiše jsem si povzdychla.,,Ta mrcha mě už štve.Podruhý se porazit nenechám!" sykla jsem dosti naštvaně což Toshiho mohlo překvapit.S rukama sevřenýma pěst jsem vsala a trochu se oprášila. ,,Děkuji ti Toshi" poděkovala jsem jak bylo mojí zvyklostí a společně se svým klonem jsem došla k nee-chan. ,,Dělej co chceš hlavně aby to bylo účinné" požádala jsem jí a já i můj klon jme vytáhli katany a byly jsme připraveny bránit nee-chan jakýmkoliv způsobem.Tak si to shrňme.Tahle kytička pohltí všechno ninjutsu které pošleme a nezáleží na tom jakého elementu.Sranda je že to dokáže použít proti nám.Její tvrdost by se dala přirovnat k tittanu.Kdyby ji nee-chan dokázala oslabit, možná by přeci jen něco fungovalo.Nebo....Projelo mi hlavou a já se zadívala na Toshiho a Dateho.Kdybychom tu potvoru oslabyli mohl by Toshi zvednout Dateho do vzduchu a společně jí dát co proro.I když tohle je spíš pohádka! Dodala jsem si a raději se soustedila na to co jsem měla dělat. A to bylo to že jsem měla chránit nee-chan.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 09:39

Toshi Takari

Skúsime či to teda funguje... to bude možno naposledy, za pokus predsa len nič nedáme. Vyskočil som hore na jeden z tých kameňov z mojich stĺpov pre lepší výhľad. Kuchiyose: Raikō Kenka, potom ako som si vyhrnul rukáv za pomoci úst, keďže som v jednej ruke stále držal katanu som prešiel po znakoch na svojom zápästí palcom. V oblaku bieleho dymu, ktorý po uvoľnení pečate nasledoval sa vo vzduchu okolo môjho tela držalo desať Fūma Shuriken, pri každej čepeli každého shurikenu boli pripevnené papieriky. Chvíľku som sledoval kvetinu, zdalo sa však, že ona skutočne nemá páru o tom čo sa deje vo vzduchu, nakoľko už nijak inak na túto situáciu nereaguje, napriek tomu by o mojich zbraniach nemala tušiť nemala. Na moment som zrakom spočinul na jednom z tých shurikenov a posunul sa vpred, nešiel vôbec rýchlo, práve naopak vznášal sa vo vzduchu a mieril smerom k oblohe no napredoval priamo ku Kyūkei. Vedel som, že tá vec nemá oči a že som nemohol povolať Ayame v hustom lese, chcel som však vedieť ako blízko som schopný sa k nej dostať bez toho aby o tom tušila. V polovici dráhy posúvajúce sa shurikenu vzduchom som len gestom ruky naznačil pohyb a zvyšok tých shurikenov vypálil akoby ich niekto skrátka vystrelil. Neleteli však priamočiaro ale oblúkom, oddeľovali sa od seba, mierili priamo k otvorom Kyūkei alebo jej ústam ak sa to tak dalo nazvať, bolo na nich dosť výbušných lístkov, prvá čepeľ sa dotkla Kyūkei, nasledovala ďalšia asi s 2 sekundovými rozdielmi vrážali v kruhu do jej tela a každý náraz znamenal masívny výbuch. Tieto veci mali však len odpútať jej pozornosť, skutočne ma totiž zaujímalo ako blízko sa viem dostať s mojím prvým shurikenom vznášajúcim sa smerom k jej veľkej "hlave".
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 14:58

Shi

Stál kousek za Tatsuki. Pozoroval, jak lehce odrazila ty útoky. Sledoval hlavně ten moment, když se k ní měl přiblížit ten bleskový útok. Ten blesk se rozšířil po celým jejím těle a následně ten útok odrazila. Její kůže. Možná, kdyby jsme nějak zabodli kunai, nebo něco ostrého do jejího těla a ten předmět by mohl prorazit tu vrstvu a dostal by se k jejímu masu, nebo co to má. Zamyslel se a sledoval dál. Pak do té ostré věci poslat raiton. Ty sloupy, které Toshi zničil, nebo odklonil se jich nedotkli, ale zachránil Sayu. Postavil se za Tatsuki, protože je požádala, aby ji chránili. Z jeho ramenou a ze zadu z krku se objevilo několik nití a každá z nich odrážela ty kamínky, aby Tatsuki nijak nevyrušily. Pohlédl na Tatsuki. Z jeho jedné nohy se začala objevovat niť. Ta šla pár centimetrů nad zemí přímo k té kytce. Byl zvědaví, jestli by se takhle nedostal na její kůži. Netušil, k čemu mu to bude dobré, ale zkusil to. Nehl se z místa, protože chtěl chránit Tatsuki. Pohlédl na Sayu. Takže tohle je po druhé, co s ní bojujete? Zeptal se a pohlédl na tu kytku. Řekni tak zkráceně, jak to vypadalo tenkrát. Zeptal se ji. Třeba by jim něco z toho předešlého boje přišlo vhod.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 18:14

