~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Kumori Toorima

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Kumori Toorima Empty
PříspěvekPředmět: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyAugust 30th 2013, 22:00

Kumori Toorima U4gb


Jméno:曇り 通り魔 Kumori Toorima
Přezdívka:颶風 曇り Gufuu Kumori - Tornado Kumori
Pohlaví: Mužské

Věk: 16
Krevní Skupina: AB
Dátum narození: 7. januára

Hodnosť: Genin
Klan & Rodina: 通り魔 Toorima

Kontinent: 暗い帝国 Kurai Tenkoku - Temná ríša
Současný pobyt: Mesto Celestus - 暗い帝国 Kurai Tenkoku - Temná ríša
Místo narození: Kiatai - 起亜太極拳

Krátka charakteristika: Kumori vyzerá ako typický bežný shinobi ako každý iný, teda aspoň podľa jeho chôdze. Nosí na chrbte v jednom kuse ruksak s dôležitými vecami okrem VPN a medzi ruksakom a vonkajším oblečením má pripevnené tri svoje katany (pôvodne jedna ale časom sa vybavil ďaľšími dvoma pri plnení misií). Má relatívne dobre letné oblečenie. Dlhé biele nohavice s vreckami na zadnej časti nohavíc, dlhé dvojfarebné tričko ktoré len na oko vypadá ako keby mal na sebe dve vrstvy a biela šatka na hlave na ktorej má čelenku ktorá znamená že je súčasťou shinobi mesta Celestus.

Přesvědčení:
Moje Presvedčenie patrí do kategórie neverím v žiadne božstvo. Verím len v samého seba a moje rozhodnutia sú na tomto základe. Ale to neznamená že nechám kvôli tomu niekoho umrieť. Aj keď by si to niektorí zaslúžili a právom. Som spoľahlivý teda aspoň si to myslím a snažím sa zlepšovať vo svojich schopnostiach na ochranu ostatných. Som proste ateista a nehambím sa za to. Do mojich očí a uší sa dostala skutočnosť že okrem zvláštneho náboženstva založených na obetiach ktoré sú u neskúseného a neinformovaného človeka dosť nepochopiteľná záležitosť tak o inom náboženstve sa mi do rúk  v podobe kníh ani nedostalo. Ja osobne neverím ani zrejme nebudem veriť v žiadne náboženstvo, ale čo nie je môže byť teda pokiaľ za moju cestu sa objaví niečo iné než náboženstvo u ktorého budem musieť niekoho zabiť už len z tejto povinnosti.


Sen:
Keď som sa dostal z dlhodobého spánku po tom incidente čo sa stalo mojej rodine a ja ako jediný som prežil ten masaker čo sa tam vtedy stal som sa rozhodol, že svoju zostávajúcu rodinu ktorá podľa jednoho pútnika ešte niekde existuje musím nájsť niekde v Temnej ríši. Vzhľadom na to že som prišiel aj o väčšinu svojich spomienok na minulosť a na rodinu od momentu toho masakru, som sa taktiež rozhodol prisť na to ako sa k svojím spomienkam vrátiť. Po pár mesiacoch v Celestuse sa mi v snoch a víziách počas nevnímania okolia objavovala moja pôvodná rodina i keď len rozmazane. Poznal som Matkin hlas a otec sa mi snažil niečo povedať ale tým slovám som nechápal. Časom som sa snažil k spomienkam vrátiť ale nedarilo sa mi spracovať a ani len pochopiť čo to má všetko znamenať. Preto chcem pokračovať v tom aby sa mi vrátili všetky spomienky ktoré som v tom masakri stratil. Zrejme budem potrebovať špecialistu ktorý by mi s týmto problémom pomohol. Nesmiem na to zabudnúť keď budem hľadať nejakú zábavu v tomto komplikovanom meste. Okrem iného by som sa rád zlepšil vo svojom umení a naučil sa dosť dobrých techník aby som pomohol v tých rizikových a sitáciach vyžadujúcich rýchle a presné reakcie na záchranu ostatných keď to situácia vyžaduje.


