~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 1 Summon Umibōzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 22:15

Místnost pro Summona 1


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 12:20, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : - Kaihatsu)
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 22:31

Kuzuri Yuki

Cesta byla dlouhá ale měli jsme namířeno přesně na určité místo, které bylo vidět už zdálky.Byla to vysoká hora, která se tyčila nad ostatními a u jejího úpatí byl náš cíl....Po několika hodinách jsme došli na místo, z prvního pohledu to bylo jen obyčejné místo, avšak pravda byla, že jsme prošli celý ostrov a došli až k dalšímu pobřeží ostrova, takže jsme se znovu ocitli na pláži zvláštního ostrova.Cílový objekt Umibozu zatím nebyl k vidění. Sebral jsem ze země nějaký placatý kámen a mrskl s ním jako s žabkou o hladinu Moře.TO je nanic.


Naposledy upravil Kaihatsu dne December 7th 2011, 22:44, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 22:36

Toshi Takari

Počkaj, povedal som dosť vyrušene pretože som hľadal niečo v batohu, a nakoniec som vytiahol fľašku z vodou z ktorej som sa trochu napil a zahodil ju do kríkov. Takže.. prehodil som rupsak späť na plece, ako doteraz čo sme cestovali a zadíval som sa na Kuzuriho. Vravel si, že ten maník je čistá voda ? Stále to akosi nechápem, toto nieje žiadny klasický summon však ? opýtal sa ho Toshi čakajúc na odpoveď. Ruky mal zastrčené vo vreckách, a kráčal popri Kuzurim, presne podľa mapy, ktorú mal ako navigáciu v hlave, pričom mu stačil len pohľad na ňu, a orientačný zmysel zapracoval už sám.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 22:47

Kuzuri Yuki

No... nepovídal jsem ti to už? řekl jsem a otočil se na něj, přičemž jsem ruce složil tak, že jsem měl vždy jednu ruku v rukávu té drůhé.Ano, je to Nesmrtelná vodní příšera, tvořená nic než holou masou vody a chakry.Je příšerně rychlá a silná.Když jí neodepřeš přístup vody, stále poroste,problém je, že poslední informace, které jsem zaslechl jsou, že si vodu může dokonce vytvořit z vzdušné vlhkosti,která když by byla pravdivá, značně by zkomplikovala to co nás čeká. Řekl jsem, poté jsem se vydal směrem na západ po pobřeží a čekal, jestli se něco bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 22:54

Umibōzu

Ve zhruba 10-ti metrové hloubce moře se začala formovat voda, podivili jste se, ale za několik sekund vám došlo, že to bude nejspíše cíl, který celou tu dobu hledáte. Nakonec se voda zformovala, i přes to však její tvar připomínal spíše rosol či něco tomu podobného Už dlouho dobu mne nikdo nenavštívil, očividně se ale po několika letech zase našel blázen, který se se mnou hodlá utkat promluvila mohutným hlasem masa vody směrem k vám. Neviděli jste dokonce ani nic jako oči, srdce či jakýkoliv jiný smyslový či klasický orgán, tahle věc opravdu byla pouze masa vody, kterou pohromadě držela jen chakra, ale odkud se tahle chakra vzala? Možná se to dozvíte v příběhu tohoto velice prapodivného summona.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 22:58

Toshi Takari

Každopádne si myslím, že si si zobral na začiatok väčšie sústo, než si schopný zožrať kamoško, povedal som dosť pobavene, bavilo ma si z neho viac menej trochu uťahovať. Neviem.. znie to síce dobre, ale myslím, že by som to nikdy nevymenil za možnosť lietať vysoko v oblakoch od všetkého. Následne som sa odmlčal, a snažil som sa predstaviť si toho summona, alebo skôr špeciálneho summona, pretože ako povedal Kuzuri, bola to len masa vody, ktorá mala zmysel až v momente, keď dostala prístup k ďalšej vode prelievaním do nej chakru, alebo niečo na ten spôsob. Máš šťastie, že som sa nudil v Sanctum už nejaký ten týždeň, inak by si sa tu prechádzal sám, pripomeniem ti to však ešte keď ti budem zachraňovať pred tou vecou krk, uškrnul som sa, bral som to možno až príliš ľahkovážne, aspoň zatiaľ.

