~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Marwin

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Marwin Empty
PříspěvekPředmět: Marwin   Marwin EmptySeptember 15th 2013, 01:57


Posledná aktualizácia: 15/09/13


Marwin
- GameMaster -

Zdravím ^,^ takže keďže som tu s vami všetkými už tak dlho, rozhodol som sa konečne zas prepísať aj tento topic s mojím menom. Dobre, tak kecám =D nudil som sa jak pes a tento topic pravdepodobne budem vždy meniť, keď ma skolí krutý protivník, ktorého presný názov nepozná ani moja lekárka, takže ležím v posteli už týždeň pretože predpísať antibiotiká na prvý krát je podľa nej v tejto krajine očividne zločin. Trikrát hurá systému ._. ale teraz prejdime konečne k podstate veci...


- STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA -
Takže moje pravé meno je Mar... Marwin! =D kašlať to! =D Túto prezývku proste milujem. Prvé tri písmenká vznikli pôvodom z môjho reálneho mena (Marek or Mark) a "win" prišlo, keď mi to neľútostne natreli na prvom ligovom zápase hry Counter-Strike 1.6, tú hru už nehrám a dobre som spravil nakoľko je to neskutočný žrút času. Takže Marwin =D a nie nič si nekompenzujem, pripomína mi to trošku Marvel ale k tomu sa dostanem zas neskôr. Momentálne mám 20, cítim sa na... 20 a fyzicky som asi na 15 pretože mi teta v nemenovanom obchode odmietla predať grepové pivo z ktorého sa nedá ani opiť a to ho tam kupujem už celé mesiace, takže viete si predstaviť že vytiahnutie občianky z peňaženky, kde na 15 skutočne vyzerám pretože tam 15 aj mám, bolo trošku ponižujúce. Ale čert to vezmi veď v starobe budem stále cool. Narodil som sa 11.11.92, áno krásny dátum a rád sa ním chválim, pretože kto si nezapamätá 4 jedničky v dátume mojich narodenín si nemôže zapamätať už asi fakt nič. Žijem v Košiciach, čo je skutočne blbé pretože väčšina z vás žije na opačnej strane republiky, ale žeby som sa kvôli tomu presťahoval ? To zas nie =D sorry. Mám cca. 186-7 cm a vážim a teraz bacha na vec =D s hrdosťou oznamujem, že som konečne pribral na 65-68-70 kilo ! (presne to neviem). Podarilo sa to! Už si nepripadám jak vychudnutá vyžla, už som len vyžla =D =D to bol len vtip, kto mi povie vyžla tomu v hre rozsekám nohy na sushi ._." To by bolo tak všetko. Teda ešte jedna vec, som pohlavím MUŽ! Bez debaty!
Čo sa týka mojej povahy, tak sa zaraďujem medzi tie typy, ktoré skôr než niečo spravia, tak premýšľajú aspoň, čo sa týka vecí, čo mi zato stoja. Som pre každú srandu, to tu myslím každý vie ^,^ a mám rád humor všelijakého druhu a v akejkoľvek forme. Nemám moc rád falošných alebo príliš namyslených ľudí podobne ako takých, ktorý si nevedia spraviť srandu sami zo seba =D a takých tu už bolo jéj =D slávna to Morgenie =D Ak môžem rád pomôžem =D s tím skutočne nemám problém. Občas mám aj zlé nálady, ale tak v rámci možností sa snažím nezabíjať okoloidúce charaktery, moje postavy sú mierumilovné, aj keď tak na prvý pohľad nevyzerajú a preto by som vás chcel všetkých jak postarších, tak mladších hráčov poprosiť, berte ich so sebou na misie, nekusnú vás ^,^ (PS: Toto nieje inzerát pre nedostatok shinobi vo Svetlej ríši) =DDD To je tak všetko, čo by som na úvod povedal.