Fóbie & Slabiny:

V mojich ranných rokoch svôjho života asi od 9. roku života som pociťoval panický strach z pavúkov. Zo začiatku to bolo až tak nezvladatelné že som sa nemohol doslova pohnúť z miesta. Čím častejšie som mal tieto "stretnutia" tým viac som musel s touto fóbiou bojovať až som nakoniec pri blízkosti pavúka/ov ma len škubne ako keby som mal len na malú chvíľu svalový krč na pravej ruke. Kedysi to malo síce katastrofálne následky, resp. svalové následky - kŕče ktoré sa prejavovali po celom tele. Ale od prítomného času je to zanedbateľné. Teda samozrejme je to niečo iné pokiaľ si toho nepriateľ všimne a využije tú inokedy zanedbateľnú slabinu na využitie situácie v jeho prospech. Takže moja fóbia je zároveň aj slabina ale bohužiaľ pre mňa nie je jediná. Mám aj iné slabiny ale tie sú skôr kamarádského charakteru. Poznám pár ľudí u ktorých by som vsadil aj svoj život, ale tých shinobi je málo. Pretože veriť shinobi je dosť tažké na skutočnosť situácie že nikdy nevieš kedy ťa podrazia. Ohľadom tých iných fóbii si viem spomenúť fakt len na strach z pavúkov.


Kumori Toorima F6gl

Povaha & Vlastnosti:
Napriek tomu že odjakživa som žil a žijem v Temnej ríši to samozrejme neznamená že musím byť rovnako odporný ako celý tento kraj a ľudia ktorí mimochodom podaktorí sú. Takých ľudí samozrejme nemám zrovna v obľube ale tým dôležitým sa v živote nevyhnem. Pokiaľ ide o pomoc samozrejme pokiaľ je to v mojej moci tak pomôžem i napriek tomu že ma to bude stáť život. Nenechávam nikoho nikdy (pokiaľ to nie je nepriateľ) v problémoch nech sú akékoľvek. Pokiaľ ma niekto podrazí tak som nekompromisný a málokedy odpúšťam. Som opatrný a dávam si pozor na nebezpečné situácie. Keď sa niekto osvedčí a stoja za dôveru ktorú zrovna nedarujem každému, čo sa v tomto svete pomálo stáva tak tí ľudia sú u mňa na prvom mieste. Dôvera je drahá a nie každý je taký ako ho za seba človek vidí. Som priateľský typ človeka ale zistil som že táto moja povaha nie každým je pochuti. Som povahovo kľudný málo veci ma dokáže vyprovokovať, skôr sa mi svojou extrémne kľudnou povahou podarilo vyprovokovať ostatných. Sú samozrejme situácie ktoré ma neudržia v kľudnom stave ale to sa stáva len v momentoch ktoré sa vyskytujú hlavne v nebezpečných bojoch. So dosť neutrálny pokiaľ ide o správanie a u niektorých Shinobi je to priam nebezpečné tak si treba vždy dávať pozor ako sa ku komu správne chovať. Snažím sa byť priateľsky ku všetkým ale dosť často sa mi stáva že dosť často som radšej sám v prírode než aby som nadväzoval nové kamarádske vzťahy. Ale to neznamená že nemám ubľúbených Shinobi a ľudí, len nie vždy sa mi chce chodiť dakam len kvôli pokecu s ostatnými. Som velice náladová osoba takže nie vždy sa mi chce čo by sa odo mňa patrilo, ale pokiaľ ide o boj tak to je jedna z mála vecí ktoré by som robil i v spánku pokiaľ by mi to moje možnosti dovoľovali.


