~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Izanagi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Izanagi Empty
PříspěvekPředmět: Izanagi   Izanagi EmptyAugust 25th 2014, 20:44"It's only after we have lost everything that we are free to do anything."JMÉNO : Izanagi
PŘEZDÍVKA : nemá
TITUL : Nukenin

POHLAVÍ : Muž
VĚK : 16 let
HODNOST : Genin
KONTINENT : Svět Nukeninů

KLAN : nemá
KEKKEI GENKAI : Kōton

DATUM NAROZENÍ : 1. květen
KREVNÍ SKUPINA : AB+základní informace
Nejzákladnější informace o charakteru
Přesvědčení
Izanagi je složitou osobností. On nevěří v nikoho a nic, pouze v sebe samotného a ve svou vlastní sílu. Neexistuje pro něj žádný vůdce, žádný mistr, učitel a dokonce ani Bůh, je to pouze on a jeho síla, která rozhodne o naplnění jeho snů a cílů. On nerozeznává zlo a dobro, pro něj neexistuje něco jako přítel a nepřítel, spoléhá pouze sám na sebe a nehledá spojence. Je mu jedno jestli proti němu stojí shinobi pocházející z Temné či Světlé Říše, je jedno jestli jsou jeho úmysly dobré či zlé, jakmile mu někdo zkříží cestu, stává se pro něj nepřítelem mimo hranice dobra a zla. Není dobrý Izanagi nebo zlý Izanagi, je pouze Izanagi, mimo nekončící kruh dobra a zla.

Sen & Cíl
Izanagi má jen jeden sen, za kterým se již od toho okamžiku žene a který se pro něj stal jedinou cestou v jeho životě, a tím je najít svého otce a pomstít celou svou rodinu, zjistit co se stalo a proč to vlastně udělal a hlavně proč on to jako jediný přežil a byl nucen pochodovat v životě s myšlenkou na to, co vše dokázal za jednu noc ztratit. Nemá v životě žádné další cíle, táhne ho pouze jeho sen, za kterým si jde a nemá žádné postranní cíle, ty pro něj ztratily smysl a doslova zmizely ve chvíli, kdy zemřela téměř celá jeho rodina před jeho zraky.


charakter
Podrobnější informace o charakteru
Vzhled & Oblečení
Izanagi je chlapec vyšší postavy, měří zhruba 180 centrimetrů, což je na jeho váhu 65 kilogramů relativně hodně. Má delší vlasy tmavší hnědé, až černé barvy. Obrovskou zvláštností je, že jeho normálně hnědé oči v případě, že používá svou vrozenou schopnosti naberou barvu černou jako samotná noc. Izanagi má celkem vypracovanou až hubenější postavu, na zádech má několik podlouhlých jizev táhnoucích se odshora téměř až k úrovni pasu. Nejčastěji nosí tmavé barvy, hlavně hnědou až černou v kontrastu s krvavě rudou až karmínovou barvou. Většinou má bílé triko přes které nosí tmavě hnědý, delší kabát až za pas a tmavě černé kalhoty s masivními černými boty. Kolem krku nosí tmavě rudou šálu zakrývající kovový řetízek na kterém je pověšený malý klíček. U pasu u kalhot pod svým kabátem má připnutou katanu, při jejímž bližším prozkoumání poznáme rodový znak jeho otce na její rukojeti.

Povaha & Vlastnosti
Izanagi je neuvěřitelně složitou osobností. Dalo by se říci, že ztratil v podstatě veškeré vlastnosti, které člověka dělají skutečným člověkem. Je chladný a nepřátelský, neznající jakékoli lidské emoce jako láska či dokonce strach. Za každé situace je ledově klidný a v podstatě nic ho nedokáže dostat z míry. Je velice ctižádostivý a rád si určuje vysoké cíle, nikdy se nechce stát dokonalým, protože by to znamenalo, že se již nemůže více zlepšit. Postrádá jakékoli hranice, nezná dobro a zlo, to pro něj neexistuje, chová se tak, jak to situace vyžaduje. Není impulzivní, vše si velice dobře promýšlí a plánuje dopředu. Dalo by se říci, že má povahu cholerika a flegmatika zároveň, protože ačkoli je schopen prosekat si cestu skrze dav nepřátel, udělá to v ledovém klidu s kamennou tváří bez jakéhokoli náznaku emocí. Neuznává autoritu, pro něj neexistuje nikdo jako mistr, učitel, vůdce či dokonce Bůh, stejně tak nezná přátelství či rivalství, pro něj jsou všichni jen náhodní kolemjdoucí, kteří mu buď zkříží cestu či nikoli. Nezná slitování a nežádá ho od nikoho.