- ZBYTOČNÉ KECY -
Chvíľku som skutočne rozmýšľal nad myšlienkou rozpracovať tu podrobne moje obľúbené, neobľúbené činnosti, moje obľúbené postavy z anime alebo mangy, čo čítam, čo sa mi páči a čo nepáči a podobné hovadiny treťotriedneho rázu ale potom som prišiel nato, že sa mi príliš nechce vypisovať všetky tieto veci, takže ak niekoho zaujíma trébárs aká je moja obľúbená postava alebo podobne máte príležitosť sa nato nižšie pod témou kedykoľvek opýtať, rád vám odpoviem. Stručne spomeniem len, že som veľkým fanúšikom filmov, seriálov, anime, mangy, techniky, sem tam nejakého porna =D (to je humor, či ?) =D rád sa učím nové veci, ktoré súvisia s kódovaním (som taký ten samouk, naučím sa čo potrebujem) a veľmi rád čítam literatúru sci-fi a samozrejme, ako sa dalo predpokladať, veľmi rád píšem o tom, čo ma baví a čomu sa venujem.

- FRIENDS -
Ako som už určite spomínal (a ak by aj nie) tak komunitu, ktorá nám tu za tie 3 roky vznikla totálne žeriem a nevymenil by som ju hoc občas je to aj tu zložitejšie. Ešte som nezažil jednoducho fórum, kde by sa mi písalo, tak dobre ako tu a myslím, že sa to už ani nezmení. Ľudia tu sú vážne všestranný a aj napriek tomu vždy nájdu spoločnú reč a asi najväčším spojením medzi nami bude skutočne zábava a skype, následne to bude až toto fórum ktoré ale tiež ako inak tvorí dôležitú súčasť všetkého. Opäť nemám jaksi náladu na vypisovanie každého kto tu kedy bol a kto kedy odišiel a kto sa kedy vrátil a preto sa budem venovať len tím, čo tu sú jednoducho stále.


Noctis Lucis Caelum™
Jasné, administrátor ktorého po jeho nicku v hre nebudem volať asi nikdy. Takeru, Take patrí samozrejme k tomu hlavnému prečo to tu celé drží ešte pokope a snáď ešte aj dlho pokope držať bude. Je pracovitý =D niekedy až príliš, že sa zabúdame hrať s hráčmi však ? (6 mesiacov) =D ale tak dnes mi nahodil na portál všetky OSTčka vo fakt suprovej kvalite a počúvam ich už asi 12 hodín vkuse, pričom mi z nich solídne preskakuje, takže naňho veľa škaredého povedať nemôžem =D Jeho veľkým plus je u mňa určite to, že sa na pozíciu admina fakt hodí oproti iným fóram si diktatúrna hviezda, to je fakt a na ďalšiu stranu stranu systém NCH šlape jak hodinky a jednoducho funguje o tom nieje sporu. Nemám príliš v láske jeden z jeho klanov, ale to mu do mínusu dávať nebudeme =D (najskôr ide o môj výsostný problém, ktorý som sa naučil neriešiť) =D viete dáte si panáka poviete Akuma a opakujete až kým to nevyslovíte =D =D =D Ja ho mám celkom rád aj keď sa občas proste nezhodneme ^,^ ale na druhú stranu aj z tých nezhôd napokon vzíde vždy niečo dobré. Dnes tu je proste po grafickej a kódmi nabušenej stránke špičkové fórum a jeho inovatívne nápady sú proste super. Jediná vec, čo by som mu skutočne vyčítal je, že sa inovuje v podstate neustále =D takže človeku to už časom nepríde jak veľké plus ale mínus a tak sa to strieda. No to by bolo tak všetko ^,^ =D čo ma v daný moment napadá. Takeru ; D respect