Koníčky & Obľúbené:
Trénovanie nových techník obľúbeného druhu veľmi rád precvičuje i keď tie techniky už dávno vie a v tom prípade sa tým i zabáva pri nudných chvíľach. Trénovanie s jeho samurajským mečom zaberie strašne veľa sústredenia oprotí iných zbraní pretože má dosť väčšiu váhu než bežné zbrane Shinobi. Zo začiatku to bolo ťažké ale s kombináciu trénovania výdrže sa tento handicap zmenil na výhodu. Chvíľami sa zdá že ten meč je dokonca ľahčí než je normálne. Okrem iného si rád zabehá okolo Celestusu. Celestus je docela veľké mesto takže je to dosť výzva ho celý obehnúť v dosť krátkej dobe. Trvalo to síce dosť dlho ale výsledok sa prejavil hneď po pár dňoch. Na precvičenie výdrže a schopnosti zvládať ťažko zvladateľné misie sa každodenný beh docela hodí. Na misiách mu to nie raz pomohlo uhnúť sa smrteľným útokom. Keď príde na rad jedlo a varenie tak je docela dobrý kuchár. No vzhľadom na to že niektoré vzácne prísady sú ťažko zohnatelné je problém uvariť jedlo ktoré vyžaduje dosť vzácne prísady. V kuchárskej schopnosti po pár rokoch postúpil o pár úrovní vzhľadom na to že väčšinu času strávil doma a nebavilo ho chodiť stále do univerzálneho Ramen shopu. Tak pokiaľ príde na varenie tak by dokázal dobré jedlo vytvoriť zo surovín ktoré našiel doma. Pokiaľ narazí na nejakú dobrú knihu tak niekedy si proste sadne na bezpečné miesto a ponorí sa do čítania. Na jednej misii narazil na tak fascinujúcu knihu že si niekedy neuvedomí a čas uteče tak rýchlo že sa to nedá slovami opísať. V každom prípade má to i pozitívnu stránku veci. Pri čítaní kníh dostane niekedy dobrý nápad na vyriešenie problému alebo ako sa naučiť novú techniku vo väčšinou dosť kritických situáciach. Sú chvíle keď ho fascinuje niekedy bezpredmetné živé a nežive predmety alebo prostredie v ktorom v danej chvíli sa nachádza. V tých chvíľach si Kumori zapíše určíté podnety ktoré neskôr prehodností a preskúma v knižnici Celestusu. Samozrejme vie kedy to musí ignorovať, ale pokiaľ mu v tom nič alebo nikto nebráni tak je to ideálna vlastnosť na relax. Keď príde na boj a je nasmerovaný na nepriateľa či nepriateľov tak je ako nezastaviteľná strela pokiaľ vie že jeho ciele nemajú sebemenšiu šancu prežiť. V pripade vyrovnaného alebo nevyrovnaného boja zo strany protívnika tak Kumori začína premýšlať pred prvým útokom. Boj  sám o sebe je v jeho rukách dosť zábavný ohľadom na to že si ho dosť často užíva. Takže veľakrát sa mu stáva že ten boj i vyhľadáva u niektorých nepriateľov. Keď príde na spánok tak v tom je Kumori neprekonaťelný niekedy dokáže prespať aj celý deň pokial je totálne unavený. Spánok ho dokáže zamestnať niekedy aj na celý deň hlavne keď je doma a nie je fakt čo robiť.


Neoblíbené:
V temnej ríši je veľa ľudí ktorí využívajú iných vo svoj prospech a Kumori takým ľudom pohŕda. Docela často sa mu stáva že takých ľudi a Shinobi si mýli s nepriateľmi a má nutkanie s ním začať bojovať.  Falošní ľudia sa ťažko dajú rozoznať od ostatných ale majú jednu slabinu v pravom momente sa nechcene dokážu prezradiť a to je ta chvíľa kedy zistíte čo je to za človeka. Kumori vie že byť opatrný sa vyplatí ale byť podozrivý voči všetkým len preto že ho nepoznajú to je už príliž. Ohľadom bojovania neznáša jedinú vec a to je útok bez varovania a zo zadu to je proste dačo odporné a falošné. Také boje sú pre Kumoriho až tak primitívne že keď si to včas všimne tak sa s takými Shinobi viac menej hraje a necháva ich útočiť pokiaľ ich to ešte baví. Ale s tým rozdielom že samozrejme sa nenechá zasiahnuť. Najviac mu asi pokazí náladu keď sa jemu alebo niekomu inému v jeho blízkosti nepodarí niečo uvariť. V tej chvíli má tendenciu toho daného človeka opravovať aj keď mu to nie je zrovna po chuti. Kedže Kumori sám seba považuje ako docela dobrého priam skoro profesionálneho kuchára tak docela naštve keď ten daný človek ho má chuť v tej chvíli už len v myšlienkach zabiť. Najviac neznáša Shinobi ktorým postráda dostatočne duševná vyrovnanosť. Psychopati resp. magori bez rozumu čo nevedia so sebou a sú agresívni bez varovania. Takých magorov zrovna nemusí. Hlavne keď ich len nevinne podpichne alebo len niečo naznačí a už ho chcú zamordovať. Extrémne vážni ľudia ktorí su jednou nohou katanou v Kumoriho hrudníku nie je zdrave držať vo svojej blízkosti. Prekvapenia. Tie priam neznáša nikto. Hlavne tie ktoré majú nekalý a nebezpečný úmysel. Nebezpečenstvo skončil každú chvíľu niekde mŕtvy je fakt desivý pocit.