Date Masamune

Zdálo se, že ta kytka ovládala krom toho všeho ještě pohlcování ninjutsu, ať se jednalo o jakékoliv, které pak převedla do koncentrovaného útoku. Nebýt Tatsuki, nejspíše by Masamune dostal slušnou šlupku od toho bleskového paprsku, který v tu chvíli neměl vzhledem k jeho síle čím vykrýt. No vlastně i kdybybyl slabší, neměl by moc co použít k obraně. Jeho repertoár technik totiž neobsahoval mnoho obraných prvků, což byl hrubá chyba pro někoho, kdo se zúčastňoval něčeho takového. Mezi tím ho Tatsuki požádala, aby pomohl Toshimu. Ať si bělovlásek myslel cokoliv, během okamžiku jeden šutr rozmetalo něco, co vypadalo jako bleskové laso či bič. Masamune se mírně ušklíbl a pak se otočil k Tatsuki, když bylo vše zabezepečeno. Tedy asi tak na minutku, protože muselo být jisté, že se kytka nejspíše jen tak nepodvolí.
Tatsuki nakonec přišla s tím, že něco zkusí, ale potřebovala chránit od ostatních. To nebyl zas tak velký problém, bylo jich tam dostatek, aby dokázali ochránit všechny směry ze kterých by mohli jít útoky. Navíc Toshi moc dlouho nečekal a vyvolal velké Shurikeny, které zřejmě ovládal za pomoci Magnetismu. Pěkný, Magnete-kun, uznal Masamune v mysli a plynulým pohybem vytasil svojí druhou katanu.
Do útoku se však momentálně nedával, jelikož měl pouze Raitonové techniky na dálku a ty mohla kytka v současném stavu lehce poslat zpět a to nebylo zrovna dobré pro jejích skupinu. Takže nezbývalo nic jiného, než tvořit čelní obranu přímo před něco-tvořící-Tatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 18:27

Kyūkei

Snad si opravdu nemyslíte, že mne nějaké chabé útoky dokážou porazit? poznamenala obrovská květina a pousmála se, výbuchy, které způsobily shurikeny s květinou prakticky vůbec nic neudělaly, v podstatě se vůbec nic nestalo, očividně pancíř, kterým květina oplývala dokázal pohltit opravdu solidní množství poškození předtím, než se na něm vytvoří byť i hloupý škrábanec. Květina se pouze opět pousmála, z jednoho z otvorů na její hlavě ve chvíli vystřelilo něco jako kyselina, v podstatě vyplivla své sliny přímo směrem na shuriken, který se v sekundě doslova rozpustil, až z něj vůbec nic nezbylo. Ve chvíli, kdy se toto stalo se začaly stromy okolo vás z ničeho nic pohybovat, očividně vás hodlala prvně unavit a teprve až poté zaútočit naplno, stromy se vykořenily v jedné sekundě začaly kráčet směrem k vám, zhruba po dvou metrech však jejich kroky ustaly Ksoo... ta holka vysává mojí chakru, ale má pouze omezené možnosti, nemůže dosahovat takového množství chakry jako já, tím pádem ji to jednou přece jen omrzí pomyslela si květina usměvavě, v tu chvíli z každé jedné z úst na její hlavě vyletělo něco jako semínko, které jakmile dopadlo na zem zakořenilo a vyrostlo z něj něco v podobně zvláštních květin, jejich květ se však podobal spíše něčemu jako osten a rozhodně vypadal velice ostře a nebezpečně.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 20:20

