~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Noctis Lucis Caelum™

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Noctis Lucis Caelum™ Empty
PříspěvekPředmět: Noctis Lucis Caelum™   Noctis Lucis Caelum™ EmptyJune 17th 2014, 17:59






Take



Zdravím. Takže, vzhledem k tomu, že jsem stvořil tohoto tématu a navíc hlavní administrátor by asi bylo slušné se představit a tak nějak ukázat, co je vlastně toto stvoření zač. Někteří z vás mě znají déle, jiní mě znají hůře. Pro některé z vás jsem Noctis, pro některé Take, Takeru... pro jiné zmrd, čurák a podobně :'D. Nuže, je načase vám konečně ukázat, kdo se vlastně pod všemi těmito osloveními skrývá. Už je to několik let, co jsem s tímhle začal, tak je načase se konečně ukázat na světle a ne být jen stín jak tomu bylo dodnes.


STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA

Takže... má přezdívka je Take, ačkoli mě tu vidíte pod jinou, již odjakživa jsem znám pod přízviskem Takeru, zkráceně pouze Take, což je odvozeno od jména mého prvního charakteru. Jinak jsem (a to se podržte) Filip Alexandr =D Nebudu tu psát svoje příjmení, bo ho úplně totálně nesnáším a v podstatě nikde, na žádné sociální síti nebo skrze nějakou aplikaci ho neuvidíte. Ale zůstaňme prostě jen u Take =D Donedávna jsem studoval obecnej gympl, s úspěchem jsem odmaturoval (se samejma! =D) a hlásím se na výšku do Prahy a do Brna, to se ještě uvidí. Něco o mě? Jsem 19ti letý, vysoký, pohledný chalan! =D Ale ne, teď vážně... Jak jsem už řekl, nedávno jsem oslavil 19. narozeniny, konkrétně 1. května (ano, já vím, nejvíc epické datum narození ;3). Pocházím z Prahy, narodil jsem se tam a několik let tam žil, ale aktuálně žiju v Ústeckém kraji v Teplicích, což je celkem vtipné, bo většina (většina Kei! =D) super lidí žije docela dost daleko ode mne. Uhm, moje povaha? Eeem... to je kapitola sama o sobě delší jak celej příběh co jsme tu na NCH odehráli =D Ale ve zkratce, jsem milý, hodný, dokonalý a hlavně... neuvěřitelně skromný! ;3 Dobře... konec vtipů. Hodně lidí mě nemá rádo právě kvůli mé povaze, ale já jsem za ní rád =D Právě moje povaha je důvod, proč je NCH takové, jaké je a proč jsou hráči zde tací, jací jsou. Jsem přísný, ale férový. Stojím si za svým a nikdy necouvnu zpět, pokud něco chci, jdu si tvrdě za tím, umím naslouchat (ehm.. učím se naslouchat). Jsem dost ctižádostivý a rád si dávám vysoké cíle, pořád bych chtěl něco vylepšovat a mít to lepší jak ostatní, někdy otravné, ale opět, díky tomu je NCH takové, jaké je, takže... buďte za to rádi! =P Dokážu si udržet klidnou hlavu, ale když už mě někdo či něco naštve, tak to pak stojí za to. Lidé o mě říkají, že se dokážu prý dokonale přetvařovat a manipulovat s ostatními jak se mi zachce ._. (To je lež! =D Já jsem andílek) Dobře, tohle je snad asi vše, co jsem chtěl na úvod napsat, tak jdeme dál!



