~ Naruto: Element's Chronicles ~

Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

  Senji Kamiuru

  Share

  Anonymní
  Anonymní

  Základní Senji Kamiuru

  Příspěvek pro Anonymní za September 3rd 2013, 19:27

  Meno: Senji Kamiuru

  Prezývka: Jeho mama ho volala Senjínek, no už nežije a tak to už nikto nepoužíva.

  Kontinent: Svetlá ríša

  Klan/Rod: ---

  Hodnosť: Genin

  Pohlavie: Dlhé(Muž)

  Vek: 15

  Krvná skupina: A+

  Presvedčenie
  S názormi ríše je takmer úplne stotožnení, no sú aj názory, ktoré nepodporuje, ba im aj odporuje. Čo sa týka viery, je neveriaci. Vždy bol vedený k viere, od svojich rodičov, ktorý boli silno veriaci ľudia a boli presvedčení, že im boh pomôže a že ich zbaví všetkých problémov, no Senji sa na tom stále iba smial a vedel že to je iba hlúposť a s vlastnými problémami si musí poradiť sám.

  Sen
  Jeho primárnym snom vždicky bolo stať sa šermiarom ako jeho otec, ktorý zomrel keď bol ešte malý. Chcel isť v jeho stopách. Chcel sa stať rovnako silným ako jeho mama, no to je tiež ešte ďaleko, ale je to cieľ ku svojmu primárnemu snu. Jeho mama bola tiež šermiarka, no nebola medzi legendárnymi šermiarmi, ale nemala k tomu ďaleko, išlo iba o to, že to bola žena a tak sa o to ani nepokúšala. Jeho posledným, už splnením snom bolo ovládať rovnaké kenjutsu, ktoré ovládala jeho mama, ktoré sa mu vždy páčilo.

  Fóbie