~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share | .
 

 ~Roleplay Academy~

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: ~Roleplay Academy~   January 9th 2014, 23:39


Posledná aktualizácia: 09/01/14


Roleplay Academy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 9th 2014, 23:39

GameMaster

Bolo krásne slnečné ráno a uprostred jednej ríše v samotnom srdci krajiny ležalo pradávne mesto. Jeho vodcom bol mocný shinobi o ktorého moci a povesti kolovali len samé legendy. To mesto sa nazývalo Sanctum, jediné svojho druhu. Uprostred krajiny plnej vodopádov, lesov a hôr sa nachádzal domov miliónov ľudí. Pod ochrannými krídlami tohoto miesta sa nachádzala aj veľmi stará a mocná rodina Hyūga. Patrila k tomuto miestu už od nepamäti a tak sa v jednej z centrálnych oblastí nachádzalo aj jeho menšie sídlo kam vstup mali len nositelia bieleho oka. Ale naša pozornosť sa uberala iným smerom, ďaleko od sídla klanu o niekoľko kilometrov ďalej. Na druhom konci mesta v tréningovej štvrti, kde sa shinobi učili svojmu remeslu bol chlapec práve tohoto váženého rodu. Jeho postavenie však nebolo vysoké, spadal pod časť rodiny, ktorej úlohou bolo vzdávať úcty lepšej krvi.. ako to aspoň vnímal on. Vyčkávajúc na svojho otca, sedel vtedy len 9-ročný Lavi Hyūga pod dubom jedného z mnoha stromov obklopujúcich budovu Dojo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 10th 2014, 00:22

Tenkai

Hoci bolo ešte skoro ráno ulice mesta Sanctum boli už plné ľudí ktorí chceli kúpiť čerstvé pečivo pre svojich najbližších zatial čo spali. Medzi týmito ľudmi rôznych výšok a farieb sa prechádza mladík. Nevýrazný mladík zo zelenímy očami ktorí sledoval celú ulicu. Však prezrieť krásu mesta si dnes neprišiel. Nebol tu však ani z rodičmi z ktorími by nakupoval čerstvé potraviny, aj keď tu kôli tým potravinám aj bol. Čerstvé pečivo dobré pečivo kupujte pokiaľ je teplé kričal väčší pekár ktorí stál za drevením stánkom z rožkami chlebom a mnohými ďalšími pečivami. Mladík zo zelenímy očami tu však dnes nebol sám bol tu sním aj ošúchani chlapec ktorí postával pri stene ktorí čakal len na signál a správnu chvíľu. Neboli tu po prvý raz a ten postarší pekár ich už poznal ako malích zlodejov a menších výtržníkov, každopádne podobnú výtržnosť mali na pláne aj dnes. Ošúchaný mladík sa postavil kúsok od stánku tak aby ho pekár videl, rýchlo ho spozoroval a upriamil na ňho svoj zrak. Ošúchaný chlapec tam však len stál a čakal, trvalo to asi desť minút a potom uvideli svoju obeť. Bola ňou slečna oblečená podla poslednej módy oblečená do šiat z dosť odvážnov sukňov, akonáhle prešla pred stánkom okamžite na ňu starý pekár upriamil svoj chlípny pohľad z nechutnýmy predstavami o ktorích mohol len snívať. Bola už pár metrov vzdialená no pekár na ňu stále pozeral stým odpudzujúcim výrazom v tvári ktorí by odradil aj slepú. No tomu ošumelému chlapcovy sa na tvári objavil len široký úsmev a rozbehol sa za slečnou. Po pár krokoch slečnu dobehol a nadvyhol jej sukňu tak že odhalil všetko čo pod ňou skrývala, celý dav aj z okoloídúcimi aj z predavačmi aj ztým chlípnym pohladom div mu oči nevipadli, žena okamžite začala kričať. To bola chvíla na ktorú zelenooký chlapec čakal rozbehol sa k stánku z pečivom a uchmatol jeden krajec chleba, skôr ako si to dokázal pekár vôbec všimnúť no len sa chlapec rozbehol odtial preč no okamžite sa za ním ozvalo zlodej tamto beží chyťťe ho !!! Ozvalo sa za ním ešte pár nepekných nadávok opisujúcich no na to bol zvyknutý a len ťukol ošuntelého chlapca do ramena keď utekal okolo neho a ten sa rozbehol okamžite za ním. Zhruba 5 minút klučkovali po uliciach a keď už si boli istý že sú osamote hlasno sa začali vydýchavať a následne smiať. Zelenooký mládenec zobral do rúk chleba a rozlomil ho na poli, tú väčšiu pólku podal svojmu kamarátovy a ten sa do nej okamžite zakusom, nebol však až tak hladný tak si po pár kusnutiach dal zvyšok chleba pod tričko diki Ten ja už pôjdem večer sa uvidíme zatial sa maj usmial sa a rozbehol sa preč no z pólky ulice mu ešte pár krát zamával. Tenkai mu odkýval naspeť. Po chvíle samoty sa aj on zakusol do chleba, bol to naozaj lahodný chleba no Tenkai bol taký hladný že ho zjedol rovno celý. Z mlaskotom dojedol posledné sústo a hlasno si odgrgol. Kam by som ešte išiel ? spýta sa sám seba a vydá sa smerom k Doju Tu som ešte nebol povie si veselo a rovnako veselým krokom sa vydá na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 10th 2014, 00:36