Vztahy:
Láska moc nepatrí do sveta shinobi ale pokiaľ sa tak stane tak len po tom ako sa mi vráti pamäť. Manželské problémý sú to najhoršie čo môže existovať. Okrem skázy sveta. Po pár rokoch v Celestuse si Kumori našiel pár priateľov a zrejme i nepriateľov ktorých nie je možné len tak jednoducho poraziť. Je jedna možno dvaja Shinobi ktoré by Kumori nechcel nikdy naštvať. Dokonca sú Shinobi ktorých mal za priateľov ktorých po pár stretnutiach už nikdy v živote nevidel. Zrejme zmizli, ale Kumori skôr verí že sa ešte objavia i keď je to viac zbožné prianie než skutočnosť ktorá by sa stala realitou.


Vzhled:
"Rozšírená stručná charakteristika"
Kumori má relatívne štíhlu postavu vzhľadom na to že potrebuje mať rýchly a svižný pohyb nemôže si dovoliť len tak z nudy pribrať na váhe. Váha a svižnosť je pre Kumoriho rovnako dôležitá ako tréning pred dôležitou misiou. Svaly má po celom tele vzhľadom na skúsenosti a povinný tréning doma keď ešte nejaký domov bol. Má svetlo-modré oči s náznakom mora a kľudnej oblohy. Zrejme tie oči zdedil po otcovi ale vzhľadom že otec mu zovrel v tamtom incidente s dávnym nepriateľom, tak sa to nedá geneticky dokázať. Vlasy mal kedysi v cope ale pri jednom duševne dôležitom momente sa Kumori copu proste zbavil a zmenil proste štýl. Krátke vlasy sú omnoho lepšia  varianta v boji vzhľadom na to že večne riešiť cop je časom otravná záležitosť. Tvár je navzdory Kumorimu telu relatívne chudšia než by bolo zdravé ale nie je to nič čo by ho mohlo dlho trápiť. Trénovaním by sa to mohlo zmeniť k lepšiemu. Uši sú proste uši. Tie sa relatívne nikdy nemenia takže nie je čo dodať. Uši sú proste uši menšie ale dlhšie. Nos má relatívne ako každý iný Shinobi či človek. Nič zvláštne na nose nie je. Je len docela malý. Úsmev je taký prirodzene priateľský ale nie až moc aby si človek nemyslel že to s tým úsmevom Kumori preháňa. Proste podľa situácie.  Podľa úsmevu každý pozná chovanie človeka takže podľa Kumoriho názoru ho má úprimný a priateľský. I keď niekto by povedal niečo iné. Ohľadom Hmotnosti to je docela malé číslo ale nie príliž malé. Kumori nie je žiadny vychrtlý anorektik. Má primeranú váhu ktorú musí dodržovať. Ohľadom výšky to je primerané ale u väčšine rozmerov to bude ten menší. Výškovo má okolo 180 cm Mohol by byť vyšší keby že je to možné ale to by prekonalo hodnoty. Pretože už teraz je dosť vysoký. Ehm. Miery? Výška: cca 180 cm Váha: cca 75 kg


Kumori Toorima X2x

Životopis/Příběh:
Netušil čo sa stalo predtým a hlavne ako som sa ocitol na posteli v neznámej miestnosti, ale po určitej dobe som zistil aspoň niečo o sebe od ľudí v tábore. Časom stráveným v tábore som zistil skoro všetko o sebe okrem jedinej veci a to je rodina. Viem že som mal rodinu ale si nepamätám kto boli moji rodičia a príbuzní. Neskôr mi povedali z tábora, že som mal samurajský meč a na požiadanie mi ho doniesli až ku mne. Spomenul som si v tej chvíli ako som ho pomenoval. Jeho meno sa nazývalo 大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourin Maru - Obrovský Karmínový Ledový Květ. V tejto osade ma naučili všetko čo by shinobi mal vedieť a v mojom prípade zabudol a hlavne aj narábanie s mečom. Po dvoch rokoch som sa rozhodol opustiť tábor z dôvodu hľadania mojej stratenej minulosti. Poradili mi ľudia z tábora, že by som mal skúsiť nechvalne preslávené mesto Celestus. Pred odchodom mi dali mapu, podľa ktorej sa tam správne dostanem. Tiež mi dali základnu výbavu a pravdaže jedlo a pitie. Obdržal som potrebné veci a vyrazil som. Na polceste ma oslovil neznámy pútnik so slovami "Začiatok cesty k tvojej rodine začína v tom Temnom meste menom Celestus" chviľu som zaváhal ale nakoniec i keď mi to bolo divné som predsa do toho mesta po pár dňoch nakoniec prišiel. To bol pôvodný príbeh ale po pár rokoch v Celestuse som si zregeneroval spomienky a zistil som pár veci ohľadom mojej minulosti, ktorá je asi takáto.