Shi

Útoky, kterých si všiml později, a které vysílal Toshi byli neúspěšné. Ta kytka se tomu smála, než aby naříkala, že ji to bolí. Pak se ohlédl, uslyšel nějaký zvuk. Blížili se stromy, ale ty se zastavili. Nějak uhodl, že je zastavila Tatsuki. Podíval se na Tatsuki. Takže o ni nevíme skoro nic, co se týče boje. Řekne a podívá se na tu kytku. Byla opravdu škaredá. Kývl na její slova, protože si typl dobře. Díky Tatuski se na ně ty stromy nerozběhli a nezmlátili je větvema. Pak ještě chtěla něco říct, ale nedokončila to. I on spozorněl. Vyplivla několik semínek a ty začli kvést. Kousek od něj se nacházela jedna ta kytka. Neplánoval se k tomu přiblížit, právě naopak, ještě kousek poodstoupil a připravil si techniky na katon techniku. Ani Tatsuki nevěděla, co to je. Ještě se ohlédl. Niť, která se celou dobu pohybovala kousek nad zemí byla už asi jen 3 metry od ní a stále se přibližovala k ní. Nakonec se rozhodl, nezkoumat tu rostlinu. Katon: Hōsenka no Jutsu Pronesl a z jeho úst vyšlo několik ohnivývh koulí, které mířili na tu květinu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 29th 2012, 23:30

Date Masamune

Zdálo se, že Kytka se teprve rozjížděla. Nejprve jen tak rozleptala shuriken od Toshiho do úplného nic a pak si ještě ulevila od semínek ze kterých začalo růst cosi... mírně znepokojivého a divného. Ale díky bohu se jí již nepovedl ten trik se stromama, které k nim běželi jak o závod. Během chvilky jim totiž Tatsuki vysvětlila, že to byla ona, kdo je zastavil. Za to měla Masamuneho obdiv, který se u její osoby projevoval nějak často.
"Dobrá práce," utrousil s mírným úsměvem na její adresu a začal se soustředit na to cosi co vyrašilo před nimi.
"Jistě že je zvládneme," ubezpečil ještě Tatsuki a podíval se na ostatní spolubojovníky. Nejprve si změřil vzdálenost mezi svojí pozicí a nejbližší potvůrkou a zapíchl Katany Ryu do země na moment. Nejprve chtěl zjistit, zdali ty mrchy nevlastnili stejnou schopnost jako jejích matinka. Plynulým tahem vytáhl Akuma no Tansen, který mu volně vysel na zádech a přejel dlaní nad mezerou mezi čepelemi. V dané škvíře začala proudit Raitonová energie. "Raiton: Denkō Harō," broukl a mávl mečem předsebou. Z energetického pole vystřelilo 10 bleskově-neforemných výbojů, které narazili do různých chapadélek nebo co to vlastně bylo.
Jestli neměli žádnou obranou techniku, či schopnost, mohlo se již přejít do plnohodnotého útoku. Původní Shiraishiu tedy opět umístil na své záda, chopil se svých katan a vyskočil do vzduchu, kde se prudce roztočil. Byla to zlomová chvilka, ale i tak dosáhl slušné rotace a nakonec z ní prudce švihl jedním mečem vpřed, který byl již od začátku nabit za pomoci Kirikae a hlesl: "Kaiten Tachikata!" Z čepele se uvolnila blesková vlna o slušné síle a začala si to brázdit volným prostorem před skupinou. Aby toho nebylo málo, ještě ve vzduchu dodal Masamune oboum mečům znovu dostatek chakry a sekl s nimi jakoby do prázdna se slovy: "Kōhan Kirikae - Rairyū no Yokugeki!" Z každé čepele vyletěl, již jednou viděný, koncentrovaný paprsek Raitonu, který v tomto případě fungoval jako šlehací bič. Nejbližší nezničené výhonky tedy dostaly pěkně přes čumák, či co to měli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 30th 2012, 10:53