Takže.. vyzerá to, že sme to našli, ukázal som smerom pred seba, keď tá vec prehovorila, už mi bolo jasné, prečo to ľudia summonom ani nenazývali, bolo to vážne neskutočné, ako sa dá poraziť voda ? To bola otázka, ktorú sme museli vyriešiť, ale veľmi rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 23:04

Kuzuri Yuki

Nejprve jsem s leknutím uskočil do bojového postoje, ale pak jsem si uvědomil, že to zatím není nutné.Masa vody na mě promlouvala a já si zprvu říkal, jestli mi v té bedně už doopravdy nestraší.Avšak neslušná reakce by byla si toho nevšímat.Nevěděl jsem že mluví.- sykl jsem k Toshimu.Zdravím, jsem Kuzuri a tohle je Toshi a ano, potřeboval bych získat část tvé síly, abych mohl svět odprostit alespoň částečně od temnoty.-Mluvil jsem jako pravý blázen, jak mne také před chvílí Umibōzu nazval, avšak jestli utkat se s tímto summonem znamenalo zesílit, hodlal jsem to podstoupit.....Teď jsem se opět postavil do bojového postavení, abych mohl očekávat vše co od Umibōzu přijde.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 23:09

Umibōzu

Takže jste dokonce dva? To nevadí, už jsem pokořil i pět shinobi přesahující vaši úroveň, mysleli si, že když měli Raiton, tak nade mnou automaticky vyhráli, hlupáci... já nejsem normální summon, jakmile voda přijde do kontaktu s mojí chakrou, tak už to není pouze voda, ale něco víc.. řekl, ani jste nevěděli, kde má ústa, nicméně se voda začala formovat do více znatelné podoby, tentokrát už to vypadalo alespoň částečně jako jistá druh vodní příšery, dokonce jste mohli vidět něco jako vnitřní orgán v té vodě, konzistence té vody se však začala po několika sekundách celkem zvláštně měnit, netušili jste, co se děje, ale věděli jste, že tenhle souboj rozhodně nebude vůbec jednoduchý.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 23:12

Toshi Takari

Čo to trepe ? Odprostit svet od Temnoty ? S akým cvokom som sa to a hlavne kam vybral ? V preklade to asi znamená rozkopať skúšky chuuninov vo veľkom štýle, pomyslel som si, pričom som pokrútil hlavou pri pohľade na Kuzuriho. Tento Umibōzu, skutočne si zaslúži rešpekt, a ja ? Nemám najmenšie tušenie ako nad ním zvíťaziť alebo aký útok viesť, prvoradý bude pre mňa jedine Raiton, a ak sa dokáže efektivne ubrániť aj jemu, bude musieť niečo vymyslieť Kuzuri, inak tu skončíme nepekne a rýchlo, som pripravený, povedal som nahlas, a zhodil pred neho batoh s vecami.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 23:21

Kuzuri Yuki

Ano...to už jsem slyšel...odpovědel jsem krátce.Pomocí mé chakry jsem začal mrazit vodu pod hladinou, tak, aby to zvrchu nebylo tak znát a summon měl tak menší možnosti, kde rychle získat vodu, avšak jsem si šetřil síly a vyhovovalo mi, že mi tento kousek nebral příliš chakry...Mé ruce přitom švihly v před směrem k summonovi a já řekl.Hyōton: Sakusei a dva středně velké ledové šípy letěly přímo na démona.Snad pomůže tohle.řekl jsem si, když jsem na ně koukal a za nimi vlály výbušné lístky.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 7th 2011, 23:28

Umibōzu

Hmm? Takže máš Kekkei Genkai Hyōton, jaká náhoda. Ale tohle proti mě nebude mít smysl, voda, kterou jsem tvořen je velice unikátní, její molekulární struktura se mění. řekl, poté jste už mohli slyšet pouze mohutné křupání, led na povrchu vody začal křupat a to v obrovském měřítku Blázne, tlak, který dokážu vyvinout na tu vodu nedokáže nějaká tenká vrstvička ledu udržet, co si o mne myslíš?! ozvalo se, šípy, stejně jako výbušné lístky prostě vletěly do jeho těla, výbuch nic nezpůsobil, prostě jako kdyby se vůbec nic nestalo. Byla to pouze voda, fyzické útoky proti tomu neměli vůbec žádný účinek, pouze voda, nic víc ani nic míň, budete muset vymyslet jinou strategii oproti tomuto nepříteli.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 08:03