Koníčky & Záliby
Izanagi je člověk, jež nepoznal v dětství nic jiného jak trénink a boj, nikdy se ani ničeho víc nežádal. Pro něj existuje pouze trénink a jeho vlastní postup ve zlepšování se, vše ostatní mu přijde jako ztráta času, pokud se tedy nejedná o nějaké výborné jídlo. Jako jeho hlavní a v podstatě jediný koníček se dá určit trénink, již od mala Izanagi horlivě trénoval s katanou a po probuzení své vrozené schopnosti pro něj přestalo existovat cokoli jiného jak vlastní postup při tréninku. Dalo by se však říct, že v pozdějších letech si Izanagi oblíbil ještě jeden koníček, a tím se stalo lovení nukeninů, to se pro něj stalo způsobem, jak se zabavit a přitom trénovat v jednu chvíli, hledal neustále nové a nové výzvy až se lov nukeninů stal jeho koníčkem.

Oblíbené & Neoblíbené
I přes svou přirozeně flegmatickou povahu existuje několik věcí, které Izanagi skutečně nenávidí. Například jakýkoli projev slabosti nebo nerozhodnosti lidí v Izanagim doslova vzbuzuje pocit nenávisti. Pro něj existuje pouze síla, a ta je rozhodující v jeho postupu životem, ta rozhoduje o všem, slabší se musí podřídit silnějším, jednoduché pravidlo fungující skrze mnoho generací. Izanagi též nedokáže pochopit jakékoli přátelství a podobné vztahy, nezná ten pocit, jaké to je mít skutečného přítele, ten už dávno zapomněl. Pro něj to jsou všechno jen vynucené emoce, které si lidi utvořili k ostatním lidem blízko k nim aby se necítili sami, ale ve skutečných potížích se přátelství rozpadne jako domeček z karet, protože již nebude více potřebné.

Na druhou stranu existuje jedna věc, kterou má Izanagi navzdory své osobnosti rád, a to je dobré jídlo. Jídlo je pro něj připomínkou jeho matky, jen těch málo vzpomínek, co na ní má. Izanagi je milovníkem dobrého jídla, ze všeho nejvíce zbožňuje dango ve sladkokyselé omáčce či tradiční japonské sushi. Ačkoli si však Izanagi doslova libuje ve skvělém jídle, stále si zachovává svou povahu a chladnou tvář bez jediného projevu jakékoli jak kladné, tak negativní emoce.


kekkei tōta
Vrozená schopnost včetně popisu toho, co dokáže
Kekkei Tōta
Kōton (金遁, Element Kovu)

Popis Kekkei Tōta
Kōton je elementární kekkei tōta, která v sobě kombinuje trojici tří živlů, a to jest Katon, Raiton a Doton. Legenda praví, že je jeden z tzv. Tensaikyō (天最強, Nebeská Triáda), což má být skupina tří podstat, které nesou symbol nebe, země a energie. Kōton se považuje za nejmocnější hmotnou elementární podstatu, jež existuje. Uživatelé Kōtonu dokáží manipulovat s jakýmkoli kovem ve svém okolí, stejně tak jako ho dokážou ovládat či dokonce tvořit. Samotná podstata Kōtonu spočívá v naprosté kontrole a manipulaci s jakýmkoli kovovým prvkem v dalekém okolí uživatele. Jednou za několik generací této vzácné kekkei tōta se též narodí dítě obdařené plnou mocí Kōtonu, kterou je úplně propojení tohoto mocného elementu s tělem uživatele v podobě dvou unikátních schopností.

Schopnost Kekkei Tōtaschopnosti
Informace o obecných schopnostech charakteru
Schopnosti
Izanagi má celkem širokou škálu schopností, již od svého narození projevoval náznak geniality v oblasti ninjutsu, dalo by se říci, že byl předurčen k ninjutsu. Již v jeho osmi letech dokázal s chakrou manipulovat jako kdejaký jonin, podmanil si tři elementární podstaty a po krátkém čase v sobě probudil svou vrozenou schopnost. Izanagiho obrovskou výhodou je bezpochyby jeho předurčení k ninjutsu, má neuvěřitelnou zásobu chakry, dalo by se říct nadprůměrnou oproti většině shinobi, se kterou umí navíc dokonale manipulovat a tvarovat ji. Krom toho je též schopen v oblasti kenjutsu, vzhledem k jeho nadání a schopnosti neuvěřitelně rychlého učení si totiž podmanil částečně i kenjutsu, a to obzvláště souboj s katanou. Izanagi je též fyzicky zdatný, ačkoli se to nezdá, je ve skvělé kondičce a díky své vrozené schopnosti má přirozeně větší odolnost a hlavně větší sílu, což je opět důvod, proč se zaměřuje i na taijutsu, konkrétně kenjutsu. Díky své vrozené schopnosti je též imunní vůči valné většina jedů v kapalné podobě, které se do těla dostávají skrze krevní oběh, plynné jedy ho však zasáhnout stejně jako jakékoli jiné. Stejně tak je jeho primární slabost v genjutsu, ačkoli prošel základním tréninkem proti genjutsu, jakékoli silnější genjutsu ho dokáže doslova dostat do kolen.