Saya Uchiha

Sledovala jsem co se dělo kolem.No ve chvíli kdy kytka vypustila semínka jsem se rázně zamračila.Tohle se mi opravdu nelíbilo. ,,Nee-chan? Když jí bereš zdroj, nešlo by že by jsi ze sebe nějak tu chakru vypouštěla?" optala jsem se.Měla jsem dojem že tohle je jediný způsob jak téhle potvoře alespoň nějak uškodit.Tedy o něco více než se nám do teď podařilo.Přeci jen její ovládání jak jsem si všimla podle stromů bylo alespoň z kousku omezeno.Jak jsem se dívala na ty květinky které se vytvořili ze semínek začala jsem skládat opět pečetě. ,,Tady se bude hodit každá chakra!" sykla jsem si spíše pro sebe ale nee-chan jsem měla ihned za zády takže to dokonale slyšela. ,,Bacha!" vykřikla jsem před tím než jsem s klonem vyslala techniky proti mladým kytkám. ,,Katon: Kasumi Enbu no Jutsu!" vyřikla jsem já a z mích úst vyletěl něco jako kouř.Můj klon jen rázně pokýval hlavou a taktéž složil pečetě které však byli trochu jiné. ,,Katon: Igaina Ugoki" promluvil klon docela klidně a proti tomu dýmu ode mě se rozletěla koule která se opět rozdělila ale díky kouři nastal docela suveréní výbuch protoče celý tento popelavý mrak vzplál.Chtěla jsem vědět jak se teď bude dařit kytičkám když jsem jim trochu zatopila, ale na druhou stranu ani moje zásoba chakry nebyla neomezená.Kdyby šlo ji chytit do genjutsu bylo by to snažší.Ale ona nemá ani oči! Hučela jsem si v duchu a koukla na všechny jestli mají ještě nějaký nápad.Nee-chan si mohla pamatovat že jsem vždy bojovala až do poslední kapky chakry i když ona mi za to mnohdy nadávala.Většinou jsem po boji totiž končila na zemi a dělal mi problém jakýkoliv pohyb ale v této situaci mi to bylo úplně jedno.Když jsme sem šli tušili jsme že tohle nebude snadné.Já s nee-chan jsme si tím už prošly a já nemínila jen stát a nic nedělat.Tohle jsem prostě neměla ve zvyku.Dalo by se říct že čím výce byl vidět neúspěch tím více mě to štvalo a dodávalo mi to sílu pokračovat dál.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 30th 2012, 11:23

Toshi Takari

Stál som popri Tatsuki pričom som sledoval ostatných ako si vybrali svoje ciele a drtili ich jeden po druhom, hoci ich bolo mnoho. Zatiaľ som stál však pokojne, veril som, že to zvládnu nakoľko som sa teda rozhodol zohrať aspoň na čas úlohu obrany, napokon to nebola moja najsilnejšia stránka no keďže sa všetci vybrali prevažne do útoku zostal som pre istotu nablízku. Síce tvrdila, že to zvládne bolo jasné, že ju to takisto musí nejako vyčerpávať, bol som zvedavý ako veľmi je schopná ju oslabiť a či to napokon bude mať nejaký hlbší význam, pretože naše sily ubúdali minimálne rovnakým tempom ako sily rastliny. Všetko čo prešlo trochu ďalej za naše techniky bolo samozrejme treba dorážať a tak som niekoľko krát vypustil z dlaní rúk záblesky techniky Raiton: Gafu, pričom som mieril predovšetkým na odkryté alebo už poškodené miesta.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 30th 2012, 19:42

Kyūkei

Jedna z těch květin, na které použil Shi svou ohnivou technikou se pouze velice mrštně uhla těm ohnivým koulím, očividně hlavní atribut těchto zvláštních výrůstků byla hlavně rychlost. Jakmile poté spatřil, že se ji snažil Shi napadnout, tak se doslova protáhla směrem dozadu a potom se jedním masivním švihem svou velice ostrou, pravděpodobně ocelovou špičkou snažila doslova probodnout Shiho, její rychlost byla vskutku velice grandiózní. Mezitím květ, na který útočil Masamune též uhnul prvnímu útoku, jejich rychlost byla opravdu velice impozantní, další dva útoky však byly celkem nečekané a výhonek doslova zasáhli, v tu chvíli se začal výhonek doslova elektrizovat, přesně teď vám mohlo dojít, že jednotlivé ochranné články toho budou pravděpodobně z kovu, protože elektřina tím proudila dokonale, zhruba po dvou sekundách se začalo z toho výhonku kouřit a jeho vnitřek se rozpadl, přičemž na zem spadly pouze kovové ochranné části výhonku. Útok, který použila Saya byl celkem dost efektní, hlavně kvůli obrovskému výbuchu, který nastal protože se stalo v celé oblasti, což byly asi tři výhonky, kam Saya zasáhla to stejné jako po Dateho útoku. Hlavní květina mezitím vypadala dostatečně oslabeně, protože z ní Tatsuki stále více a více odsávala její chakru Sentanshi Shūgeki! vykřikla květina a začal proces techniky po celé oblasti, kde jste stáli.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 31st 2012, 20:38