Toshi Takari

Len som mierne pootočil hlavou, a uškrnul som sa na Kuzuriho, má pravdu, si tupec, útočíš fyzickým spôsobom na vodu ? Nemám tam náhodou hodiť aj nejaké železo ? opýtal som sa ironicky a zadíval som sa späť na summona. Hyoton je nanič ? Každopádne, na Kuzuriho úrovni určite.. zadíval som sa na oblohu a poškrabal som sa po snehovo-bielych vlasoch pričom som len nepatrne niečo zamumlal, ach.. idem prvý... vyšlo zo mňa s povzdychom pričom som spravil pár krokov napred, a pustil svoj batoh s vecami k nohám Kuzuriho. Hlavne to ber ako zábavu, smrtelne nebezpečnú a absolútne šialenú zábavku Toshi, pomyslel som si sám pre seba, pričom som spravil pečať a šepol Kage Bunshin no Jutsu. Vedľa mňa sa zjavil môj dokonalý obraz, ako vždy, a jeden z oboch sa následne rozbehol priamo oproti Umibozu, zatiaľčo druhý, to vzal okľukou a medzitým vyskočil na vyvýšené miesto, odkiaľ pozoroval toho druhého, a pripravil si potrebné pečate.

Toshi sa ocitol priamo pod summonom, akonáhle stál pred tvorom, jeho ruka padla na ťažkú kovovú tyč ktorú mal na svojom chrbte, v jeho rukách vážila menej než pierko, preto nebolo prekvapujúce akou rýchlosťou sa s ňou zahnal a prevŕtal ňou telo summona, časť tyče bola v mase vody, ďalšiu časť dokonale držal oboma rukami Toshi, Kirikae.. pomyslel, a následne oceľou prešiel prudká a silná dávka Raiton-u.

Toshi čupiac na skale sa na moment zadíval na Kuzuriho a pomyslel, ovláda tamtú techniku, v kontakte s vodou všetko mrazí, lenže nato budeme musieť prísť nato, ako ho ochromiť celého, ak unikne len časť toho summona, je dosť pravdepodobné že len preleje svoju chakru do inej vody v okolí, a sformuje sa opäť, spolu síce možno vyprodukujeme nakoniec väčšie množstvo chakry ako tento tvor, ale vôbec nepoznáme jeho spotrebu na tie techniky čo robí, bude ťažké bojovať s niekým, na koho normálne útoky nefungujú, každopádne, potrebujeme viac informácií o vode z ktorej vzišiel. Zastavený pred poslednou pečaťou sledoval počínanie si svojho dvojníka.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 12:34

Kuzuri Yuki

Hmm... Čekal jsem, že to nic moc neudělá, ale on pohltil i tlakovou vlnu. Docela mne to překvapilo, ale já postupně ztrácel naději.Potřeboval jsem ho dostat nad povrch země a k tomu mi dost pomáhal Toshi, jelikož můj nápad pohnout s ním pomocí tlakových vln nepomohlo.Chtěl jsem však najít zdroj jeho chakry jinak bych tu skapal. Jaké je být tolik let sám?. Zeptal jsem se spíše jen tak z blbosti,než že bych to chtěl doopravdy vědět stejně tak i s vědomím,že by mi stejně neodpověděl. Toshi začal útočit a já si připadal dost hloupě,když já byl ten co summona chtel a nezmohl jsem na urovni ledu jakou jsem mel zhola nic.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 16:25

Umibōzu

Raiton pouze prošel tou vodou, avšak voda ho začala pohlcovat a začala elektrizovat Copak sem vím neříkal, že nemá smysl se snažit cokoliv dělat s blesky? ozvalo se, voda sice elektrizovala, ale vypadalo to spíše tak, že voda změnila blesky na svou vlastní energii, se kterou dokáže pracovat, a tak tomu i bylo, protože po několika sekundách z vody, na které klon stál vyletělo nejméně 10 vodních chapadel nabitých blesky, které klon doslova proděravěly a ten zmizel, voda začala provádět zvláštní proces, měnila skupenství, její skupenství se začalo měnit na jakési želé, tu tyč v tu chvíli tělo toho tvora doslova pohltilo a ta zmizela, po několika sekundách se voda vrátila zpět do skupenství vody, tentokrát byl útok na straně Umibōzu, oproti Toshimu ve chvíli z vody před Umibōzu vyletělo několika stovek vodních chapadel, mířících přímo na jeho tělo.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 17:42