Bol jeden krásny deň ako každý iný. Všetko išlo ako keby sa nič nedialo, otec bol na tréningu so mnou a sestra bola v kuchyni s matkou. Pripravovala s matkou na dnes večeru. Medzitým na tréningu s Otcom som sa pripravoval na skúšky ktoré ma čakali aby som zvládol boj  1 v 1 proti otcovi. Trénovali sme úhyby a obranu pred Taijutsu útokmi. Po pár chvatoch som si uvedomil že sme už trénovali cez 3 hodiny a začalo sa stmievať. Medzitým v kuchyni Asuka začala pripravovať stôl na večeru a po chvíli zavolala Otca a brata na večeru. No v momente ako sa chystal Otec so mnou smerovať do domu, stalo sa niečo podozrivé a nečakané. Najprv bolo počuť v daľekom pozadí divné zvuky a šuštenie lísta v lese. Netrvalo dlho a už sa to približovalo až k rodinnému domu. No Ja ani otec sme nečakali až nás to prekvapí nepripravených a tak sme vyrazili do domu pre výstroj. Neprešla ani chvíľa a už sme boli vonku oblečení vo výstroji a pripravení so zbraňami na boj. Hneď na to sa sestra stratila a museli sme ju ešte hľadať. Konkrétne ja pretože otec bol neústupný a za každú cenu si chcel byť istý že je v poriadku. Tak som otca musel nechať samého v dave nepriateľov ktorí sa objavili z ničoho nič. Medzitým sestra bola schovaná v rodinnom strome nedaleko rodinného domu o ktorom ale Kumori nevedel. Bežal som chvíľu lesom do chvíle keď som začul výkrik ktorý mi pripomínal moju sestru. No v tom momente som začal bežať smerom odkial bol počuť ten výkrik a po chvíli som dorazil na miesto. Bol tam strom na ktorom bola taká drevená skrýša ktorú okupovali zo spodu nepriatelia ktorí zrejme vycítili že tam niekto je. Zastavil som vytiahol som svoj samurajský meč veľmi pomaly som ním namieril na ciele a vyrazil som proti presile. Moje úhyby a protiútoky boli tak presné že nemali sebamenšiu šancu. Netrvalo dlho a všetci nepriatelia ktorí sa tam objavili boli mŕtví a i keby neboli určite by ich to strašne bolelo kedže tie útoky boli precízne presné. Po súboji som vyliezol na strom a zavolal som na sestru či je v poriadku. Po chvíli som vošiel dovnútra a povedal som jej že po chvíli odídem a chcem aby tam zostala dokiaľ po ňu neprídem. Vyšiel som von zoskočil zo stromu a vyrazil som čo najrýchlejšie za otcom. No kým som tam dorazil otec nebol zrovna v najlepšej kondícii. Matka bola zrejme v rodinnom dome a ja som musel vyzabíjať dosť veľkú hordu nepriateľov ktorí blokovali cestu k otcovi. Tie úhyby čo ma otec naučil boli fakt niečo docela som si ten boj tak užíval že som sa zabúdal dávať pozor na útoky od chrbta. No v tom momente sa stalo niečo čo sa nemalo, na chrbát sa mi chystal skočiť jeden z nepriateľov. V pravom momente sa za mnou objavil otec a schytal všetko čo malo zasiahnuť mňa. Netuším prečo to nevybránil, ale horšie bolo že otec bol v tej chvíli na tom dosť zle.  Vysvetľoval mi že musím tvrdo trénovať a nesmiem poľaviť v ostražitosti, no po chvíli umrel. Pravda o útoku bola v tom, že nepriatelia ktorí napadli moju rodinu boli podla mojich informácií nepriatelia ktorým sa podarilo utiecť pred otcovou spravodlivosťou keď pracoval v tej tajnej službe ríši. Napriek tomu že som bol vitálne v poriadku, bolo dosť paradoxné že som hneď na to odpadol. Zrejme to bolo tým, že som ešte nevečeral. Potom som sa ocitol v neznámej miestnosti na neznámej posteli. Časom som zistil že ma sem odviezli príbuzní ktorí ma našli na mieste kde bol celý ten incident. Po pár rokoch bol čas vyraziť dalej a konečne ísť za svojím osudom. Do mesta zvaným Celestus. Po pár dňoch som dorazil pred brány Celestusu a vyrazil som priamo oproti môjmu osudu.