Lavi Hyūga

Opierajúc sa o kmeň jedného z mnohých okolitých stromov som rozjímal nad tím kedy sa opäť vráti môj otec. Vždy keď odišiel preč nemal som s kým tráviť čas. Decká v klane ma príliš nezaujímali nakoľko sa príliš točili okolo toho hlupáka z hlavného rodu. Nechápal som, čo je na ňom tak dokonalé, že mu už teraz museli všetci skákať okolo hlavy. Iste jeho budúcnosť bola jasná a určená k úspechu skôr než sa narodil ale sám to bol len obyčajný chlapec ako ja. Hoc to bol trochu irelevantný názor vzhľadom nato, že sa v našej rodine vyskytovala vzácna pokrvná línia predávajúca sa z generácie na generáciu. Zdalo sa, že klan Hyūga naberá na sile každým rokom, čo bolo dobré jak pre nás, tak aj pre samotnú ríšu. Dnes som mal na sebe obvyklé čierne nohavice so sandálmi, bielu košeľu a obväz zakrývajúci pečať kontroly. Ak otec nepríde do desiatich minút začnem sám, pomyslel som sebaisto, nakoľko sa mi už nechcelo čakať ďalšiu hodinu. Bolo to tak vždy, jeho sľuby odviali spolu s ním, keď musel plniť rozkazy Haruka Hyūga, vtedajšieho vodcu klanu. Desať minút zbehlo ako voda a stál pri strome stále ale tentokrát doň udieral päsťou svojej ruky. Ubolené prsty a odretá koža do krvi ho nezastavili akoby pochytil amok, hoc tomu tak nebolo. Hnev ktorý cítil bol skutočný ale jediné, čo si to odnášalo bola jeho ruka. Myšlienkami bol úplne inde. Trénoval tvrdo, choval sa presne tak ako sa očakávalo a jeho talent nebol na očiam ostatným... spravil všetko, čo po ňom otec chcel a napriek tomu to bol práve on, kto svoj sľub nedodržal. Následne sa postoj chlapca pri údere zmenil, prudký výpad vpred s otvorenou dlaňou zasiahol strom a na mieste, kde sa dlaň dotkla hrubého kmeňa vyletelo niekoľko väčších triesok. Lavi si vydýchol a pocítil menší úbytok na čakre.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 11th 2014, 13:38