Kuzuri Yuki

To co se dělo bylo nepředvídatelné, i když nás Umibōzu varoval.Sakra, pohlcuje raiton... to snad není možné! alespoň malá výhoda byla najednou pryč.Měli jsme co dočinění s obrovsky silným summonem, co jsem si doteď nedokázal představit.Jakmile jsem vytušil nebezpečí hrozíc Toshimu, když na něj Umibōzu začal útočit, okamžitě jsem poskládal pečetě a pronesl.Hyōton: Hogo Kōri no Dōmu a tím uzavřel Toshiho do ledové koule tvořené tak aby byla dostatečně silná a ochránila Toshiho před útokem.


Naposledy upravil Kaihatsu dne December 8th 2011, 18:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 17:53

Toshi Takari

Želé ? pomyslel som si dosť udivujúco a na tvári sa mi zjavil výraz, ktorý nepredvídal nič dobré, pripomenulo mi to konkrétnu časť turnaja na ostrove Nagatashi, kde som takmer umrel v súboji proti Jouninovi, vďaka tomu ako bezhlavo som spotreboval svoju chakru. Je tento tvor snáď ich výtvor.. mysliac na schopnosti Kekkei-Genkai a jeho užívateľov.

Keď to bude ako vtedy.. nemám šancu to zvládnuť sám, pomyslel som si, pričom som nedokázal na nič prísť ani v súboji na turnaji, čo mi tento až príliš dobre začínal pripomínať. Oproti mne však odrazu uprostred premýšľania vyletel podobný útok čo som už okúsil, tentokrát som ale nevyužil svoju chakru, ale mierne sa sklonil a vyskočil do vzduchu tesne predtým, než chápadlá doslova rozdrvili masou vody vysokú skalu, kde som doteraz stál, dopadol som niekde za poletujúcimi kameňmi vo vzduchu a pohľadom som očakával ďalší útok, nemal som momentálne žiadny plán čo by bol aspoň k niečomu, nečakal som, žeby mohol ten tvor len tak pohltiť element, ktorý ho mal ochromiť, a nieto ešte posilniť. Predtým som mal v pláne použiť Raiton: Shichū Shibari .. ale ak by pohltil všetku tú energiu, a obrátil ju voči nám nedopadli by sme dobre, chcel som ho ochromiť a následne za pomoci Kuzuriho zmraziť, mohlo by to vyjsť, ak by ho donútime nabrať ešte raz to skupenstvo ktoré pohltilo moju tyč a dostať ho v správnom momente, zamyslel som sa pre seba, pričom som pozrel na Kuzuriho či nemá lepší plán.. možno by pomohla ona, zamyslel som sa ešte naposledy a zadíval sa na jasne modrú oblohu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 18:29

Umibōzu

Chapadla se ve chvíli rozpadla pouze na vodu, voda dopadla na zem, kde způsobila menší kaluže To je všechno, co dokážete dětičky? Očividně ani zdaleka netušíte, jak obrovskou mocí oplývám, mohl bych vás zabít pouze jedním jediným útokem, kdybych chtěl. To by ale nebyla tak velká zábava, jako tohle dodal Umibōzu, voda v moři okolo Umibōzu se v tu chvíli začala vypařovat, ve vzduchu jste mohli cítit nesnesitelně silnou vlhkost, krom toho začínala pára pohlcovat okolí, skoro jako kdyby to bylo Kirigakure no Jutsu. Z kaluží na zemi v tu chvíli vyletělo opět několik chapadel směrem k té kopuli, kterou vytvořil Kuzuri, jakmile poté do kopule narazila, tak se začalo z kopule kouřit a po několika sekundách se led začal vypařovat, čímž se opět ještě zvýšila procentualní vlhkost ve vzduchu okolo vás, chapadla se opět rozpadla.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 18:59