Rodina:
"Charakteristika"
Spomienky na rodinu som mal pôvodne tak rozmazané že som si horko ťažko spomenul na rodinu ako celok.  No po čase v Celestuse sa mi tie spomienky pomaly vracali až nakoniec som si spomenul na pár dôležitých detailov. Celkovo sme boli štyria. Ja, Otec, Matka a sestra, ale existujú i ďalekí príbuzní o ktorých sa nevedelo dokiaľ som neprišiel do Celestusu

Otec:
Hideo Toorima:
Bol to jeden zo shinobi ktorý pracovali tajne a mali dôležité kontrakty na misie po celej zemi. Príkazy dostával od lídra organizácie ktorá mala kontakty po celom svete, ktoré využívala na zamedzenie problémov ktoré sa v tejto krajine diali. Bol niečo ako Shinobi - lovec ľudí. Problémových existencií ktorí bolí príliž nebezpeční i pre samotnú ríšu. Nikto nesmel vedieť akým životom žije dokonca ani jeho rodina a tak to aj fungovalo. jeho žena o tom nevedela a ani keby tušila tak by nemohla nič robiť. Vždy keď dostal prácu tak vždy v noci v pravú dobu odišiel a vždy ráno sa mu podarilo vrátiť. Nikdy nevzbudil podozrenie a vždy sa mu v tom darilo. Vždy keď mal chvíľu volna medzi prácou a.. prácou tak sa snažil venovať rodine a hlavne svôjmu synovi a dcére. Synovi sa venoval tak že sa ho snažil naučiť bojovať ako najlepšie vedel a aby sa mu nestalo že by skončil ako väčšina shinobi ktorí nevedeli poriadne držať ani kunai. S dcérou si nebol až tak blízky ale snažil sa jej venovať ako najlepšie vedel. Ona si viac rozumela s matkou, ale to neznamená že ho nemala rada len si nevedela nájsť správnu zábavu s otcom. Kumori bol rád že otec sa mu venuje a užíval si každý jeden tréning s ním a Hideo to vedel a tým viac ho to posilovalo daľej ho trénovať. O otcovi zo začiatku vedel Kumori len jeho meno a to len hmlisto. Časom sa všetko odkrývalo a zistil všetko okrem tej tajnej organizácie a že akú prácu mal otec. Ale časom sa zrejme odkryje aj táto skutočnosť. Po incidente ktorý sa stal tesne predtým než Kumori dovršil sotva 10. rok života, sa Hideo stal obeťou incidentu pri ktorom sa snažil zachrániť Kumoriho pred nepriateľmi ktorí sa tu začali objavovať čoraz častejšie. Skutočnosť či to bolo vážne tak sa nedozvieme, ale je možné že ten ktorý Kumoriho zachránil mohol byť len klon ktorý vydržal, ale to sú len teórie ktoré sa už zrejme nepotvrdia ale ani nevyvrátia.

