~ Naruto: Element's Chronicles ~

Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

  Nástup Nového Diktátora

  Share
  avatar
  Noctis Lucis Caelum™
  Administrátor
  Administrátor

  Počet Příspěvků : 2660
  Věk : 22

  Základní Nástup Nového Diktátora

  Příspěvek pro Noctis Lucis Caelum™ za August 31st 2014, 00:04


  Nástup Nového Diktátora


  Administrativa | Ingame | Whatever
  Bože tenhle systém psaní oznámení je fakt složitej. LOL, bude mi trvat se to naučit. No k věci, co vám chci tímhle oznámením říct, jak už vám došlo snad z nápisu (podle všeho ste dost inteligentní grupa) - můj bratr, který vám zde několik let dělal hlavního diktá- administrátora (je náhoda, že obojí končí na -tor?!), odchází z osobních důvodů a vzhledem k tomu, jak se o svojí stránku bojí ji předal samozřejmě do rukou mých. Kdo jsem? Někteří z vás mne znají a ví kdo jsem, jak jsem byl již informován, jiní mne neznají a ani nevědí a další mne znají a jen nevědí, že to jsem já. Pro všechny z vás, ačkoli nemám stejnou kekkei genkai jako můj brat, protože nejsme ze stejné pokrevní linie, již odjakživa na sobě tvrdě dřu a makám (jak Naruto a Sasuke... guess what.. Naruto je lepší ;D), takže se nemusíte bát. Navíc ten žid drží pořád určitý práva jako třeba příjmání technik, charakterů a podobný věci, který by mě ale stejně nebavily, takže je to vlastně celkem jedno. Chci se vám tímhle oznámením jen představit, a říct vám, že mi bude ctí s váma hrát, o všech z vás už něco vím.. alespoň o těch pár lidech o kterých mi bylo řečeno, a nemám problém se poznávat s novými lidmi (což mi připomíná Andrejko, viděl jsem tě na to plesu ^_^). Pod mým vedením proběhne několik, dost možná pro vás větších změn, hlavně v příběhu, ingamu a dalších věcech, to postupně uvidíte jak se bude fórum dávat dohromady. Pro vás mám jen jednu základní informaci... nebojte se mne! Nekoušu (na rozdíl od svého bratra), a určitě NCH neodepisujte, stojí za to tu zůstat. V případě otázek mi pište do PM, do Chatboxu... kamkoli chcete, je to na vás přátelé. Loučí se s vámi váš nový admin, Alex.
  Noctis Lucis Caelum (alex)31. srpna 2014


  Anonymní
  Anonymní

  Základní Re: Nástup Nového Diktátora

  Příspěvek pro Anonymní za August 31st 2014, 12:59

  Ahoj, tak jsem ráda, že to tu nepujde do kytek. Už se těším, až se to nějak rozjede ^^
  avatar
  Kawarasi
  Very Important Person
  Very Important Person

  Počet Příspěvků : 747
  Věk : 22

  Základní Re: Nástup Nového Diktátora

  Příspěvek pro Kawarasi za August 31st 2014, 13:05

  Zdravím. Smile
  avatar
  Keiko Lysea
  Moderátor
  Moderátor

  Počet Příspěvků : 1058
  Věk : 21

  Základní Re: Nástup Nového Diktátora

  Příspěvek pro Keiko Lysea za September 1st 2014, 20:30

  YOROUŠI! Tak za tohle tě teď nemám ráda, potvoro! Jsi se alespoň nemohl přihlásit a ne tam nabalovat v podnapilém stavu nějaké kočky s výstřihem až po pupík (or something like that >.<)! BAKA! PFFF! Ačkoli jsem tušila, že ty jsi jediný člověk, kterému by Take svěřil NCH, tak mi bude hodně dlouho trvat, než si na tebe zvyknu, takže počítej s tím, že ti občas sem tam napíšu: Hej, Takeeeer- vlastně Yoro Very Happy Každopádně vítej zde nový/starý mlaďochu XD Btw nezkoušej mi ani říkat zdrobnělou formou mého křestního jména, tyyyyy *cenzura* =.= A ještě sorry za můj děsivý vzhled na plesu alá Hermiona po zásahu bleskem, což bylo dílo mé drahé mamky a já proti tomu nic moc nezmohla xD Normálně nevypadám jako květák :DD

  Sponsored content

  Základní Re: Nástup Nového Diktátora

  Příspěvek pro Sponsored content

   Similar topics

   -