Tenkai

čo toto je za ulicu ? pomyslím si obzerajúc si okolité nízke domy z ktorých sa ozýval hrozný hluk, niečo ako keby sa tam bili. Dlho otálal no nakoniec sa rozhodol do jedného s tých domov nazrieť. Pomalým krokom som sa vydal ktomu najbližšiemu z ktorého sa ozýval dokonca aj krik. Opatrne som sa priblížil k otvoreným dverám jedným očkom som do neho nazrel a uvidel dvoch chlapcov zhruba v mojom veku z drevenými palicami ako do seba búchajú a pritom vydávajú zvuku ako na porážke. Nemal som sa tam asi zdržiavať tak dlho ale moja zvedavosť vyhrala nad pozornosťou. Zrazu sa zamnou ozvalo hlasné odkašlanie sakra sakrapomyslel som si a z hlavou medzi ramenami som sa otočil predomnou stál veľký muž odetý do bieleho kimona, no vtom sa z domu vyrútili tí chlapci a nepekne na mňa zazerali kto to je oci ? spýtal sa chlapec zo sivými vlasmi určite to je zase ďalší zlodej alebo žobrák veď sa na ňho pozri ozval sa druhý, bola to viac menej pravda Tenkai nevyzeral zrovna najlepšie z jednej boty mu pozeral palec, úplne špinavé tričko a zafúľaná tvár. Tati rýchlo ho odtialto vyhoď zakričal ten sivý chlapec. Okamžite som sa rozbehol na útek no neubehol som ani meter a niekto ma držal vzadu za tričko, bol to ten ich otec nadvihol ma asi meter nad zem, už som vedel čo následuje ale stále som sa spieral kopal ho búchal hlava nehlava no on nič akoby bol z kameňa. Rozmáchol sa z rukov kde ma držal a hodil ma doprostred ulice, pri páde som sa snažil dopadnúť čo najmekšie no aj tak som si nepekne buchol lakeť. A už sa nevracaj zakričal na mňa a všetci traja sa vrátili naspeť dnu. Ja som len sedel uprostred ulice držiac si lakeť z ktorého mi pomaly kvapkala krv, celý ufňukaný som pokračoval po ulici ďalej a uvidel som ďalšieho chlapca pri dome z menším sadom ako do jedného stromu búcha a zneho odlietavajú triesky. Postavil som sa za strom ďalej od neho a nezranenov rukov som z celej sily som pár krát buchol do stromu. Čakal som že odletí aspoň malá trieska ale na strome nebolo nič za to na moje hánky boli celé červené a odraté Au Au Au povedal som rýchlo a začal som si fúkať hánky po chvíli bolesť odznela ale stále boli celé červené. No ja som stále sledoval chlapca ktorí pomaly ale iste ničil celý strom.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 11th 2014, 13:58

Lavi Hyūga

Posledný úder dopadol na kmeň stromu, avšak tentokrát len dlaň mojej ruky priľahla k silnému drevu. Ani som sa neotočil, keď som sa ozval ku chlapcovi ktorý ma z nejakého dôvodu pozoroval. "Necháš sa zmlátiť ako žito bez väčšieho odporu a začínaš si len pár minút nato koledovať o nový problém? Buď máš guráž alebo si hlupák každopádne si otravný" uškrnul som sa a pomaly sa otočil k nemu, pričom som si ho v nasledujúcich pár sekundách premeral od hlavy k pätám jeho nôh. Nezastavil som sa a vzal drobný zvitok zo zeme ako aj batoh, ktorý tam ležal. Hodlal som vstúpiť do budovy Dojo, nakoľko členovia mojej rodiny by nemali trénovať svoje tajné techniky inde než v sídle klanu a ja som preto nechcel mať žiadne problémy. Prehodil som batoh cez plece a naposledy som sa naňho ešte poriadne zadíval lepšie. "Odkiaľ si?" opýtal som sa vyčkávajúc na jeho odpoveď hoci to nebola zrovna podstatná informácia ale nudil som sa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 11th 2014, 15:06

Tenkai

Takže pretože som sirota tak sa nemôžem ani slobodne prechádzať po meste zvesím hlavu Yumi mal pravdu... pomyslím si opretý chrbtom o strom po ktorom sa pomaly smustím na zadok. Len som tam sedel vedel som že sa na mňa pozerá ale bolo mi to jedno na tie odsudzujúce pohlady som bol už zvyknutý no pri tej jeho poslednej otázke ma až striastlo a vybavili sa mi úseky minulosti to keby som tak vedel povedal som si smutne aj keď mu to bolo asi jedno. Zafúkal silnejší vánok a mňa trochu premkla zima tak som sa opatrne postavil stále držiac svoju zranenú ruku nemal som náladu na to aby ma zase niekto zbil tak som radčej neprovokoval a iba ticho stál za tým stromom dúfiac že to nieje nejaký agresor.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 11th 2014, 22:28