ROLEPLAY

Rozhodl jsem se, po všech těch letech možná napsat i něco o tom, jak začínal ÓÓó.. mocný Takeru a jak psal jako retard a jeho charakter se délkou rovnal jeho dnešním příspěvkům. Samozřejmě ani já jsem nebyl výjimka a na začátku svého hraní jsem psal doslova.. příšerně. Pamatuju si to dost dobře, moje první Naruto RPG ještě ani nebyla v prostředí fóra, byla to jednoduše stránka, kam se psali příspěvky pomocí nějaké aplikace, ale jinak to bylo na webu. Moje první postava se jmenovala Ikuziky Hyūga! :'D A pamatuju si, že už tehdá jsem Hera (zasvěcení tohoto admina znají) sral tím, jak jsem dokázal s Geninem porazit jeho Jonina :3 Můj tým snad nikdy nezapomenu :'D Moje dvě společnice Yumi, ovládající Fūton a Ayumi ovládající Suiton, a mistr Koharu Raigga. Tehdá jsem byl celkem náb, co vůbec nevěděl, co a jak, ale to se mělo brzo změnit :'D S prvním příchodem Rajse na tu stránku jsem se začal prvně zajímat o to, být něco "víc" jak pouhý hráč. Postupem času, jak jsem projevoval pořád větší potenciál si toho Rajs všiml a využil toho, Hera shodil z jeho pozice admina a všechny jeho hráče (včetně mě) si vzal na svojí vlastní hru, což bylo první fórum (Rajsovo) kde jsem hrál, a kde jsem byl Raikage. Na tomhle fóru jsem spoznal dost lidí, s většinou se už nebavím, ale jedna z mála, která mi zůstala je Tsuki! ;3 Áno, ty epické momenty jak se Akatsuki báli vtrhnout do Kumo pro Jinchuuriki protože jsem byl Raikage, naše epické bitky s Juubim když jsem s Peinem ničil jeho Konohu, které byly snad silově nad hranicí nějaké Kaguyi :'D To jsou všechno nezapomenutelné zážitky. Nicméně čas šel dál a Rajs mě omrzel, stával se pořád víc debilním adminem, až jsem se na něj vysral. Tou dobou mě ani zdaleka nenapadlo, že bych mohl být někdy já admin, ačkoli jsem jakožto Raikage určité zkušenosti s vedením lidí měl... Od odchodu od Rajse jsem putoval po různých fórech, prostřídal jsem jich dost a za tu dobu jsem si stihl vybudovat svou ehm... pověst... ^^" Co na to říct... hold se mnou pak lidi už nechtěli bojovat :'D (Y). Potom, co mi přestaly všechny ostatní fóra stačit svou úrovní, jsem se rozhodl na popud ARIHO (ano, Ariho! :'D) udělat si vlastní fórum... K čemu původně sloužilo NCH? No, ukládal jsem si tu obrázky :'D Kdo by mohl tušit, jak to všechno dopadne, že? :'D Od založení NCH uběhlo již mnoho let, a za tu dobu se NCH hodně změnilo, prostřídalo se tu hodně pravidel, lidí, klanů, příspěvků... a na to jsem moc pyšnej ;3 Doufám, že NCH čekají už jen ty nejlepší časy! ;3



SIX FOUR PATHS OF PAIN TAKE!

TSUKI

Tsuki, tebe jsem prostě musel dát jako první =D Co na to říct, známe se už... dlouho, nevím už sám ani kolik let to je. Pamatuju si to jako dneska když si přišla na Rajsovo fórum a udělala sis postavu u mě v Kumo, už od těch dob se z nás stávali kámoši a od tý doby jsme se v podstatě neoddělili, kam jsem šel, tam jsi mě sledovala a vždycky jsi mi pomáhala ;3 Známe se i mimo hru... jsou to hodiny a hodiny hovorů v Amaterasu, prosmáté noci, rozdrcení nepřátelé v WG nebo ABčku, popřípadě taktiky v Arenách! =D Pomoc při klanech, cony a festy. Musím říct, že za ty roky, co s tebou hraju ses vážně hodně zlepšila, stala se z tebe dobrá hráčka na kterou můžu bejt patřičně pyšnej, pěkně jsem si tě vychoval =P Můžu jen doufat, že už to bude pouze delší a delší a lepší a lepší jak kdykoli předtím. Někdy zopákneme LoLko, WoWko nebo cokoli z toho všeho, na co jsi mě TY natáhla! =D Pamatuješ? =D Kdo mě natáhl na CS? TY! =D Kdo mě natáhl na WoWko? TY! =D Kdo mě natáhla na LoLko? TY! =D Vždycky TOP pokec s tebou a nejvíc haldy! :')


KAWA

Uh... diz guy. Very Akuma, much demons, wow! =D Je to už dlouho, co se známe, ostatně jako s kýmkoli z téhle grupy. Pamatuju si naše začátky, jak jsme se měli hrozně "rádi" =D A taky jak jsi příšerně psal a myslel sis jak jsi bůhví co! =D Ale nee, uhm... budu na tebe hodný, projednou =D Jsi jeden z hráčů, který považuju za nejlepší co jsem kdy.. "odchoval", za tu dobu, co jsi hrál na NCH si se neuvěřitelně zlepšil, a to jak v psaní, tak i v charakterech, originalitě, nápaditosti.. prostě celkově. Jsi člověk co prostřídal víc postav jak já kdy sepsal, a to už je co říct! =D Nikdy nezapomenu na ty úžasný hádky s tebou :'D "Takeru?" "NE!" =DD Prostě TOP s tebou fakt =D Jsi člověk, kterýmu je těžký porozumět... lebo lidi, kterým se dá porozumět jsou too mainstream :'D (Y) Uhm... Po určité době jsem si s tebou začal rozumět celkem i na osobní úrovni, alespoň myslím a doufám v to, tak mi nekaž iluze, jasné? =D Jsi fajn kluk... Jako jeden z mála chápeš klan Akuma a líbí se ti klan Amaku! =D A to už je nemalé plus! =D Opět, co se hraní týče, jsi jeden z TOP hráčů co kdy na NCH hráli, osobně tebe jsem měl vždy hodně rád, bo mě bavilo s tebou sepisovat své příběhy propojené s tvým charakterem! ;3 Co jinak říct? Jdeš studovat do Čech! =´D Takže se určitě uvidíme, že? =D