Matka:
Sango Toorima (dievčenským priezviskom : Saeki) :
Mala vlastný obchod s kvetmi a docela dobre zarábal, napriek tomu že v tomto svete je to dosť riskantný biznis. Venovala tomu celý život a takže bolo samozrejmé že záhrada bola plná kvetov kam sa človek len pozrel. Okrem iného bola aj matka v domácnosti a tak bolo aj bežné že keď sa niečo uvarí tak to jedlo stojí za to a ešte 3 hodiny potom sa človek oblizuje. Zrejme odtiaľ Kumori získal kuchárske schopnosti a je to dosť poznať. Hidea poznala od svojich 20 rokov. Vtedy ešte nebol pod vedením tajnej organizácie ale pracoval ako shinobi ochranka v temnej ríši.  Sango bola v tej dobe Kunoichi na misií ktorá mala za úlohu pomôcť ochranke pred útokmi na mesto.  Zhodou náhod jeden z tej ochranky bol Hideo a po pár chvíľach s Sango si porozumeli. Sango bola dosť dobrá kunoichi a preto Kumori nemal s matkou hovoriť o tréningu rovnako ako s otcom. napriek tomu že mala skúsenosti s bojom rozhodla sa s tým skončiť hneď ako dosť dlho poznam Hidea a rozhodla sa za neho vydať. Svadba bola dosť skromná ale to nebol problém. Povedali si svoje áno a ani sa nenazdali a bolo po svadbe. Zo svadobných darčekov urobili investíciu a kúpili si jeden z najlepších víl ktoré mali na predaj. V tej dobe to bola len vila bez akéhokoľvek nábytku takže chvíľu trvalo než sa pokúpilo všetko čo bolo do domácnosti treba. Kumori matke rád vypomáhal v kuchyni a tak sa sa natrénoval v kuchárskom remesle. Predtým než sa stalo čo sa stalo matka mu dala svoju kuchársku knihu ktorú aj tak vedela spamäti kedže stále z nej varila. Dcéru zase učila v kvetinárstve aby ked náhodou bude musieť opustiť svoju prácu, tak dcéra bude pokračovať v jej remesle. No vzhľadom na skutočnosť nikto netušil že Sango toho neprežije veľa. Matka umrela behom incidentu ktorý bol kľúčový pre celú rodinu.

Príbuzní:
Asuka Toorima:
Vzhľadom na svoj vek je sestra docela hyperaktívna. Všade musí pobehovať ale to neznamená že to zlá vlastnosť. Sestra má okolo 6 rokov už vie docela dobre hovoriť ale na boj nemá ani pomyslenie. Vzhľadom na vek má myslenie docela vyspelé, pretože boj z duše nenávidí. To viac sa radá motá v kuchyni u matky a keď sa matka stará o kvetiny. Má podobné záujmy ako Kumori až na boj takže je pochopiteľné že si dosť dobre rozumejú. Veľakrát si aj vymieňajú rady medzi sebou a pomáhajú si navzájom. Keď sa stal ten incident Asuka bola vtedy schovaná v ich spoločnej skrýši s Kumorim a snažili sa držať mimo po tom čo im Hideo prikázal aby sa schovali. No Kumori miloval boj tak si nemohol pomôcť a vyšiel von napriek zákazu.  V tom momente sa objavil Hideo ktorý medzitým bojoval s nepriateľmi ktorí sa snažili dostať do vily, netušiac prečo a pokúsil sa zabrániť aby som sa pridal k nemu. Sestra bola schovaná v rodinnom strome a pretrpela všetko tam. Keď všetko skončilo tak Kumori a Asuka zostali jediní nažive. Až na to že netušili o sebe.


Kekkei Genkai: Žiadne
Schopnost Kekkei Genkai: Žiadne

Kumori Toorima C3l3

Schopnosti:
Kumori zvláda relatívne dosť rýchlo vytvárať pečate a s nimi vytvorené techniky. Vytvorenie pečatí teda trvá ani nie pár sekúnd. Zvláda kontaktný boj relatívne rýchlo. Rýchly pohyb mu nerobí problémy a pokiaľ ide o prekvapivé útoky má dosť dobré reflexy.  V boji to znamená že aby niekto chcel dobehnúť Kumoriho tak potrebuje vysokú pohyblivosť. Ohľadom situácii ktoré vyžadujú inteligenciu, nie je zrovna génius ale v prípade keď niekto je na konci so silami je tu možnosť že na riešenie príde i keď malá. Pri rizikových situáciach je táto možnosť vysoká. Pri boji je flexibilný a dokáže spozorovať ba len sebemenšiu chybu nepriateľa a okamžite ju dokáže využiť vo svoj prospech. Pokiaľ sa stane že Kumori dlho nejedol tak sa nič nedeje jeho telo sa vie prispôsobiť drastickým podmienkám. I keby sa také nedialo jeho telo je zvyknuté vyžadovať malé množstvo živín a dokáže i to malé množstvo pomaly vstrebávať. Ale samozrejme to netrvá večne, no samozrejme nikdy to tak dlho netrvá aby svoje telo nútil do extrémov. Ohľadom techník zvláda relatívne zo 4-5 klonov naraz vytvoriť. Techniky ktoré slúžia nablízko su mu výhodou ale to neznamená že nemá k dispozícii i techniky sústredenie na dosah z diaľky. Nedávno si osvojil svoju bleskovú podstatu do istej miery ktorá mu po zasiahnutí jeho zbraňami dosť uľahčí boj. Zbrane ako Katany a meče su prispôsobené na využívanie podstaty užívateľa.