Toshi Takari

Tak fajn, predáme to na vyšší level, je to už dlhá doba čo ťa tento chalan videl, Toshi spravil úskok dozadu v pare v ktorej absolútne nič nevidel, a od zápästia skrz celú dlaň ruky prešla len krvavá šmuha. V pare sa následne objavil veľký biely oblak dymu, a niečo z neho doslova vystrelilo smerom k oblohe.. Orlica Ayame, ktorú som vyvolal pomocou Kuchioyse no Jutsu, sa dívala z výšky na onú paru, hlasno zaškriekala, a následne nad ňou preletela, zo strany na stranu, lietala okolo až kým všetko nerozptýlila, a nerozviala prúd studeného vzduchu, takže po chvíľke z ohromnej pary nezostávalo skutočne nič, a mi sme opäť mali možnosť všímať si Umibozu. Nejaký nápad ? Aspoň jedno skupenstvo tohto tvora dokážem účinne odvrátiť, teda pokiaľ mám teba, zadíval som sa na oblohu kde vysoko nad nami krúžila orlica. Ayame bola o niečo väčšia a mohutnejšia než si ju Kuzuri mohol pamätať. Para však neprestávala preto bola prítomnosť Ayame nutná , čím viac pary by sa rozhodol ten tvor vytvoriť, tím väčší problém by sme mali... trebalo ho dostať od mora, ale predovšetkým prísť nato ako to spraviť. Možno by som niečo mal.. lenže ktovie či nás bude nasledovať od zdroja, díval som sa pritom na kopu vody v okolí, slová boli určené len Kuzurimu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 20:08

Kuzuri Yuki

Okolí zahalil bílý dým a nebylo vidět na krok.Co to ksakru? Teď už jsem si vážně nadával že jsem sem lezl.Tu divnou vodu už jsem mohl vidět jednou na misi, ale pára?...Nečekal jsem že ten summon bude tak mocný a hlavně jsem nečekal,že bude schopný zničit můj led.Potřeboval jsem ho však získat na svoji stranu za každou cenu.Pára se začala zvedat a obloha se rozjasnila.Zpozoroval jsem ji...Toshiovu orlici.Byla o dost vetsi nez posledne a asi take dost zesilila.Summon se znovu zacal formovat na vode a ja po nem vrhl dalsi vybusny listek tentokrat na kunaii a nechal ho bouchnout pred jeho hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 20:12

Umibōzu

Očividně jste nepochopili podstatu toho, proč jsem tu páru vytvořil, že? Pára je voda, jen v plynném skupenství, nad tím mám však moc, nešlo mi o to vás oslepit, ale o to obohatit vzduch okolo vás natolik o vzdušnou vlhkost, abych dokázal útočit v podstatě- nedořekl Umibōzu a ve chvíli se na Toshiho z 360° řítilo hned několik vodních chapadel -odkudkoliv... dodal a pousmál se, dokud byla vodní pára ve vzduchu okolo, tak Umibōzu dokázal tuto vodní páru libovolně formovat a měnit na své útočné techniky. Krom toho tito dva pro něj byli dokonalé cíle, ani jeden z nich neprokazoval žádnou ze schopností, které jsou pro Umibōzu větší problém.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 20:45

Kuzuri Yuki

Jelikož jsem s větším odstupem nez Toshi pozoroval co se děje,vsiml jsem si jak se vzdusna vlhkost okolo Toshiho začala menit na vodni chapadla a jeste stihl vytvorit znovu tu samou techniku, nez na nej chapadla vyjela. Bylo mi jasné, že se štít po útoku zase rozpadne,ale co mi zbývalo.Hyōton: Hogo Kōri no Dōmu a Toshiho opet obalila vrstva ledu cekajici na napor utoku Umibōzu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 21:04

Toshi Takari

Ayame prefrčala tesne pri zemi ponad štít od Kuzuri-ho, od ktorého som sa odrazil a dopadol na jej chrbát pričom spolu so mnou letela priamo k Umibōzu, ja som sa pritom sústredil len na svoje pečate, akonáhle sme sa nachádzali vysoko nad masou tej prekliatej vody, dokončil som poslednú z nich, a dal ruky dokopy, presne podľa toho čo Kuzuri chcel. Raiton: Shichū Shibari !!! ... vysunuli sa 4 piliere priamo okolo masy onej vody, a následne sa spustila spŕška extrémneho množstva bleskov, nevedel som či je to práve najlepší nápad, predsa len predtým dokázal z troška elektriny spraviť dosť slušný útok, ktovie čo bude z tohoto, aj práve kvôli tomu som bol vysoko do vzduchu, mimo jeho normálny dosah. V rovnakom okamihu priamo z vrchnej časti jeho tela od orlice preletelo niekoľko Fuuma Shurikenov, do centra bleskovej techniky a do Umibozu, kov vodil rovnako dobre ako voda, chcel som všetko koncentrovať do jediného bodu priamo do stredu jeho vodnatého tela.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 21:12