Tsukiyama Haruno
Telekom zľava do kina! Povinne ju zbožňujeme ! The End. =D Tak fajn, rozviniem to =D Tsu je ústretová, milá, priateľská a poväčšine nekonfliktná osoba =D nemám rád ústretovosť, nemám rád všestrannú priateľskosť, a nemám ani rád ak človek nemá konflikt aspoň raz za čas, ale mám rád Tsuki =D nie nemá to zmysel, ale tak... neviem nemá =D je to divné. Jej postava v hre je podobná a aj keď tam vystupujem občas so svojím charakterom, tak, že si vlastne uzmyslel ju rozniesť jedného dňa po slnečnej pláži a strhnúť jej ružové okuliare z nosa, tak sa nedá povedať, že by som ju nemal rád =D to proste nejde. Kto pozná Tsuki, má rád Tsuki =D Dokonca som jej pomohol s konkurenčnou burinou v hre ! (volá sa to Kouka , Krowka, Koukye abo tak dačo) =D =D a prečo ? Asi preto, aby ma raz rozniesla po slnečnej pláži a strhla mojej postave čiernobiele okuliare z nosa =D =D to je epický fail =D nevyjadrujem sa =D Ale je to v pohode baba, napísal by som vám aj miery a telefónne číslo =D zbaľte si ju kým je voľná, dá vám kopu krotkých detí =D (Tento inzerát je výplodom unavenej mysle) =D Tsuki forever ! =D

Keiko Lysea
S-T-R-I-P     CH-A-N !!!!!!! =D Tú prezývku žeriem pomaly viac jak svoju vlastnú, je o chlp vyššie jak Magic_Hyuga, ale to som už prestrelil k inej osobe. Keiko je Strip-chan a Strip-chan je Keilin =D vymýšľať jej prezývky patrí asi medzi moje hobby, ale hobby každého veď OVV od Takera ju preslávilo podobne =D S Keiko tu mám asi fakt, taký ten najlepší vzťah na fóre, samozrejme kamarátsky =D pokecáme takmer o všetkom, poradíme si v problémoch alebo si robíme 12 hodín vkuse prdel zo všetkého, čo sa deje okolo zatiaľčo píšeme =DDD Z NCH mi sadla asi najviac so všetkých začo som teda rád a teraz už dokonca aj povie svoj názor, keď sa jej niečo nepáči začo si ju vážim o to viac =D lebo otvoriť si hubu je podľa mňa na mieste vždy a všade hoci občas fakt treba vedieť kedy sklapnúť, ona to už vie a ja sa to už učím =D Každopádne Keiko mám rád =D a keby na tomto fóre nehrala, tak si myslím, že sa tu dlho neudržím ani ja ale tento pocit mám aj pri Tsuki a samozrejme Takerovi bez ktorého by to ísť už ani nemohlo ale keby mohlo, tak aj tak by sa tu hralo už blbo =D Takže Strip-chan ^,^ žeriem ťa =D

Marwin DotsD

- OTÁZKY & ODPOVEDE -

I. Čo sa zmenilo za posledné 2-3 roky od mojej registrácie ?
Fúha. Táto otázka ma napadla potom, ako som si tak prezeral svoj profil na fóre (mimochodom registrovaný som tu od 05/01/11) čo je už fakt niečo. Nepamätám web, kde by som vydržal takto dlho aktívne prispievať a stále ma to bavilo a to je asi hlavným dôvodom, prečo som odtiaľto neodišiel = zábava + komunita ľudí s ktorými je ešte väčšia zábava. Čo sa zmenilo u mňa za posledné 2, počkať takmer 3 =D roky od doby, čo som tu ? No, akoby som to povedal asi všetko. Tak to vezmem asi v takých 10-tich najdôležitejších bodoch, čo môže byť celkom sranda =D pre ujasnenie vecí, nejde o chronologické poradie.

01. Prestal som hromadne blokovať ľudí na skype.
02. Začal som hromadne blokovať ľudí na sociálnych sieťach =D
03. Skončil som strednú a zmaturoval som. (Úspešne!)
04. Kúpil som si Samsung Galaxy S3 + môj počítač rozbehne aj nové hry!
05. Našiel som si priateľku. Dokonca sa ma ešte nezbavila ! =D Verte, či neverte =D Je to fakt.
06. Mentálne som vyspel. Kecám xD ale som starší.
07. Začínam študovať na VŠ (Vysoká škola)... no comment...
08. Zistil som, že občas treba ľudom aj ustúpiť =) Rok má len 365 dní :Djeden deň ešte nikoho nezabil.
09. Naučil som sa viac si vážiť istých ľudí. A odkopnúť takých, čo si nevážia mňa ;- )
10. Teraz trochu megalomansky =D Myslím, že som sa o poriadny kus zlepšil v písaní ^,^ z čoho mám veľkú radosť.