Schopnosti Meče:
"Charakteristika
Behom krátkeho obdobia Kumori objavil zatiaľ dve schopnosti jeho meča:
大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourinmaru - Obrovský Karmínový Ľadový Kvet):
Kumori dokázal pomocou meča zvýšiť vyšku skoku do výšky a doskoku na nepriateľa. Vzhľadom na to akou rýchlosťou s mečom pred sebou doskočil na nepriateľa podľa toho je pravdepodobnosť poškodenia. Okrem iného jeho meč slúži i aj ako obranný mechanizmus. Pri aktivácii druhej schopnosti jeho meč vytvorí iluzórne čepele čo za účel okrem iného spósobi zníženie sústredenia nepriateľa a rozptýli ho do tej miery že si nevšimne pravú čepeľ medzi tými falošnými. Ten iný efekt slúži ako relativne slabá ale účinná obrana voči genjutsu.


Styl boje:
Do momentu ako Kumori získal dve ďalšie katany do svojeho vlastníctva, bojoval s jednoručným štýlom boja. Ale od momentu čo dostal možnosť vlastniť dve jednoručné zbrane resp. katany zmenil svoj štýl boja na boj s dvoma zbraňami.  Po naučení sa Raitonu a kúpení si katán s chakrovým ostrím, môže Kumori vložiť podstatu do svojich zbraní aby tak znásobil silu svojich útokov. Útoky z katán su o to nebezpečnejšie než z meča.

Jednoručný boj: Kumori drží meč/katanu v oboch rukách aby mohol manipulovať s každou časťou meča. Tréning na Jednoručný štýl boja mu pomohol zvládať váhu svojho meča ktorý mu v jeho mladom veku zapričinil že nemohol pri boji využívať svoj potenciál. No po pár mesiacoch tréningu sa mu táto nevýhoda stala výhodou a nemal problém sa pohybovať zároveň s mečom. Kombinovanie jutsu a útoký mečom už neboli tak problematické ako v minulosti.

Boj s dvoma zbraňami: Kumorí drží oboch rukách katanu aby využil ich možnosti. Po tréningu s katanami sa môže spoľahnúť na silu zbraní a nemá problém zvládať váhu oboch zbraní naraz. Tréning totiž mal aj tú výhodu aby si ruky zvykly na zbrane ktoré držia. Kombinovanie ninjutsu útokov a katán nie je až tak jednotuchý ako s jednoručným bojom a tak je treba pred aplikáciou pečatí katany schovať do svojich pochiev.


Výbava:
Kumori vlastní PVN - Povinnú výbavu ninji. Od začiatku vlastní samurajský meč

大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourinmaru - Obrovský Karmínový Ľadový Kvet:
 
Dostal som ho od momentu ked som dovršil 10 rokov a neskôr po tom masakri. Hneď ako som nabral vedomie v neznámej osade začal som cvičiť s mečom na cvičných figurínach dokiaľ to bolo len možné.

雷傷跡 Kaminari Kizuato - Lightning scars - Bleskové šrámy:
 
Po tom čo som strávil určité obdobie v Celestuse a na misiách rozhodol som sa si zakúpiť ďalšie dve katany.
Obe katany su rozdielného vzhľadu ale spoločné majú jedno. Obe majú chakrovú čepel ktorá veľmi dobre poslúži ako zosilnenie možnosti v boji. Po tréningu na ovládanie raitonu v zbrani som dokázal raiton ovládať docela dobre.

Podstata:
Raiton 雷遁 - Element Blesku


TECHNIKY:
- S -


- A -


- B -

Kage Bushin no Jutsu

- C -
Sōshūjin
Fuubaku Hojin
Kirikae


- D -
GyoraishinSCHOPNOSTI MEČE

Tei-Gyorai
Kabādoragon Kyūjo
Naposledy upravil Kumori dne September 9th 2013, 21:33, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Kumori Toorima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptySeptember 9th 2013, 22:07
Kumori Toorima Keikoapproves-1
Návrat nahoru Goto down
 

Kumori Toorima

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-