~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Údolí Taishaku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Údolí Taishaku Empty
PříspěvekPředmět: Údolí Taishaku   Údolí Taishaku EmptyJanuary 16th 2011, 00:55

- Údolí Taishaku -Údolí Taishaku (帝釈峡 Taishaku-kyō) je celkem velice rozlehlé údolí nacházející se jihovýchodně od centra Kage no Kuni, jeho celková rozloha čítá kolem 15 až 20 kilometrů. Údolí Taishaku je jedno z těch nejzvláštnějších míst vůbec, dodnes nikdo netuší, jak vzniklo a existuje na desítky spekulací o možnostech jeho vzniku. Samotné údolí je postavené zhruba 150 až 200 metrů pod klasickou úrovní zeminy v okolí, jedná se tedy o jakýsi kráter či něco podobného. Do údolí se dá dostat pouze skrze jeskyni, ve které jsou schody vedoucí dolů. Samotné údolí nemá žádnou flóru ani faunu až na pár výjimek, jedná se převážně o kamenité prostředí, což je způsobeno pravděpodobně zvláštním jevem v podobě teploty, i přes fakt, že nahoře může být až kolem 30° je totiž dole v údolí maximální naměřitelná teplota kolem 6 až 10°. Obrovskou zvláštností Taishaku je to, že se po celé ploše údolí nachází na tisíce skal monumentálních velikostí, velmi často v podstatě vršek těchto skal dosahuje úrovně země nahoře, každá z těchto skal však nemá v průměru více než dvacet metrů až na pár výjimek, proto se údolí též někdy říká Senhari Jūkyō neboli Údolí Tisíce Jehel. Při pohledu ze shora totiž působí údolí jako kdyby do něj bylo zabodáno nespočet jehel. Další velkou zvláštností je to, že jsou mezi sebou některá skaliska propojená lanovými mosty a po stranách některých z nich jsou dokonce i jakési schody vedoucí nahoru.

V tomto údolí žije podle legend a mýtů sedmiocasý démon, Shichibi. Legenda praví, že ve dne se nachází na jednom z mnoha skalisek, kde se hřeje a večer schází dolů prohledávat oblast údolí kvůli lidem, kteří tam dole prochladli. Říká se, že už pouhá cesta za Shichibim je obrovskou zkouškou, protože skalisko, na kterém žije se má údajně nacházet někde na konci, což znamená, že cesta k němu je vskutku dlouhá. Navíc nemůžou lidé cestovat údolím moc dlouho kvůli nebezpečí prochladnutí, a tak musí dělat zastávky na jednotlivých skaliskách, aby přežili. I tak se však najdou blázni, co se snaží celou trasu projít najednou a samozřejmě při tom v lepším případě ztratí vědomí, již mnoho lidí však i zemřelo. V údolí se navíc nedoporučuje svolávat žádná zvířata, jelikož se v oblasti neustále nacházejí velice silné větry, které mohou být pro létajícího summona smrtelně nebezpečné, podle legend dokáže jen samotný Shichibi odolávat těmto podmínkám.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Údolí Taishaku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Chakrové Oblasti-