Saya Uchiha

Jakkmile nee-chan promluvila o tom že kytka na tom už není se silnou tak dobře jen jsem kývla hlavou.Pak přišla řeč na Kaktusy.Bylo jich opravdu dost.Moje zásoba chakry na tom už nebyla nejlépe a tak jsem si povzdychla. ,,Tak fajn" sykla jsem a jednou rukou zalovila v zásobách nee-chan.Možná že jsem to použila přeci jen brzy ale měla jsem dojem že pokud se nenapiju možná to co jsem se chystám udělat se mnou pořádně sekne. Napila jsem se tedy a koukla se na nee-chan. ,,Tohle je poprvé co neprotestuji" usmála jsem se a ihned jsem vytvořila dva klony.Každý z nich se postavil na jinou stranu takže já jsem stála uprostřed.Tak fajn, doufám že tohle ještě zvládnu.Bude to ale těsný.Projelo mi hlavou.I s tím lektvarem jsem si uvědomovala že moje chakra není neomezená takže jsem si musela dávat pozor na to co dělám.Nemohla jsem to popíjet pořád dokola kdežto ostatní nikoliv.Ne svoji dávku jsem vyčerpala.,,Katon: Igaina Ugoki" pronesli jsme tři zárověň.Vlastně jsem tuto techniku použila už po několikáté ale teď koule které se oddělili od hlavní a prvnotní se nezaměřovali na jeden kaktus nýbrž koule naráželi do kaktusů kolem jako kdyby to byl cíl.Ale i po tom co jsem vyslala techniku jsem ucítila úbytek chakry a to jsem ještě nerozpustila své klony takže jsem to musela vydržet co nejdéle.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyMay 31st 2012, 21:13

Shi

Ta malá kytka, co vyplivla ta větší kytka. Ta mu dělala problémi, protože se vyhla až moc rychle jeho katonu. Sakra..co to. Divná velká kytka, vyplivla menší divnou kytku. Řekl si v hlavě, jenže to na něj ta kytka vystřelila jako raketa. Musel ji nějak zneškodnit. Složil pečetě na Katon: Hōsenka no Jutsu a jak mířila na něj, zaklonil se. Ty kytka proletěla nad ním. Katon: Hōsenka no Jutsu Řekl název jutsu a několik ohnivých koulí vyletěli na tu kytku, co byla v ten moment nad ním. Pak se narovnal a zaslechl Tatsučina slova. Saya už začala jednat. On se otočil čelem ke kytce, protože i z toho směru na ně přicházeli kaktusy. Zatím udělal jen dvě techniky typu C, takže tahle bude pro něj nejnáročnější. Složil techniky a nadýchl se. Téměř nastejně se Sayou řekl název techniky. Katon: Zukokku A z jeho úst se začala šířit ohnivá vlna, která zasáhla kaktusy a část ohně dosáhla i k té kytce. Cítil, jak se mu vytrácí chakra, takže po chvíli přestal. Nechtěl, aby se vyčerpal úplně.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyJune 1st 2012, 09:57

Toshi Takari

To už vám dochádza šťava ? uškrnul som sa, nakoľko ja som doteraz príliš chakry narozdiel od spoločníkov nespotreboval, bol čas však to viac menej dohnať. Kage Bunshin no Jutsu ... šepol som a spravil pečať pričom som vytvoril rovnako ako Saya dva klony. Zabodol som katanu do zeme pred seba a zložil som sériu niekoľkých pečatí... Raiton: Shīrudo ! ozval sa môj hlas a okolo Tatsuki, Saye a mňa sa vztýčil štít, spravil by som ho väčší a pre viac ľudí, no musel som sa sústrediť aj na iné veci. Do štítu sa nedalo dostať no všetko čo smerovalo z jeho vnútornej strany mohlo hravo prejsť von, Raiton: Gian ! ozval sa hlas dvoch klonov, pričom z kaktusov nezostávalo po zásahu asi nič, nevedel som aký problém by mohli spôsobiť no tento štít by tomu mal zabrániť včas.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyJune 1st 2012, 15:57