MARW

Joo s tebou to bylo vždycky těžký! =D Náš slavný Toshi Takari a jeho charakter se 40 technikami =D (all hail kontrolórce fillerů Tsuki =´D) Stejně jako ostatní, i ty patříš mezi naši hráčskou elitku, jak nečekané, že?! =D Už od začátku jsi byl vždy takový lepší hráč, nebál ses experimentovat a nebál ses aktivně zapojovat do dění na fóru i mimo hru, což se mi na tobě líbilo. Často jsme si nesedli a hádali se, bo povahově jsi tak trochu jako já, a to nedělá dobrotu :'D A nakonec jsme to vždycky nějak vyřešili. Jsi snad ten nejtvrdohlavější hráč, kterýho znám, fakt, že jo! :'D Ale tvoje nápady, inovace a celkový příspěvek k tomuhle fóru je vážně víc jak obrovskej! Byl jsi tu od začátku, lepšil ses společně s fórem a lhal bych, kdybych řekl, že hodně z toho, jak dneska NCH vypadá není tvoje zásluha! Doufám, že v naší další epoše už to bude jen lepší! Můžeš se těšit co jsem si připravil pro Toshiho.. MUHAHAHA!


KEIKO

Oh, OVV! =D Jen já a pár vyvolených ví, co znamená tato all-mighty zkratka! =D Taky, že jsem na ní patřičně pyšný ;3 Tvůj příchod si pamatuju dost dobře Keiko, už od začátku mi bylo jasný, že z tebe jednou bude dobrá hráčka, protože když my jsme se teprve rozjížděli, ty už jsi psala romány na celé stránky :'D Nejvíc ten tvůj strach se mě na cokoli zeptat na začátku, to bylo vážně TOP! (Y) :'D Doufám, že už tenhle strach zmizel, jsi přece jen jedna z těch, která ho nemusí mít! :'D Co jinak? ^_^ Jsi fajn holka, jsi JEDINÁ (pozor na to, JEDINÁ!), kterou jsem viděl i osobně, protože se někdo rozhodl, že udělá přepadovku a jen tak na mě po škole vyskočí, že? :'D Ten někdo taky byl na mým maturáku! ;3 A viděl mě tancovat v přiopilém stavu... ehm, uh ._. (mysli na to, že mám v rukou osud tvých postav! :'D). Povídáš si s mým bratrem! >,< To mě fakt štve :'D Nemám rád, když si s ním někdo povídá, potom vůbec nevím, co o mě ten kááár roznáší! :'D Co nakonec... hmmm :'D Snad jen OŠOUSTANÁ VEVERKA 4EVER ;3
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Noctis Lucis Caelum™ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noctis Lucis Caelum™   Noctis Lucis Caelum™ EmptyJuly 6th 2014, 14:26

Ňahbwahah X33 Toto je the best! X3 Vypadá to na pořádnou aktualizaci topicu O nás :DD Každopádně bys měl dodat, že jsem taky jedna z mála, co tvé příjmení ví! (HAHAHA SOOO EVIL KEIKO >=D) Tou většinou jsi se mě teda dotkl T^T A NE! Tou závorkou to neomluvíš! XD Beztak za chvilku budu většina, když zmizíš do pryč na výšku ^^" Původní účel NCH je tedy... opravdu velkým překvapením for me XD A ohledně mé posvátné kolonky v tvém topicu... Ano, stále se sem tam bojím, ale z toho důvodu, že bych tě otravovala a tys mi neodepsal a ještě se naštval (or something like that xD), což ostatně děláš i tak! O_o Ten tvůj tanec byl nezapomenutelný! XD Samozřejmě tě chci vidět tancovat ještě jednou! Nevím, kdy jsem se naposledy takto bavila a ten tvůj pohled, když jsi zjistil, že tě sledujeme XDD Ne, ne, dobře budu tiško, přeci jen moje milované postavičky už dostávají takto dost na prdel ^3^
Návrat nahoru Goto down
 

Noctis Lucis Caelum™

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Noctis Lucis Caelum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: O nás-