Styl Boje
Izanagi se specializuje na ninjutsu kombinované s kenjutsu. Je schopný jak fyzicky, tak i ve směru technik, v souboji však používá primárně elementární ninjutsu či svou vrozenou schopnost, pokud je ale potřeba, dokáže se bránit i tělo na tělo. Vzhledem ke své chladné a klidné povaze je Izanagi taktik, do souboje nejde nikdy impulzivně a všechno si musí promyslet a naplánovat. Dá se říct, že jak každý svůj, tak i nepřátelský krok pozoruje a analyzuje, poučí se z každé chyby kterou udělá a neopakuje ji. Dokáže si za každé situace zachovat chladnou hlavu, díky jeho povaze bojuje doslova do posledního dechu, nikdy se nevzdává a neuznává prohru a nežádá o milost. V jeho stylu boje též hrají velkou roli zkušenosti, které získal v průběhu svého života, hlavně díky lovení ostatních nukeninů. Izanagi oplývá skvělou pozorovací schopností, rychle se učí a má eidetickou paměť, což ve svém stylu boje též velice uplatňuje.

Zbraň & Vybavení
Izanagi je vlastníkem unikátní katany jménem Tonbogiri (蜻蛉切, Vážku Přesekající Čepel), což je unikátní katana předávaná po generace v jeho rodu. Podle legend získala své jméno potom, co si na její čepel sedla vážka a ihned byla rozseknuta vejpůl. Tonbogiri je ovšem unikátní v jiném směru, její čepel je tvořená slitinou kovů shodnou se specifickou slitinou tvořenou za pomocí Kōtonu. Kromě unikátních vlastností jako je neuvěřitelná ostrost, pevnost a průraznost, stejně jako odolnost vůči vnějším vlivům má tato katana ještě jednu unikátní schopnost...


[NONE][STR] STRENGTH[NONE][END] ENDURANCE[MEDIUM][INT] INTELIGENCE[NONE][PER] PERCEPTION[NONE][AGI] AGILITY


[USER][NIN] NINJUTSU[NOVICE][GEN] GENJUTSU[NOVICE][TAI] TAIJUTSU

Raiton (雷遁, Element Blesku) je jedna z pěti základních elementárních podstat. Nabírá podobu blesku a slouží jak k velice mocnému útoku tak i obraně. Raiton pracuje na principu toho, že uživatel zvětšuje vysokofrekvenční vibrace jeho chakry a to produkuje blesk. Raiton je považován za ten nejvíce flexibilní základní element vůbec, protože má opravdu mnoho schopností, dokáže například paralyzovat nepřítele.
Katon (火遁, Element Ohně) je jedna z pěti základních elementárních podstat. Nabírá podobu ohně a slouží převážně k útoku, v obraně nemá prakticky žádnou techniku. Katon pracuje na principu toho, že uživatel nashromáždí svou extrémně horkou chakru uvnitř v těle, konkrétně ve svém žaludku a tu následně skrze ústa za pomocí specifických ručních pečetí promění v určitou ohnivou techniku v různých formách.
Doton (土遁, Element Země) je jeden z pěti základních elementárních podstat. Nabírá podobu země v různých formách jako jíl, bláto, skála či klasická zemina a slouží primárně k obraně, má vlastně největší obranný faktor ze všech elementárních podstat, má však i několik technik, které se dají hodnotit jako útočné, i když se nejedná o čistou formu útoku jako takovou, jakožto spíše jutsu která zemi používají jako médium.


seznam technik
D-rank x · C-rank x · B-rank x · A-rank x · S-rank x
D?
D?
D?
D?
D?
C?
C?
C?
D?
D?
D?
C?
D?
D?
D?
C?
C?
B?
D?
D?
D?
C?
C?
C?
B?
B?
D?
D?
D?
C?
C?
C?
C?
B?
B?
B?
12345