Date Masamune

Kytky v brnění? ušklíbl se v mysli když viděl co se stalo po zasáhnutí těch výhonků. "Toshi, dokážeš je odstrojit?" zeptal se bělovlasého kolegy. Přeci jen kdyby ty výhonky nějak zaútočili, bolelo by to to za použití kovu na nich nejspíše více. "A nebo ten kov doformovat, aby jim zamezil úplně pohybu?" dodal ještě. Neznal sice rozsah Toshiho schopností, ale ve skrytu duše doufal, že by to mohl dokázat a tak je zbavit jedné části problémů.
"Co je Chūseei?" houkl směrem k Tatsuki mezi tím co sledoval jak jim tam rostly další kytky - tentokrát kaktusy, které vypadali nebezpečně nebo to aspoň tak vypadalo podle tónu Tatsuki když je obeznámila s tím, že se jednalo o Hijutsu klanu Hantazu. To znamenalo bojovat ještě s větším pudem sebezáchovy, protože tam zajisté nikdo exnout nechtěl.
Když všichni spustili série útoků, nemohl zůstat pozadu a chopil se tentokrát meče na zádech. V levačce si však nechal i katanu. Kolem Akuma no Tansen se začala hromadit blesková energie způsobená Kirikae. Jenže podobně jako už předtím té energie bylo víc. "Kōhan Kirikae - Rairyū no Yokugeki!" zahřímal a z dvoučepelého meče vyletěli dva svazky bleskové energie, které omotaly nejbližší kaktus téměř kompletně. Masamune se ho pak pokusil vyrvat silou a jestli se mu to povedlo, švihnutím jí poslal směrem k jinému kaktusu. Pokud se to však nepovedlo, pouze kaktus takto udržel, aby nemohl spustit jakoukoliv show.
Mezi tím už koncentroval Raiton i v druhé čepeli, kde se vytvořila opět velká koule energie. "Doragon Ryū: Shidenissen!" zavelel a odpálil na další kaktusy kouli o průměru téměř dva metry z čistého Raitonu. Snad to udělalo z kaktusů kompost.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyJune 1st 2012, 19:27

Toshi Takari

Hoci nerád a s nepríjemným výrazom na tvári som siahol po tom čomu sa hovorilo Chūseei. Malo to vraj dodať chakru, no ja som predtým privoňal a utrúsil fakt sarkastickú poznámku o tom, že by to pil skutočne len niekto, kto má problémy až za ušami. Následne som sa však aj napil, takže to bolo fuk. Nemalo to síce chuť ako pomarančový džús ale odrazu sa mi telom valila energia akoby ma zasiahol prúd a dobil mi baterky. Už mi je jasné, prečo máš na tej svojej tvári neustále úsmev, mala by si obmedziť dávky. Následne som mávol rukou aby som na príkaz vyslal nedefinované množstvo kunaiov priamo oproti tím veciam, potom ako som zložil pečať. Mám niečo oveľa lepšie... uškrnul som sa. Jishaku Jūryō! ozval sa môj hlas a kov zareagoval, technika bola vytvorená pre účel oťaženia, každá z rastlín nabrala poriadne na váhe no krajšia bola tá druhá časť, keď sa menší kov veľkou magnetickou silou pritiahne k väčšiemu, jeden z kvetov vrazil priamo do druhého a akonáhle sa spojili vrazil do nich ďalší a ďalší až kým všetci neboli v jednej kope ktorej bol nielen znemožnení pohyb ale aj iná činnosť nakoľko sa popreplietali všemožnými spôsobmi už nezávisle na mojej vôli. Myslel si to takto ? obrátil som sa smerom k Datemu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyJune 3rd 2012, 20:54