Kuzuri Yuki

Loučil jsem se se životem za ten kousek, co právě předvedl Toshi a zároveň dělal pečetě.Neměl jsem až tak moc chakry, ale na poslední dvě techniky co jsem myslel že naposled v životě se zmůžu jsem chakry měl dost.Hyōton: Hogo Kōri no Dōmu zněla první, přičemž jsem se obalil ledovým štítem.Moje vzdálenost od Umibōzu byla docela velká, ale i se štítem to na odvrácení určitě příchozího epického útoku nejspíše nestačilo.Hyōton: Haryū Moko zněla druhá část.V tom se mimo ochraný štít zformoval ledový tygr a rozbehl se smerem k Umibōzu.Jakmile vbehl na vodu, zacala se pod nim menit vled a tak mohl pohodlne sprinotvat vpred, i kdyz já jsem slušně vysílený klečel na kolenou.Blesky ustaly přesně v ten okamžik, kdy by mohli zasáhnout mého tygra a on se vrhl na Umibōzu.Tento tygr obyčejně zmrazí všechny vodní útoky i vodu , se kterou přijde do kontaku a já doufal, že tomu tak bude i teď.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 8th 2011, 22:08

Umibōzu

Ve chvíli, kdy se okolo Umibōzu začaly formovat sloupy a začaly z nich doslova létat blesky se Umibōzu změnil pouze na vodu a spadl zpět do vody, zformoval se o několik metrů dál v hlubší vodě a jeho struktura se změnila na zvláštní želé Očividně nejsou hloupí, vědí... že dokážu pohltit pouze určité množství energie než začne působit stejně jako na klasickou vodu, ale to nevadí, skončím to s nimi... pomyslel si Umibōzu, ve stavu želé na něj nefungovali bleskové útoky, ale na druhou stranu ho zase mohl Kuzuri začít mrazit, což byla zase nevýhoda Suiton: Dai Suiryudan no Jutsu! ozvalo se a před Umibōzu se zformovaly dva vodní draci, kteří na vás letěly, jeden z nich se však potkal s tygrem, kterého Kuzuri vytvořil což způsobilo kolizi, kde oba z nich zmizeli...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu EmptyDecember 9th 2011, 16:28

Toshi Takari

Zaberá to, pomyslel som si pričom ma to napriek predpokladom prekvapilo, momentálne som sa len tak vznášal mimo jeho dosah, bol som kedykoľvek opäť schopný aktivovať svoje piliere.. tak sme teda našli účinný spôsob ako čeliť vode, stále tu však bol Umibozu, ktorý očividne s nami ešte neskončil, ako reakciu na vytvorenie dvoch vodných drakov som hodil pohľad na tvora, ten útok bol niečím zvláštny, .. drak na mňa nemal ako dosiahnuť, takže mieril ku Kuzurimu, akoby sa snažil odvrátiť pozornosť od seba. Ten drak je tvoj! Zvolal som silno aby ma Ayame počula a obrovskou rýchlosťou presvišťala vzduchom v pätách toho vodného draka, .. momentálne bol Umibozu vo forme tej želatínovej hmoty, Kuzuri mal možnosť využiť plný potenciál tých svojich Hyotonových techník nato, aby ho rozdrvil, kým mu energia vstrebaná z mojej techniky nedovolí sa okamžite zmeniť späť. Spoza vodného draka sa ozval masívny výbuch niekoľko desiatok výbušných lístkov ktoré vybuchli tesne pred stykom z vodou ako som zamýšľal, a následne skrz neho 3 a pol metrová orlica doslova preletela, čím ho rozprášila všade v okolí... bol rad na Kuzurim, celé to teraz bolo v jeho rukách, mal dostatočný priestor zmraziť tú vec skôr, než urobí omnoho väčšie problémy, môj plán okolo raitonu očividne vyšiel, teraz trebalo toho summona dokončiť..
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Sponsored content




1 Summon Umibōzu Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1 Summon Umibōzu   1 Summon Umibōzu Empty

Návrat nahoru Goto down
 

1 Summon Umibōzu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» U Summon Psa
» |V| Summon Psa
» O Summon Lišky
» |F| Summon Žab
» R Summon Lva

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-