C?
C?
C?
C?
C?
B?
B?
B?
C?
C?
C?
B?
C?
C?
C?
B?
B?
A?
C?
C?
C?
B?
B?
B?
A?
A?
C?
C?
C?
B?
B?
B?
B?
A?
A?
A?
678910

B?
B?
B?
B?
B?
A?
A?
A?
B?
B?
B?
A?
B?
B?
B?
A?
A?
S?
B?
B?
B?
A?
A?
A?
S?
S?
B?
B?
B?
A?
A?
A?
A?
S?
S?
S?
1112131415


příběh
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi pharetra mollis lacus. Mauris sit amet placerat lectus, nec porttitor ex. In ut nisi id arcu lacinia fringilla posuere quis libero. Mauris auctor, sem pretium laoreet accumsan, augue velit commodo erat, ac lacinia erat metus vel ligula. In vel elit in nulla vestibulum consequat. Integer et magna et augue malesuada elementum ut id ex. Curabitur non luctus ante, ut ullamcorper tortor. Vestibulum enim nisl, faucibus sed nibh sit amet, eleifend iaculis ex. Curabitur sed finibus urna. Maecenas feugiat commodo sapien, sed aliquet tellus elementum non. Aliquam tempus in magna eget finibus. Donec elit quam, feugiat quis tellus vel, fringilla bibendum lacus. Phasellus feugiat quam est. Integer rhoncus ut tortor non volutpat. Nunc egestas eget est sit amet semper. Aliquam ut sapien blandit ex consectetur luctus.

Nam at libero luctus, congue orci ut, volutpat purus. Nullam convallis diam ut rutrum convallis. Cras et nunc sit amet enim porttitor auctor. Quisque ultricies vitae neque sed ornare. In pharetra sed metus ac vulputate. Proin id mauris vitae odio rhoncus vestibulum. Vivamus eleifend consectetur velit vel mollis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Suspendisse at tempus odio, nec pellentesque justo. Integer ac orci et enim mattis scelerisque. In pharetra magna interdum, pretium nisl ultricies, imperdiet quam. Sed ac rhoncus urna.

Nullam vestibulum nibh eget dui vulputate elementum. Mauris posuere lacus ac velit elementum, iaculis tempus ante tincidunt. Duis ac metus porttitor, congue neque nec, lacinia justo. Fusce interdum odio sed nibh scelerisque, nec posuere nibh tempor. Quisque scelerisque libero ut nibh commodo, ut sagittis mi venenatis. Sed convallis neque eget ligula lobortis, sed facilisis augue fringilla. Duis gravida semper lectus, eget pretium tortor varius nec. Morbi purus tortor, eleifend ut pulvinar non, varius quis est. Quisque sed facilisis erat, sollicitudin sodales sem. Duis vitae tincidunt ex. Nullam vitae tincidunt augue. In quis sollicitudin turpis. Phasellus vehicula ac quam pulvinar sagittis.

Cras sit amet eros turpis. Morbi rhoncus volutpat magna sed sollicitudin. Aenean luctus et elit sed sodales. In vitae malesuada diam. Nam odio massa, tincidunt ac urna nec, dignissim hendrerit sapien. Nam facilisis diam ut arcu vehicula egestas. Proin at augue a diam aliquam ultrices. Donec lacus est, ultrices non cursus sit amet, vehicula et turpis. Maecenas eleifend turpis eu auctor pellentesque. Nullam convallis placerat odio id gravida. Mauris eu mi magna. Donec sed vehicula mi. Nullam condimentum tellus nec lectus semper pharetra. Sed consequat hendrerit risus, eget faucibus velit fringilla sit amet. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Sed a dapibus nisl. Quisque sed aliquet metus. Mauris ac imperdiet diam. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam dignissim orci nec consectetur ullamcorper. Duis eleifend egestas tellus a suscipit. Cras imperdiet dignissim mauris, quis vestibulum arcu eleifend in. Proin id odio bibendum, sodales sem quis, tempor justo. Mauris a mattis tellus. Phasellus et volutpat eros. Donec accumsan varius metus eu mattis. Ut dignissim hendrerit arcu at porta. Sed interdum tellus vehicula mi egestas, sit amet mollis velit hendrerit. Morbi gravida facilisis bibendum. Nullam mollis tellus luctus, laoreet lacus sit amet, venenatis magna. Nam dignissim varius turpis, quis sagittis eros.
Návrat nahoru Goto down
 

Izanagi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-