Kyūkei

Jakmile Toshi provedl jeho magnetickou techniku, tak se naráz vnitřech všech rostlin doslova rozpadl a jediné, co z něj zbylo byl pouhý prášek a na něm popadané části železné zbroje menších květin, jež Kyukei vypustila. Ještě předtím, než vůbec samotná technika započala bylo několik kaktusů zničeno za pomocí velice mocných technik a tím pádem se zmenšila hrozba, zbytek jehlic, které byly kdykoli připravené vystřelit se doslova rozbil o bleskový štít, jež použil Toshi na ochranu všech přítomných. Obrovská květina, či spíše už něco jiného, jež se před vámi tyčila pomalu ztrácela síly, stále více a více. Čím déle z ní Tatsuki pohlcovala její přírodní energii, tím více oslabená květina jako taková byla Hmm... musím uznat, že jsem vás podcenila dětičky, rozhodně jsem nečekala, že někdo vaší úrovně, byť je vás o dost více by mne dokázal byť i jen poškodit, a hle... nemožné se stalo možným. Očividně jsem již příliš dlouho ve volné přírodě a moc daleko od světa shinobi. Porazili jste mne, gratuluji vám. ozvalo se směrem od květiny a u skupinky několika shinobi začal růst celkem dost velký strom v jehož kmeni byla velká díra, přesně v té dutině se nacházel svitek na svolání této obrovské květiny.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyJune 3rd 2012, 21:31

Toshi Takari

Ozvalo sa hlasité puf... moje klony zmizli, okamžite som pocítil zaujímavý balanc nôh a zvalil som sa dozadu na zem priamo na zadok, pričom som si poriadne vydýchol, keď sa stiahol môj niekoľko krát rozšírený štít elementu blesku späť až úplne zanikol. Privrel som na moment vyčerpaný pohľad, to čo som predviedol v poslednej minúte bol viac menej vrchol napokon sa však zdalo, že Kyūkei uznala silu nás všetkých a to bolo pre mňa dôležitejšie než čokoľvek iné, byť uznaný protivníkom ktorého sila v mnohých formách prekonala tú moju, samozrejme, že to ešte pomohlo Tatsuki Hantazu získať zvitok, no to pre mňa bolo len akousi nadbytočnou odmenou. Oprel som sa rukou o zem, aby som sa vytiahol späť na nohy čo sa mi aj podarilo. Tak ? Poďme sa niekde najesť, kým... zvesil som si z hlavy a bielych vlasov niekoľko kvietkov, kým mi to tu nezačne liezť na hlavu. Dúfam, že nabudúce pristanem v samotnom žalúdku ďalšej beštie, zanadával som, vopchal ruky do vreciek a kráčal smerom k pobrežiu odkiaľ ostatní prišli. Pocítil som ohromný hlad po ťažko vykonanej práci, napokon mali pravdu... uškrnul som sa pri spomienke na duo našich vladárov, ktorý momentálne sídlili na ostrove Nagatashi... v ťažkých chvíľach sa aj z tých najhorších nepriateľov môžu stať tí najmocnejší spojenci, napokon na ostatnom nezáleží.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 EmptyJune 3rd 2012, 22:22

Shi

Jeho oheň se té kytky sice ani neodtkl, ale Toshiha technika zapůsobila. Narovnal se a díval se před sebe na tu kytku. Tyčila se před nima, ale vypadala, že ztrácí sílu. Ohlédl se na Tatsuki, protože jen odsávala její chakru. Udělal krok dozadu, ale uslyšel nějaké žuchnutí. Pohlédl se na stranu a spatřil Toshiho, jak sedí na zemi. Trošku si oddychl, protože tu svou katon techniku držel dost dlouho a to si vyžádalo své. V tomhle boji použil jen ohnivé srdce, vodní by zde spíše pomohlo k té kytce. Udělal zase pár kroků a opřel se. Zhluboka se nadýchl. Podíval se jak po Tatsuki, Masamunem, Saye a Toshim. To byla jejich celá sestava. O každém se přitom něco dozvěděl. O stylu, technikách a podobně se díky tomu částečně dozvěděl. Vlastně se nedozvěděl vše, ale aspoň něco. Ale bylo to i naopak, dozvěděli se o tom, co ovládal on. Pohlédl se na Tatsuki. Gratuluji. Pronese tichým, ale klidným hlasem. Mohla to samozřejmě slyšet, jinak by to neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




|3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

|3| Summon Kyūkei

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» R Summon Lva
» U Summon Psa
» |C| Summon Ama
» |V| Summon Psa
» |R| Summon Lva

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Divoká Příroda :: Polapení Summoni-