Lavi Hyūga

Stále som stál na mieste a díval sa ku stromu za ktorým stál ten chalan. Nemohol som povedať, že by mi ho prišlo ľúto ale chápal som, že sa musel cítiť sám a to zvlášť v takomto obrovskom meste akým bolo Sanctum. Na chvíľu som sa od neho odvrátil a prehľadal batoh až som z neho napokon vytiahol to čo som hľadal. Vystrel som ruku oproti nemu s kúskom obväzu z čoho bolo jasné, že mu ho podávam. "Mám pre teba dohodu ty ufňukanec" pousmial som sa celkom priateľsky hoc predchádzajúce slová ho mohli trochu uraziť. "Previažeš si tú ranu než si tam zanesieš nejakú infekciu a následne sa najeme v budove, mám toho dosť pre oboch nakoľko osoba na ktorú som čakal nedorazila a asi sa na tom ani nič nezmení" posledná časť vety zaznela dosť sklamane až pochmúrne. "Na oplátku zato, mi dnes pomôžeš s tréningom, ber to teda ako platenú prácu nakoľko asi nerád zanechávaš láskavosti cudzím ľuďom... a ešte niečo, ak sa pokúsiš okradnúť bude ten šrám na ruke tvojou poslednou starosťou" usmial som sa a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 12th 2014, 16:08

Tenkai

Sledoval som ho jedným okom spoza stromu ako niečo vyberá z batoha, nevidel som presne čo vybral len som vedel že to bolo niečo biele. Povedal že má pre mňa dohodu, no keď mi povedal ufňukanec možno si myslel že ma to urazí no bol som zvyknutý na ďaleko horšie urážky ako ufňukanec. Vypočul som si celý jeho návrh a nedôverčivo som na ňho hladel.
Dobre teda... povedal som otrávene a pomalým krokom dívajúc sa do oblakov som sa vydal k nemu. Zobral som mu zruky obväz a opatrne som si to obviazal aj keď to pekelne štípalo snažil som sa nedať nič najavo. A nejsom žiadny ufňukanec dodal som urazene keď som si doobvezoval ruku. Jemne som obviazanov rukou pohýbal vyzerá to pevne povedal som si na zatiahnutý obväz na mojej ruke. Tak poďme povedal som nakoniec a jemne som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   January 12th 2014, 20:36

Lavi Hyūga

Potom ako si Tenkai obviazal svoju ruku zamierili sme do malého domu len niekoľko desiatok metrov za týmto umelo vytvoreným lesom určeným hlavne k tréningu. Podišiel som k dverám a zatlačil ich dovnútra čím sa len trochu pootvorili a ja som nahliadol dnu, či niekoho neuvidím, keď som sa napokon utvrdil, že je to tam prázdne vstúpil som. Vo vnútri bolo niečo ako malá telocvičňa s drevenou podlahou, veľkými priestrannými oknami a dosť vysokým stropom pre veľké výskoky. Prešiel som halou a poriadne sa porozhliadol. Po bokoch stien boli desiatky terčov rôznych veľkostí. Bolo to pomerne jednoduché dojo určené hlavne pre základný tréning a prvky taijutsu, čo bolo viac než zrejmé. Pustil som batoh na zem a následne sa posadil pri kraji miestnosti. Vytiahol som dve sáčky v ktorých bolo výdatné jedlo zložené predovšetkým zo zdravých vecí. Vzal som jeden a ten druhý som nechal ležať pred sebou, bol pre Tenkaia. "Takže..." prehovoril som po prvom súste "...ako sa to voláš ?" opýtal som sa konečne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: ~Roleplay Academy~   

Návrat nahoru Goto down
 

~Roleplay Academy~

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: Zábava-