Nakoniec mi to tak celkom nevyšlo a určite som vymenil nejakú podstatnú vec za blbosť (klasika xD) ale nikto nieje dokonalý =D každopádne zmenila sa toho kopa a všetko vypísať jednoducho nejde. Pointa je taká, že aj keď sa veľa zmenilo, tak túto hru mám rád stále rovnako ako aj ľudí v nej a nemyslím, že by som sa jej v dohľadnej dobe vzdal =D pokiaľ teda nekrachne fórum =D Napadlo ma ale ešte ďalších pár bodov týkajúcich sa fóra, ktoré stoja zato =D

11. Fakt mám priateľku! *.* : ) Dobre to sa fóra netýka, ale pochváliť som sa musel =D
12. Keiko má priateľa! : ) Bacha, to sa fóra týka !
13. Tsuki je teho.... =D ale nie žart =D
14. Takeru je ote.... =D žartujem =D Preboha.
15. V skutočnosti to bol Raiden =D
16. Chrono má potenciál nato, aby vydržal postovať s Toshim !!!
17. Kawa má už zas ďalšieho démona (neviem dať japonského smajlíka prevracajúceho oči) =D sry =D
18. Mety nás opustil (nie navždy) T.T Prišiel Meiki O.O" (navždy) =DD
19. Stal sa zo mňa GM! Boh vás chráň! =D
20. Z Keiko je korektor =DDD ha =D nechce by som ,_,
21. Riko si u mňa šplhla. Lebo podľa statusu sleduje Game of Thrones ^-^
22. Vracia sa nám Krumla a teda aj ženy do hry =D
23. Chystá sa nám Jigoku ^.^
24. Mám Takera radšej =D ako pred 2 rokmi =D
25. A bacha! Tsuki chystá prevrat v temnej ríši ! Interný zdroj !

Marwin DotsD

- NA ZÁVER -

Zdravím opäť, tak snáď ste sa pobavili aspoň trošku ako ja keď som to písal. Nájdete tu asi mnoho o tom, čo je nepodstatné, nezaujímavé a nanič ale keby ste o mne mali vedieť všetko, tak už by to nebola taká zábava. Ako som už spomínal, teším sa na vaše prípadné otázky, postrehy ako aj ďalšie spoločne strávené chvíle jak pri hre, tak v skupinovej konve na skype =D zdarec ! =D

Marwin DotsD


Naposledy upravil Marwin dne January 5th 2014, 12:15, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Marwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marwin   Marwin EmptySeptember 15th 2013, 09:52

Tak tohle se mi líbí! Very Happy Máš za mě malé bezvýznamné plus Marwe (nebo možná trochu významné, když se tak podívám na těch +50 bodů navíc.. (wasntme)) Very Happy

Jsem rád, že to tak cítíš a tak trochu jsem měl i obavu, že po nástupu na VŠ nebudeš stíhat, ale jak tak koukám, all-mighty Marwin vše zvládá, jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 27

Marwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marwin   Marwin EmptySeptember 15th 2013, 11:54

ALL-MIGHTY MARWIN =D to je dobré, no snáď budem zvládať aj naďalej ale mám celkom slušný organizačný talent, takže myslím, že na fórum si vždy čas nájdem ^,^ a vďaka za Influence Points, snáď sa tento topic zapáči aj ostatným.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Marwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marwin   Marwin EmptySeptember 16th 2013, 17:59

Tak toto rozhodně nemá chybu!!! XD BIG LIKE! I já tě žeru, Marwiku!! meow XD Ale děkuji, děkuji, děkuji!! ^-^ Jinak, z otázek a odpovědí mě nemálo bolelo břicho a mám pocit, že tváře mě budou štípat ještě několik dalších hodin! xDD Body 13,14 a 15 mě donutily dokonce plakat od smíchu, což se jen tak nevidí! Není tedy potřeba dodávat, jak moc se ti toto vydařilo :3 :DD Samozřejmě se chci zeptat, zda bych se Vámi mohla nechat trochu inspirovat na vlastní topic, ó velký Marwin-master-sama ^o^ xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Marwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marwin   Marwin Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Marwin

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-